Võti Tulevikku

Võti Tulevikku

Võti Tulevikku on Eesti suurim tudengitele suunatud karjääriüritus, mis on toimunud alates aastast 1991! Aastate jooksul on kokku toodud tuhandeid tudengeid ja sadu ettevõtteid. Karjääriüritus toimub sel aastal 7.-8.märtsil Tallinna Tehnikaülikooli aulas ja Tudengimajas. Selle raames leiavad aset karjäärimess, ettevõtete korraldatud seminarid ja töötoad, lisaks toimuvad erinevad loengud ja koolitused – see kõik on külastajatele TASUTA! 8. märtsil toimuval karjäärimessil saavad tudengid ettevõtete esindajatega vabamalt suhelda ning luua töötajatega personaalne kontakt. Ettevõtted tulevad messile ennast tudengitele tutvustama, seega tulge kindlasti kohale, haarake CV näppu ning võtke üritusest viimast! Karjäärimess toimub samaaegselt Tallinna Tehnikaülikooli Tudengimajas ning aulas.

 

Seminarides on tudengitel võimalus lähemalt tutvuda erinevate ettevõtetega. Selleks lahendatakse ettevõtete poolt koostatud ülesandeid ja arutletakse antud valdkonnas aktuaalsete probleemide üle. Seminar on hea koht, kus oma teadmiste ja huviga särada ning ettevõtete esindajatele silma jääda. Kohtade arv on piiratud ning kogemuse võrra rikkamaks saavad vaid kiiremad registreerijad!

Võti Tulevikku karjääriürituse vältel toimuvad erinevad koolitused ja loengud harivatel ja elulistel teemadel. Neid viivad läbi kogenud ja antud valdkonnas pädevad esinejad. Koolitusi ja loenguid saavad kuulama tulla kõik eelnevalt registreerinud tudengid.

Seminaridele, koolitustele ja loengutele on vajalik eelregistreerimine meie veebilehel, messile registreeruma ei pea.

Meeskond

Sample image

Sigrit Pikkar

Projektijuht
Sample image

Kristiine Kört

Müügijuht
Sample image

Rasmus Tipp

Turundusjuht
Sample image

Lili Võrk

Karjääripäevade koordinaator
Sample image

Kaspar Jõeveer

IT-juht
 
 

Võti Tulevikku

Karjäärimess

Võti Tulevikku karjäärimessil saavad ettevõtte esindajad tudengitega vabalt suhelda ning luua personaalse kontakti. Mess on hea võimalus äratada huvi noorte seas ning värvata kollektiivi haritud ja kompetentset tööjõudu, kes aitaksid kaasa firma arengule. Karjäärimess toimub 8. märtsil Tallinna Tehnikaülikooli aulas ning Tudengimajas. Messi külastab umbes 3000 tudengit.

Võti Tulevikku

Seminarid

Seminar annab ettevõtte esindajale võimaluse 1,5-2 tunni jooksul väiksema grupi tudengitega põhjalikult suhelda. Ettevõtte valida jääb seminari programm ja eesmärk: korraldada võib nii loengu, arutelu kui ka praktilise töötoa. Nii on võimalik senimari käigus proovile panna tudengite mõtlemisoskus ning teadmised, mille kaudu on võimalik leida uudised ideid ja innovaatilisi lahendusi. Ettevõtte jaoks on see hea väljund, leidmaks potensiaalseid kandidaate töö või praktikakohale.

Võti Tulevikku

Veebikataloog

Võti Tulevikku veebilehelt on kättesaadavad kõigi osalevate ettevõtete andmed, tutvustus ja töökuulutused. Informatsioon on tudegitele kättesaadav ka pool aastat pärast ürituse lõppu.

Võti Tulevikku

Postimehe erileht

Postimehe erileht annab ettevõttele võimaluse juba enne ürituse toimumist ajalehe veergudel end tudengitele märgatavaks teha. Erilehe tiraaž on ~17500, millest 500 eksemplari jäävad jagamiseks ülikoolidesse (eelkõige Tallinna Tehnikaülikooli) ja kolledžitesse. Ülejäänud leiavad tee ajalehe Postimees Harjumaa lugejateni. Erileht ilmub Postimehe vahel nädal enne üritust.

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd