ABB AS

Ettevõtte väärtused

Enam kui 130-aastase ajalooga innovaatorina kujundab ABB täna tööstusliku digiteerimise tulevikku ning juhib energeetika- ja neljanda tööstusrevolutsiooni arenguid jätkusuutliku tuleviku nimel.

Ettevõtte tulevikuvisioonid

ABB eesmärk on kujundada oma juhtpositsiooni energeetika ja automaatika valdkonnas kasumliku kasvu, eesmärkide järeleandmatus täitmises ja äritegevusest juhitud koostöö kaudu.

Ettevõtte statistika

Baltiriikides töötab ABB jaoks 1745 inimest

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

ABB pakub igal aastal rohkem kui 100 praktikakohta. 2019. aastal soovime seda numbrit veelgi suurendada.

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

ABB pakub võimalust sooritada oma praktika rahvusvahelises ettevõttes. Kõik praktikakohad on tasustatud ning praktika kestab minimaalselt 3 kuud. Eduka praktika sooritamisel ning vabade töökohtade olemasolul pakub ABB alati ka võimalust jääda ettevõttesse tööle.

Ettevõtte kontaktandmed

Aruküla tee 83, Jüri. +372 5680 1800
 

Homepage: abb.ee

 

Admiral Markets

Ettevõtte väärtused

Ausus, läbipaistvus ja kliendikesksus. Meie kliendid võivad olla veendunud, et oleme finantsturgudel kauplemiseks usaldusväärne partner. Admiral Marketsi tegevust reguleerivad erinevates riikides finantsjärelevalve asutused.

Ettevõtte tulevikuvisioonid

Oleme veendunud, et iga inimese edukus peitub temas eneses. Seepärast on meie eesmärk luua võimsad ja professionaalsed kauplemistööriistad ja anda vajalikud teadmised, et meie kliendid saaksid teha mõistlikke kauplemisotsuseid. Soovime saada ülemaailmseks maakleriks, kelle kaudu inimesed saavad nautida kvaliteetset teenust ja ligipääsu maailma finantsturgudele, sõltumata nende geograafilisest asukohast. Soovime, et iga kaupleja saaks osa meie järjepidevalt täienevatest teenustest ning toodetest.

Ettevõtte statistika

Meie peakontoris Tallinnas töötab 130 inimest, globaalselt on meid üle kahesaja. Ettevõttes kuuleb rääkimas 37 erinevat keelt, kõige populaarsemad neist on eesti, vene, inglise, hispaania ja saksa keel.

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

Aktiivselt lisame töökuulutusi cv online portaali: https://www.cv.ee/toopakkumised/admiral-markets-as, kuid kui hetkel pole Sinu soovidele pakutavat ameti-või praktikakohta saadaval, palun saada oma CV koos töö-või praktikasooviga aadressile hanna.ressar@admiralmarkets.com ja sobivusel võtame ühendust.

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Meie ettevõttes läbitud praktika annab laialdased teadmised finantsmaailma toimimisest. Me töötame ühes kõige dünaamilisemas ja kiiremas tööstusharus ning seetõttu peame pidevalt kohanema ja arenema. Me usume, et pole midagi paremat, kui töötada koos oma ala professionaalidega ning sellest tulenevalt ootame alati oma meeskonnaga liituma andekaid, võimekaid ja töökaid inimesi.

Ettevõtte kontaktandmed

Personalispetsialist Hanna-Mai Ressar,
Hanna.Ressar@admiralmarkets.com
 

Homepage: www.admiralmarkets.ee

 

Adven Eesti AS

Ettevõtte väärtused

Pühendumine, kliendile keskendumine, austus ja tulemuslikkus.

Meie missioon on lahendada oma klientide energiavajadused efektiivselt, usaldusväärselt ja jätkusuutlikult.

Lähtume oma tegevuses põhiväärtustest, milleks on: Pühendumine, kliendile keskendumine, austus ja tulemuslikkus.

Ettevõtte tulevikuvisioonid

Oleme eelistatuim energiapartner.

Adven on Põhjamaade ja Balti riikide juhtiv energia- ja veeteenuste pakkuja. Toodame tööstusele auru, soojust ja külma ning pakume erinevaid lahendusi, et parandada ja edendada energia, vee ja materjali kasutamise tõhusust. Toodame kaugkütte ja kinnisvara-spetsiifiliste lahendustega soojust ja jahutust, mis kasutavad muuhulgas bio- ja geoenergiat. Meie ärimudel põhineb energia täisteenusel ja pikaajalisel partnerlusel.

Me juhindume Advenis eesmärgist luua eelis ettevõtetele, inimestele ja keskkonnale. Oleme osa kliimamuutuste vastu võitlemise lahendusest ja usume, et keskkonnasõbralike lahenduste abil, mida oma klientidega otsime, ehitame ja arendame, saame mõjutada ettevõtete, inimeste ja maailma tulevikku.

Ettevõtte statistika

Töötajate arv Eestis: 85

Käive aastal 2018: 22 miljonit

Opereeritavaid katlamaju: 120

Gaasivõrke: 253 km

Soojusvõrke: 84 km

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

Parktika huvi korral võta meiega julgelt ühendust: https://www.adven.ee/ee/karjaar-advenis/

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Meiega oled osa kiirest arengust. Adven suhtub igasse oma töötajasse kui investeeringusse, mille väärtust suurendame omavahelises koostöös läbi koolitamise ning asjatundlikkuse tõstmise. Meie tiimi ühendab eesmärkidele ning tulemustele suunatus, pühendumine ja austus üksteise ning meid ümbritseva vastu. Usaldame ja usume oma töötajatesse ning julgustame kõiki avameelselt oma mõtteid jagama. Meie jaoks on see oluline, kuna usume, et vabaduse ja vastutustunne käivad käsikäes ja liidavad meid tiimina tervikuks. Üheskoos tegutsedes julgeme katsetada, areneda ja õppida.

Ettevõtte kontaktandmed

Kass 1, Tallinn
tel 6 678 600
adven.eesti@adven.com
 

Homepage: www.adven.ee

Vaadake ka meie videot!

https://www.youtube.com/watch?v=69KY-oyRPFg

 

Aktors OÜ

Ettevõtte väärtused

Aktorsi põhiväärtuseks on meie inimesed.

Ettevõtte tulevikuvisioonid

Olla Eestis oma valdkonna viie parima ettevõtte hulgas.

Ettevõtte statistika

Ca 70 töötajat

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

Pakume töö- ja praktikakohti tarkvaraarendajatele (Java, .Net, SQL, React jm oskustega), tarkvara arhitektidele, analüütikutele ja testijatele.

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Võimalus õppida oma ala parimatelt spetsialistidelt ning kaasa lüüa e-riigi alustehnoloogiate välja töötamisel.

Ettevõtte kontaktandmed

Kedi Välba,
personali- ja kommunikatsioonijuht,
+372 5854 5886,
kedi.valba@aktors.ee
 

Homepage: www.aktors.ee

 

AS LTH-Baas

Ettevõtte väärtused

„Julgus- vaatamata sellele, et oleme maailmapildis väikeettevõte julgeme tegutseda ja mõelda suurelt. Seejuures julgeme oma arvamust avaldada, seda kaitsta ja vajadusel ka vaielda. Kui vaidleme, siis vaidleme ideede, mitte inimeste ja põhimõtetega. Julgeme uusi asju katsetada ja julgeme eksida. Meie ettevõttes ei tööta inimesed, kes on eksimatud ja inimesed, kellel on alati õigus.“

„We can. We will. Just be the best!- teadvustame endale, et peaaegu alati saab teha tööd veel paremini. Parim saab olla vaid see, kes pöörab tähelepanu detailidele ja pisiasjadele. Me ei tee tegevusi lihtsalt tegemise pärast. Igal tegevusel on mõte, ka kõige väiksemal. Igal dokumendil on sisu, ka kõige tavalisemal. Parim ettevõte on see, kes on igas oma tegevuses parim. Iga ettevõtte töötaja saab olla omas töös parim ja kokkuvõttes on parim see ettevõte, millel on enim selliseid töötajaid, kes annavad endast parima ja teevad parimat tööd.“

Ettevõtte tulevikuvisioonid

LTH-Baasi eesmärk on olla suurima kliendirahuloluga laevaehitus ja -remondi ettevõte, mis pakub kvaliteetseid, tõhusaid ja innovaatilisi lahendusi.

Meie peamine eesmärk on säilitada, kinnistada ja suurendada turupositsiooni olemasolevatel turgudel nii Eestis, kui ka rahvusvaheliselt. Eesmärkide täitmisel järgitakse juhtimispõhimõtteid, milleks on arendada ja pakkuda teenuseid vastavuses kliendi, seadusandlike ja meie poolt tunnustatud nõuetega ning parendada pidevalt juhtimissüsteemi ja selle mõju ettevõtte arendamisse tervikuna. Oleme erilist tähelepanu pööranud personali ja tootearendusele erinevates laevaehitus ja -remondi valdkondades, efektiivsuse ja kvaliteedi tõstmise läbi.

Ettevõtte statistika

Ca 900 töötajat. Ettevõte on pika ajalooga, tegutseb aastast 1934. Projektid Prantsusmaal, Norras, Soomes, Saksamaal, Aasias ja USA-s.

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

Praktikavõimalused on erinevates osakondades Eestis ja väljaspool Eestit.

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Sest meil on rahvusvaheline mõõde ja sest me oleme lihtsat parimad.

Ettevõtte kontaktandmed

personal@lth-baas.com
 

Homepage: https://www.lth-baas.com/

AS TREV-2 Grupp

Ettevõtte väärtused

Oleme VASTUTUSTUNDLIKUD:

Täidame oma lubadused

Hoolime keskkonnast, klientidest, kolleegidest ja iseendast

Käitume eetiliselt

Tunnistame enda vigu ja õpime nendest

Oleme TULEMUSLIKUD:

Planeerime aega ja juhime ennast

Teeme töö korrektselt kohe esimesel korral

Rakendame kasulikke ja ühiste eesmärkidega arvestavaid lahendusi

Koostöös suudame rohkem

Näeme suuremat pilti ja enda osa selles

Oleme ASJATUNDLIKUD:

Valdame oma eriala

Arendame ennast pidevalt Jagame oma teadmisi kolleegide ja klientidega

Oleme eeskujuks oma meeskonnale

Oleme LEIDLIKUD:

Otsime uusi võimalusi

Julgeme aktiivselt uusi lahendusi pakkuda

Lööme uute lahenduste aruteludel kaasa

Ettevõtte tulevikuvisioonid

Tõstame inimeste elukvaliteeti ja turvalisust ehitades ja hooldades insener-tehnilisi rajatisi.

Ettevõtte statistika

AS TREV-2 Grupp on Eesti juhtiv ehitusettevõte. Anname üle Eesti tööd umbes 360 inimesele.

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

Professionaalse järelkasvu toetamiseks pakume praktikavõimalusi eelkõige (teede)ehituse eriala õppivatele noortele. Meie kontserni ettevõtete juures käib igal aastal praktikal paarkümmend tublit, noort, õpihimulist tudengit.

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

AS TREV-2 Grupp on mitme Eesti viimaste aastate suurima ja märgilise taristuvaldkonna projekti peatöövõtja. Meie tiimi juhtimisel rajatakse esimest tänapäevase kiirtee nõuetele vastavat neljarealist teelõiku Tartu maanteel Kose ja Ardu vahel ning samuti uuendame Tallinna ringteed Lagedi ja Karla vahel. 2018. aasta sügisel avati täielikult uuendatud Gonsiori tänav Tallinna kesklinnas.
Et olla parim partner meie klientidele ja hinnatuim tööandja oma inimestele, oleme kontsernis juurutanud kõige tänapäevasemad kvaliteedi-, keskkonna- ja tööohutusjuhtimissüsteemid, mis vastavad rahvusvahelistele standarditele ISO 9001, ISO 14001 ja OHSAS 18001. Nende rahvusvaheliste parimate praktikate kasutamist kinnitab Bureau Veritas Eesti sellekohaste sertifikaatidega.
Ettevõttena peame väga lugu ka sellest, milline on meie panus ümbritsevasse keskkonda ja Eesti ühiskonda laiemalt. TREV-2 Grupp on Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi liige ning oleme pälvinud Vastutustundliku Ettevõtluse Indeksi hõbetaseme.

Ettevõtte kontaktandmed

Pärnu mnt 463, 10916 Tallinn
Telefon: +372 677 6500
E-post: personal@trev2.ee
 

Homepage: www.trev2.ee

 

Avalanche Laboratory OÜ

Ettevõtte väärtused

Eristumine ja energia

Ettevõtte tulevikuvisioonid

Ambitsioonikad laienemise plaanid mitmesse välisriiki järgnevate aastate jooksul.

Ettevõtte statistika

Meil töötab kokku 80+ töötajat, kellest enamus asuvad Eesti peakontoris Tallinnas, väiksemad äriüksused on ka Lätis ja Leedus.

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

Kiiresti areneva IT tarkvaraarenduse ettevõttena on peamised ametikohad, kuhu kogu aeg jooksuvalt inimesi juurde värbame järgmised- IT projektijuht, Java arendaja/arhitekt, Ruby arendaja, süsteemianalüütik, andmeaida arendaja/analüütik jne

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Suurepärane võimalus õppida omaala ekspertidelt ning anda oma panus ettevõtte edasi arendamisse ja kasvatamisse. Heade töötulemuste ja ambitsiooni korral võimalus kiiresti edasi areneda.

Ettevõtte kontaktandmed

Meie kontor asub Tallinnas, Toompuiestee 33a, 3-5. korrus. Ettevõtte mailiaadress on info@avalanchelabs.ee
 

Homepage: www.avalanchelabs.ee

 

Axinom Eesti OÜ

Ettevõtte väärtused

We believe everyone wants to get better at what they do - we really do value self-growth and we help and motivate our people to grow skill-wise and career-wise.

Ettevõtte tulevikuvisioonid

As digital solutions provider for both aerospace and media & entertainment industry, we reinvent the way people consume media and services at homer, at work and while travelling. Visit us at our booth and we will share our experience!

Ettevõtte statistika

We have more than 130 employees working in our subsidiaries in Germany, Estonia, Sri Lanka and USA.

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

We're always looking for passionate IT specialists, check our open positions from here: https://www.axinom.com/about-axinom/jobs/

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Axinom is just an awesome place to work at - we have the coolest & brightest people, we have exciting & challenging international projects, we do not like bureaucracy and we eat cake on Fridays!

Ettevõtte kontaktandmed

Axinom Eesti OÜ
Veerenni 24, D entrance
+372 6661399
jobs.estonia@axinom.com
 

Homepage: https://www.axinom.com

 

Baltic-American Freedom Foundation

Ettevõtte statistika

Erialane praktika Ameerikas

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

Pakume võimalust erialast praktikat teha Ameerikas

Ettevõtte kontaktandmed

Eeva Kauba, 555 28323, ekauba@ciee.org
 

Homepage: http://balticamericanfreedomfoundation.org/

 
 

BLRT Grupp AS

Ettevõtte väärtused

• Inimkesksus

• Usaldusväärsus

• Efektiivsus

• Areng

Ettevõtte tulevikuvisioonid

BLRT Grupi eesmärk on kindlustada oma liidripositsiooni sellistel sihtturgudel nagu laevaehitus ja –remont, masinaehitus, kõrgtehnoloogiliste seadmete ja keeruliste metallkonstruktsioonide valmistamine, valtstoodete töötlemine, gaaside tootmine, taastuvenergeetika. Panustame nii organisatsiooni kui tootmistehnoloogiate arendamisse, et rahuldada oma klientide vajadusi, säästa meid ümbritsevat keskkonda ning olla ihaldusväärne tööandja.

Ettevõtte statistika

• Asutamisaasta 1912;

• Ligi 4000 töötajaga rahvusvaheline kontsern, mis ühendab üle 50 ettevõtte Eestis, Lätis, Leedus, Soomes, Poolas, Venemaal, Ukrainas ja Norras;

• Üks suurimaid tööandjaid Eestis, kus on ametis üle 1600 spetsialisti;

• BLRT Grupp annab tööd enam kui 1000 allhankijale;

• Kriitilise tähtsusega spetsiifiliste tööstusvaldkondade jätkusuutliku arengu tagamiseks on 2012. aastal asutatud BLRT Fond võtnud oma südameasjaks toetada andekaid noori, kel on huvi inseneriteaduste, tööstus- ja infotehnoloogiate vastu.

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

• Igal aastal pea 60 eri praktikakohta paljude erinevate erialade tudengitele;

• Pakume nii vaatlus- kui osaluspraktikat;

• Võimalus kokku leppida praktika ajas ja töötundides.

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

• Hea võimalus oma erialaseid oskusi, isikuomadusi ning toimetuleku suutlikkust reaalses töökeskkonnas proovile panna ja arendada;
• Saad osaleda suurprojektide elluviimises;
• Igapäevatöös ja arengus toetavad Sind oma ala parimad asjatundjad;
• Oled võrdne meeskonnaliige;
• Saad kinnistada kõrgkoolis saadud eriala teoreetilisi teadmisi tootmistöös.

Ettevõtte kontaktandmed

personal@blrt.ee
 

Homepage: www.blrt.ee

Comatec

 

Ettevõtte väärtused

Customer satisfaction, Growth, Profitability, Continuous Learning and Cooperation

Ettevõtte tulevikuvisioonid

In future the need for increased energy efficiency and automation will radically change the industrial field. To make this change possible, we will need new innovations and way of thinking. We believe that this change will provide countless new interesting opportunities for us and our clients.

Ettevõtte statistika

Whole group: 550 people in 4 countries of which 6 in Estonia

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

Mechanical -, electrical - and automation design engineering positions

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

We offer our employees:
- Continuous training
- Modern design tools
- Possibility to work in dynamic international environment
- Friendly atmosphere
- Opportunity to grow both professionally and personally

Ettevõtte kontaktandmed

Esko Aura, esko.aura@comatec.ee, +37256706120

Homepage: comatec.fi/en

 

Connecto Eesti

Ettevõtte väärtused

USALDUSVÄÄRSUS: peame kinni antud lubadustest ja järgime valdkonna häid tavasid, suhtume ausalt ja lugupidavalt oma koostööpartneritesse ja kolleegidesse.

PROFESSIONAALSUS: seame kõrgeid eesmärke, oleme avatud ja uuendusmeelsed, ühendades edukalt pikaajalised kogemused innovatsiooni poolt pakutavate võimalustega.

TÖÖTAJAD: väärtustame oma inimesi, luues kaasaegse ja arengut pakkuva töökeskkonna koos tulemuslikkust toetava motivatsioonisüsteemiga.

Ettevõtte tulevikuvisioonid

Me töötame Connectos selle nimel, et parandada elu- ja ärivõimalusi. Ehitame ja hooldame kaasaegse ühiskonna eluliine: elektri- ja telekommunikatsioonivõrke ning gaasivõrke.

Ettevõtte statistika

Töötajate arv 275.

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

Ootame praktikale kutse- ja kõrgkoolide tudengeid energeetika, telekommunikatsiooni, geodeesia ja projekteerimisega seotud erialadelt.

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Praktika Connectos võimaldab Sul omandada kogemusi õpitaval erialal kogenud juhendaja kõrval. Kui lisaks vaatluspraktikale tahad ise ka käed külge panna, siis tasustame Sind vastavalt panusele. Vastastikusel sobivusel saad tööle edasi jääda.

Ettevõtte kontaktandmed

AS Connecto Eesti, Tuisu 19, Tallinn
 

Homepage: www.connecto.ee

 

Cybernetica

Ettevõtte väärtused

Cybernetica aspires through the application of information and communication technologies for a more smarter and securer world. Our goal is through the application of research and development be on the forefront of ICT technologies, while offering competitive and internationally renowned products and services.

We believe in honesty and long-term relationships. We are frank and often tell to our customers what they need instead of what they want – we expect to have a fruitful discussion based upon this, creating the best solution in return. And we never quit or give up when things get complicated – we always follow through.

Ettevõtte tulevikuvisioonid

Cybernetica will offer innovative and globally competitive mission critical e-governance, information security, communication and surveillance systems and will focus on research & development (primarily in the field of cybersecurity).

Ettevõtte statistika

150 employees, offices in Tallinn and Tartu

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

Join Cybernetica's intern program if you want to become an experienced software developer, analyst or QA specialist and you would like to work with the best in the field. Cybernetica is looking for skilful specialists to join our team and contribute in the development of mission critical systems, solve complex problems, learn by experience and share the success.

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Cybernetica is a research and development intensive ICT company that develops and sells mission-critical software systems and products, maritime surveillance and radio communications solutions. Cybernetica has been an active counterpart in developing critical e-Government systems, such as the Estonian X-Road, i-Voting, e-Customs and others. Today Cybernetica delivers its systems to across 35 countries in the world. We are certain that with our values, our people and our technology, we will build a smart and secure world for all.

Ettevõtte kontaktandmed

Kristi Jakobsoo
HR Specialist
internship@cyber.ee
job@cyber.ee
 

Homepage: www.cyber.ee

 

Deloitte Eesti

Ettevõtte väärtused

Deloitte’i neli ülemaailmselt jagatud väärtust on:

• Ausus;

• Turule ja klientidele silmapaistva väärtuse loomine;

• Tugevus kultuurilisest mitmekesisusest;

• Pühendumine üksteisele.

Meie neli väärtust on aluseks kõigele, mida me teeme. Me teame, mis on oluline ja me tegutseme seda silmas pidades.

Ettevõtte tulevikuvisioonid

Deloitte’is ootame me imelisi, käega katsutavaid tulemusi. Kõik meie töötajad mängivad nende tulemuste saavutamisel erilist rolli. Me küündime üle valdkondade ja riigipiiride, et koos ehitada oma ülemaailmset organisatsiooni. Meie inimesed jagavad kirge muutuste sütitamiseks ja tugevat teenuste kvaliteedile suunatust.

Ettevõtte statistika

Deloitte loodi aastal 1845 ja Eestis on ta aastast 1996. Deloitte hõlmab endast enam kui 264 000 töötajat, 150+ riigis.

Eestis alustas Deloitte tegevust 1. jaanuaril 1996. Käesoleval hetkel töötab meil kokku ligi 60 inimest. Deloitte Eesti töötajate keskmine vanus on 33,31 aastat.

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

Pakume praktikavõimalusi auditi-, siseauditi- ja maksuosakonnas ning Advokaadibüroos Deloitte Legal. Praktika pikkus oleneb soovijast endast ja määratakse osapoolte kokkuleppel.

Võimalik on teha praktikat, kus täidame kõik koolide jaoks vajalikud nõudmised, kuid ootame ka praktikale viimasel kursusel olevaid tudengeid, kes soovivad käia praktikal kooli kõrvalt ja saada suurepärast rahvusvahelises ettevõttes töötamise kogemust.

Rohkem ootame praktikante sügisest kevadeni, kuid muidugi on võimalik praktikale tulla ka suvekuudel.

Silmapaistva praktika tulemusel võivad sind Deloitte'is oodata ka edasised karjäärivõimalused.

