AS Fujitsu Estonia

Tulevikuvisioonid

Meie eesmärk on läbi pideva innovatsiooni kaasa aidata võrgustunud ühiskonna tekkele. Uus turvaline ja külluslik ühiskond täidab tulevikus kogu maailma unistused.

Väärtused

Väärtustame oma töötajaid, kliente, äripartnereid, tehnoloogiaid ja kvaliteeti. Tegutseme “Fujitsu Way” põhimõtete järgi, mille kohta leiad rohkem infot siit: fujitsu.com/global/about/philosophy

Statistika

Kuulume Fujitsu IT gruppi. Fujitsu on juhtiv Jaapani päritolu IT ja kommunikatsiooniteenuseid pakkuv firma, mis pakub laias valikus tehnoloogiat, lahendusi ja teenuseid kogu maailmas. 170 000 töötajat toetavad oma kliente rohkem kui 100 riigis. Ettevõtte käive on 48 miljardit eurot, millest 2,5 miljardit eurot on suunatud ettevõtte R&D investeeringuteks.

AS Fujitsu Estonia on Eesti juhtiv IT-teenuste ja -toodete pakkuja, mille eesmärk on lihtsustada ettevõtete ja organisatsioonide tegevust uuenduslike tehnoloogiate ja teenuste abil. Fujitsu poolt pakutavad lahendused sisaldavad süsteemide arendamist, hooldust ja remonti. Tehnoloogiatoodete valik ulatub lihtsatest sülearvutitest andmehalduskeskuste lahendusteni. Meie kontorites Tallinnas, Tartus ja Pärnus töötab rohkem kui 350 oma ala spetsialisti. Fujitsu Estonia käive aastas on 12 miljonit eurot aastas, millest 72% moodustab teenuste eksport.

Töö- ja praktikapakkumised

Fujitsu pakub praktikakohti tarkvara arendajatele ja testijatele.

Aktiivsete tööpakkumiste info leiad:
cv.ee/toopakkumised/fujitsu-estonia-as

Täisteenuse pakkujana on meil palju teisigi ametkohti. Töö- või praktikasoovi korral võta meiega ühendust!

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Tegutseme IT valdkonnas juba 1992.aastast. Seega võib öelda, et oleme turul kogenud tegijad. Alates 2008.aastast, mil kuulume Fujitsu kontserni, oleme muutunud rahvusvaheliseks IT-täisteenuseid pakkuvaks ettevõtteks.

Meid iseloomustab:
– Põnevad väljakutsed leidmaks klientidele sobivaid IT-lahendusi, mis paneb meid pingutama ning aitab seeläbi saada veelgi professionaalsemaks.
– Rahvusvaheline ja pidevalt arenev töökeskkond, mis võimaldab meil suhelda, vahetada kogemusi ja teha koostööd kolleegidega teistest Fujitsu kontserni riikidest.
– Oma ala professionaalidest koosnev tore meeskond, kellega ka töövälisel ajal koos üht-teist põnevat ette võtta. Lisaks ettevõtte ühisüritustele toimuvad lahedad ettevõtmised ka väiksemates meeskondades, kuhu on teinekord kaasatud kliendidki.

Praktikantidele pakume:
– tööd reaalses projektis koos tegutseva meeskonnaga ning ülevaadet sellest, kuidas sünnib üks tarkvaraprojekt suures rahvusvahelises ettevõttes;
– õppimis- ja arenemisvõimalusi;
– toredat ja toetavat meeskonda ning isiklikku juhendajat;
– praktikatasu;
– individuaalset kokkulepet praktik aja ja kestvuse osas;
– võimalust peale praktika perioodi ettevõttes tööle asuda täis- või osalise koormusega.

Vaata lähemalt, mida arvavad meist Fujitsu senised praktikandid: fujitsu.com/ee/about/info-center/job-seekers/praktika/praktikandid

Kontaktid

Mustamäe tee 16, 10617 Tallinn
Tel: +372 627 2300
E-mail: info@ee.fujitsu.com
Vabad töökohad: cv@ee.fujitsu.com
Praktika: praktika@ee.fujitsu.com

Koduleht: fujitsu.com/ee