Merko Ehitus Eesti AS

Tulevikuvisioonid

Usaldusväärsed lahendused ja kvaliteetne teostus – see on viis, kuidas teeme oma tööd nii täna kui ka homme.

Väärtused

Pädevus, loovus, lubaduste pidamine, vastutus – oleme professionaalsed, uuendusmeelsed ja loomingulised, peame kinni oma lubadustest ja vastutame enda tegude eest.

Statistika

Merko Ehituse kontsernis on ligikaudu 800 töötajat (Eestis, Lätis, Leedus ja Norras), kellest suurem osa on insener-tehnilised spetsialistid. Viimase 10 aastaga on meie juures käinud praktikal ligi 200 noort, kellest paljud on ka meie juurde tööle jäänud.
Veerandsaja aastaga on kerkinud Merko käe all ligi 400 hoonet, üle 200 rajatise ja tuhandeid kortereid, mis pakuvad kodutunnet mitmetele tuhandetele inimestele. Kontserni 2017. aasta 9 kuu müügitulu oli 214,8 miljonit eurot ja puhaskasum 6,6 miljonit eurot.
Merko Ehitus on valitud Eesti konkurentsivõimelisimaks ehitusettevõtteks üheteistkümnel korral, meie töötajad on Aasta ehitaja tiitli pälvinud viiel ja Aasta ehitusinseneri tiitli kolmel korral.

Töö- ja praktikapakkumised

Õppimishuvilised ja algatusvõimelised noored sobivad Merkosse nagu täpp I-le!
Ootame innukaid praktikante tutvuma projektijuhtimisega, üld-, insener- ja teedeehituse ning KVVK valdkonnas, proovima kätt ehituse ettevalmistuses (eelarvestamine, konstrueerimine ja mudelprojekteerimine), elektritööde juhtimisel ja projekteerimisel ning betoonitööde juhtimisel. Pakume võimalust läbida praktikat ka betoonitööde oskustöölisena.
Meie käimasolevaid töid näed group.merko.ee/projektid – kes teab, millise ägeda hoone või rajatise valmimisele saad oma praktika ajal kaasa aidata?

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Turuliidrina on meil igapäevaselt töös palju suuri ja eriilmelisi objekte. See tagab nii mitmekesise praktikakohtade valiku kui ka suurte kogemustega juhendajate olemasolu.
Mis iganes sind paelub – üldehitus, tehnosüsteemide ehitus, perspektiivikas BIM projekteerimine või hoopis midagi neljandat – tähtis on see, et saad praktikal kogeda kuidas töö päriselt käib ja kontrollida oma kutsumust. Selle kõige käigus on sul võimalik saada jalg ukse vahele ja jääda tööle vahvate inimestega Eesti juhtivasse ehitusettevõttesse. Nii mõnigi praktikant on meile tulnud ja ei olegi pärast ära läinud! Vaata kindlasti ka meie kodu- merko.ee ja Facebooki lehte facebook.com/merkoehitus

Kontaktid

Merko Ehitus Eesti AS
Järvevana tee 9g, Tallinn 11314
Telefon: +372 680 5105

Facebook: facebook.com/merkoehitus
koduleht: merko.ee