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Deloitte on suurim ülemaailmne konsultatsiooniteenuseid pakkuv ettevõte.
Deloitte on brand, mille all töötavad kümned tuhanded pühendunud professionaalid sõltumatutes ettevõtetes üle terve maailma. Teeme koostööd, et pakkuda oma klientidele parima kvaliteediga auditi, nõustamise, finantsnõustamise, riskijuhtimise, maksu ja nende teemadega seotud teenuseid.
Ootame oma meeskonda inimesi, keda paeluvad väljakutsed, kellel on sära silmas ja tahavad maailmas luua positiivset muutust. Sinu tööl saab olema mõju, mis on tõeliselt oluline. Hakkad veetma oma aega dünaamilises kultuuris, mis on segu kaasamisest, koostööst ja tugevast ametialasest sooritusest. Maailmas professionaalsete teenuste vaieldamatu juhina on Deloitte koht, kust leiad parimaid võimalusi edu saavutamiseks ja kogu oma potentsiaali teostamiseks.
Deloitte’is on kõigil võimalus juhtida. Me näeme sinu vaadete olulisust ja sinu võimet luua väärtust. Me tahame, et sa sulanduksid meeskonda – meie kaasava kultuuriga, meie fookusega tööelu sobivusel ja heaolul ning toetava keskkonnaga. Kuid me tahame ka, et sa paistaksid silma – selleks oleme loonud võimalused strateegiliseks mõjuks, innovatsiooniks. Jäta maha oma jälg.

Ettevõtte kontaktandmed

Võta meiega ühendust:
E-mail: eesti@deloitteCE.com
Telefon: +372 640 6500
Meie kontori aadress:
Roosikrantsi 2
Tallinn, 10119
Eesti
 

Homepage: www.deloitte.ee

Heida pilk peale ka meie sotsiaalmeediale!

Facebook:

www.facebook.com/DeloitteEesti/

LinkedIN:

www.linkedin.com/company/deloitte-estonia/

Instagram:

https://www.instagram.com/deloittebaltics/

Derivco Estonia

 

Ettevõtte väärtused

Passion — passion is connected to purpose and echoed in the individual who is sure of their direction and committed to their dreams. The passionate person learns and develops by connecting themselves to those who share their interests. It’s a commitment to think positively about the future: looking to what can be, instead of what is.

Ownership — drive, achievement, and responsibility encapsulate the value of ownership. Ownership is seeing a project through to the end, doing what is needed to reach success within our teams and the business. Significant value is placed on responsibility; taking each project, success or failure seriously. One can count on a person who ardently displays this value of ownership.

Care — authenticity and connection are the founding elements of care. It is about respecting one another, taking the time to communicate, connect and lead bravely. We recognize one another for our strengths and weaknesses, and in this, support and celebrate each other. Care to Derivco is about our community; it’s about having courage to do the right thing and to lead with integrity.

Ettevõtte tulevikuvisioonid

Derivco is the leading development house in the online gaming world. At Derivco Estonia we specialize in designing and building outstanding quality products and services for online gaming industry. We believe that constant development, teamwork and great working environment are the keys to our success.

Ettevõtte statistika

Derivco has more than 2000 employees worldwide with 140 of them in Estonia. Our headquarter is located in Durban, South-Africa.

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

Our vibrant team consists of developers, QA, automation engineers, technical coordinators, designers and other IT specialists. If you’re passionate at what you do and you’re keen on exploring your possibilities, get in touch: cv@derivco.ee

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

— Interesting, challenging and rewarding work
— Excellent and modern working environment
— Comfortable office in Tallinn city center
— Competitive salary and benefits
— Work in an international team
— Friendly and fun colleagues
 
And because we’ve got game! 😉

Ettevõtte kontaktandmed

cv@derivco.ee

Homepage: www.derivco.com

DPD Eesti AS

 

Ettevõtte väärtused

DPD Eesti on dünaamiline ja ambitsioonikas pakiveoettevõte, kelle motoks on "Üks meeskond, ühine eesmärk!"

DPD üks põhiväärtuseid on "teeme ära!" suhtumine: ületame koostöö tulemusena ka võimatuna näivad väljakutsed.

Ettevõtte tulevikuvisioonid

DPD missiooniks on olla usaldusväärne pakiveo ja logistiliste lahenduste partner nii B2C kui ka B2C turul.

Ettevõtte statistika

Oleme nr 1 kullerteenuste turul juba 7 aastat.

Kokku on meil 142 töötajat ja ligi 260 kullerit.

Turul tegutsenud 22 aastat.

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

Otsime enda meeskonda transpordikorralduse ja transpordi tugiteenuste praktikante perioodiks mai algusest või keskpaigast kuni augusti lõpp.

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Pakume uusi teadmisi ja kogemusi, väljakutseid ja võimalus erialaselt areneda ning võimalus jääda silma kui tulevane kolleeg.
DPD on töötajate ja peresõbralik ettevõte, kes pakub turvalist, kaasaegset ja mõnusat töökeskkonda ning palju erinevaid soodustusi ja arenguvõimalusi. Töötame igapäevaselt selle nimel, et meie inimestel oleks tööle tulles sära silmis ja naeratus suul.

Ettevõtte kontaktandmed

Maria Fjodorova

värbaja

+372 6130 002

personal@dpd.ee

DPD Eesti AS

Taevavärava tee 1, 75306, Lehmja küla, Rae vald

Homepage: tuletoole.dpd.ee www.dpd.ee

Eesti Energia AS

 

Ettevõtte väärtused

*Minust sõltub

*Väärtust kasvatav

*Kliendile kasulik

*Keeruline lihtsaks

*Ohutus eelkõige

Ettevõtte tulevikuvisioonid

Meie ambitsioon on pakkuda oma klientidele kasulikke ja mugavaid energialahendusi ja toota ka ise energiat aina keskkonnasäästlikumalt – just nii anname oma panuse maailma puhtamaks muutmisesse.

Ettevõtte statistika

5700 andekat töötajat

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

Eesti Energia praktikantide erialane spekter on vist kõige laiem üle Eesti: praktikale võtame IT, kõikide inseneriharude, finants- ja analüütiliste, õigusteaduse, personali, kommunikatsiooni, turunduse ja keskkonna erialade tudengeid.

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Meie juures on Sul võimalus:
• panna proovile koolis omandatud teadmised ning teostada end, tehes Eesti riigile tähendusega tööd
• saada juhendamist oma ala parimatelt ja kaasatust toetavasse meeskonda
• osaleda erinevates arengutegevustes ja ettevõtmistes, kus saab ülevaate Eesti Energiast tervikuna, samuti kohtuda tippjuhtkonnaga
• saada tasustatud praktikat vastavalt kokkuleppele

Ettevõtte kontaktandmed

praktika@energia.ee

Homepage: www.energia.ee

Elisa Eesti AS

Ettevõtte väärtused

1. Uuenevus

2. Koostöö

3. Tulemuslikkus

4. Kliendikeskus

5. Vastutustundlikkus

Ettevõtte tulevikuvisioonid

1. Elisa ei ole lihtsalt tekommunikatsiooni ettevõtte vaid IT ettevõte.

2. Elu on elamust väärt, Elisa visiooniks on pakkuda veel enam meelelahutusteenuseid.

Ettevõtte statistika

1000+ töötajat - 47% naisi / 53% mehi; Kõige rohkem sünnipäevalapsi on meil mais ja juunis

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

IT ja võrkude spetsialistid

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Sind toetavad head juhendajad ja kaasamõtlevad kolleegid, kes jagavad hea meelega oma nõu ja kogemusi. Oleme rahvusvaheline ettevõte. Kasvatad oma väärtust tööturul. Saad töötada kiiresti arenevas valdkonnas. Enamik praktikakohti on tasustatud! Sul on võimalus teha karjääri Elisa sees, lisaks end tööalaselt arendada. Targa töö võimaluste kasutamine. Saad esimesena kursis olla uute tehnoloogiate ja tehisintellektiga.

Ettevõtte kontaktandmed

Sõpruse pst 145, 13417 Tallinn
Registrikood 10178070
KMKR EE100222788
 

Homepage: https://too.elisa.ee/

https://www.elisa.ee/

 

Elektrilevi

Ettevõtte väärtused

• minust sõltub

• väärtust kasvatav

• kliendile kasulik

• keeruline lihtsaks

• ohutus eelkõige

Ettevõtte tulevikuvisioonid

Elektrilevi visiooniks on olla nutikate, mugavate ja konkurentsivõimeliste energia- ja taristulahenduste pakkumisega suunanäitajaks Eestis ja kogu maailmas.

Elektrivõrk on meie tegevuse tuumaks ning selle baasil oleme tänaseks laienenud ka tänavavalgustuse ja kiire interneti taristuärisse. Mitmete suurte taristute haldajana on meie võimalus kiiresti areneva tehnoloogia abiga taristute ühishaldus ülesse ehitada ning teha seda nutikamalt ja efektiivsemalt, olles suunanäitajaks nii Eestis kui ka kogu maailmas.

Ettevõtte statistika

• Elektrilevi meeskonnas on üle 700 töötaja, kellest enamik on energeetika või infotehnoloogia taustaga.

• Elektri jaotusvõrk oma kümnete tuhandete alajaamade, piltlikult 1,5 korda ümber Maa ulatuva liinimahu, sadade tuhandete mastide, arvestite ja igas sekundis liikuvate tuhandete andmeühikutega justkui Eesti suurim robot.

• 2019. aastal alustame üle Eesti operaatorineutraalse kiire interneti võrgu rajamist. 5-aastaga plaanime valguskaabli võrgu tuua 200 000 koduni.

• Haldame Tallinna ja Tartu ehk 40% Eesti tänavavalgustuse võrgust.

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

Pakume praktikavõimalusi üle Eesti ca 30-le tudengile. Kõige enam kohti on energeetika, majanduse ja IT valdkonna tudengitele. Vaata lähemalt: www.elektrilevi.ee/et/tule-praktikale

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Energeetika sektor on samasuguse tehnoloogilise revolutsiooni lävel, nagu pangandus ja telekomi sektor eelmistel kümnenditel. Kiiresti arenev energeetika valdkond pakub hulganisti väljakutseid ja suure mõjuga projekte. Elektrilevis saad teha tähenduslikku tööd, mis mõjutab pea iga Eesti elanikku. Siin töötad üheskoos inspireerivate oma ala asjatundjatega ning sõbralik meeskond innustab uudseid lahendusi leidma. Eelmise aasta praktikantidest on iga kolmas meie tänane meeskonnaliige.

Ettevõtte kontaktandmed

 

Homepage: www.elektrilevi.ee

 

Elering AS

Ettevõtte väärtused

Vastutustunne, Pühendumus, Avatus

Ettevõtte tulevikuvisioonid

Olla uuenduslik ja tõhus taristuettevõte.

Ettevõtte statistika

Hetkel töötab astuses 227 inimest. Keskmine tööstaaž on pea 14 aastat.

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

Pakume tööd peamiselt energeetika ja IT taustaga inimestele. Samuti on väga oodatud ka praktikandid erinevatele profiilidele.Igal suvel viime läbi 2-kuise praktikaprogrammi energeetika tudengitele.

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Elering on sõltumatu ja iseseisev elektri ja gaasi ühendsüsteemihaldur, mille peamiseks ülesandeks on kindlustada Eesti tarbijale kvaliteetne energiavarustus. Oleme uuendusmeelne asutus, mis tähendab, et pidevalt toimuvad järk-järgulised digitaliseerimise protsessid.

Ettevõtte kontaktandmed

info@elering.ee on üldkontakt. Infot vabade praktika ja töökohtade osas annab personalispetsialist Monika Neemsalu : monika.neemsalu@elering.ee
 

Homepage: https://www.elering.ee/

 

Empower AS

Ettevõtte väärtused

Oleme eeskujuks, Hindame pidevat arengut, Oleme usaldusväärsed, Suhtleme avatult, Võtame vastutust

Ettevõtte tulevikuvisioonid

Loome eeldused targa infoühiskonna tekkeks

Ettevõtte statistika

Töötajad: 294, NPS: 82,4, Käive: 49,5 mln (2018)

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

Tööpakkumised meie kodulehel: https://www.empower.ee/too-ja-praktika/toopakkumised.html

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Meil töötad oma ala parimate spetsialistidega ja tunnustatud tegijatega. Arendame meeksonnavaimu, pakume arenguvõimalust ja mitmekesist tööd. Teeme koos suuri asju - igaüks mõjutab elutähtsat valdkonda - panustab energeetika valdkonna arengusse.

Ettevõtte kontaktandmed

Hermanni 8a, Tallinn. Tel: 66356oo
 

Homepage: www.empower.ee

 

ERGO

Ettevõtte väärtused

Oleme kindlustusselts, mis inimestest tõesti hoolib ja kohaneb paindlikult vastavalt kliendi vajadustele. Kindlustada – see tähendab mõista. ERGO on lihtne, hooliv, optimistlik ja julgustav.

Saame hästi aru

Oleme lähedal

Oleme uuendusmeelsed

Oleme kindlalt olemas

ERGO soovib kaasa aidata Eesti elukeskkonna turvalisemaks ja hoolivamaks muutmisele ning toetada väljapaistvates valdkondades tipptegijate arengut:

— ERGO Noorte Sportlaste Stipendium, et toetada pühendunud noorte spordiharrastuse jätkamist;

— alates 2010. aastast toetame koostöös Eesti Olümpiakomiteega Eesti sportlasi;

— pikaajaline toetusleping sihtasutusega Kiusamisvaba Kool;

— aitame Urvastes asuval liikluslinnal jagada lastele kindlustusteadmisi.

Ettevõtte tulevikuvisioonid

ERGO tõi esimesena Eesti kindlustusturule koduabi, reisiabi, erakliendi vabatahtliku ravikindlustuse, e-kindlustuse koostöös Teliaga jms. Meie visiooniks on jätkata turgumuutvate kindlustuslahenduste pakkumist.

Ettevõtte statistika

Kuulume ERGO Gruppi – ühte suuremasse kindlustusgruppi Saksamaal ja Euroopas, mis on esindatud rohkem kui 30 riigis üle maailma, keskendudes Euroopa ja Aasia turgudele;

— Eestis 1990. aastast;

— ERGO teenuseid, teadmisi, kogemusi ja finantsilist stabiilsust usaldab Eestis üle 120 000 kliendi; Baltikumis üle 550 000 kliendi;

— ERGO Eestis töötab 285 inimest;

— töökeelteks on eesti, vene ja inglise keel.

Oleme värskelt tunnustatud, kui parima teenindustasemega kindlustusettevõte Eestis. Eelmisel aastal omistati meile ka Eesti parima meiliteenindusega kindlustusseltsi tiitel.

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

Pakume võimalust osaleda ERGO praktika-programmis. Ootame motiveeritud praktikante saama teadmisi ja reaalseid töökogemusi kindlustuse, edasikindlustuse ja kahjukäsitluse valdkonnas. Lisaks pakume suvetöö võimalust kahjukäsitluses.

Meile ei ole tähtis Sinu töökogemus või õpitud eriala – väärtustame huvi, motivatsiooni ja oskuseid.

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Kui oled huvitatud praktikast, mille käigus on Sul võimalus saada reaalne töökogemus mainekas, kaasaegses ja muutustele avatud finants-ettevõttes, siis oled meile väga oodatud.
Meil on professionaalsed, vahvad ja toetavad kolleegid, avatud ja sõbralik töökeskkond, palju arenemis- ja karjäärivõimalusi üle grupi, lisaks mugav kontor, lisapuhkus, sporditoetus, töötajakindlustused, omasoodustused jpm, mis garanteerivad, et töötajatel on hea ja turvaline olla üks ergokate seast.
Soosime oma töötajate ettevõttesisest karjääri ja arengut – näiteid elust enesest: praktikandist töötajaks, aktuaarist tegevjuhiks, spetsialistist strateegiadirektoriks, assistendist müügijuhiks, müügitoest personalispetsialistiks jne.
Kogemuste vahetamise programmid üle Grupi ettevõtete — nt Baltiülene ERGO Talent programm, ERGO Explorers koostöös Poolaga, iTeam Projekt jmt.
Palju ettevõttesiseseid üritusi, mis võimaldavad täiendada teadmisi ja saada uusi tutvuseid — nt kindlustusnädal, tervisekuu, hea teeninduse kuu, erinevad eksprompt ühisüritused, sisukad meeskonnaüritused jm.
Tere tulemast ERGO messiboksi.
Küsida võib kõike!

Ettevõtte kontaktandmed

cv@ergo.ee
 

Homepage: www.ergo.ee

Ericsson Eesti AS

Ettevõtte väärtused

Austus, professionaalsus, visadus ( Respect, Professionalism, Perseverance)

Ettevõtte tulevikuvisioonid

Telekommunikatsiooni valdkonna ettevõttena on meie töölaual projektid ja tegevused, mis on seotud IoT, 3G, 4G ja 5G, liitreaalsuse ning automatiseeritud tootmisega.

Ettevõtte statistika

Meil on 2000 töötajat, 190 erinevat ametikohta ja 45 rahvust.

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

Ootame tehnoloogia ja uute innovaatiliste lahenduste osas kirglikke tudengeid, eriti inseneri-, IT-või majandusteaduskonna õppureid. Kui Sulle meeldib põnev töö, oled õpihimuline, hea inglise keele oskusega, siis on praktika Ericssonis just Sinule. Pakume sisukat, väljakutseterohket tasustatud vähemalt 2-kuulist praktikat meie kõigis tegevusvaldkondades: tehnoloogia (software ja hardware), logistika, tarneahela juhtimine; tootmine ja juhtimissüsteemid ning tugiüksused.

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

50 erinevat tasustatud praktikakohta!
• Saad olla juures ja toetada uute toodete loomist ideest paberil volüümtootmiseni.
• Anda oma panuse 5G tipptehnoloogia turule jõudmisesse.
• Saad kogemuse töötamisest multikultuurses ja mitmekülgses tiimis.
• Pakume mitmeid arengu-ja karjäärivõimalusi ning saad praktika ajaks oma isikliku juhendaja, kes sulle Ericssoni maailma tutvustab.
 
Praktika meie juures annab hindamatu töökogemuse, mida ei saa kusagilt mujalt!
Kandideerimiseks saada ingliskeelne CV recruitment.estonia@ericsson.com
Tule ja saa teada, mis teeb sinust ja Ericssonist võimsa kombinatsiooni!

Ettevõtte kontaktandmed

Valukoja 8 ja Peterburi tee 67A, + 372 606 5000, Facebook: Ericsson Eesti AS

Homepage: ericsson.com

ePPC OÜ

Ettevõtte väärtused

No BS, flexible, tech loving and all those other good things.

Ettevõtte tulevikuvisioonid

Our aim is to be the go to agency for businesses looking to expand across borders through targeted and smart digital marketing.

Ettevõtte statistika

Founded in 2013 our team is 11 people from 4 nationalities who speak 16 languages. We run campaigns in 25+ languages and manage over 2 million ad spend per quarter.

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

Our 3rd Summer Academy will be held in July-August 2019. During the academy you will learn everything there is to know about how to run ads on Google, the Google Display Network, YouTube, Facebook, Instagram, Bing. This will all be tied together with how to analyze all these different marketing channels through Google Analytics. Last year we had speakers from Google, Bing, our own agency and other agencies. Applications will open soon. Join the waiting list now at https://eppcdigital.com/summer/!

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Founded by a former Googler and a current Google Certified Trainer we have built our company on training and all of our current employees have been fully trained in-house. Join our summer academy this July-August to get trained in Google AdWords, Google Analytics, Facebook ads and yes, even bing ads. Successful participants will be able to stay on as part-time of full-time employees. All trainings will be held in English by our own specialists and last year we had speakers from Google and Bing as well.

Ettevõtte kontaktandmed

Karl Pae,

karl@ppc.ee

Homepage: https://eppcdigital.com

Euroopa Parlamendi Büroo Eestis

Üleskutse väärtused

#seekordlähenvalima on Euroopa Parlamendi algatatud üleskutse 26. mail 2019 toimuvate Euroopa valimiste eel. Euroopa Parlament on Euroopa Liidu demokraatlik jõud, olles ainus ELi institutsioon, mille liikmed valitakse otsevalimiste teel. Seetõttu ei tohi Parlament suhtuda demokraatiasse iseenesestmõistetavalt, vaid peab demokraatia püsimise eest seisma. Valimised on demokraatia olemuslik osa, millest on õigus osa võtta igal täiskasvanud eurooplasel.

Üleskutse tulevikuvisioonid

Euroopa seisab silmitsi mitmete väljakutsetega alates rändest ja kliimamuutustest ning lõpetades noorte töötuse ja andmekaitse küsimustega. Maailm me ümber üha globaliseerub ja konkurents kasvab. Samal ajal näitas Brexiti referendum, et Euroopa Liit ei ole midagi iseenesestmõistetavat. Ka demokraatia ja selle põhimõtted, mida enamik meist peab loomulikuks, ei pruugi üha suuremale survele vastu pidada.

Sellepärast tahamegi nüüd luua toetajate võrgustiku, et Euroopa valimistel osaleks rohkem inimesi. Mida rohkem inimesi valimistel oma hääle annab, seda tugevam ja õiguspärasem on Euroopa demokraatia.

Üleskutse statistika

Eelmistel Euroopa Parlamendi valimistel 2014. aastal käis vaid 37% eestlastest valimas. 18–24 aastastest Eesti noortest andis oma hääle vaid 16%!

Nende valimiste eel on üleskutsega #seekordlähenvalima liitunud üle Euroopa juba pea 150 000 inimese, kellest üle 15 000 on end vabatahtlikuna kirja pannud.

Üleskutse töö- ja praktikavõimalused

Üleskutses #seekordlähenvalima on võimalik kaasa lüüa veebi- ning ürituskorraldustiimis. Veebitiim panustab sotsiaalmeedia tegevustesse, et üleskutse jõuaks võimalikult paljude inimesteni. Ürituskorraldustiim viib läbi Euroopa valimiste teemalisi üritusi koostöös Euroopa Parlamendi Eesti büroo ning teiste koostööpartneritega.

Liitu tiimiga siin.

Miks tudeng peaks just Teie üleskutsesse panustama?

#seekordlähenvalima üleskutses kaasalöömine on ideaalne võimalus olla osa üle-euroopalisest infokampaaniast ja heita pilk Euroopa Parlamendi kommunikatsioonitegevustesse. Võimalus kohtuda ja teha koostööd teiste huvitavate eurooplastega!

Ettevõtte kontaktandmed

kontakt-et@seekordlähenvalima.eu

Homepage:

www.seekordlähenvalima.eu

Miks minna valima?

Mis siis, kui sa ärkad homme ja Euroopa on teistsugune? Kas sa sellist Euroopat tahtsidki?

Kas sa ütlesid sõna sekka, kui küsiti? Avaldasid oma arvamust? Andsid oma hääle? Või tegid sinu eest valiku teised?

Maikuus valime Euroopa Parlamenti. Siis on sul võimalus öelda, millist Euroopat sa tahad.

Et homme ärgates oleks see ka sinu nägu. Et need, kes otsuseid teevad, esindaks ka sind.

Liitu üleskutsega seekordlähenvalima.eu ja mine valima!

 

EY (Ernst & Young Baltic AS)

Ettevõtte väärtused

EY väärtused määravad, kes me oleme. Meie väärtused on:

Inimesed, kes näitavad üles ausust, austust ja meeskonnatöö oskust.

