EY (Ernst & Young Baltic AS)

Tulevikuvisioonid

EY missiooniks on anda oma panus paremini toimiva maailma loomisse.

Väärtused

– inimesed, kes näitavad üles ausust, austust ja meeskonnatöö oskust – inimesed, kellel on energiat, entusiasmi ja julgust juhtida – inimesed, kes loovad suhteid, tehes seda, mis on õige

Statistika

EY on üks maailma juhtivatest ärikonsultatsiooni, tehingute nõustamise, auditi-, maksu- ja raamatupidamisteenuste pakkujatest. Meil on pikaajaline kogemus erinevates valdkondades, Baltimaades alustasime auditeerimis- ja konsultatsiooniteenuste osutamist 25 aastat tagasi. Oleme regiooni suurim ärikonsultatsiooniettevõte, meie Eesti kontoris töötab 120 ja Baltikumi meeskonnas üle 600 kogenud spetsialisti.

Meil on Big4 audiitorfirmade integreerituim globaalne võrgustik: meie spetsialistid enam kui 150 riigis on kõigest telefonikõne või e-kirja kaugusel. Üheskoos saame tuua klientideni just neid huvitava valdkonna parimad teadmised kõikjalt maailmast. Peame oluliseks koostööd Baltikumi teiste EY kontoritega nii klienditeeninduses kui ka juhtimises, luues oma klientidele rohkem väärtust ja suurendades kindlustunnet.

EY numbrites on leitav siit: ey.com/ee/et/about-us/ey-eestis

Töö- ja praktikapakkumised

EY-s ootavad Sind karjääri- ja praktikavõimalused järgmistes valdkondades:
– auditeerimine ja pettuste tuvastamine
– ärikonsultatsioonid
– IT-ärinõustamine
– maksukonsultatsioonid
– tehingute nõustamine
– raamatupidamine
– turundus (praktika)
– personalitöö (praktika)
– sekretäri- ja administratiivtöö (praktika)

Käimasolevate konkursitega saad tutvuda siit: ey.com/ee/et/careers/ey-kandideeri

Kandideerimine läbi EY kandideerimissüsteemi konkureetse kuulutuse alt või kui Sa sobivat pakkumist ei leidnud, siis e-maili teel: Helen.Parli@ee.ey.com

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

EY on üks maailma juhtivatest ärikonsultatsiooni, tehingute nõustamise, auditi-, maksu- ja raamatupidamisteenuste pakkujatest. Meie missiooniks on anda oma panus paremini toimiva maailma loomisse. Saame seda teha vaid koos oma töötajatega. EY-s on Sul võimalus ennast teostada ning viia ellu olulist missiooni, sealhulgas vastutada suurte asjade eest hoolivas, ühtses ning multikultuurses meeskonnas.

EY on kasvulavaks suurepärastele juhtidele. Liitu meiega praktikandi või juhtivkonsultandina, jää meiega 6 nädalaks või 20 aastaks – meie kliendid, meie tipptasemel koolitus- ja arenguvõimalused, rahvusvaheline töökogemus ning andekad kolleegid toetavad sinu karjääri kogu elu.

EY-s on kindel karjäärisüsteem, kus rollid jagunevad töötaja kogemuse ja vastutuse taseme järgi: praktikant, konsultant, vanemkonsultant, juhtivkonsultant, vanem juhtivkonsultant, direktor, partner. Igale karjääriastmele on seatud selged ootused neljast erinevast aspektist, milleks on kvaliteet, töökorraldus, meeskonna- ja klienditöö. Valdav osa meie juhtidest on tulnud ettevõtte seest ehk liikunud konsultandist läbi vahepealsete karjääriastmete tippjuhi või valdkonnajuhi rolli. Seega on sul EY-s võimalus vastavalt oma arengule ja panusele pidevalt karjäärisüsteemis edasi liikuda ning üha rohkem vastutust võtta. Selleks, et aidata sul oma karjääri paremini suunata, on sulle toeks personaalne arengunõustaja, kellega koos oma areng ja karjäär läbi mõelda ning eesmärke seada.

EY on rahvusvaheline ettevõte ning tänu sellele on sul EY-s igapäevaselt võimalus teha koostööd erinevatest riikidest ja kultuuridest inimestega. Pakume sulle võimalust töötada kas lühi- või pikaajaliselt mõnes teises EY kontoris ning lüüa kaasa erinevates rahvusvahelistes projektides.

Kogemus EY-s ei piirdu aga vaid karjääriga. EY-s ootavad sind aktiivsed, sportlikud ja energilised kolleegid. Pakume sportimisvõimalusi, korraldame palju ühiseid kultuuri-, spordi- ja meelelahutusüritusi ning anname oma panuse ka sotsiaalse vastutuse projektidesse. Panustame pisidetailidesse, et hoida sädet kõigi EY töötajate silmis.

Kontaktid

Helen Pärli (personalijuht)
55617100
helen.parli@ee.ey.com

EY Eesti koduleht: ey.com/ee/en/home/ey-estonia