Hoiame Kokku Grupp

Tulevikuvisioonid

Hoiame Kokku Grupp on inseneribüroo, mis pakub energiasäästmise täislahendusi. Lahendusi pakume soojuse, ventilatsiooni, mõõtmise, elektri, valgustuse, vee, suruõhu, olekupõhise hoolduse, mehaanika ja tootmispõhistes valdkondades, kus eesmärgiks on kvaliteetseim lahendus parimate tulemustega. Oleme orienteeritud lahendustele, kus tasuvusaeg jääb alla kolme aasta.

Väärtused

Meie põhiväärtusteks on kõike hõlmav pädevus ning kõrge kompetents. Justnimelt seda toob meile hea töötaja ning neid me ka hoiame.

Statistika

Tegutseme alates aastast 2013 ning tänaseks töötab meil 20 spetsialisti, kelle keskmine vanus on 26.

Töö- ja praktikapakkumised

Otsime oma kollektiiviga liituma insenere – pakume nii praktikat kui ka tööd. Kui oled automaatikainsener, valgustusinsener, ventilatsiooni- ja automaatikainsener või mõne muu sarnase valdkonna huviline ja õpilane, siis tule uuri meilt lähemalt.

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Hoiame Kokku Gruppi tööle või praktikale tulles ootab sind noor, tegus ja tore kollektiiv. Me saame sulle pakkuda huvitavat tööd ning võimalust kaasa lüüa innovaatiliste lahenduste loomisel. Siin on sul võimalus luua uusi tooteid, teenuseid ning lahendusi! Meie juures on sulle tööalane areng ning uued teadmised garanteeritud. Praktikale või tööle tulla saad paindliku tööajaga ning ning sind ootab hea motivatsioonipakett.

Kontaktid

Marti Arak
juhatuse liige
Telefon: 5819 2213
E-post: info@hoiamekokku.ee

Koduleht: hoiamekokku.ee