Inimesed, kellel on energiat, entusiasmi ja julgust juhtida.

Inimesed, kes loovad suhteid, tehes seda, mis on õige.

Oma väärtustele tuginedes töötame ühise missiooni nimelt – building a better working world.

Ettevõtte tulevikuvisioonid

EY on üks maailma juhtivatest ärikonsultatsiooni, tehingute nõustamise, auditi-, maksu- ja raamatupidamisteenuste pakkujatest. Meie prognoosid ja kvaliteetteenused aitavad suurendada kindlustunnet ja usaldusväärsust maailma kapitaliturgudel. EY on kasvulavaks suurepärastele juhtidele, tänu kellele suudame me antud lubadusi alati ka täita. Selle kaudu mängime olulist rolli nii oma töötajate, klientide kui ka laiema üldsuse jaoks paremini toimiva maailma ülesehitamisel.

Ettevõtte statistika

EY on globaalne ettevõte, mis asub enam kui 150 riigis ning on Eestis tegutsenud juba 25 aastat. Meil on globaalselt 260 000+ töötajat ning EY Eestis töötab neist 120 inimest. Meie keskmine vanus on 30 aastat.

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

EY-s ootavad Sind karjäärivõimalused:

- auditeerimises ja pettuste tuvastamises

- ärikonsultatsioonis

- IT-ärinõustamises

-maksukonsultatsioonis

- tehingute nõustamises

- raamatupidamises

- turunduses

- personalitöös

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

EY on üks maailma juhtivatest ärikonsultatsiooni, tehingute nõustamise, auditi-, maksu- ja raamatupidamisteenuste pakkujatest. Meie missiooniks on anda oma panus paremini toimiva maailma loomisse. Saame seda teha vaid koos oma töötajatega. EY-s on Sul võimalus ennast teostada ning viia ellu olulist missiooni, sealhulgas vastutada suurte asjade eest hoolivas, ühtses ning multikultuurses meeskonnas.
EY on kasvulavaks suurepärastele juhtidele. Liitu meiega praktikandi või juhtivkonsultandina, jää meiega 6 nädalaks või 20 aastaks – meie kliendid, meie tipptasemel koolitus- ja arenguvõimalused, rahvusvaheline töökogemus ning andekad kolleegid toetavad sinu karjääri kogu elu.
EY-s on kindel karjäärisüsteem, kus rollid jagunevad töötaja kogemuse ja vastutuse taseme järgi: praktikant, konsultant, vanemkonsultant, juhtivkonsultant, vanem juhtivkonsultant, direktor, partner. Igale karjääriastmele on seatud selged ootused neljast erinevast aspektist, milleks on kvaliteet, töökorraldus, meeskonna- ja klienditöö. Valdav osa meie juhtidest on tulnud ettevõtte seest ehk liikunud konsultandist läbi vahepealsete karjääriastmete tippjuhi või valdkonnajuhi rolli. Seega on sul EY-s võimalus vastavalt oma arengule ja panusele pidevalt karjäärisüsteemis edasi liikuda ning üha rohkem vastutust võtta. Selleks, et aidata sul oma karjääri paremini suunata, on sulle toeks personaalne arengunõustaja, kellega koos oma areng ja karjäär läbi mõelda ning eesmärke seada.
EY on rahvusvaheline ettevõte ning tänu sellele on sul EY-s igapäevaselt võimalus teha koostööd erinevatest riikidest ja kultuuridest inimestega. Pakume sulle võimalust töötada kas lühi- või pikaajaliselt mõnes teises EY kontoris ning lüüa kaasa erinevates rahvusvahelistes projektides.
Kogemus EY-s ei piirdu aga vaid karjääriga. EY-s ootavad sind aktiivsed, sportlikud ja energilised kolleegid. Pakume sportimisvõimalusi, korraldame palju ühiseid kultuuri-, spordi- ja meelelahutusüritusi ning anname oma panuse ka sotsiaalse vastutuse projektidesse. Panustame pisidetailidesse, et hoida sädet kõigi EY töötajate silmis.

Ettevõtte kontaktandmed

Tahad täpsemalt teada EY karjäärivõimalustest? Kirjuta meile: careers@ee.ey.com
 

Homepage: www.ey.com/ee

Finestmedia

 

Ettevõtte väärtused

- Customer Commitment and responsibility

- People and their perspective

- Community and communication

- Constant care and Diligence

Ettevõtte tulevikuvisioonid

To inspire creation of the finest digital solutions; together

Ettevõtte statistika

Meie Eesti ja Poola kontorites on kokku ca 90 töötajat, kellest enamik on seotud tarkvaraarendusega (süsteemianalüütikud, arendajad, testijad, projektijuhid). Oleme tegutsenud ligi 20 aastat, pakkunud lahendusi enam kui 150 kliendile ning meie loodud tarkvaralahendusi kasutab iga kuu üle miljoni inimese kogu maailmas.

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

Pakume töö- ja praktikakohti nii arendajatele (eelkõige java ja .net), IT analüütikutele kui ka testijatele. Tule ja külasta Võti Tulevikku karjäärimessil meie boksi ning räägime juba täpsemalt!

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Finestmedia on piisavalt suur ja pikaajalise kogemusega ettevõte, et pakkuda heale spetsialistile huvitavaid väljakutseid erinevate projektide ja tehnoloogiate näol. Võimalus on oma panus anda Eesti e-riigi arengusse, suurte e-kaubanduse lahenduste väljatöötamisse või kaasa teha põnevates startup projektides. Samas on meie meeskond ka piisavalt väike, et kõigil oleks võimalus kaasa rääkida ning tunnetada oma rolli ja panust igas ettevõtmises.

Ettevõtte kontaktandmed

Karamelli 6, Tallinn.

Töö- ja praktikavõimalused: mare.aasma@finestmedia.ee,

52 84 685.

Homepage: www.finestmedia.ee

https://www.facebook.com/finestmedialtd/

 

Fob Solutions OÜ

 

Ettevõtte väärtused

Hoolivus, professionaalsus ja innovatsioon

Ettevõtte tulevikuvisioonid

Saavutada turuliidri positsioon mobiilse tarkvara arenduses aastaks 2020.

Ettevõtte statistika

Fob Solutionsis töötab 28 oma valdkonna tegijat.

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

Fob Solutions pakub mitmekülgset tasustatud praktikaprogrammi, mille raames on hea arendada oma tehnilisi oskusi ja samal ajal ka meeldivalt aega veeta. Põhiliselt ootame praktikaprogrammi kandideerima tehnilisi testijaid ja Java arendajaid.

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Meid eristab teistest see, et läheneme igale inimesele personaalselt ehk töötaja/praktikant saab mõjutada seda, millises projektis ja milliste tehnoloogiatega ta töötada soovib. Lisaks on meil väga mõnus ja sõbralik sisekliima, kus head naljad, hoolimine ja üksteise aitamine on lahutamatu organisatsioonikultuuri osa.

Ettevõtte kontaktandmed

hr@fob-solutions.com

Homepage: www.fob-solutions.com

Fujitsu Estonia

Ettevõtte väärtused

Väärtustame oma töötajaid, kliente, äripartnereid, tehnoloogiaid ja kvaliteeti. Tegutseme «Fujitsu Way» põhimõtete järgi, mille kohta leiad rohkem infot siit: fujitsu.com/global/about/philosophy

Ettevõtte tulevikuvisioonid

Meie eesmärk on läbi pideva innovatsiooni kaasa aidata võrgustunud ühiskonna tekkele. Uus turvaline ja külluslik ühiskond täidab tulevikus kogu maailma unistused.

Ettevõtte statistika

Kuulume Fujitsu IT gruppi. Fujitsu on juhtiv Jaapani päritolu IT ja kommunikatsiooniteenuseid pakkuv firma, mis pakub laias valikus tehnoloogiat, lahendusi ja teenuseid kogu maailmas.

AS Fujitsu Estonia on Eesti juhtiv IT-teenuste ja -toodete pakkuja, mille eesmärk on lihtsustada ettevõtete ja organisatsioonide tegevust uuenduslike tehnoloogiate ja teenuste abil. Fujitsu poolt pakutavad lahendused sisaldavad süsteemide arendamist, hooldust ja remonti. Tehnoloogiatoodete valik ulatub lihtsatest sülearvutitest andmehalduskeskuste lahendusteni. Meie kontorites Tallinnas, Tartus ja Pärnus töötab ligi 400 oma ala spetsialisti. Fujitsu Estonia käive aastas on 12 miljonit eurot, millest 72% moodustab teenuste eksport.

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

Fujitsu pakub praktikakohti tarkvara arendajatele ja testijatele.

Täisteenuse pakkujana on meil palju teisigi ametkohti. Töö- või praktikasoovi korral võta meiega ühendust!

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Tegutseme IT valdkonnas juba 1992.aastast. Seega võib öelda, et oleme turul kogenud tegijad.
PRAKTIKANTIDELE pakume:
— tööd reaalses projektis koos tegutseva meeskonnaga ning ülevaadet sellest, kuidas sünnib üks tarkvaraprojekt suures rahvusvahelises ettevõttes;
— õppimis- ja arenemisvõimalusi;
— toredat ja toetavat meeskonda ning isiklikku juhendajat;
— praktikatasu;
— individuaalset kokkulepet praktik aja ja kestvuse osas;
— võimalust peale praktika perioodi ettevõttes tööle asuda täis- või osalise koormusega.
 
MEID ISELOOMUSTAB:
— Põnevad väljakutsed leidmaks klientidele sobivaid IT-lahendusi, mis paneb meid pingutama ning aitab seeläbi saada veelgi professionaalsemaks.
— Rahvusvaheline ja pidevalt arenev töökeskkond, mis võimaldab meil suhelda, vahetada kogemusi ja teha koostööd kolleegidega teistest Fujitsu kontserni riikidest.
— Oma ala professionaalidest koosnev tore meeskond, kellega ka töövälisel ajal koos üht-teist põnevat ette võtta. Lisaks ettevõtte ühisüritustele toimuvad lahedad ettevõtmised ka väiksemates meeskondades, kuhu on teinekord kaasatud kliendidki.

Ettevõtte kontaktandmed

Mustamäe tee 16, 10617 Tallinn
Tel: +372 627 2300
E-mail: info@ee.fujitsu.com
Vabad töökohad: cv@ee.fujitsu.com
Praktika: praktika@ee.fujitsu.com
 

Homepage: fujitsu.com/ee

Genius Sports

 

Ettevõtte väärtused

Innovation, Intelligence, Integrity

Ettevõtte tulevikuvisioonid

Genius Sports is recognized as one of the fastest growing sports technology companies in the world. Founded on integrity, Genius Sports has become the trusted technology partner of hundreds of sporting bodies, including the world’s largest international federations and professional leagues such as FIBA and the English Premier League.

Ettevõtte statistika

In Tallinn we have 250 and globally 1200 employees

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

https://www.geniussports.com/careers

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

For students we offer great start of fast international career in one of the fastest growing sports technology companies in the world. Students can find roles with flexible working schedule beside their studies and post-graduates full-time jobs in IT, digital media, client management and trading. Many of our top specialists and managers have started in junior positions. We’re always on the lookout for passionate, energetic and talented people to join our rapidly expanding team. We also recognize that career development for our talented employees is core to our success and support them careers with the best training and guidance possible. Driven by results, we're born winners who go the extra mile for our clients and each other.

Ettevõtte kontaktandmed

Talent Acquisition team, careers.estonia@geniussports.com

Homepage: https://www.geniussports.com/sports/

 

GoTrack OÜ

Ettevõtte väärtused

Usaldusväärsus - me peame oma sõna ja kokkuleppeid

Kvaliteet - me tunneme tööd, mida teeme ja anname alati endast parima

Paindlikkus - me leiame alati sobiva lahenduse

Koostöö - me tegutseme ühise eesmärgi nimel

Ettevõtte tulevikuvisioonid

Arendada raudtee ehituse valdkonda.

Olla usaldusväärseks ja lahendustele orienteeritud partneriks nii Eestis kui ka väljapool.

Ettevõtte statistika

Oleme tegutsenud üle 13 aasta.

Asume Tallinnas ja Türil.

Meil töötab ligi 100 inimest.

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

Meie meeskonda on oodatud raudtee objektiinseneri praktikandid

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

- võimalus saada reaalne kogemus tööde korraldamisest suurtel infrastruktuuri objektidel
- tugi kogenud kolleegidelt
- head ametialased arenguvõimalused
- praktika on tasustatud

Ettevõtte kontaktandmed

GoTrack OÜ, Toompuiestee 37, Tallinn
Tel. 51 60 498
personal@gotrack.ee
 

Homepage: https://www.gotrack.ee/

 

Gunvor Services AS

Ettevõtte väärtused

Ainulaadne Trading Service Tallinnas

Globaalne ettevõte

Rahvusvaheline tipptasemel meeskond

Huvitavad ülemaailmsed projektid

Uusimad tehnoloogiad

Ettevõtte tulevikuvisioonid

Pakume maailmatasemel IT, finants ning peamiselt merendusega seotud logistikalahendusi Gunvor Grupile, koolitades töötajaid oma eriala professionaaliks. Võimalus Eestis töötades osa saada globaalsest Trading House arengust.

Ettevõtte statistika

Gunvor Grupp kuulub maailma TOP 5 erakapitalil põhinevate Trading House’de järjestusse

Asutatud Eestis 2000. aastal

Töötajaid Eestis üle 200, maailmas ~1500

Peakontor Genfis, suuremad kontorid Tallinnas, Singapuris ja Houstonis

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

.Net arendaja

Süsteemiadministraator

SharePoint administraator

Raamatupidaja (erinevad funktsioonid rahvusvahelisel tasemel)

Laevaoperaatori assistent

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Eneseteostamise võimalus kiirelt arenevas globaalse haardega ettevõttes
Erialased täiendkoolitused
Toetav ja sõbralik kollektiiv
Kaasaegsed töötingimused modernses kesklinna kontoris
Ettevõtte soodustused ja ühisüritused

Ettevõtte kontaktandmed

Sigrid-Henriette Kallas
+372 666 9028
TLN.hr@gunvorgroup.com
Tornimäe 5, Tallinn
 

Homepage: GunvorServices.com

 

Harju Elekter AS

Ettevõtte väärtused

Koostöö

Koos saavutame rohkem!

Usaldusväärsus

Kvaliteedis ei tingita!

Areng

Oleme õpialtid ja uuendusmeelsed!

Ettevõtte tulevikuvisioonid

MISSIOON

Olla tuntud ja tunnustatud kesk- ja madalpinge elektri- ja automaatikaseadmete tootja Läänemere regioonis, lahendades kliendi vajadused asjatundlikult, tähtaegselt ja kvaliteetselt ning pakkudes koostööprojektides lisaväärtust ja kindlust.

EESMÄRK

Olla pikaajaliselt edukas kasvatades firma kapitali ning tootes tulu koostööpartneritele ja omanikele; andes tööd, palka ja arenguvõimalusi töötajatele..

Ettevõtte statistika

Kontsernis kokku töötab ligi 750 inimest, neist 400 töötab Eesti ettevõtetes.

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

Pakume väljakutset noortele oma teadmiste rakendamiseks müügi-, tootearenduse-, logistika- või tootmise protsessides kontserni Eesti ettevõtetes.

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Kuigi 50-aastase kogemusega Harju Elektrit võiks ea järgi pidada vanaks, väärikaks ja ehk isegi konservatiivseks ettevõtteks, on tegelikkuses tegemist pidevas arengus oleva innovatiivse ning kiireid muutuseid täis elektriseadmete tootjaga. Harju Elektri töötajad hindavad oma tööandjat nooruslikuks, stabiilseks ja cool’iks.

Ettevõtte kontaktandmed

Tel +372 674 7400

info.he@harjuelekter.com

Homepage: www.harjuelekter.com

 

Helmes AS

Ettevõtte väärtused

Ettevõtlikkus, julgus, hoolivus.

Ettevõtte tulevikuvisioonid

Helmese pikaajaline visioon on olla parim tarkvarateenuste ettevõte Euroopas, lähtudes klientide ja töötajate rahulolust. Helmese üks olulisemaid tulevikuvisioone on olla turu tunnustatuim isikliku arengu toetaja ja inspireeriva töökeskkonna looja parimatele tarkvaraekspertidele.

Ettevõtte statistika

Helmes on Eesti üks vanimaid tarkvaraarenduse ettevõtteid ning turul tegutsenud juba 28 aastat. Helmesel on kontorid Tallinnas ja Minskis. Tallinna kontoris on tööl ligi 200 töötajat ning Minski kontorites ligikaudu 400 töötajat. Meie Eesti kontori töötajate keskmine vanus on 34 aastat ning 10% neist on rahvuvahelised töötajad, 1/3 meie töötajatest on naised. Suhtleme kontoris eesti ja inglise keeles. Üle 60% meie klientidest on erasektorist ning rahvusvahelised.

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

Kõik meie tööpakkumised on leitavad: https://www.helmes.com/careers/ ning praktikante võtame võimaluse korral aasta läbi. Peamised majas kasutusel olevad tehnoloogiad on Java, .NET, PHP, Progress ning Sonic. Ei leidnud karjäärilehelt sobivat rolli või tekkis küsimusi? Võta meiega ühendust jobs@helmes.com.

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Iga praktikant/töötaja, kes meile tuleb, saab endale kindla juhendaja, kes teda toetab. Kõigil tehnilistel rollidel on Helmeses tehniline arenguplaan ning ettevõte toetab töötajate arengut.

Ettevõtte kontaktandmed

jobs@helmes.com
 

Homepage: https://www.helmes.com

 

Icefire

Ettevõtte väärtused

It’s about freedom & flexibility:

We know there’s no one way of doing things. Instead, we listen to how you want to work and give the tools and support you need to succeed. We encourage independent decision-making and taking initiative, and, most importantly, we trust our people to rise to the challenge.

It's about learning and championing challenges:

Complex challenges help us evolve and grow. We are fans of interdisciplinarity — this means that our developers understand the business and analysts are familiar with the newest technologies. We encourage curiosity and learning. Be it gaining new professional skills or simply growing as a person.

It’s about people, team spirit & fun:

Teamwork makes the dream work! Although your skills and know-how are important for joining Icefire, aligned values are what will keep us together. We put our best effort in keeping the spirits high and inspiration flowing. Be it through our life-friendly working atmosphere, team trips abroad, events or discussions. Health, general wellbeing, and social connections are thus at the very core of our company.

Ettevõtte tulevikuvisioonid

Icefire designs and builds transformative technologies for banks and fintech companies. We simplify and automate complicated processes, replacing tedium with meaningful work fit for humans.

Ettevõtte statistika

Our team is made up of 100 wonderfully talented professionals - half of us are women!

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

If you are ready to develop your skills and gain new knowledge.

If you are excited about the fintech sector.

If you have experience in working with Java frameworks like Spring, front-end libraries and frameworks like React and Angular.

If you believe in open source tools and want to solve complex business challenges with elegance, contact us!

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

• We like challenges and constant improvement, hence we always have exciting projects.
• We believe in knowledge sharing.
• We have fun!
Icefire is the best place to learn about the fintech sector and innovation in the banking industry.

Ettevõtte kontaktandmed

careers@icefire.ee
 

Homepage: www.icefire.ee

 

Ignite

Ettevõtte väärtused

PROFESSIONALISM - we're focused on getting things done in the best possible way by exploring all the possibilities.

SHARING & LEARNING - we're part of a tight-knit community where we support each other’s growth and share our best practices.

RESPONSIBILITY - we're committed to treating client's product as our own and persistent in delivering what we've promised.

Ettevõtte tulevikuvisioonid

Software creation is our passion!

We focus on creating custom made software solutions that take our clients' business forward. Our created solutions include mobile applications, large scale corporate systems as well as European wide mission critical information systems. Our main focus lies in finance/telecom/logistics core solutions and blocktech development.

Ettevõtte statistika

Ignite has been developing custom-made software solutions since 2010. We have an international team of 30 brilliant IT specialists. Our average age is between 26-34 years.

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

Ignite is looking for enthusiastic IT specialists to join the team. You can find our vacancies from https://ignite.ee/careers.

We're also looking for bright-minded interns for Summer 2019, both Software Engineers and Quality Assurance Engineers are welcome! To learn more about our internship opportunities, drop us a line @ future@ignite.ee.

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

As a Summer Intern in Ignite you will have the opportunity to participate in different stages of software development.
 
You will become one of our talented people who helps to deliver quality software solutions on a daily basis. We provide professional guidance and plenty of challenges, so you can become the best in the field. And our specialists’ excessive knowledge on creating software will be at your service.

Ettevõtte kontaktandmed

Rotermanni 14, 5th floor, Tallinn
HR contact: future@ignite.ee
 

Homepage: https://ignite.ee/

 

Keskkonnaagentuur

Ettevõtte väärtused

Meie kasum on puhas keskkond aastakümneteks.

Globaalsed otsused põhinevad usaldusväärsetel andmetel.

Sinu töö on tähendusrikas ja me oskame seda hinnata

Ettevõtte tulevikuvisioonid

Tagame vajaliku keskkonnainfo ühiskonna heaolu kestvuseks ning arenguks. Tule ja viime selle koos ellu.

Soovime olla parimaks tööandjaks kõikidele oma töötajatele.

Ettevõtte statistika

Keskkonnaagentuuris töötab 189 inimest.

Töötajatele korraldati 2018. a 128 täiendkoolitust.

Pooled meie inimestest viibivad poole oma tööajast välitöödel.

Hüdrometeoroloogilises seirevõrgus üle Eesti on 104 jaama.

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

https://www.keskkonnaagentuur.ee/et/toopakkumised

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Meiega liitudes on Sul võimalus rääkida kaasa innovatsioonis, mis tõstaks inimeste heaolu ja vähendaks ökoloogilist jalajälge. Sind ümbritsevad üha võimekamad infosüsteemid, mahukad andmeressursid ja analüütikutest kolleegid, kellega koos edasi areneda - tule ja tee koos meiega Eesti paremaks!

Ettevõtte kontaktandmed

Mustamäe tee 33, Tallinn, 10616
Tel: 6660901
E-post: kaur@envir.ee
 

Homepage: www.keskkonnaagentuur.ee

 

Kodumaja

Ettevõtte väärtused

Nauditava koostöö ja kindlustunde pakkumine kõikide meie huvipoolte ambitsioonide elluviimisel

Ettevõtte tulevikuvisioonid

Viia Kodumaja oma ärivaldkonna liidriks Euroopas

Soovime olla parimaks tööandjaks kõikidele oma töötajatele.

Ettevõtte statistika

Oleme spetsialiseerunud eluruumide ehitusele tehases toodetud ruumelementidest. Eristume põhikonkurentidest pakkudes klientidele suuremat paindlikkust – iga projekt on ainulaadne. Ca 97% meie ehitatud projektidest asuvad Põhjamaades. Oleme tõenäoliselt suurim Eesti ehitusettevõte Põhjamaades. Töötajate arv ca 540.

