Manpower OÜ

Tulevikuvisioonid

Tulevikuvisioon on luua ja rakendada uuenduslikke tööjõu lahendusi ning teenuseid, aidates oma klientidel olla jätkusuutlikult edukas muutuval tööjõuturul ning aidanud inimestel leida nende elu- ja tööstiiliga sobivaid ametikohti. Manpower kuulub ManpowerGroupi.

Väärtused

Manpower OÜ väärtusteks on:
– Inimesed
– Teadmised
– Innovatsioon
Lisainfo:
humanage.manpower.ee/manpower-eestis-ja-maailmas

Statistika

ManpowerGroup on 1948. aastal USA-s loodud maailma juhtivaid personalifirmasid, mis tegeleb töötajate värbamise ja rendiga ning pakub personalitöö valdkonnas erinevaid kliendikeskseid lahendusi. Manpoweril on 80 riigis üle 2900 kontori, mille kaudu leiab tööd üle 3,4 miljoni inimese aastas. Oleme Eestis alates 2004. aastast aidanud inimestel leida nende elu- ja tööstiiliga sobivaid ametikohti ning ettevõtetel saavutada nende eesmärke. ManpowerGroup on tuntud kui sotsiaalselt vastutustundlik ja kõrgete eetiliste väärtustega ettevõte. Juba kaheksandat aastat järjest on meile omistatud maailma kõige eetilisema ettevõtte tiitel (World´s Most Ethical Companys). ManpowerGroup aitab oma tegevusega luua jätkusuutlikke kogukondi, võitleb vähemuste õiguste eest tööturul ja propageerib keskkonnasäästlikku eluviisi.

Töö- ja praktikapakkumised

Kõikide Manpower OÜ tööpakkumistega on võimalik tutvuda meie kodulehel manpower.ee.
Lisainfo: kandideeri@manpower.ee ja telefonil 630 6565.

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Tudeng võiks Manpoweri kaudu tööd otsida, sest oleme Eestis alates 2004. aastast aidanud mitmel tuhandel inimesel leida nende elu- ja tööstiiliga sobiva ametikoha.
Sa alles sisened tööturule, otsid uusi väljakutseid või planeerid karjäärimuutust – meie Manpoweris oskame Sind aidata.

Kontaktid

kandideeri@manpower.ee
Tel: 630 6565

Koduleht: manpower.ee