Ericsson Eesti AS

Tulevikuvisioonid

Ericsson on kõrgtehnoloogiline sidevõrgu ettevõte. Füüsiliselt paikneme kahes hoones Tallinnas: Ülemiste Citys Öpiku majas ja Peterburi teel.

Tegevuste loetelu on laiahaardeline.
Meie tooteportfellis on IoT lahendused, 3G, 4G tooted ja meie strateegia osa on tuua turule 5G tooted.
Pakume nii üksikute toodete tarnimist kui ka täislahendusega projektide teostamist koos ärikonsultatsiooni võimalusega.
Telekommunikatsiooni valdkonna ettevõttena on meie töölaual projektid ja tegevused, mis on seotud IoT, 5G ja augmented reality ning automatiseeritud tootmisega.
Insenerid kasutavad töös erinevaid roboteid ning kõrgtasemel laboriseadmeid.
Tootmisüksus toodab, testib erinevaid sidevõrgu seadmeid: raadiomooduleid, filtreid ja sidevõrgu tugijaamu, lisaks tegeletakse ka operaatorseadmete hoolduse, süsteemiintegratsiooni, võrguhaldusteenuste pakkumise ja arendamisega.
Oleme kaasatud ka uute digital- ja raadio toodete väljatöötamisse ja tootearendusse ning testsüsteemide väljatöötamisse. Meil on täisautomatiseeritud Mecalux laost. Suur vastutus on tarneahela üksusel, kes tagab vajalike materjalide olemasolu ja suhtleb üle maailma tarnijatega ning kliendiüksustega erinevates riikides. Kvaliteedijuhtimine on mõtteviis ja meil on protsesside juhtimise tugi hästi välja arenenud. Keskkonnateadlikkus on meie protsesside ja tegevuste juures märksõnaks, millest lähtume.
Ligi 10% Ericssoni Eestist eksporditavatest kaupadest ning tooteid tarnitakse ülemaailmselt ja oleme üks suuremaid Eesti eksportööre.

Väärtused

  • Professionaalsus
  • Austus
  • Visadus

Statistika

Ericsson Eestis töötab umbes 2000 töötajat, kellest 70% on tootmises ja 30% kontoris. Töökeskkond on multikultuurne – töötajaid on rohkem kui 40 eri rahvusest. Naisi ja mehi töötab meil enam vähem võrdselt. Töökeelteks on nii eesti, inglise kui ka vene keel. Meie töötajate keskmine vanus on 35.
Ericsson Eesti pakub inspireerivat töökeskkonda ja kõigile oma töötajatele võrdseid võimalusi, austusväärset kohtlemist sotsiaalselt vastutustundlikus, multikultuurses, innovaatilises, kõrgtehnoloogilises ettevõttes.
Oleme tunnustatud “Unistuste tööandja 2017” tiitliga.

Töö- ja praktikapakkumised

Eestis asuvad Ericssoni üksused hõlmavad erinevaid tegevusvaldkondi.
Pakume igal aastal umbes 40 praktika kohta. Selleks, et tudengil oleks lihtsam valida, esitame pakutavad praktika kohad TTÜ õppekavade kaupa.
Täpne info messil.

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Kui oled huvitatud reaalsest töökogemusest ägedas, kaasaegses kõrgtehnoloogilises ja kiiresti muutuvas globaalses ettevõttes, siis oled meile väga oodatud. Koolitame, toetame ja suuname oma praktikante.
Tere tulemast Ericssoni seminarile ja messiboksi 😊

Kontaktid

Annika Kaseorg
eee.internal.communication@ericsson.com
Peterburi tee 67 A
Tallinn

Facebook: facebook.com/EricssonEestiAs