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

Otsime aktiivseid ja motiveeritud tudengeid, kes huvituvad ise sügavalt oma erialast ning soovivad panustada ettevõtte eduloosse. Pakume praktika-ja töökohti projekteerijatele, objektijuhtidele, müügispetsialistidele, lisaks mitmed tehasetööliste ametikohad (elektrikud, puusepad jms)

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Me pakume eneseteostamise võimalust ekspordile suunatud ettevõtete grupis, võimalust kaasa rääkida kaasa ettevõtte arengus (digitaalne juhtimissüsteem, BIM), reaalseid väljundeid insenerimõtlemisele ning soodustusi, mis kaasnevad töötamisega Kodumaja ettevõtetes (nn Kodumaja sooduspakett)

Ettevõtte kontaktandmed

Kodumaja AS,
Kristina Sutt (kvaliteedi-ja personalijuht),
51 255 24,
kristina@kodumaja.ee
 

Homepage: www.kodumaja.ee

KONTSERN AS TALLINNA LENNUJAAM

Ettevõtte väärtused

Avatud, hooliv ja usaldusväärne organisatsioon. Oleme usaldusväärne partner äripartneritele, töötajatele, omanikule ja ühiskonnale.

Ettevõtte tulevikuvisioonid

Atraktiivseim lennujaam Euroopas. Ühendame Eesti maailmaga.

Ettevõtte statistika

Töötajate arv:680 

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

Tallinna lennujaam annab tööd paljudele tehnika, tehnoloogia, lennunduse ja klienditeeninduse, aga ka turunduse ja müügi, finants ja teistele administratiivvaldkonna erialade oskustöölistele ja spetsialistidele. Huvitava ja arenguvõimalusi pakkuva töö või praktikaväljundi võivad meie organisatsioonis leida nii ametikooli kui ka kõrgkooli lõpetajad.

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Ühiselt mõeldes ja tegutsedes saame võtta vastutuse ja olla parimad. Meil on ühise visiooniga, koostööd väärtustav ja usaldusväärne meeskond. Töö lennujaamas pakub põnevust ja erinevaid võimalusi neile, kes loovad sisu ja tähendust, näevad suurt pilti, innustuvad tulemustest ja on avatud uuendustele. Vaata lähemalt, mida Tallina lennujaam tööandjana Sulle pakkuda saab: https://www.tallinn-airport.ee/ettevottest/aruanded/

Ettevõtte kontaktandmed

Lennujaama tee 12, Tallinn. 
Telefon: 605 8701
e- post:personal@tll.aero

Homepage: https://www.tallinn-airport.ee/

KPMG Baltics OÜ

Ettevõtte väärtused

KPMG töötajaid kogu maailmas ühendavad ühised väärtused, mis määravad ära selle, kes me oleme ja kuidas käitume nii oma klientide kui ka üksteisega. Meie väärtused aitavad meil üheskoos tulemuslikult tegutseda ja tunda end globaalse organisatsiooni liikmena.

• Anname eeskuju – tegutseme alati nii, et meie käitumine võiks olla eeskujuks nii kaastöötajatele kui ka klientidele.

• Austame isiksust – peame lugu inimesest sellisena, nagu ta on, tunnustame igaühe teadmisi, oskusi ja kogemusi nii üksikisiku kui ka meeskonnaliikmena.

• Töötame üheskoos – toome välja üksteise parimad omadused ning loome tugevad ja tulemuslikud töösuhted.

• Suhtleme avatult ja ausalt – anname õigeaegselt teavet, selgitusi ja nõu ning pakume välja edasiviivaid lahendusi, keerukates olukordades talitame otsusekindlalt ja otsekoheselt.

• Tugineme faktidele ja toome selgust – eelduste paikapidavust kontrollides ja faktidesse süvenedes kinnistame oma mainet usaldusväärse ja erapooletu ärinõustajana.

• Edendame ühiskonda – tegutseme oma ettevõtte vastutustundlike esindajatena ning ühiskonnas töötamise kaudu täiendame oma oskusi, kogemusi ja arusaamu.

• Tegutseme usaldusväärselt – järgime oma töös alati kõrgeimaid kutsestandardeid, anname asjalikku nõu ja säilitame kindlalt oma sõltumatuse.

Ettevõtte tulevikuvisioonid

KPMG on jõuliselt arenev jätkusuutlik äriühing, kes loob oma töötajate jaoks keskkonna kõrgete sihtide saavutamiseks ja on turul ambitsioonikas suunanäitaja. KPMG-s pakume oma klientidele kõrgekvaliteedilist teenust ja töötajatele inspireerivat ning arendavat töökeskkonda. Kuulume Põhjamaade, täpsemalt Soome koosseisu, kellega koos on meie eesmärk kasvada lähiaastatel suurimaks nõustamis- ja audiitorteenuseid pakkuvaks ettevõtteks Eestis.

Ettevõtte statistika

KPMG on ülemaailmne auditi-, maksu-, õigus- ja ärinõustamisteenuseid pakkuvate ettevõtjate võrgustik, mis tegutseb 154 riigis ning mille liikmesfirmades üle maailma töötab kokku üle 200 000 spetsialisti. KPMG liikmesfirmade klientide seas on 84% globaalse Fortune 500 ettevõtetest. KPMG tegutseb Eestis alates 1992. aastast ning kuulume Soome KPMG koosseisu. Augustis 2018 avasime teenuskeskuse Tartus, olles hetkel ainsana Big4-st esindatud ka Tartus. KPMG Tallinna ja Tartu kontorites töötab ligi 190 inimest, Soome KPMG-s töötab üle 1000 ning Põhjamaades kokku ligi 5000 asjatundjat.

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

Finantshuviline — just Sind me otsime! KPMG ootab oma ridadesse laia silmaringiga kõrgkoolilõpetajaid ja kogenud spetsialiste, keda köidab töö auditi, maksude, äri- ja IT-nõustamise vallas. Hetkel on KPMG-sse eriti oodatud auditi ja raamatupidamise valdkondade töötajad. Meie töö- ning praktikavõimalused on üleval KPMG Facebooki lehel. Kui Sa ei leia endale nende hulgast sobivat, anna enda soovist märku: hr@kpmg.ee.

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

KPMG-s on haritud, nooruslik ja ühtehoidev meeskond, kus iga töötaja on oluline. Meie inimesed on andekad, pühendunud ja ambitsioonikad ning nad soovivad enamat, kui lihtsalt tööl käia. Toetame KPMG-s oma töötajate pidevat arengut ning pakume häid töötingimusi, sisukat motivatsioonipaketti ja huvitavaid tööülesandeid.

Ettevõtte kontaktandmed

Aadress: Narva mnt. 5, Tallinn
Üldtelefon: +372 626 8700
E-post: kpmg@kpmg.ee
Personaliosakonna e-post: hr@kpmg.ee
 

Homepage: www.kpmg.ee

 

LHV Pank AS

Ettevõtte väärtused

Väärtustame noort talenti, uuenduslike ja julgeid ideid ning entusiastliku suhtumist

Ettevõtte tulevikuvisioonid

Julgeme olla ning mõelda teistmoodi ja anda oma panustada Eesti tulevikku.

Ettevõtte statistika

-umbes 390 töötajat -asume Tallinnas ja Tartus

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

Rohkelt erinevaid praktika võimalusi erinevas valdkonnas, alates IT-st kuni majanduse ja klienditeeninduseni.

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Umbes pooled jäävad meie juurde tööle. Suurepärased karjääri võimalused. LHV Groupi juht alustas kunagi praktikandina.

Ettevõtte kontaktandmed

cv@lhv.ee
 

Homepage: www.lhv.ee

 

Logistika Pluss OÜ

Ettevõtte väärtused

* ausus

* avatus

* täpsus

* proaktiivsus

* pühendumus

Ettevõtte tulevikuvisioonid

Olla kiire jätkusuutliku arenguga ja tuntud rahvusvaheline tööstuslogistika ettevõte

Ettevõtte statistika

220 töötajat 

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

Praktikavõimalused: IT-tehnik, vahetusevanem, personalitöötaja

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Saab töökogemuse ühes Eesti suuremais pidevalt arenevas logistika ettevõttes ja ülevaate huvipakkuvast valdkonnast ning õppida oma ala parimate spetsialistide juures

Ettevõtte kontaktandmed

Punane 73, Tallinn, 13619,
info@logistikapluss.ee,
(+372) 6 224 600
 

Homepage: www.logistikapluss.ee

 

Luminor

Ettevõtte väärtused

Fookus, uudishimu, koostöö

Ettevõtte tulevikuvisioonid

Loome kaasaegse ja ettevõtliku organisatsioon!

Ettevõtte statistika

750 töötajat Eestis

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

Pakkuda praktikavõimalusi väga mitmel alal.

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Meil on Baltikumi kõige uuem pank!

Ettevõtte kontaktandmed

anneli.salminen@luminorgroup.com
 

Homepage: luminor.com

Magnetic MRO AS

 

Ettevõtte väärtused

Teamwork – We believe in working together to achieve the best outcome for our customers, employees and shareholders.

Partnership – We believe in long-term partnerships as a base for sustainable business growth.

Honesty – We are open and honest in everything that we do.

Creativity – We value creativity as a means of achieving a competitive advantage for our company.

Progress – We believe that success is driven by the continuous progress of our people and organization.

Ettevõtte tulevikuvisioonid

We have created Magnetic MRO to reinvent existing business models and industry standards, developing first-class solutions for our customers, partners, employees, and shareholders. Through decades of experience and sectoral expertise, we’ve become one of the few industry leaders in integrated MRO solutions, which are not only the back bone of our business but also the trigger of our growth into new challenges. Our main differentiation are based on constant innovation and strategic expansion. Today we are confidently marching towards new market and service expansions; successfully proving ourselves in asset management and whole life-cycle solutions; putting Estonia in the global map of aviation as an innovative and leading aerospace hub.

Ettevõtte statistika

We have more than 450 employees, 15 locations all around the world, more than 11 nationalities on board, more than 2 decades of aviation experience, and 3 brands under and including Magnetic MRO family.

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

Open Positions: magneticmro.com/career/open-positions

Apprenticeships & Internships: magneticmro.com/career/apprenticeship-internship/apprenticeship

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

We offer exciting career opportunities in a prestige industry — Aviation! Magnetic MRO is a global company where all strategic decisions affecting international actions take place in HQ — Estonia. Why wouldn’t anyone want to become a part of this and take part in shaping the global aviation market?

Ettevõtte kontaktandmed

Kerstin Kiigemaa – Recruitment & Employer Branding Lead

kerstin.kiigemaa@magneticmro.com

cv@magneticmro.com

Homepage: www.magneticmro.com

 

Manpower OÜ

Ettevõtte väärtused

Manpower OÜ väärtusteks on:

— Inimesed

— Teadmised

— Innovatsioon

Lisainfo: https://humanage.manpower.ee/manpower-eestis-ja-maailmas/

Ettevõtte tulevikuvisioonid

Tulevikuvisioon on luua ja rakendada uuenduslikke tööjõu lahendusi ning teenuseid, aidates oma klientidel olla jätkusuutlikult edukas muutuval tööjõuturul ning aidanud inimestel leida nende elu- ja tööstiiliga sobivaid ametikohti. Manpower kuulub ManpowerGroupi.

Ettevõtte statistika

ManpowerGroup on 1948. aastal USA-s loodud maailma juhtivaid personalifirmasid, mis tegeleb töötajate värbamise ja rendiga ning pakub personalitöö valdkonnas erinevaid kliendikeskseid lahendusi. Manpoweril on 80 riigis üle 2700 kontori, mille kaudu leiab tööd üle 3,4 miljoni inimese aastas. Oleme Eestis alates 2004. aastast aidanud inimestel leida nende elu- ja tööstiiliga sobivaid ametikohti ning ettevõtetel saavutada nende eesmärke. ManpowerGroup on tuntud kui sotsiaalselt vastutustundlik ja kõrgete eetiliste väärtustega ettevõte. Juba kaheksandat aastat järjest on meile omistatud maailma kõige eetilisema ettevõtte tiitel (World´s Most Ethical Companys). ManpowerGroup aitab oma tegevusega luua jätkusuutlikke kogukondi, võitleb vähemuste õiguste eest tööturul ja propageerib keskkonnasäästlikku eluviisi.

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

Kõikide Manpower OÜ tööpakkumistega on võimalik tutvuda meie kodulehel manpower.ee.

Lisainfo telefonil 630 6565.

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Tudeng võiks Manpoweri kaudu tööd otsida, sest oleme Eestis alates 2004. aastast aidanud mitmel tuhandel inimesel leida nende elu- ja tööstiiliga sobiva ametikoha. Sa alles sisened tööturule, otsid uusi väljakutseid või planeerid karjäärimuutust – meie Manpoweris oskame Sind aidata.

Ettevõtte kontaktandmed

E-post: tallinn@manpower.ee
Telefon: 630 6565.
 

Homepage: www.manpower.ee

Marmel Kinnisvara OÜ

Ettevõtte väärtused

Soovime alati maaklerteenusega pakkuda WOW effekti, et meid soovitatakse kõikidele oma sõpradele. Loome alati kliendisuhte kogu eluks, nagu perearst patsiendiga, oleme meie kinnisvaraliselt alati olemas. Oleme alati meeldivad ja professionaalsed suhtluspartnerid, kelle eetika ja moraal on kõrgeimal tasemel. Alati ületame klientide ootusi ja üllatame neid positiivselt. Me aitame lahendada klientide probleeme, mis põhjustavad kinnisvara ostu või müügivajaduse, me siiralt hoolime. Alati on olemas lahendus, võimatuid olukordi me ei tunne

Ettevõtte tulevikuvisioonid

Vaatame alati lootusrikkalt tuleviku suunas ning tegutseme vastavalt. Meie visiooniks on muuta maakleri roll vahendajast personaalseks nõustajaks, kelle eesmärgiks on lahenduste pakkumine, mitte pelgalt vahendustegevus. Oleme pidevas arengus ning teerajajaks uuenduste sissetoomisel.

Ettevõtte statistika

Tegutsenud juba pea 2 aastat, ettevõttes töötab hetkel 15 müügipartnerit.

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

Ootame alati oma meeskonda särasilmseid ja edumeelseid inimesi, kelle suurimaks sooviks on jäägitu pühendamine kinnisvaramaailmas ning pakkuda oma klientidele parimat võimalikku teenust. Meie inimesed on kokku fantastiline tippmeeskond, kes järgib tiimi missiooni ja püüdleb visiooni suunas.

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Oleme toetav ja ühtehoidev, kuid ei salli laiskust ja ükskõiksust. Oleme alati rõõmsameelsed, nooruslikud ja edule orienteeritud. Töötame koos, lõbutseme koos, reisime koos ning nutame ja naerame üheskoos. Oleme parimad sõbrad, kes hoolitsevad teineteise eest ning rõõmustavad iga edusammu üle, suuname, õpetame ja toetame ja oleme uute pereliikmete jaoks alati olemas

Ettevõtte kontaktandmed

Rävala pst 2, 8. korrus, 10145, Tallinn
 

Homepage: www.marmel.ee

 

MARU

Ettevõtte väärtused

Meisterlikkus – pühendume kliendi vajaduste lahendamisele. Oleme orienteeritud koostööle, sünergiale ja selgetele kokkulepetele. Planeerime tegevusi ja mõõdame tulemuslikkust. Väärtustame nii enda kui teiste aega ja oskusi. Keskendume kokkulepitud prioriteetidele.

Areng – oleme ambitsioonikad uute (äri)võimaluste ja tehniliste lahenduste leidmisel. Võtame initsiatiivi ja innustame läbi isikliku eeskuju. Täiendame ennast pidevalt ning jagame õpikogemusi organisatsioonis. Tunnustame saavutusi ja tähistame võite. Kohaneme kiiresti muutuvate oludega.

Riskiteadlikkus – teadvustame enda ja kliendi tegevusriske ning rakendame asjakohaseid meetmeid. Pakume vaid ohutuid ehituslahendusi. Ennetame ja märkame ohte ning jagame tööohutusinfot kõigile osapooltele. Tegutseme keskkonna- ja ressursisäästlikult. Toetame tasakaalu töö ja eraelu vahel.

Usaldusväärsus – täidame antud lubadused ja vastutame oma tegevuse eest. Loome usalduslikud suhted projekteerimis- ja ehitusprotsessi kõikides etappides. Meeskonnana saavutame enam. Käitume lugupidavalt ja ootame sama enda suhtes.

Ettevõtte tulevikuvisioonid

Meie visiooniks on OLLA PARIM PARIMATE SEAS!

Ettevõtte statistika

MARU on holding-tüüpi emaettevõte, mille põhitegevuseks on tütarettevõtete tegevuse koordineerimine ning kinnisvara arendus ja haldamine. Kontserni kuulub 10 tütarettevõtet ja 2 sidusettevõtet. Kokku töötab Maru kontsernis üle 300 inimese.

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

Pakume erinevaid praktikavõimalusi: muuhulgas ootame oma meeskonda tehnikuid projekteerimisosakonda, objektiinsener-praktikante objektile, tehnolooge-insenere ja kvaliteedispetsialiste teraskonstruktsioonide tootmistehasesse.

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Meie meeskonda on alati teretulnud praktikahuvilised, kes saavad valida koormuse vastavalt oma õpingutele ning selle eest ka väärilist tasu. Hindame õpihimu ning lisaks täiendkoolitustele võimaldame töö kõrvalt lõpuni käia pooleliolev haridustee. Tänu ettevõtte suurusele, rahvusvahelisusele ning tegevusvaldkondade mitmekesisusele saame oma töötajatele võimaldada ettevõtte sisest karjääri. Väärtustame tublisid kolleege, kes saavad kaasa rääkida ning panustada oma valdkonna ning ettevõtte arengusse. Kui ka Sinul on soov saada PARIMAKS PARIMATE SEAS, võta meiega ühendust. Ootame rõõmuga oma meeskonda tublisid ja töökaid praktikante, kellegakogemusi jagada ja ühiselt MARU visiooni ellu viia.

Ettevõtte kontaktandmed

info@maru.ee

Homepage:www.maru.ee

 

Merko Ehitus Eesti AS

Ettevõtte väärtused

Pädevus, loovus, lubaduste pidamine, vastutus – oleme professionaalsed, uuendusmeelsed ja loomingulised, peame kinni oma lubadustest ja vastutame enda tegude eest.

Ettevõtte tulevikuvisioonid

Missioon - LOOME TULEVIKU MAAILMA

Visioon - Uuendusmeelne ehitusvaldkonna suunanäitaja ja kompetentsikeskus Eestis.

Ettevõtte statistika

AS Merko Ehitus Eesti kuulub Baltimaade juhtivasse ehituskontserni AS Merko Ehitus. Kontsernis on ligikaudu 800 töötajat (Eestis, Lätis, Leedus ja Norras), kellest suurem osa on insener-tehnilised spetsialistid. Viimase 10 aastaga on meie juures käinud praktikal ligi 200 noort, kellest paljud on ka meie juurde tööle jäänud. Veerandsaja aastaga on kerkinud Merko käe all ligi 400 hoonet, üle 200 rajatise ja tuhandeid kortereid, mis pakuvad kodutunnet mitmetele tuhandetele inimestele.

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

Ootame innukaid praktikante tutvuma projektijuhtimisega üld-, insener- ja teedeehituse ning KVVK valdkonnas; proovima kätt ehituse ettevalmistuses (eelarvestamine, konstrueerimine ja mudelprojekteerimine), elektritööde juhtimisel ja projekteerimisel ning betoonitööde juhtimisel. Pakume võimalust läbida praktikat ka betoonitööde oskustöölisena.

Meie käimasolevaid töid näed http://group.merko.ee/projektid/ – kes teab, millise ägeda hoone või rajatise valmimisele saad oma praktika ajal kaasa aidata?

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Turuliidrina on meil igapäevaselt töös palju suuri ja eriilmelisi objekte. See tagab nii mitmekesise praktikakohtade valiku kui ka suurte kogemustega juhendajate olemasolu. Mis iganes sind paelub – klassikaline üldehitus, huvitavad eritööd, perspektiivikas BIM projekteerimine, energiarajatised, teedeehitus või kinnisvaraarendus – tähtis on see, et saad praktikal kogeda päristööd ja kontrollida oma kutsumust.

Ettevõtte kontaktandmed

Merko Ehitus Eesti AS
Järvevana tee 9g, Tallinn
merko@merko.ee
680 5105
 

Homepage: www.merko.ee

https://www.facebook.com/merkoehitus/

 

Milrem AS

Ettevõtte väärtused

Kliendisõbralik, paindlik, uuenduslik, usaldusväärne.

Ettevõtte tulevikuvisioonid

Milrem Robotics'i eesmärk on säästa ja päästa inimelusid asendades inimtööjõud ohtlikes olukordades ja ametites mehitamata süsteemidega. Oleme selle eesmärgi saavutamisel hea ja väljakutsuv partner oma töötajatele, klientidele kui ka teistele huvigruppidele.

Ettevõtte statistika

Töötajate arv:90

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

Insenerid, tarkvara arendajad, tarkvara testjad, süsteemiarhitektid

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Innovaatline ja kiiresti arenev Eesti ettevõte noore ja ühtse meeskonnaga.

Ettevõtte kontaktandmed

careers@milrem.com
 

Homepage: https://milremrobotics.com/

 

MYJAR IT

Ettevõtte väärtused

MYJAR values define who we are and how we perform as employees and as a company:

- show curiosity

- exude passion

- make an impact

- be honest

- communicate clearly

- be innovative

- act with courage

- be selfless

Ettevõtte tulevikuvisioonid

We want to be the most trusted on-line financial services company that provides purposefully simple and transparent consumer credit.

Our aim is to triple our market share in the UK non-prime consumer lending market.

Ettevõtte statistika

We have an experienced team of around 190 employees across three locations - Tallinn, London and Jersey. We have a very multicultural environment with more than 15 different nationalities working at MYJAR.

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

All our current vacancies are listed on our careers website: https://careers.myjar.com/

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

If you’re looking to work with amazing people, who achieve great things, then MYJAR is the place for you! We go further than just believing in the power of a great idea. We hire people with passion, who work hard together to help us prosper.
We at MYJAR are a diverse group of individuals, who join together to tackle challenges, disrupt the lending industry, innovate and exceed customer expectations.

Ettevõtte kontaktandmed

Maakri 19/1, Tallinn
+372 618 1606
hr@myjar.com
 

Homepage: https://www.myjar.com/ and https://careers.myjar.com/

 

Nefab Packaging OÜ

Ettevõtte väärtused

Lihtsus Austus Kaasamine

Ettevõtte tulevikuvisioonid

Olla maailma parim pakenditootja.

Ettevõtte statistika

Töötajate arv:240

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

Praktikale ootame: logistika eriala tudengeid, mehhatroonikuid, tehnolooge, müügiüksusesse abiväge.

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Nefabis on ägedad inimesed, huvitav praktika ja praktika on tasustatud.

Ettevõtte kontaktandmed

 

Homepage: www.nefab.ee

 

Nordecon AS

Ettevõtte väärtused

Professionaalsus. Avatus. Usaldusväärsus.

Ettevõtte tulevikuvisioonid

Loome kaasaegsete lahendustega tervet elukeskkonda.

Ettevõtte statistika

Nordeconi kontserni töötajate arv on ligikaudu 700, Nordecon ASis töötab umbes 250 inimest.

