HKScan Estonia AS

Tulevikuvisioonid

Oleme valmis teenindama maailma kõige nõudlikumat kahvlit ka oma järgmisel 100 aastal.

Väärtused

HKScanis teenindame kõige nõudlikumat kahvlit maailmas.
Meie põhiväärtused – inspireerimine, vastutamine ja hoolimine – näitavad suunda meie põhjamaade meeskonnale ja põllumeestele. Rohkem kui 100-aastane kogemus on andnud meile vajalikud oskused, et vastutada iga sammu eest oma väärtusahelas – farmist toidulauale. Oleme pühendunud sellele, et olla maailmas parimad nii loomade eest hoolitsemisel kui ka keskkonnamõjude vähendamisel.

Statistika

AS HKScan Estonia on Eesti suurimaid toituainetetööstuse ettevõtteid, mis kuulub HKScan kontserni. Eestis on meie kodumaisteks kaubamärkideks Rakvere ja Tallegg. HKScan Estonias töötab ligi 1200 töötajat. Rakvere lihatööstuse tootmisüksus annab tööd ligi 900 inimesele, olles üheks suurimaks tööandjaks Lääne-Viru maakonnas. Talleggil on Eestis 11 farmi, mis asuvad valdavalt Tallinna lähiümbruses- neli sugulinnufarmi, üks haudejaam ning kuus broilerifarmi. Tabasalu lihatööstus annab tööd ligikaudu 190 inimesele.

Töö- ja praktikapakkumised

Ootame oma meeskonnaga liituma tööle pühendunuid, õpihimulisi ja uuendusmeelseid töötajaid- veterinaare, toidutehnolooge, seadmete operaatoreid ning tootmistöölisi.

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Oleme dünaamiline ja uuendusmeelne ettevõte, kelle jaoks on oluline nii klientide rahulolu kui ka meie oma töötajate tööalane motivatsioon. Leiame, et ainult motiveeritud ja pühendunud töötajatega võime saavutada oma ärilisi eesmärke.

Kontaktid

Tabasalu lihatööstus:
Merle Kens, personalikonsultant
Telefon: +372 569 95 852
E-mail: Merle.Kens@hkscan.com
www.tallegg.ee

Rakvere lihatööstus:
Eva Ruudi, personalikonsultant
Telefon: +372 322 9266
E-mail: Eva.Ruudi@hkscan.com
www.rakverelk.ee

Koduleht: hkscan.com