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

Pakume praktikavõimalusi hoonete ehituse, insenerehituse ja teedeehituse divisjonides. Meie praktikandid saavad väga hea kogemuse enamasti praktikant-tööjuhi ametikohtadel, teedeehituses ka teetöölise või meistri ametikohal.

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Nordecon on oma väärika ajaloo ja rikkalike kogemustega üks Eesti suurimaid ehituskontserne. Tegeleme projekteerimise ja ehituse peatöövõtuga, infrastruktuuride, sadamate ja teedeehitusega. Meie asjatundlikud töötajad ja innovaatilised lahendused aitavad kaasa elukeskkonna arendamisele nii Eestis kui meie välisturgudel Rootsis, Soomes ja Ukrainas.

Ettevõtte kontaktandmed

Nordeconi kontor asub aadressil Pärnu mnt 158/1, Tallinn. Telefon +372 615 4400, e-post personal@nordecon.com

Homepage: nordecon.com

 
 

Nordecon Betoon OÜ/NOBE

Ettevõtte väärtused

Usaldus, paindlikkus ja loovus

Ettevõtte tulevikuvisioonid

Me soovime saada parimaks nutikaks ehitajaks Eestis ja Põhjamaades. Ehitajaks, kellele saab rahumeeli usaldada ka kõige erilisemad, innovaatilisemad ja keerukamad projektid

Ettevõtte statistika

120 töötajat

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

Otsime objektiinsener -praktikante peatöövõtu ja betoonitööde objektidele.

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Meie meeskond koosneb suure kogemusepagasiga professionaalidest ja noortest andekatest tegijatest, keda iseloomustab teotahtelisus ja uuendusmeelsus - soov teha paremini, teistmoodi ja nutikamalt. Hindame värsket mõttelaadi, paindlikku ja lahendusi otsivat meelt.

Ettevõtte kontaktandmed

Nordecon Betoon OÜ, nobe@nobe.ee, 681 8343

Homepage: nobe.ee

 
 

Norma AS

Ettevõtte väärtused

Elu:

       Püüame päästa inimeste elusid.

Kliendid:

       Meie tegevus on suunatud klientidele ning liiklejate rahulolu loomisele.

Töötajad:

       Oleme pühendunud töötajate oskuste, teadmiste ja loovuse arendamisse. Innovatsioon Juhindume uuenduslikkusest ja pidevast parendamisest.

Eetika:

       Järgime kõige kõrgemate tasandite eetilist ja sotsiaalset käitumist.

Kultuur:

       Oleme rajanud selle globaalsele mõtlemisele ja tegevusele kohalikul tasandil.

Ettevõtte tulevikuvisioonid

Visioon - jätkusuutlikult vähendada liiklusõnnetusi, surmade arvu ja vigastusi.

Missioon - luua, valmistada ja tarnida autotööstusele uuenduslikke turvasüsteeme ja komponente.

Ettevõtte statistika

Normas 850 töötajat, Autolivis üle maailma ca 70 000 töötajat 27 riigis!

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

Igal aastal pakume ca 30 erinevat praktikakohta ning tublidele praktikantidele oleme valmis pakkuma tööd!

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Kui elude päästmine on Sulle hingelähedane, tule meile praktikale, sest meie tooted päästavad elusid. Kuuludes Norma meeskonda, saad ennast uhkusega nimetada "normakaks". Tule ja saa osa meie toredast kollektiivist!

Ettevõtte kontaktandmed

Personaliosakonna e-mail: nor-hr@autoliv.com
Telefon: 6500 541 (Ave Nermann, värbamisspetsialist)
Aadress: Laki 14, Tallinn
 

Homepage: www.norma.ee; www.autoliv.com

 

Nortal

Ettevõtte väärtused

Through the Summer University program, our aim is to find savvy team players with a positive mindset, then teach them the technical skills necessary for the role. We see experience in other fields as an asset, not a "must". Whether you’re an IT student in the final stages of your degree or a non-IT professional looking for a radical career change, this program is for you.
 

Ettevõtte tulevikuvisioonid

Fill our offices with happy, enthusiastic juniors who want to change the world! 🙂

Ettevõtte statistika

Around 850 people and constantly growing!

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

Kick-start your IT career as Analyst, Java developer or QA Specialist.

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Nortal Summer University is a practical program that will push your IT abilities to new heights through intensive learning, close guidance and, most important, real-world work. Unlike an internship or traditional educational experience, the program provides selected IT enthusiasts a full salary and a place on a live project from day one.

Ettevõtte kontaktandmed

summeruniversity@nortal.com
 

Homepage: www.nortal.com/careers/summeruniversity/

 

O-I Estonia AS

Ettevõtte väärtused

Turvalisus, Mitmekülgsus, Kliendikesksus, Ausus, Meeskonnatöö, Kirg, Tipptase

Ettevõtte tulevikuvisioonid

Pakkuda vastutustundlikult uuenduslikke ja konkurentsivõimelisi pakendeid maailma juhtivatele toiduainete ja jookide tootjatele.

Ettevõtte statistika

160 töötajat 

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

Automaatika, mehhatroonika ja metallitöö valdkonna praktikakohad.

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Juhendajateks on oma ala spetsialistid
Praktikatasu
Majutusvõimalus Järvakandis
Eestis ainulaadne klaasitootmisettevõte

Ettevõtte kontaktandmed

kandideeri.estonia@o-i.com
 

Homepage: www.o-i.com

Omniva

Ettevõtte väärtused

Mõtleme avatult, Loome lahendusi, Oleme usaldusväärsed

Ettevõtte tulevikuvisioonid

Teeme e-ettevõtluse inimeste ja ettevõtete jaoks lihtsaks ning igapäevaseks

Ettevõtte statistika

Start-up vaimuga suurettevõte, kus töötab üle 2300 töötaja kogu Baltikumis

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

Omniva pakub põnevaid väljakutseid tehnoloogia, ärijuhtimise, kaubanduse, turunduse, teenuste arenduse ja finantsvaldkonnas, nii praktika korras kui töökohana

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Omniva on start-up vaimuga suurettevõte, kus leiavad endale sobiva praktika- või töökoha paljude erialade tudengid, kelle panusel on organisatsiooni jaoks reaalne väärtus

Ettevõtte kontaktandmed

Pallasti 28, Tallinn; 661 6616; info@omniva.ee

Homepage: www.omniva.ee

Operail

Ettevõtte väärtused

• Vastutus - Pingutame iga päev, et meie inimesed ja kaubad oleksid terved, keskkond ei kannataks ja meie süsinikjalajälg oleks võimalikult väike.

• Oskused - Oskame oma tööd hästi, loome parimaid praktikaid ja oleme teerajajaks oma valdkonnas. Areng viib edasi.

• Lahendused - Julgeme võtta riske ja tegutseda uutmoodi, et pakkuda kliendile parimat tulemust. Meie peale võib kindel olla.

• Koostöö - Koos jõuame parimatele tulemustele - ühisest pingutusest võidavad nii klient, partner kui ka meie.

• Avatus - Meie otsused on selged, teod eesmärgipärased ja järjepidevad ning oleme ettevõttena avatud.

Ettevõtte tulevikuvisioonid

Oleme kindlad ja operatiivsed – vaatame klientidega koos tulevikku ja seisame uuenduste elluviimise eest.

Soovime olla vastutustundlik ja eelistatuim partner raudteel, pakkuda keskkonnasõbralikke, kuluefektiivseid ja ohutuid logistika ning veeremiga seotud teenuseid.

Ettevõtte statistika

Meil töötab 694 inimest.
Meie kogemus raudteel ulatub pea 150 aasta taha.
Teenindame kliente üle kogu 1520-millimeetrise rööpmelaiusega raudteevõrgu Soome lahest kuni Musta mereni ning Baltikumist kuni Jaapani mereni.
Meie viimase 12 kuu käive oli üle 70 miljoni euro.
Vedasime möödunud aastal 14 miljonit tonni kaupa.
Ehitasime ümber veduri, mida pole Eestis üle 70 aasta tehtud.
 

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

Müük ja turundus:

Sul on võimalik sisse vaadata müügiosakonna igapäevastesse tegemistesse, aidata luua ja kujundada müügi- ja turundusinfot nii klientidele kui laiemale avalikkusele; huvi korral saad teada, mida kujutab endast uus, äsja investeeringu otsused saanud multimodaalne sisevedu ja kohtuda potentsiaalsete klientidega.

Liikluskorraldus ja rongide liikumise logistika Eesti siseselt:

Kuidas täna ronge planeeritakse? Kuidas toimub vagunite ja vedurite logistika? Lühikesed või pikad veoõlad? Millised on tänase planeerimise kitsaskohad ja kus peituvad uued võimalused? Nendele küsimustele on võimalik otsida vastuseid selles teemavaldkonnas.

Rongi dokumentatsioon:

anname Sulle võimaluse saada ülevaate dokumentatsioonist, mis kaasneb kauba liikumisega raudteel, kaardistada sellega seotud protsessi ja kaasa rääkida parenduste osas – automatiseerimine ja optimeerimine on siin märksõnad millega täna tegeleme. Viimast kahte valdkonda on võimalik edukalt edasi arendada ka lõputööks.

Juhul kui Sa pakutust meelepärast teemat ei leia, aga uudishimu raudtee vastu on suur, anna teada – mõtleme midagi välja!

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Meie juures on võimalus töötada professionaalseima meeskonnaga raudteel, õppida tundma spetsiifilist valdkonda, millel on väga oluline roll mahukaupade transpordil ning ühtlasi näha meie organisatsiooni toimetamas väga olulises arenguetapis.
Meile on oluline, et raudtee koos seonduvaga pakuks Sulle huvi, et jätkuks tahet ja aega valdkonda süveneda. Sinuga on lust koostööd teha, kui oled aktiivne ja pead kokkulepetest kinni. Mõnede valdkondadega tegelemiseks tuleb kasuks vene keele oskus.

Ettevõtte kontaktandmed

Metalli 3, Tallinn

info@operail.com

+372 615 7600

Homepage: www.operail.com

 

Playtech Estonia OÜ

Ettevõtte väärtused

Integrity - We always strive to be responsible, honest and open in our dealings with each other and with our stakeholders.

Innovation - We always endeavour to be at the forefront of our industry; to lead, develop and deliver new products and services that meet all risk and regulatory compliance measures.

Excellence - We aim for excellence in everything we do.

Performance - We always deliver outstanding performance in the context of the legitimate and realistic expectations of our customers and shareholders.

Ettevõtte tulevikuvisioonid

We are committed to developing the best and most responsible gaming software and platform. Our vision is to remove the technology barrier for our customers, while keeping them at the forefront of innovation.

Ettevõtte statistika

~650 töötajat Eestis

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

We always welcome students who are innovative and operate with integrity, who thrive for excellence and are oriented to delivering outstanding performance.

For career opportunities: www.playtech.ee/careers

For internship opportunities: www.playtech.ee/internships

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

A unique opportunity to gain international work experience in Estonia’s largest IT-company by participating in global projects.

Ettevõtte kontaktandmed

Tartu: Vanemuise 7 / Tallinn: Lõõtsa 5
Tartu: +372 697 7900 / Tallinn: +372 697 6597
 

Homepage: www.playtech.ee

 

PricewaterhouseCoopers

Ettevõtte väärtused

Act with integrity

Make a difference

Care

Work together

Reimagine the possible

Ettevõtte tulevikuvisioonid

Meie globaalne visioon on kasvatada ühiskonnas usaldust ja aidata lahendada olulisi probleeme - sama kehtib ka meie Eesti ettevõtte jaoks. Anname panuse Eesti ärikultuuri arendamisse ja ühiskondlike protsesside edendamisse ning pakume oma äriklientidele turu parimat konsultatsiooniteenust ja kliendikogemust, mille sarnast nad mujalt ei saa.

Ettevõtte statistika

ca 200 edumeelset kolleegi Eestis, 250 000 globaalselt

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

Pakume pidevalt erinevaid töö- ja praktikavõimalusi - soovitame hoida silma peal meie kodulehel www.pwc.ee ja leida meid sotsiaalmeediakanalitest märksõna alt PwC Estonia Careers - nii on kindel, et ükski põnev pakkumine ei jää kahe silma vahele!

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Meie töötajad näevad PwC-d parima tööandjana – see on koht, mis pakub parimaid võimalusi nii isiklikuks kui tööalaseks arenguks toetavas, teadmishimulises ja kvaliteetsele tulemusele suunatud meeskonnas, kus väärtustatakse ja tunnustatakse üksteist, tiimitööd ning kogemuste ja ideede jagamist.
Lihtsamini öeldes - meiega liitudes saad Sa korraga paketi põnevatest väljakutsetest, (rahvusvahelistest) arenguvõimalustest, lahedatest töövälistest ettevõtmistest ja superägedatest kolleegidest! Boonuseks rida CV-s, mis aitab Sinu edasises karjääris avada nii mõnegi ukse 😉

Ettevõtte kontaktandmed

Töö- ja karjääriga seonduvatel teemadel aitab teid meie personalijuht Alice Ligi, tel 614 1800
 

Homepage: www.pwc.ee

 

Ragn-Sells AS

Ettevõtte väärtused

Vastutustundlik, ettevõtlik, lihtne, terviklik

Ettevõtte tulevikuvisioonid

Oleme kliendi esmane valik, sest keskkonnasõbralikud lahendused tasuvad ära

Ettevõtte statistika

Ragn-Sells teostab aastas üle 2,2 miljoni konteineri tühjenduse, kogutud materjalid sorteerime 96 erinevasse liiki, suuname ümbertöötlemisele ja taaskasutusse. Meie lahendused lähtuvad ringmajanduse põhimõtetest, st et võimalikult suur hulk jäätmetest jõuab taas ringlusesse.

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

2019 kevadel pakume võimalust tulla ja teha meie juures praktikat järgmistes valdkondades:

tootmisjuhtimine

logistika

kvaliteedijuhtimine

keskkonnakorraldus

personalitöö

töökeskkonna- ja tööohutuse korraldus

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Meie juurde leiavad tee ja jäävad pidama need inimesed, kellele lähevad korda keskkonna teemad ka siis, kui need ei ole otseselt tema igapäevaste ülesannete fookuses. Meie väärtused kirjeldavad väga hästi seda, kes me oleme ja kuidas me toimetame. Me usume, et keskkonnasõbralikud lahendused tasuvad ära.

Ettevõtte kontaktandmed

personal@ragnsells.com
 

Homepage: https://www.ragnsells.ee/

 

Ridango AS

Ettevõtte väärtused

Delivery and leadership - We are agile and consistent in delivering on an individual, team, and company level. We are responsible both as individuals and a company, having clear goals and targets. We manage our time efficiently and are proactive in achieving targets and developing ourselves. 

Teamwork and support - We depend on each other and are aligned as one organization. We share information and provide constructive feedback to encourage each other to be better at work on an everyday basis. We share recognition and success, and have fun together.  Innovation and improvement - We foster new ideas and continuous enhancements throughout the organization. We challenge our everyday work, processes and solutions to get better. Thus, we have an internal drive to create innovative solutions and everyday enhancements. We encourage our people to think differently and to voice their ideas.

Ettevõtte tulevikuvisioonid

Our mission is to help millions of people to use public transport simply and seamlessly.

Ettevõtte statistika

65 employees

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

For the summer period we are looking for summer trainees for Supprt Specialist and QA Engineer positions.

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

You can change the way people are travelling. We engage the brightest tech minds to build gamechanging ticketing solutions that provide smarter mobility through efficient future-proof ticketing.

Ettevõtte kontaktandmed

Susanna Rõigas, Recruiter;
susanna.roigas@ridango.com,
Tel +372 5625 1048
 

Homepage: https://www.ridango.com/

Riigi Infosüsteemi Amet

 

Ettevõtte väärtused

Ehitada, hallata ja kaitsta koos maailma parimat digitaalset riiki.

Ettevõtte tulevikuvisioonid

Ehitame ja arendame parimat digiriiki, mis loob inimestele ja ühiskonnale uusi võimalusi. Meist sõltub digiriigi usaldusväärsus ja selle areng.

Ettevõtte statistika

155 teenistuskohta

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

https://www.ria.ee/et/ametist/amet-kui-tooandja.html

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Oleme üks noorimatest riigiasutustest, mis kasvab ja areneb iga päev. Meie 155-pealine kollektiiv on täis pealehakkamist, lennukaid ideid ning mis kõige olulisem, teeme tööd südame ja lustiga. Meil on palju väljakutseid ja vastutust, teeme tihedat koostööd nii erinevate riigiasutuste kui ka erasektoriga Eestis ja maailmas.

Ettevõtte kontaktandmed

Pärnu mnt 139a, 1569 Tallinn

Homepage: https://www.ria.ee/

Ruukki Products AS

 

Ettevõtte väärtused

Keskendume kliendi ärile. Võtame vastutuse. Ületame ootusi.

Ettevõtte tulevikuvisioonid

Teostame tuleviku ehitisi juba täna. Me kutsume inimesi ühinema oma teekonnaga, muutmaks maailma ohutumaks, jätkusuutlikumaks ning paremaks kohaks, kus elada ja töötada.

Ettevõtte statistika

Töötajate arv: 121 inimest

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

Avatud meelega insenerid, innovaatilised mehhatroonikud ja kõik tublid tehnilise taibuga noored

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Meil on koos võimalik projekteerijate ja arhitektide unistusi täita ning aidata inimesi hoonetesse ja kodudesse tuua elu.

Ettevõtte kontaktandmed

inna.anson@ruukki.com

Homepage: www.ruukki.ee

Saint-Gobain Glass Estonia SE

 
 

Ettevõtte väärtused

Saint-Gobaini töötajaid ühendavad tugevad väärtused ja tõekspidamised, mis põhinevad vastastikusel lugupidamisel ja ka austusel keskkonna vastu.

Ettevõtte tulevikuvisioonid

Saint-Gobaini strateegia keskmes on uurimis- ja arendustegevus. Kontserni uurimistegevuses keskendutakse läbimurdelistele uuendustele, kuid täiustatakse ka pidevalt tooteid, protsesse ja teenuseid olles seejuures avatud ja tähelepanelikud klientide vajaduste suhtes.

Ettevõtte statistika

Töötajate arv: Ca 550 inimest

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

Vaatame läbi kõik praktikasoovid. Oleme praktikante vastu võtnud:

- tootmise arendamises

- tehnikaosakonnas

- finantsosakonnas

- personaliosakonnas

- töökeskkonna juhi/spetsialisti juures

- laotöö valdkonnas

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Meie ettevõttest saab praktikant rahvusvahelise töökogemuse, tutvub suurettevõtte töö korraldamisega ning loob kasulikke kontakte.

Ettevõtte kontaktandmed

Aadress: Kirde 2, Elva 61506, Tartu maakond.

Telefon: +372 5333 9205, Merlin Roio.

Homepage: http://www.sgge.ee/

https://www.saint-gobain.ee/

 

Scoro

Ettevõtte väärtused

Struktureeritus, paindlikkus, hoolivus, detailidele orienteeritus, huumor – need märksõnad iseloomustavad Scorot kõige paremini. Scoros valitseb põhimõte "Work smarter, not harder!". Hindame inimestes uudishimu, õppimistahet, julgust võtta vastutust. Ja samaväärselt – ka oskust lõbutseda.

Ettevõtte tulevikuvisioonid

Scoro missiooniks on aidata ettevõtetel üle maailma töötada targemalt, ühendades oma tööhaldustarkvaras projektijuhtimise, kliendihalduse, aja planeerimise ning aruandluse võimalused. Meie eesmärk on kasvada ning muuta Scoro päev-päevalt veelgi paremaks.

Ettevõtte statistika

Scoro peakontor asub Tallinnas. Kokku viies erinevas riigis asuvates kontorites töötab 72 andekat inimest, kellest üle poole on naised. Töötajate keskmine vanus on 29 aastat.

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

Scoro on alati säravate talentide otsingul. Meie vabad töökohad leiad siit – scoro.com/careers.

Või tahaksid hoopis praktikale tulla? Hoia silmad-kõrvad lahti, saabuva suve alguses oleme taas korraldamas Scoro Suveakadeemiat. See on 4-nädalane praktikavõimalus, mille eesmärgiks on tutvustada Scorot kui töökeskkonda. Jälgi infot sotsiaalmeedias, sh. @teamscoro Instagramis.

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

On vähetõenäoline, et satud kunagi töötama ägedamate inimestega kui seda on Scoro tiim. Me meeldime üksteisele, jagame ühiseid väärtuseid, teeme tööd koos ja lõbutseme koos. Meie kõigi jaoks on oluline, et töö- ja eraelu oleks tasakaalus. 17. oktoobril pälvis Scoro Peresõbraliku Tööandja programmi lõppmärgise kuldtasemel, mis annab kinnitust väga heast ettevõtte kultuurist.

Ettevõtte kontaktandmed

info@scoro.com
 

Homepage: www.scoro.com

 

Singleton

Ettevõtte väärtused

Klientidele tulemuslikult väärtuse loomine, meeskonna väärtustamine ja pidev areng ning läbipaistev kommunikatsioon.

Ettevõtte tulevikuvisioonid

Siseneda rohkematele välisturgudele, kasvatada meeskonda ning läbi viia järjest suuremaid ning keerukamaid projekte.

Ettevõtte statistika

Asutatud aastal 2015, hetkel on meeskonnas üle 10 liikme ning asume nii Tartus kui Tallinnas. Projekte oleme läbi viinud Eestis, Soomes, Šveitsis ning Singapuris.

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

Otsime jooksvalt nii täiskohaga töötajaid kui praktikante.

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Singletoni peamiseks eesmärgiks on meeskonna pidev areng ning rahulolu. Praegune meeskond hindab kõrgelt lamedat organisatsiooni, meeskonnavaimu ning paindlikku töögraafikut.

Ettevõtte kontaktandmed

hi@singleton.ee
 

Homepage: https://singleton.ee

 

Southwestern Advantage

Ettevõtte väärtused

Kontrolli kontrollitavaid

Kontrolli kontrollitavaid ja ära ülejäänu pärast muretse. See on üks esimesi asju, mida Southwesterni suveprogrammis õpetatakse. Miks? Liiga palju inimesi püüab kontrollida kontrollimatut. Ei saa kontrollida teistele inimestele meeldimist või seda, kas kellelegi on Southwestern Advantage raamatud abiks või mitte. Nagu ei saa kontrollida ka ilma või aastaaega. Ainuke asi, mida saab kontrollida on enda reaktsioon sündmustele, mis elus ette tulevad. Seega on mõistlik lasta lahti kontrollimatust ning saada paremaks selles, mis on kontrollitav. Kõik ülejäänu liigub ise paika.

Igaüks on oma õnne sepp

Kui edukas keegi on, sõltub igaühest endast. Selle nimel peab tööd tegema, omama õiget suhtumist, tööeetikat ning häid ideid. Aga kui kõik need komponendid – head tööharjumused, ideed, ellusuhtumine – omavahel siduda, siis pole miski võimatu.

Ole aus

Maailmas on vähe asju, mis on heast ööunest tähtsamad. Ja üks lihtsamaid viise öösiti hästi magada, on olla aus ja teha seda, mis tundub õige. Nurki lõigates, valetades ja läbi pettuse edu ei saavuta. Edu valem on olla aus ja hooliv kõige ettevõetava suhtes.

Andmisrõõm on suurim

Southwestern Advantage suveprogrammis kohtub sadade ja sadade peredega. Uskumatult hea tunne on innustada noori õppima ning nende ellu värvi ja positiivseid emotsioone tuua.

Ettevõtte tulevikuvisioonid

Southwestern Advantage Eesti visioon on saada 1600 liikmeliseks organisatsiooniks, mis oleks suurim organisatsioon kogu Southwestern Advantage ajaloos.

Ettevõtte statistika

üliõpilastele suvist võimalust saada oma ala tipptegijate poolt põhjalik ettevõtlus- ja müügikoolitus ning seejärel veeta suvi Ameerikas reisides, ukselt uksele hariduslikke raamatuid müües ning õpinguteks raha kogudes.

Eesti tudengid osalevad programmis aktiivselt alates 2001. aastast ning tegutsevad nimetuse all Southwestern Advantage Eesti. Aastate jooksul oleme kasvanud Eesti suurimaks üliõpilasorganisatsiooniks – meil töötab sadakond meeskonnajuhti ja igal suvel paneb ennast USA-s proovile enam kui kakssada uut tudengit.

2018. aasta suvel osales programmis 348 Eesti tudengit, kokku kogu Euroopast 770 ja USAst lisaks veel 640 tudengit.

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

Suvetöö USAs ukselt uksele raamatuid müümas.

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Parim organisatsioon, kus arendada oma eesmärkide saavutamiseks vajalikku iseloomu ja oskusi.

Ettevõtte kontaktandmed

Lauteri 5, 10114; Veiko Roos, + 372 5814 8401
 

Homepage: www.southwestern.ee ja www.southwestern.com

 

StatFinn - EPID Research is now IQVIA

Ettevõtte väärtused

Client Focus, Results Driven, Teamwork, Flawless Execution, Integrity

Ettevõtte tulevikuvisioonid

IQVIA and StatFinn - EPID Research have joined forces to provide an enhanced range of services and support for pharma industry and healthcare clients for informed decision-making. The combination of StatFinn - EPID Research capabilities with IQVIA’s rich information assets and consulting capabilities will yield new, enlarged and combined solutions. We are committed to bringing clients the best in creative problem solving, enabling healthcare companies to innovate with confidence, maximize opportunities, and ultimately drive human health forward.

Ettevõtte statistika

Headcount 110, turnover 10 m€, offices in Estonia, Finland & Sweden. Globally IQVIA employs 58 000 people.

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

We are growing and hiring continuously new employees to join our team. We hire both juniors and more experienced professional to work with us in our clinical trials and register-based studies. We hire for example Statistical Programmers, Statisticians, Data Management employees, Epidemiologists, Research Coordinators and Project Managers.

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

We offer a full range of services in Clinical Trial Biostatistics and Data Management, Epidemiology and Real-World Evidence that covers the drug development life cycle – from Phase I to Phase IV and beyond. Our clients are leading pharmaceutical and biotechnology companies worldwide. We are offering opportunities to work with the leading international healthcare organizations and the latest healthcare trends in a dynamic and flexible environment of a growing expert company. Our organization is known for its strong professionalism and scientific approach. We offer you interesting international tasks, nice and knowledgeable colleagues, and an organization, who puts effort into development of employees and their well-being. With us you can be part of our local organization with global career opportunities. If you are interested in human data science and in helping clients to drive drug development and healthcare forward, this would be an ideal place for you.

Ettevõtte kontaktandmed

careers@statfinn.com
 

Homepage: www.statfinn.com

Stoneridge Electronics AS

Ettevõtte väärtusedVäärikus

Vastutustunne

Meeskonnatöö

Kohanemisvõime

Kliendile suunatus

Sotsiaalne vastutus

Ettevõtte tulevikuvisioonid

Stoneridge Electronics AS kuulub rahvusvahelisse kontserni Stoneridge Inc. Arendame välja ja toodame elektroonikatooteid autotööstusele. Meie suurimateks klientideks on MAN, Daimler, Volvo, Ford ja Scania. Meie eesmärgiks on luua oma klientide jaoks lisaväärtust, kombineerides parimat tehnoloogiat, ekspertiisi ja teenindust. Tulevikuvisiooniks on olla elektrooniliste moodulite, juhi informatsiooni süsteemide ja sõidumeerikute juhtiv tarnija Euroopa kommertssõidukite turul.

Ettevõtte statistika

Ettevõte alustas tegevust 1999. aastal, tänavu täitub 20 tegevusaastat. Asume Tänassilma tehnopargis Laagris. Praegu pakume tööd enam kui 300-le inimesele, kellest üle 90 on insenerid.

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

Pakume töö- ja praktikavõimalusi insenerierialade tudengitele IT, elektroonika ja mehaanika valdkonnas, samuti logistika ja majandusarvestuse tudengitele.

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Panustame oma töötajatesse, et tagada organisatsiooni pidev areng ning hoida kõrgel meie toodete ja teenuste kvaliteeti. Areneva rahvusvahelise ettevõttena saame pakkuda väljakutseid nii ettevõttesiseste karjäärivõimaluste näol kui ka osalemist rahvusvahelistes projektides. Lisaks teadmistele ja õppimisele toetame ning väärtustame tervist, sportlikku eluviisi ja head töökeskkonda.

Ettevõtte kontaktandmed

Valdmäe 5

Tänassilma tehnopark, Saku vald

Tel: 669 4080

Faks: 669 4081

e-mail: estonia@stoneridge.com

Homepage: www.stoneridge.com

Stora Enso

Ettevõtte väärtused

Näita teed ning tee seda, mis on õige

Ettevõtte tulevikuvisioonid

Usume, et kõike, mida valmistatakse fossiilkütustel põhinevatest materjalidest, on varsti võimalik teha puidust.

Ettevõtte statistika

Töötajate arv: 26000 inimest

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

Tallinnas asub meie kogu globaalset organisatsiooni teenindav finantsteenuste keskus, mis on pidevas arengus. Samas tegutseme Eestis ka puiduvarumise, tootmise, pakendite ning teiste tugiteenuste valdkonnas, seega leiab meie juurest huvitava väljakutse vägagi erineva taustaga inimene.

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Me loome oma lahendustega jätkusuutlikumat homset, kuhu igal meie töötajal on võimalus panustada.

Ettevõtte kontaktandmed

+372714 0050,

personal@storaenso.com

Homepage: www.storaenso.com

 

Swedbank AS

Ettevõtte väärtused

Lähtume oma igapäeva töös kolmest põhiväärtusest – lihtne, avatud ja hooliv. Pangana toetame inimeste, ettevõtete ja ühiskonna arengut ning tööandjana oma inimesi, et nad saaksid võimaluse areneda, mõjutada suuri asju ja tunda rõõmu tasakaalustatud elust.

Ettevõtte tulevikuvisioonid

Swedbank ei ole see, mida ootaksid tavapäraselt kommertspangalt. Näeme panganduse ja finantsvaldkonna tulevikku nii digikanalite arendamises, suurte andmemahtude teadlikumas kasutamises, liit- ja virtuaalreaalsuse rakendamises kui ka tehisintellekti pangandusvaldkonda toomises. Lisaks peame nii praegu kui ka tulevikus oluliseks meie töötajate heaolu, pöörates tähelepanu tasakaalustatud eluviisidele, teadmiste ja oskuste järjepidevale arendamisele ning töökeskkonna mitmekesisusele.

Ettevõtte statistika

Swedbank Eesti 350 erinevat ametipositsiooni on täidetud  2600 inimesega, kellest 2100 töötab Tallinnas ning 500 üle Eesti. Töökollektiivi iseloomustav märksõna on „mitmekesisus“. Kui meie noorim töötaja on 18-aastane, siis vanim 70-aastane. Keskmine staaž 11 aastat jääb pika puuga alla kõige staažikamale töökogemusele, milleks on 45 aastat. Oleme rahvusvahelised ning meie juures on esindatud erineva kultuuritaustaga inimesed. Ühtlasi näeme rõõmuga enda kollektiivis ka vähenenud töövõimega inimesi, olles neid tänaseks päevaks värvanud samuti 45 ringis.

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

Pakume rohkelt karjäärivõimalusi nii kogenud tegijatele kui ka noortele, kes on oma karjääriteed alles alustamas. Swedbanki inimesed töötavad valdkondades nagu era- ja äriklientide konsulteerimine, IT arendus, andmekaeve ja -modelleerimine, äri- ja tootearendus, kindlustus, liising, investeerimine, krediidi- ja riskijuhtimine, personalijuhtimine, kommunikatsioon, juura jpm. Paljude meie inimeste tee Swedbankis on alguse saanud praktikale tulekust. 2018. aastal oli Swedbankis praktikal üle 170 praktikandi, kellel avanes võimalus panna ennast proovile meie erinevatel ametikohtadel ning näha seda, mis Eesti suurimas pangas tegelikult toimub.

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Eestis on vähe ettevõtteid, mis on nii suured ja rahvusvahelised nagu Swedbank. Töötades Swedbankis tunnetad igapäevaselt oma töö väärtust - saad teha praktilist tööd, mille tulemus on oluline miljonitele inimestele. Meie juures omab olulist rolli iga töökoht ja inimene, kelle igapäeva tegevusest sõltub väga palju. Tööandjana iseloomustab Swedbanki märksõna „võimalused“ – Sulle avaneb võimalus teha suuri tegusid endale meelepärases valdkonnas, võimalus töötada koos oma ala tippspetsialistidega, võimalus tööalaselt areneda ja ehitada oma karjääri just Swedbankis. Lisaks soovime enda juures näha noori säravaid tegijaid, mistõttu panustame võimaluste loomisesse ka kooliõpilaste ja tudengite jaoks. Korraldame töövarjupäevi, suvist praktikaprogrammi Kick Start ning sellel aastal kolmandat korda ka andmevaldkonna järelkasvuprogrammi Data & Analytics Academy-t. Kõigi nende ettevõtmiste raames avaneb võimalus näha panga siseelu, tutvuda lahedate inimestega, veeta ühisürituste raames Swedbanki töötajatega toredalt aega ning kes teab, ehk kindlustada endale ka tulevane töökoht.

Ettevõtte kontaktandmed

cv@swedbank.ee
 

Homepage: www.swedbank.ee/jobs

 

Tele2 Eesti AS

Ettevõtte väärtused

Paindlikkus - ole muutustele avatud, alati stardivalmis, alati kiire.

Väljakutsete esitamine - esita igas olukorras väljakutse.

Kuluteadlikkus - ole nutikas ja leia alati kõige soodsam hind.

Avatus - ole tagasihoidlik, aus ja otsekohene.

Tegutsemine - ole proaktiivne ja paku alati lahendusi.

Kvaliteet - vasta alati kliendi ootustele.

Ettevõtte tulevikuvisioonid

Tele2 visioon on muuta igapäevaelu lihtsamaks ja võimalusterohkemaks. Ühendame turvaliselt inimesi, ettevõtteid ja seadmeid.

Ettevõtte statistika

Ca 300 töötajat. Rohkem statistikat vaata siit. (link:https://tele2.ee/ettevottest/tootamine-tele2/numbrites/)

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

2019. aastal ootame praktikante järgmistesse valdkondadesse:

• Juriidilised suhted

• Tootearendus

• Koolitus

• Raadiovõrk

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Tele2 peres oled võrdne meeskonnaliige ning meie Sulle piire ei sea. Lisaks on Sul juhendaja, kes Sind terve praktikaperioodi vältel toetab ja kellega püstitad selged eesmärgid. Praktika meie juures on heaks hüppelauaks Sinu karjäärile, sest annab võimaluse osaleda vastutusrikastes projektides ning kasutada enda potentsiaali mitmekülgselt. Me treenime kõhulihaseid igapäevase naeruga, toidame adrenaliinivajadust 100-meetrise mobiilsidemasti otsa ronimisega ning tähistame töövõite meeleolukate ühisüritustega.

Ettevõtte kontaktandmed

kerli.moldre@tele2.com;
5505 458;
Valukoja 8, Tallinn 11415
 

Homepage: www.tele2.ee/suvepraktika

Tieto Estonia AS

Ettevõtte väärtused

Väärtustame austust iga indiviidi vastu, avatust, head meeskonnatööd, mitmekesisust ja võrdseid võimalusi. Selle näideteks on nii Tieto nimetamine maailma kõige võrdõiguslikumaks tehnoloogiafirmaks kui ka Tieto Estoniale omistatud mitmekesisuse märgis, mille esimese IT-ettevõttena Eestis pälvisime.

Ettevõtte tulevikuvisioonid

Tieto missiooniks on infoühiskonna ehitamine. Oma tegevustes on Tieto spetsialiseerunud suurte infosüsteemide loomisele, integreerimisele, hooldusele ja arendamisele.

Ettevõtte statistika

Eesti turul juba 25 aastat. Töötajaid 320. Erinevaid rahvuseid Eesti kontoris: 23. Töötajate keskmine vanus 34 aastat.

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

Java arendajate praktikaprogramm Geek-Off Camp 5.-30.08.2019 Kandideerimine programmi avatakse Võti Tulevikku messil. Muud vabad ametikohad leitavad meie kodulehel www.tieto.ee ning CV Online portaalis.

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Tietos on sul võimalus luua uusi IT-lahendusi, teenuseid ja tooteid, mis ei too kasu mitte ainult meie klientidele vaid kogu ühiskonnale.

Ettevõtte kontaktandmed

recruitment.estonia@tieto.com
 

Homepage: www.tieto.ee

 

Twilio Estonia

Ettevõtte väärtused

Be an Owner - Owners know their business, embracing the good news and the bad. Owners sweat the details and “pick up the trash.” Owners think long term, and spend money wisely.

Empower others - We believe that unleashing human potential — both inside and outside our company — is the key to our success. Be humble and realize it’s not just about us. Invest in each other.

Draw the Owl - There’s no instruction book, it’s ours to write. Figure it out, ship it, and iterate. Invent the future, but don’t wing it.

Wear the Customer’s Shoes - Spend the time to deeply understand customers, and solve problems from their perspective. Earn trust through every interaction.

There’s a unique spirit to Twilio, manifested in who we are and how we work together. Read more about our values - https://www.twilio.com/company/values

Ettevõtte tulevikuvisioonid

Twilio’s mission is to fuel the future of communications!

Ettevõtte statistika

2000 employees

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

We are looking for 6 university students in computer science/software engineering to spend a summer with us.

The program will take place in our Tallinn office. The duration of the program is 2 months, starting in June and ending in August.

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

You get a chance to work on products with real impact, affect millions of people every day and gain an invaluable experience in an unique company.
We offer paid internship, free food and cool office. But the most important value is the people you get to work with. You can learn from the smartest developers who are happy to share their knowledge and help you grow!

Ettevõtte kontaktandmed

lhaas@twilio.com
 

Homepage: www.twilio.com/jobs

 

Veriff

Ettevõtte väärtused

We haven't written them down yet, they lay in our peoples' hearts and minds at the moment. We had a great team event where everybody had a chance to say what Veriff is to them. We will come back with great wording when the time is right. Now we just have people who are absolutely brilliant at what they do and are great to work with. And, a mission that we're happy to wake up in the morning for.

Ettevõtte tulevikuvisioonid

This video gives a quite good overview of why we're here 🙂

https://veriff.com/creepytom

Ettevõtte statistika

We're a proud company of over 100 great people. The company was established back in 2015, but just one year ago, there were just around 7 of us.

As our product is really important and relevant in the world, we continue to grow to offer our service to the companies and in the end - to the real people

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

All our opportunities are visible at https://veriff.com/careers

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

What we do is really meaningful - we help solve a real issue in the world. You're not just here to work, you're here to build an organisation that makes an impact.

Ettevõtte kontaktandmed

If you find something you like, we would love to talk to you on the career fair! If not, we would be happy to get in touch after you've applied via our jobs site: https://veriff.com/careers
 

Homepage: https://veriff.com/

 

Viru Keemia Grupp AS

Ettevõtte väärtused

Avatus

Pühendumus

Areng

Ettevõtte tulevikuvisioonid

Säilitada muutunud turuolukorras tänu efektiivsuse kasvule jätkusuutliku Eesti põlevkivitööstuse eestvedaja roll ja olla innovaatiline maailma liider põlevkivi potentsiaali avamises.

Ettevõtte statistika

Viru Keemia Grupp on Eesti suurtööstusettevõte. Kontserni kuulub kaheksa tütarettevõtet, töötajaid on 1765.

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

Eesti suurim põlevkiviõli ja kemikaalide tootja ootab üliõpilasi praktikale erinevatelt erialadelt: mehaanika, automaatika, energeetika, geotehnoloogia, keskkonnatehnoloogia, keemiatehnoloogia, äri- ja infotehnoloogia, majandusteadus.

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Meie ei jäta sind üksi.
Meie praktikajuhendajad on motiveeritud ja oma ala asjatundjad.
Siin saad oma peaga mõelda ja ennast tõestada.
Märkame kui pingutad ja oled nutikas, seega omad edumaad tööle kandideerimisel.
Meie teame, et ka noortelt on palju õppida.

Ettevõtte kontaktandmed

Järveküla tee 14, Kohtla-Järve
personal@vkg.ee
 

Homepage: www.vkg.ee

ZeroTurnaround AS

 

Ettevõtte väärtused

These values are at the center of who we are as an organization: Commitment, Communication, Humanity, Integrity, Teamwork

Ettevõtte tulevikuvisioonid

Rogue Wave helps organizations simplify complex software development, improve code quality and shorten cycle times.

Ettevõtte statistika

Töötajate arv: 480 inimest

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

We are growing rapidly and are looking for motivated people to join our team. Come and talk to us @ Võti Tulevikku to learn more.

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

All of the products in our portfolio are technical so you have the possibility to learn something new every day and develop your technical skills. You will work together with friendly colleagues who inspire and raise your game. As a company we take care of our employees by offering flexible schedule, top of the class tools, regular team events and support from our helpful admin team. We have cool and comfy offices in both Tallinn and Tartu with everything you could possibly need at work – snacks, beverages, great coffee, tea, table tennis, foosball, library with the best technical books etc. Come and see yourself!

Ettevõtte kontaktandmed

Hedvi Kink, recruiter, hedvi.kink@roguewave.com

Homepage: www.roguewave.com

 

ABB AS

Ettevõtte väärtused

Enam kui 130-aastase ajalooga innovaatorina kujundab ABB täna tööstusliku digiteerimise tulevikku ning juhib energeetika- ja neljanda tööstusrevolutsiooni arenguid jätkusuutliku tuleviku nimel.

Ettevõtte tulevikuvisioonid

ABB eesmärk on kujundada oma juhtpositsiooni energeetika ja automaatika valdkonnas kasumliku kasvu, eesmärkide järeleandmatus täitmises ja äritegevusest juhitud koostöö kaudu.

Ettevõtte statistika

Baltiriikides töötab ABB jaoks 1745 inimest

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

ABB pakub igal aastal rohkem kui 100 praktikakohta. 2019. aastal soovime seda numbrit veelgi suurendada.

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

ABB pakub võimalust sooritada oma praktika rahvusvahelises ettevõttes. Kõik praktikakohad on tasustatud ning praktika kestab minimaalselt 3 kuud. Eduka praktika sooritamisel ning vabade töökohtade olemasolul pakub ABB alati ka võimalust jääda ettevõttesse tööle.

Ettevõtte kontaktandmed

Aruküla tee 83, Jüri. +372 5680 1800
 

Homepage: abb.ee

 
 
 

Admiral Markets

Ettevõtte väärtused

Ausus, läbipaistvus ja kliendikesksus. Meie kliendid võivad olla veendunud, et oleme finantsturgudel kauplemiseks usaldusväärne partner. Admiral Marketsi tegevust reguleerivad erinevates riikides finantsjärelevalve asutused.

Ettevõtte tulevikuvisioonid

Oleme veendunud, et iga inimese edukus peitub temas eneses. Seepärast on meie eesmärk luua võimsad ja professionaalsed kauplemistööriistad ja anda vajalikud teadmised, et meie kliendid saaksid teha mõistlikke kauplemisotsuseid. Soovime saada ülemaailmseks maakleriks, kelle kaudu inimesed saavad nautida kvaliteetset teenust ja ligipääsu maailma finantsturgudele, sõltumata nende geograafilisest asukohast. Soovime, et iga kaupleja saaks osa meie järjepidevalt täienevatest teenustest ning toodetest.

Ettevõtte statistika

Meie peakontoris Tallinnas töötab 130 inimest, globaalselt on meid üle kahesaja. Ettevõttes kuuleb rääkimas 37 erinevat keelt, kõige populaarsemad neist on eesti, vene, inglise, hispaania ja saksa keel.

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

Aktiivselt lisame töökuulutusi cv online portaali: https://www.cv.ee/toopakkumised/admiral-markets-as, kuid kui hetkel pole Sinu soovidele pakutavat ameti-või praktikakohta saadaval, palun saada oma CV koos töö-või praktikasooviga aadressile hanna.ressar@admiralmarkets.com ja sobivusel võtame ühendust.

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Meie ettevõttes läbitud praktika annab laialdased teadmised finantsmaailma toimimisest. Me töötame ühes kõige dünaamilisemas ja kiiremas tööstusharus ning seetõttu peame pidevalt kohanema ja arenema. Me usume, et pole midagi paremat, kui töötada koos oma ala professionaalidega ning sellest tulenevalt ootame alati oma meeskonnaga liituma andekaid, võimekaid ja töökaid inimesi.

Ettevõtte kontaktandmed

Personalispetsialist Hanna-Mai Ressar,
Hanna.Ressar@admiralmarkets.com
 

Homepage: www.admiralmarkets.ee

 
 

Adven Eesti AS

Ettevõtte väärtused

Pühendumine, kliendile keskendumine, austus ja tulemuslikkus.

Meie missioon on lahendada oma klientide energiavajadused efektiivselt, usaldusväärselt ja jätkusuutlikult.

Lähtume oma tegevuses põhiväärtustest, milleks on: Pühendumine, kliendile keskendumine, austus ja tulemuslikkus.

Ettevõtte tulevikuvisioonid

Oleme eelistatuim energiapartner.

Adven on Põhjamaade ja Balti riikide juhtiv energia- ja veeteenuste pakkuja. Toodame tööstusele auru, soojust ja külma ning pakume erinevaid lahendusi, et parandada ja edendada energia, vee ja materjali kasutamise tõhusust. Toodame kaugkütte ja kinnisvara-spetsiifiliste lahendustega soojust ja jahutust, mis kasutavad muuhulgas bio- ja geoenergiat. Meie ärimudel põhineb energia täisteenusel ja pikaajalisel partnerlusel.

Me juhindume Advenis eesmärgist luua eelis ettevõtetele, inimestele ja keskkonnale. Oleme osa kliimamuutuste vastu võitlemise lahendusest ja usume, et keskkonnasõbralike lahenduste abil, mida oma klientidega otsime, ehitame ja arendame, saame mõjutada ettevõtete, inimeste ja maailma tulevikku.

Ettevõtte statistika

Töötajate arv Eestis: 85

Käive aastal 2018: 22 miljonit

Opereeritavaid katlamaju: 120

Gaasivõrke: 253 km

Soojusvõrke: 84 km

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

Parktika huvi korral võta meiega julgelt ühendust: https://www.adven.ee/ee/karjaar-advenis/

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Meiega oled osa kiirest arengust. Adven suhtub igasse oma töötajasse kui investeeringusse, mille väärtust suurendame omavahelises koostöös läbi koolitamise ning asjatundlikkuse tõstmise. Meie tiimi ühendab eesmärkidele ning tulemustele suunatus, pühendumine ja austus üksteise ning meid ümbritseva vastu. Usaldame ja usume oma töötajatesse ning julgustame kõiki avameelselt oma mõtteid jagama. Meie jaoks on see oluline, kuna usume, et vabaduse ja vastutustunne käivad käsikäes ja liidavad meid tiimina tervikuks. Üheskoos tegutsedes julgeme katsetada, areneda ja õppida.

Ettevõtte kontaktandmed

Kass 1, Tallinn
tel 6 678 600
adven.eesti@adven.com
 

Homepage: www.adven.ee

Vaadake ka meie videot!

https://www.youtube.com/watch?v=69KY-oyRPFg

 
 
 
 

Aktors OÜ

Ettevõtte väärtused

Aktorsi põhiväärtuseks on meie inimesed.

Ettevõtte tulevikuvisioonid

Olla Eestis oma valdkonna viie parima ettevõtte hulgas.

Ettevõtte statistika

Ca 70 töötajat

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

Pakume töö- ja praktikakohti tarkvaraarendajatele (Java, .Net, SQL, React jm oskustega), tarkvara arhitektidele, analüütikutele ja testijatele.

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Võimalus õppida oma ala parimatelt spetsialistidelt ning kaasa lüüa e-riigi alustehnoloogiate välja töötamisel.

Ettevõtte kontaktandmed

Kedi Välba,
personali- ja kommunikatsioonijuht,
+372 5854 5886,
kedi.valba@aktors.ee
 

Homepage: www.aktors.ee

 

AS LTH-Baas

Ettevõtte väärtused

„Julgus- vaatamata sellele, et oleme maailmapildis väikeettevõte julgeme tegutseda ja mõelda suurelt. Seejuures julgeme oma arvamust avaldada, seda kaitsta ja vajadusel ka vaielda. Kui vaidleme, siis vaidleme ideede, mitte inimeste ja põhimõtetega. Julgeme uusi asju katsetada ja julgeme eksida. Meie ettevõttes ei tööta inimesed, kes on eksimatud ja inimesed, kellel on alati õigus.“

„We can. We will. Just be the best!- teadvustame endale, et peaaegu alati saab teha tööd veel paremini. Parim saab olla vaid see, kes pöörab tähelepanu detailidele ja pisiasjadele. Me ei tee tegevusi lihtsalt tegemise pärast. Igal tegevusel on mõte, ka kõige väiksemal. Igal dokumendil on sisu, ka kõige tavalisemal. Parim ettevõte on see, kes on igas oma tegevuses parim. Iga ettevõtte töötaja saab olla omas töös parim ja kokkuvõttes on parim see ettevõte, millel on enim selliseid töötajaid, kes annavad endast parima ja teevad parimat tööd.“

Ettevõtte tulevikuvisioonid

LTH-Baasi eesmärk on olla suurima kliendirahuloluga laevaehitus ja -remondi ettevõte, mis pakub kvaliteetseid, tõhusaid ja innovaatilisi lahendusi.

Meie peamine eesmärk on säilitada, kinnistada ja suurendada turupositsiooni olemasolevatel turgudel nii Eestis, kui ka rahvusvaheliselt. Eesmärkide täitmisel järgitakse juhtimispõhimõtteid, milleks on arendada ja pakkuda teenuseid vastavuses kliendi, seadusandlike ja meie poolt tunnustatud nõuetega ning parendada pidevalt juhtimissüsteemi ja selle mõju ettevõtte arendamisse tervikuna. Oleme erilist tähelepanu pööranud personali ja tootearendusele erinevates laevaehitus ja -remondi valdkondades, efektiivsuse ja kvaliteedi tõstmise läbi.

Ettevõtte statistika

Ca 900 töötajat. Ettevõte on pika ajalooga, tegutseb aastast 1934. Projektid Prantsusmaal, Norras, Soomes, Saksamaal, Aasias ja USA-s.

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

Praktikavõimalused on erinevates osakondades Eestis ja väljaspool Eestit.

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Sest meil on rahvusvaheline mõõde ja sest me oleme lihtsat parimad.

Ettevõtte kontaktandmed

personal@lth-baas.com
 

Homepage: https://www.lth-baas.com/

 

 

AS TREV-2 Grupp

Ettevõtte väärtused

Oleme VASTUTUSTUNDLIKUD:

Täidame oma lubadused

Hoolime keskkonnast, klientidest, kolleegidest ja iseendast

Käitume eetiliselt

Tunnistame enda vigu ja õpime nendest

Oleme TULEMUSLIKUD:

Planeerime aega ja juhime ennast

Teeme töö korrektselt kohe esimesel korral

Rakendame kasulikke ja ühiste eesmärkidega arvestavaid lahendusi

Koostöös suudame rohkem

Näeme suuremat pilti ja enda osa selles

Oleme ASJATUNDLIKUD:

Valdame oma eriala

Arendame ennast pidevalt Jagame oma teadmisi kolleegide ja klientidega

Oleme eeskujuks oma meeskonnale

Oleme LEIDLIKUD:

Otsime uusi võimalusi

Julgeme aktiivselt uusi lahendusi pakkuda

Lööme uute lahenduste aruteludel kaasa

Ettevõtte tulevikuvisioonid

Tõstame inimeste elukvaliteeti ja turvalisust ehitades ja hooldades insener-tehnilisi rajatisi.

Ettevõtte statistika

AS TREV-2 Grupp on Eesti juhtiv ehitusettevõte. Anname üle Eesti tööd umbes 360 inimesele.

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

Professionaalse järelkasvu toetamiseks pakume praktikavõimalusi eelkõige (teede)ehituse eriala õppivatele noortele. Meie kontserni ettevõtete juures käib igal aastal praktikal paarkümmend tublit, noort, õpihimulist tudengit.

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

AS TREV-2 Grupp on mitme Eesti viimaste aastate suurima ja märgilise taristuvaldkonna projekti peatöövõtja. Meie tiimi juhtimisel rajatakse esimest tänapäevase kiirtee nõuetele vastavat neljarealist teelõiku Tartu maanteel Kose ja Ardu vahel ning samuti uuendame Tallinna ringteed Lagedi ja Karla vahel. 2018. aasta sügisel avati täielikult uuendatud Gonsiori tänav Tallinna kesklinnas.
Et olla parim partner meie klientidele ja hinnatuim tööandja oma inimestele, oleme kontsernis juurutanud kõige tänapäevasemad kvaliteedi-, keskkonna- ja tööohutusjuhtimissüsteemid, mis vastavad rahvusvahelistele standarditele ISO 9001, ISO 14001 ja OHSAS 18001. Nende rahvusvaheliste parimate praktikate kasutamist kinnitab Bureau Veritas Eesti sellekohaste sertifikaatidega.
Ettevõttena peame väga lugu ka sellest, milline on meie panus ümbritsevasse keskkonda ja Eesti ühiskonda laiemalt. TREV-2 Grupp on Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi liige ning oleme pälvinud Vastutustundliku Ettevõtluse Indeksi hõbetaseme.

Ettevõtte kontaktandmed

Pärnu mnt 463, 10916 Tallinn
Telefon: +372 677 6500
E-post: personal@trev2.ee
 

Homepage: www.trev2.ee

 

 
 
 

Avalanche Laboratory OÜ

Ettevõtte väärtused

Eristumine ja energia

Ettevõtte tulevikuvisioonid

Ambitsioonikad laienemise plaanid mitmesse välisriiki järgnevate aastate jooksul.

Ettevõtte statistika

Meil töötab kokku 80+ töötajat, kellest enamus asuvad Eesti peakontoris Tallinnas, väiksemad äriüksused on ka Lätis ja Leedus.

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

Kiiresti areneva IT tarkvaraarenduse ettevõttena on peamised ametikohad, kuhu kogu aeg jooksuvalt inimesi juurde värbame järgmised- IT projektijuht, Java arendaja/arhitekt, Ruby arendaja, süsteemianalüütik, andmeaida arendaja/analüütik jne

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Suurepärane võimalus õppida omaala ekspertidelt ning anda oma panus ettevõtte edasi arendamisse ja kasvatamisse. Heade töötulemuste ja ambitsiooni korral võimalus kiiresti edasi areneda.

Ettevõtte kontaktandmed

Meie kontor asub Tallinnas, Toompuiestee 33a, 3-5. korrus. Ettevõtte mailiaadress on info@avalanchelabs.ee
 

Homepage: www.avalanchelabs.ee

 

Axinom Eesti OÜ

Ettevõtte väärtused

We believe everyone wants to get better at what they do - we really do value self-growth and we help and motivate our people to grow skill-wise and career-wise.

Ettevõtte tulevikuvisioonid

As digital solutions provider for both aerospace and media & entertainment industry, we reinvent the way people consume media and services at homer, at work and while travelling. Visit us at our booth and we will share our experience!

Ettevõtte statistika

We have more than 130 employees working in our subsidiaries in Germany, Estonia, Sri Lanka and USA.

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

We're always looking for passionate IT specialists, check our open positions from here: https://www.axinom.com/about-axinom/jobs/

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Axinom is just an awesome place to work at - we have the coolest & brightest people, we have exciting & challenging international projects, we do not like bureaucracy and we eat cake on Fridays!

Ettevõtte kontaktandmed

Axinom Eesti OÜ
Veerenni 24, D entrance
+372 6661399
jobs.estonia@axinom.com
 

Homepage: https://www.axinom.com

 
 

Baltic-American Freedom Foundation


Ettevõtte statistika

Erialane praktika Ameerikas

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

Pakume võimalust erialast praktikat teha Ameerikas

Ettevõtte kontaktandmed

Eeva Kauba, 555 28323, ekauba@ciee.org
 

Homepage: http://balticamericanfreedomfoundation.org/

 

BLRT Grupp AS

Ettevõtte väärtused

• Inimkesksus

• Usaldusväärsus

• Efektiivsus

• Areng

Ettevõtte tulevikuvisioonid

BLRT Grupi eesmärk on kindlustada oma liidripositsiooni sellistel sihtturgudel nagu laevaehitus ja –remont, masinaehitus, kõrgtehnoloogiliste seadmete ja keeruliste metallkonstruktsioonide valmistamine, valtstoodete töötlemine, gaaside tootmine, taastuvenergeetika. Panustame nii organisatsiooni kui tootmistehnoloogiate arendamisse, et rahuldada oma klientide vajadusi, säästa meid ümbritsevat keskkonda ning olla ihaldusväärne tööandja.

Ettevõtte statistika

• Asutamisaasta 1912;

• Ligi 4000 töötajaga rahvusvaheline kontsern, mis ühendab üle 50 ettevõtte Eestis, Lätis, Leedus, Soomes, Poolas, Venemaal, Ukrainas ja Norras;

• Üks suurimaid tööandjaid Eestis, kus on ametis üle 1600 spetsialisti;

• BLRT Grupp annab tööd enam kui 1000 allhankijale;

• Kriitilise tähtsusega spetsiifiliste tööstusvaldkondade jätkusuutliku arengu tagamiseks on 2012. aastal asutatud BLRT Fond võtnud oma südameasjaks toetada andekaid noori, kel on huvi inseneriteaduste, tööstus- ja infotehnoloogiate vastu.

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

• Igal aastal pea 60 eri praktikakohta paljude erinevate erialade tudengitele;

• Pakume nii vaatlus- kui osaluspraktikat;

• Võimalus kokku leppida praktika ajas ja töötundides.

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

• Hea võimalus oma erialaseid oskusi, isikuomadusi ning toimetuleku suutlikkust reaalses töökeskkonnas proovile panna ja arendada;
• Saad osaleda suurprojektide elluviimises;
• Igapäevatöös ja arengus toetavad Sind oma ala parimad asjatundjad;
• Oled võrdne meeskonnaliige;
• Saad kinnistada kõrgkoolis saadud eriala teoreetilisi teadmisi tootmistöös.

Ettevõtte kontaktandmed

personal@blrt.ee
 

Homepage: www.blrt.ee

Comatec

 

Ettevõtte väärtused

Customer satisfaction, Growth, Profitability, Continuous Learning and Cooperation

Ettevõtte tulevikuvisioonid

In future the need for increased energy efficiency and automation will radically change the industrial field. To make this change possible, we will need new innovations and way of thinking. We believe that this change will provide countless new interesting opportunities for us and our clients.

Ettevõtte statistika

Whole group: 550 people in 4 countries of which 6 in Estonia

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

Mechanical -, electrical - and automation design engineering positions

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

We offer our employees:
- Continuous training
- Modern design tools
- Possibility to work in dynamic international environment
- Friendly atmosphere
- Opportunity to grow both professionally and personally

Ettevõtte kontaktandmed

Esko Aura, esko.aura@comatec.ee, +37256706120

Homepage: comatec.fi/en

 

Connecto Eesti

Ettevõtte väärtused

USALDUSVÄÄRSUS: peame kinni antud lubadustest ja järgime valdkonna häid tavasid, suhtume ausalt ja lugupidavalt oma koostööpartneritesse ja kolleegidesse.

PROFESSIONAALSUS: seame kõrgeid eesmärke, oleme avatud ja uuendusmeelsed, ühendades edukalt pikaajalised kogemused innovatsiooni poolt pakutavate võimalustega.

TÖÖTAJAD: väärtustame oma inimesi, luues kaasaegse ja arengut pakkuva töökeskkonna koos tulemuslikkust toetava motivatsioonisüsteemiga.

Ettevõtte tulevikuvisioonid

Me töötame Connectos selle nimel, et parandada elu- ja ärivõimalusi. Ehitame ja hooldame kaasaegse ühiskonna eluliine: elektri- ja telekommunikatsioonivõrke ning gaasivõrke.

Ettevõtte statistika

Töötajate arv 275.

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

Ootame praktikale kutse- ja kõrgkoolide tudengeid energeetika, telekommunikatsiooni, geodeesia ja projekteerimisega seotud erialadelt.

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Praktika Connectos võimaldab Sul omandada kogemusi õpitaval erialal kogenud juhendaja kõrval. Kui lisaks vaatluspraktikale tahad ise ka käed külge panna, siis tasustame Sind vastavalt panusele. Vastastikusel sobivusel saad tööle edasi jääda.

Ettevõtte kontaktandmed

AS Connecto Eesti, Tuisu 19, Tallinn
 

Homepage: www.connecto.ee

 

Cybernetica

Ettevõtte väärtused

Cybernetica aspires through the application of information and communication technologies for a more smarter and securer world. Our goal is through the application of research and development be on the forefront of ICT technologies, while offering competitive and internationally renowned products and services.

We believe in honesty and long-term relationships. We are frank and often tell to our customers what they need instead of what they want – we expect to have a fruitful discussion based upon this, creating the best solution in return. And we never quit or give up when things get complicated – we always follow through.

Ettevõtte tulevikuvisioonid

Cybernetica will offer innovative and globally competitive mission critical e-governance, information security, communication and surveillance systems and will focus on research & development (primarily in the field of cybersecurity).

Ettevõtte statistika

150 employees, offices in Tallinn and Tartu

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

Join Cybernetica's intern program if you want to become an experienced software developer, analyst or QA specialist and you would like to work with the best in the field. Cybernetica is looking for skilful specialists to join our team and contribute in the development of mission critical systems, solve complex problems, learn by experience and share the success.

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Cybernetica is a research and development intensive ICT company that develops and sells mission-critical software systems and products, maritime surveillance and radio communications solutions. Cybernetica has been an active counterpart in developing critical e-Government systems, such as the Estonian X-Road, i-Voting, e-Customs and others. Today Cybernetica delivers its systems to across 35 countries in the world. We are certain that with our values, our people and our technology, we will build a smart and secure world for all.

Ettevõtte kontaktandmed

Kristi Jakobsoo
HR Specialist
internship@cyber.ee
job@cyber.ee
 

Homepage: www.cyber.ee

 

Deloitte Eesti

Ettevõtte väärtused

Deloitte’i neli ülemaailmselt jagatud väärtust on:

• Ausus;

• Turule ja klientidele silmapaistva väärtuse loomine;

• Tugevus kultuurilisest mitmekesisusest;

• Pühendumine üksteisele.

Meie neli väärtust on aluseks kõigele, mida me teeme. Me teame, mis on oluline ja me tegutseme seda silmas pidades.

Ettevõtte tulevikuvisioonid

Deloitte’is ootame me imelisi, käega katsutavaid tulemusi. Kõik meie töötajad mängivad nende tulemuste saavutamisel erilist rolli. Me küündime üle valdkondade ja riigipiiride, et koos ehitada oma ülemaailmset organisatsiooni. Meie inimesed jagavad kirge muutuste sütitamiseks ja tugevat teenuste kvaliteedile suunatust.

Ettevõtte statistika

Deloitte loodi aastal 1845 ja Eestis on ta aastast 1996. Deloitte hõlmab endast enam kui 264 000 töötajat, 150+ riigis.

Eestis alustas Deloitte tegevust 1. jaanuaril 1996. Käesoleval hetkel töötab meil kokku ligi 60 inimest. Deloitte Eesti töötajate keskmine vanus on 33,31 aastat.

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

Pakume praktikavõimalusi auditi-, siseauditi- ja maksuosakonnas ning Advokaadibüroos Deloitte Legal. Praktika pikkus oleneb soovijast endast ja määratakse osapoolte kokkuleppel.

Võimalik on teha praktikat, kus täidame kõik koolide jaoks vajalikud nõudmised, kuid ootame ka praktikale viimasel kursusel olevaid tudengeid, kes soovivad käia praktikal kooli kõrvalt ja saada suurepärast rahvusvahelises ettevõttes töötamise kogemust.

Rohkem ootame praktikante sügisest kevadeni, kuid muidugi on võimalik praktikale tulla ka suvekuudel.

Silmapaistva praktika tulemusel võivad sind Deloitte'is oodata ka edasised karjäärivõimalused.

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Deloitte on suurim ülemaailmne konsultatsiooniteenuseid pakkuv ettevõte.
Deloitte on brand, mille all töötavad kümned tuhanded pühendunud professionaalid sõltumatutes ettevõtetes üle terve maailma. Teeme koostööd, et pakkuda oma klientidele parima kvaliteediga auditi, nõustamise, finantsnõustamise, riskijuhtimise, maksu ja nende teemadega seotud teenuseid.
Ootame oma meeskonda inimesi, keda paeluvad väljakutsed, kellel on sära silmas ja tahavad maailmas luua positiivset muutust. Sinu tööl saab olema mõju, mis on tõeliselt oluline. Hakkad veetma oma aega dünaamilises kultuuris, mis on segu kaasamisest, koostööst ja tugevast ametialasest sooritusest. Maailmas professionaalsete teenuste vaieldamatu juhina on Deloitte koht, kust leiad parimaid võimalusi edu saavutamiseks ja kogu oma potentsiaali teostamiseks.
Deloitte’is on kõigil võimalus juhtida. Me näeme sinu vaadete olulisust ja sinu võimet luua väärtust. Me tahame, et sa sulanduksid meeskonda – meie kaasava kultuuriga, meie fookusega tööelu sobivusel ja heaolul ning toetava keskkonnaga. Kuid me tahame ka, et sa paistaksid silma – selleks oleme loonud võimalused strateegiliseks mõjuks, innovatsiooniks. Jäta maha oma jälg.

Ettevõtte kontaktandmed

Võta meiega ühendust:
E-mail: eesti@deloitteCE.com
Telefon: +372 640 6500
Meie kontori aadress:
Roosikrantsi 2
Tallinn, 10119
Eesti
 

Homepage: www.deloitte.ee

Heida pilk peale ka meie sotsiaalmeediale!

Facebook:

www.facebook.com/DeloitteEesti/

LinkedIN:

www.linkedin.com/company/deloitte-estonia/

Instagram:

https://www.instagram.com/deloittebaltics/

 

Derivco Estonia

 

Ettevõtte väärtused

Passion — passion is connected to purpose and echoed in the individual who is sure of their direction and committed to their dreams. The passionate person learns and develops by connecting themselves to those who share their interests. It’s a commitment to think positively about the future: looking to what can be, instead of what is.

Ownership — drive, achievement, and responsibility encapsulate the value of ownership. Ownership is seeing a project through to the end, doing what is needed to reach success within our teams and the business. Significant value is placed on responsibility; taking each project, success or failure seriously. One can count on a person who ardently displays this value of ownership.

Care — authenticity and connection are the founding elements of care. It is about respecting one another, taking the time to communicate, connect and lead bravely. We recognize one another for our strengths and weaknesses, and in this, support and celebrate each other. Care to Derivco is about our community; it’s about having courage to do the right thing and to lead with integrity.

Ettevõtte tulevikuvisioonid

Derivco is the leading development house in the online gaming world. At Derivco Estonia we specialize in designing and building outstanding quality products and services for online gaming industry. We believe that constant development, teamwork and great working environment are the keys to our success.

Ettevõtte statistika

Derivco has more than 2000 employees worldwide with 140 of them in Estonia. Our headquarter is located in Durban, South-Africa.

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

Our vibrant team consists of developers, QA, automation engineers, technical coordinators, designers and other IT specialists. If you’re passionate at what you do and you’re keen on exploring your possibilities, get in touch: cv@derivco.ee

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

— Interesting, challenging and rewarding work
— Excellent and modern working environment
— Comfortable office in Tallinn city center
— Competitive salary and benefits
— Work in an international team
— Friendly and fun colleagues
 
And because we’ve got game! 😉

Ettevõtte kontaktandmed

cv@derivco.ee

Homepage: www.derivco.com

DPD Eesti AS

 

Ettevõtte väärtused

DPD Eesti on dünaamiline ja ambitsioonikas pakiveoettevõte, kelle motoks on "Üks meeskond, ühine eesmärk!"

DPD üks põhiväärtuseid on "teeme ära!" suhtumine: ületame koostöö tulemusena ka võimatuna näivad väljakutsed.

Ettevõtte tulevikuvisioonid

DPD missiooniks on olla usaldusväärne pakiveo ja logistiliste lahenduste partner nii B2C kui ka B2C turul.

Ettevõtte statistika

Oleme nr 1 kullerteenuste turul juba 7 aastat.

Kokku on meil 142 töötajat ja ligi 260 kullerit.

Turul tegutsenud 22 aastat.

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

Otsime enda meeskonda transpordikorralduse ja transpordi tugiteenuste praktikante perioodiks mai algusest või keskpaigast kuni augusti lõpp.

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Pakume uusi teadmisi ja kogemusi, väljakutseid ja võimalus erialaselt areneda ning võimalus jääda silma kui tulevane kolleeg.
DPD on töötajate ja peresõbralik ettevõte, kes pakub turvalist, kaasaegset ja mõnusat töökeskkonda ning palju erinevaid soodustusi ja arenguvõimalusi. Töötame igapäevaselt selle nimel, et meie inimestel oleks tööle tulles sära silmis ja naeratus suul.

Ettevõtte kontaktandmed

Maria Fjodorova

värbaja

+372 6130 002

personal@dpd.ee

DPD Eesti AS

Taevavärava tee 1, 75306, Lehmja küla, Rae vald

Homepage: tuletoole.dpd.ee www.dpd.ee

 

Eesti Energia AS

 

Ettevõtte väärtused

*Minust sõltub

*Väärtust kasvatav

*Kliendile kasulik

*Keeruline lihtsaks

*Ohutus eelkõige

Ettevõtte tulevikuvisioonid

Meie ambitsioon on pakkuda oma klientidele kasulikke ja mugavaid energialahendusi ja toota ka ise energiat aina keskkonnasäästlikumalt – just nii anname oma panuse maailma puhtamaks muutmisesse.

Ettevõtte statistika

5700 andekat töötajat

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

Eesti Energia praktikantide erialane spekter on vist kõige laiem üle Eesti: praktikale võtame IT, kõikide inseneriharude, finants- ja analüütiliste, õigusteaduse, personali, kommunikatsiooni, turunduse ja keskkonna erialade tudengeid.

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Meie juures on Sul võimalus:
• panna proovile koolis omandatud teadmised ning teostada end, tehes Eesti riigile tähendusega tööd
• saada juhendamist oma ala parimatelt ja kaasatust toetavasse meeskonda
• osaleda erinevates arengutegevustes ja ettevõtmistes, kus saab ülevaate Eesti Energiast tervikuna, samuti kohtuda tippjuhtkonnaga
• saada tasustatud praktikat vastavalt kokkuleppele

Ettevõtte kontaktandmed

praktika@energia.ee

Homepage: www.energia.ee

 

Elisa Eesti AS

Ettevõtte väärtused

1. Uuenevus

2. Koostöö

3. Tulemuslikkus

4. Kliendikeskus

5. Vastutustundlikkus

Ettevõtte tulevikuvisioonid

1. Elisa ei ole lihtsalt tekommunikatsiooni ettevõtte vaid IT ettevõte.

2. Elu on elamust väärt, Elisa visiooniks on pakkuda veel enam meelelahutusteenuseid.

Ettevõtte statistika

1000+ töötajat - 47% naisi / 53% mehi; Kõige rohkem sünnipäevalapsi on meil mais ja juunis

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

IT ja võrkude spetsialistid

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Sind toetavad head juhendajad ja kaasamõtlevad kolleegid, kes jagavad hea meelega oma nõu ja kogemusi. Oleme rahvusvaheline ettevõte. Kasvatad oma väärtust tööturul. Saad töötada kiiresti arenevas valdkonnas. Enamik praktikakohti on tasustatud! Sul on võimalus teha karjääri Elisa sees, lisaks end tööalaselt arendada. Targa töö võimaluste kasutamine. Saad esimesena kursis olla uute tehnoloogiate ja tehisintellektiga.

Ettevõtte kontaktandmed

Sõpruse pst 145, 13417 Tallinn
Registrikood 10178070
KMKR EE100222788
 

Homepage: https://too.elisa.ee/

https://www.elisa.ee/

 

Elektrilevi

Ettevõtte väärtused

• minust sõltub

• väärtust kasvatav

• kliendile kasulik

• keeruline lihtsaks

• ohutus eelkõige

Ettevõtte tulevikuvisioonid

Elektrilevi visiooniks on olla nutikate, mugavate ja konkurentsivõimeliste energia- ja taristulahenduste pakkumisega suunanäitajaks Eestis ja kogu maailmas.

Elektrivõrk on meie tegevuse tuumaks ning selle baasil oleme tänaseks laienenud ka tänavavalgustuse ja kiire interneti taristuärisse. Mitmete suurte taristute haldajana on meie võimalus kiiresti areneva tehnoloogia abiga taristute ühishaldus ülesse ehitada ning teha seda nutikamalt ja efektiivsemalt, olles suunanäitajaks nii Eestis kui ka kogu maailmas.

Ettevõtte statistika

• Elektrilevi meeskonnas on üle 700 töötaja, kellest enamik on energeetika või infotehnoloogia taustaga.

• Elektri jaotusvõrk oma kümnete tuhandete alajaamade, piltlikult 1,5 korda ümber Maa ulatuva liinimahu, sadade tuhandete mastide, arvestite ja igas sekundis liikuvate tuhandete andmeühikutega justkui Eesti suurim robot.

• 2019. aastal alustame üle Eesti operaatorineutraalse kiire interneti võrgu rajamist. 5-aastaga plaanime valguskaabli võrgu tuua 200 000 koduni.

• Haldame Tallinna ja Tartu ehk 40% Eesti tänavavalgustuse võrgust.

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

Pakume praktikavõimalusi üle Eesti ca 30-le tudengile. Kõige enam kohti on energeetika, majanduse ja IT valdkonna tudengitele. Vaata lähemalt: www.elektrilevi.ee/et/tule-praktikale

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Energeetika sektor on samasuguse tehnoloogilise revolutsiooni lävel, nagu pangandus ja telekomi sektor eelmistel kümnenditel. Kiiresti arenev energeetika valdkond pakub hulganisti väljakutseid ja suure mõjuga projekte. Elektrilevis saad teha tähenduslikku tööd, mis mõjutab pea iga Eesti elanikku. Siin töötad üheskoos inspireerivate oma ala asjatundjatega ning sõbralik meeskond innustab uudseid lahendusi leidma. Eelmise aasta praktikantidest on iga kolmas meie tänane meeskonnaliige.

Ettevõtte kontaktandmed

 

Homepage: www.elektrilevi.ee

 

Elering AS

Ettevõtte väärtused

Vastutustunne, Pühendumus, Avatus

Ettevõtte tulevikuvisioonid

Olla uuenduslik ja tõhus taristuettevõte.

Ettevõtte statistika

Hetkel töötab astuses 227 inimest. Keskmine tööstaaž on pea 14 aastat.

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

Pakume tööd peamiselt energeetika ja IT taustaga inimestele. Samuti on väga oodatud ka praktikandid erinevatele profiilidele.Igal suvel viime läbi 2-kuise praktikaprogrammi energeetika tudengitele.

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Elering on sõltumatu ja iseseisev elektri ja gaasi ühendsüsteemihaldur, mille peamiseks ülesandeks on kindlustada Eesti tarbijale kvaliteetne energiavarustus. Oleme uuendusmeelne asutus, mis tähendab, et pidevalt toimuvad järk-järgulised digitaliseerimise protsessid.

Ettevõtte kontaktandmed

info@elering.ee on üldkontakt. Infot vabade praktika ja töökohtade osas annab personalispetsialist Monika Neemsalu : monika.neemsalu@elering.ee
 

Homepage: https://www.elering.ee/

 
 

Empower AS

Ettevõtte väärtused

Oleme eeskujuks, Hindame pidevat arengut, Oleme usaldusväärsed, Suhtleme avatult, Võtame vastutust

Ettevõtte tulevikuvisioonid

Loome eeldused targa infoühiskonna tekkeks

Ettevõtte statistika

Töötajad: 294, NPS: 82,4, Käive: 49,5 mln (2018)

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

Tööpakkumised meie kodulehel: https://www.empower.ee/too-ja-praktika/toopakkumised.html

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Meil töötad oma ala parimate spetsialistidega ja tunnustatud tegijatega. Arendame meeksonnavaimu, pakume arenguvõimalust ja mitmekesist tööd. Teeme koos suuri asju - igaüks mõjutab elutähtsat valdkonda - panustab energeetika valdkonna arengusse.

Ettevõtte kontaktandmed

Hermanni 8a, Tallinn. Tel: 66356oo
 

Homepage: www.empower.ee

 
 
 

ERGO

Ettevõtte väärtused

Oleme kindlustusselts, mis inimestest tõesti hoolib ja kohaneb paindlikult vastavalt kliendi vajadustele. Kindlustada – see tähendab mõista. ERGO on lihtne, hooliv, optimistlik ja julgustav.

Saame hästi aru

Oleme lähedal

Oleme uuendusmeelsed

Oleme kindlalt olemas

ERGO soovib kaasa aidata Eesti elukeskkonna turvalisemaks ja hoolivamaks muutmisele ning toetada väljapaistvates valdkondades tipptegijate arengut:

— ERGO Noorte Sportlaste Stipendium, et toetada pühendunud noorte spordiharrastuse jätkamist;

— alates 2010. aastast toetame koostöös Eesti Olümpiakomiteega Eesti sportlasi;

— pikaajaline toetusleping sihtasutusega Kiusamisvaba Kool;

— aitame Urvastes asuval liikluslinnal jagada lastele kindlustusteadmisi.

Ettevõtte tulevikuvisioonid

ERGO tõi esimesena Eesti kindlustusturule koduabi, reisiabi, erakliendi vabatahtliku ravikindlustuse, e-kindlustuse koostöös Teliaga jms. Meie visiooniks on jätkata turgumuutvate kindlustuslahenduste pakkumist.

Ettevõtte statistika

Kuulume ERGO Gruppi – ühte suuremasse kindlustusgruppi Saksamaal ja Euroopas, mis on esindatud rohkem kui 30 riigis üle maailma, keskendudes Euroopa ja Aasia turgudele;

— Eestis 1990. aastast;

— ERGO teenuseid, teadmisi, kogemusi ja finantsilist stabiilsust usaldab Eestis üle 120 000 kliendi; Baltikumis üle 550 000 kliendi;

— ERGO Eestis töötab 285 inimest;

— töökeelteks on eesti, vene ja inglise keel.

Oleme värskelt tunnustatud, kui parima teenindustasemega kindlustusettevõte Eestis. Eelmisel aastal omistati meile ka Eesti parima meiliteenindusega kindlustusseltsi tiitel.

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

Pakume võimalust osaleda ERGO praktika-programmis. Ootame motiveeritud praktikante saama teadmisi ja reaalseid töökogemusi kindlustuse, edasikindlustuse ja kahjukäsitluse valdkonnas. Lisaks pakume suvetöö võimalust kahjukäsitluses.

Meile ei ole tähtis Sinu töökogemus või õpitud eriala – väärtustame huvi, motivatsiooni ja oskuseid.

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Kui oled huvitatud praktikast, mille käigus on Sul võimalus saada reaalne töökogemus mainekas, kaasaegses ja muutustele avatud finants-ettevõttes, siis oled meile väga oodatud.
Meil on professionaalsed, vahvad ja toetavad kolleegid, avatud ja sõbralik töökeskkond, palju arenemis- ja karjäärivõimalusi üle grupi, lisaks mugav kontor, lisapuhkus, sporditoetus, töötajakindlustused, omasoodustused jpm, mis garanteerivad, et töötajatel on hea ja turvaline olla üks ergokate seast.
Soosime oma töötajate ettevõttesisest karjääri ja arengut – näiteid elust enesest: praktikandist töötajaks, aktuaarist tegevjuhiks, spetsialistist strateegiadirektoriks, assistendist müügijuhiks, müügitoest personalispetsialistiks jne.
Kogemuste vahetamise programmid üle Grupi ettevõtete — nt Baltiülene ERGO Talent programm, ERGO Explorers koostöös Poolaga, iTeam Projekt jmt.
Palju ettevõttesiseseid üritusi, mis võimaldavad täiendada teadmisi ja saada uusi tutvuseid — nt kindlustusnädal, tervisekuu, hea teeninduse kuu, erinevad eksprompt ühisüritused, sisukad meeskonnaüritused jm.
Tere tulemast ERGO messiboksi.
Küsida võib kõike!

Ettevõtte kontaktandmed

cv@ergo.ee
 

Homepage: www.ergo.ee

 
 
 

Ericsson Eesti AS

Ettevõtte väärtused

Austus, professionaalsus, visadus ( Respect, Professionalism, Perseverance)

Ettevõtte tulevikuvisioonid

Telekommunikatsiooni valdkonna ettevõttena on meie töölaual projektid ja tegevused, mis on seotud IoT, 3G, 4G ja 5G, liitreaalsuse ning automatiseeritud tootmisega.

Ettevõtte statistika

Meil on 2000 töötajat, 190 erinevat ametikohta ja 45 rahvust.

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

Ootame tehnoloogia ja uute innovaatiliste lahenduste osas kirglikke tudengeid, eriti inseneri-, IT-või majandusteaduskonna õppureid. Kui Sulle meeldib põnev töö, oled õpihimuline, hea inglise keele oskusega, siis on praktika Ericssonis just Sinule. Pakume sisukat, väljakutseterohket tasustatud vähemalt 2-kuulist praktikat meie kõigis tegevusvaldkondades: tehnoloogia (software ja hardware), logistika, tarneahela juhtimine; tootmine ja juhtimissüsteemid ning tugiüksused.

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

50 erinevat tasustatud praktikakohta!
• Saad olla juures ja toetada uute toodete loomist ideest paberil volüümtootmiseni.
• Anda oma panuse 5G tipptehnoloogia turule jõudmisesse.
• Saad kogemuse töötamisest multikultuurses ja mitmekülgses tiimis.
• Pakume mitmeid arengu-ja karjäärivõimalusi ning saad praktika ajaks oma isikliku juhendaja, kes sulle Ericssoni maailma tutvustab.
 
Praktika meie juures annab hindamatu töökogemuse, mida ei saa kusagilt mujalt!
Kandideerimiseks saada ingliskeelne CV recruitment.estonia@ericsson.com
Tule ja saa teada, mis teeb sinust ja Ericssonist võimsa kombinatsiooni!

Ettevõtte kontaktandmed

Valukoja 8 ja Peterburi tee 67A, + 372 606 5000, Facebook: Ericsson Eesti AS

Homepage: ericsson.com

ePPC OÜ

Ettevõtte väärtused

No BS, flexible, tech loving and all those other good things.

Ettevõtte tulevikuvisioonid

Our aim is to be the go to agency for businesses looking to expand across borders through targeted and smart digital marketing.

Ettevõtte statistika

Founded in 2013 our team is 11 people from 4 nationalities who speak 16 languages. We run campaigns in 25+ languages and manage over 2 million ad spend per quarter.

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

Our 3rd Summer Academy will be held in July-August 2019. During the academy you will learn everything there is to know about how to run ads on Google, the Google Display Network, YouTube, Facebook, Instagram, Bing. This will all be tied together with how to analyze all these different marketing channels through Google Analytics. Last year we had speakers from Google, Bing, our own agency and other agencies. Applications will open soon. Join the waiting list now at https://eppcdigital.com/summer/!

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Founded by a former Googler and a current Google Certified Trainer we have built our company on training and all of our current employees have been fully trained in-house. Join our summer academy this July-August to get trained in Google AdWords, Google Analytics, Facebook ads and yes, even bing ads. Successful participants will be able to stay on as part-time of full-time employees. All trainings will be held in English by our own specialists and last year we had speakers from Google and Bing as well.

Ettevõtte kontaktandmed

Karl Pae,

karl@ppc.ee

Homepage: https://eppcdigital.com

 

Euroopa Parlamendi Büroo Eestis

Üleskutse väärtused

#seekordlähenvalima on Euroopa Parlamendi algatatud üleskutse 26. mail 2019 toimuvate Euroopa valimiste eel. Euroopa Parlament on Euroopa Liidu demokraatlik jõud, olles ainus ELi institutsioon, mille liikmed valitakse otsevalimiste teel. Seetõttu ei tohi Parlament suhtuda demokraatiasse iseenesestmõistetavalt, vaid peab demokraatia püsimise eest seisma. Valimised on demokraatia olemuslik osa, millest on õigus osa võtta igal täiskasvanud eurooplasel.

Üleskutse tulevikuvisioonid

Euroopa seisab silmitsi mitmete väljakutsetega alates rändest ja kliimamuutustest ning lõpetades noorte töötuse ja andmekaitse küsimustega. Maailm me ümber üha globaliseerub ja konkurents kasvab. Samal ajal näitas Brexiti referendum, et Euroopa Liit ei ole midagi iseenesestmõistetavat. Ka demokraatia ja selle põhimõtted, mida enamik meist peab loomulikuks, ei pruugi üha suuremale survele vastu pidada.

Sellepärast tahamegi nüüd luua toetajate võrgustiku, et Euroopa valimistel osaleks rohkem inimesi. Mida rohkem inimesi valimistel oma hääle annab, seda tugevam ja õiguspärasem on Euroopa demokraatia.

Üleskutse statistika

Eelmistel Euroopa Parlamendi valimistel 2014. aastal käis vaid 37% eestlastest valimas. 18–24 aastastest Eesti noortest andis oma hääle vaid 16%!

Nende valimiste eel on üleskutsega #seekordlähenvalima liitunud üle Euroopa juba pea 150 000 inimese, kellest üle 15 000 on end vabatahtlikuna kirja pannud.

Üleskutse töö- ja praktikavõimalused

Üleskutses #seekordlähenvalima on võimalik kaasa lüüa veebi- ning ürituskorraldustiimis. Veebitiim panustab sotsiaalmeedia tegevustesse, et üleskutse jõuaks võimalikult paljude inimesteni. Ürituskorraldustiim viib läbi Euroopa valimiste teemalisi üritusi koostöös Euroopa Parlamendi Eesti büroo ning teiste koostööpartneritega.

Liitu tiimiga siin.

Miks tudeng peaks just Teie üleskutsesse panustama?

#seekordlähenvalima üleskutses kaasalöömine on ideaalne võimalus olla osa üle-euroopalisest infokampaaniast ja heita pilk Euroopa Parlamendi kommunikatsioonitegevustesse. Võimalus kohtuda ja teha koostööd teiste huvitavate eurooplastega!

Ettevõtte kontaktandmed

kontakt-et@seekordlähenvalima.eu

Homepage:

www.seekordlähenvalima.eu

Miks minna valima?

Mis siis, kui sa ärkad homme ja Euroopa on teistsugune? Kas sa sellist Euroopat tahtsidki?

Kas sa ütlesid sõna sekka, kui küsiti? Avaldasid oma arvamust? Andsid oma hääle? Või tegid sinu eest valiku teised?

Maikuus valime Euroopa Parlamenti. Siis on sul võimalus öelda, millist Euroopat sa tahad.

Et homme ärgates oleks see ka sinu nägu. Et need, kes otsuseid teevad, esindaks ka sind.

Liitu üleskutsega seekordlähenvalima.eu ja mine valima!

 

EY (Ernst & Young Baltic AS)

Ettevõtte väärtused

EY väärtused määravad, kes me oleme. Meie väärtused on:

Inimesed, kes näitavad üles ausust, austust ja meeskonnatöö oskust.

Inimesed, kellel on energiat, entusiasmi ja julgust juhtida.

Inimesed, kes loovad suhteid, tehes seda, mis on õige.

Oma väärtustele tuginedes töötame ühise missiooni nimelt – building a better working world.

Ettevõtte tulevikuvisioonid

EY on üks maailma juhtivatest ärikonsultatsiooni, tehingute nõustamise, auditi-, maksu- ja raamatupidamisteenuste pakkujatest. Meie prognoosid ja kvaliteetteenused aitavad suurendada kindlustunnet ja usaldusväärsust maailma kapitaliturgudel. EY on kasvulavaks suurepärastele juhtidele, tänu kellele suudame me antud lubadusi alati ka täita. Selle kaudu mängime olulist rolli nii oma töötajate, klientide kui ka laiema üldsuse jaoks paremini toimiva maailma ülesehitamisel.

Ettevõtte statistika

EY on globaalne ettevõte, mis asub enam kui 150 riigis ning on Eestis tegutsenud juba 25 aastat. Meil on globaalselt 260 000+ töötajat ning EY Eestis töötab neist 120 inimest. Meie keskmine vanus on 30 aastat.

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

EY-s ootavad Sind karjäärivõimalused:

- auditeerimises ja pettuste tuvastamises

- ärikonsultatsioonis

- IT-ärinõustamises

-maksukonsultatsioonis

- tehingute nõustamises

- raamatupidamises

- turunduses

- personalitöös

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

EY on üks maailma juhtivatest ärikonsultatsiooni, tehingute nõustamise, auditi-, maksu- ja raamatupidamisteenuste pakkujatest. Meie missiooniks on anda oma panus paremini toimiva maailma loomisse. Saame seda teha vaid koos oma töötajatega. EY-s on Sul võimalus ennast teostada ning viia ellu olulist missiooni, sealhulgas vastutada suurte asjade eest hoolivas, ühtses ning multikultuurses meeskonnas.
EY on kasvulavaks suurepärastele juhtidele. Liitu meiega praktikandi või juhtivkonsultandina, jää meiega 6 nädalaks või 20 aastaks – meie kliendid, meie tipptasemel koolitus- ja arenguvõimalused, rahvusvaheline töökogemus ning andekad kolleegid toetavad sinu karjääri kogu elu.
EY-s on kindel karjäärisüsteem, kus rollid jagunevad töötaja kogemuse ja vastutuse taseme järgi: praktikant, konsultant, vanemkonsultant, juhtivkonsultant, vanem juhtivkonsultant, direktor, partner. Igale karjääriastmele on seatud selged ootused neljast erinevast aspektist, milleks on kvaliteet, töökorraldus, meeskonna- ja klienditöö. Valdav osa meie juhtidest on tulnud ettevõtte seest ehk liikunud konsultandist läbi vahepealsete karjääriastmete tippjuhi või valdkonnajuhi rolli. Seega on sul EY-s võimalus vastavalt oma arengule ja panusele pidevalt karjäärisüsteemis edasi liikuda ning üha rohkem vastutust võtta. Selleks, et aidata sul oma karjääri paremini suunata, on sulle toeks personaalne arengunõustaja, kellega koos oma areng ja karjäär läbi mõelda ning eesmärke seada.
EY on rahvusvaheline ettevõte ning tänu sellele on sul EY-s igapäevaselt võimalus teha koostööd erinevatest riikidest ja kultuuridest inimestega. Pakume sulle võimalust töötada kas lühi- või pikaajaliselt mõnes teises EY kontoris ning lüüa kaasa erinevates rahvusvahelistes projektides.
Kogemus EY-s ei piirdu aga vaid karjääriga. EY-s ootavad sind aktiivsed, sportlikud ja energilised kolleegid. Pakume sportimisvõimalusi, korraldame palju ühiseid kultuuri-, spordi- ja meelelahutusüritusi ning anname oma panuse ka sotsiaalse vastutuse projektidesse. Panustame pisidetailidesse, et hoida sädet kõigi EY töötajate silmis.

Ettevõtte kontaktandmed

Tahad täpsemalt teada EY karjäärivõimalustest? Kirjuta meile: careers@ee.ey.com
 

Homepage: www.ey.com/ee

Finestmedia

 

Ettevõtte väärtused

- Customer Commitment and responsibility

- People and their perspective

- Community and communication

- Constant care and Diligence

Ettevõtte tulevikuvisioonid

To inspire creation of the finest digital solutions; together

Ettevõtte statistika

Meie Eesti ja Poola kontorites on kokku ca 90 töötajat, kellest enamik on seotud tarkvaraarendusega (süsteemianalüütikud, arendajad, testijad, projektijuhid). Oleme tegutsenud ligi 20 aastat, pakkunud lahendusi enam kui 150 kliendile ning meie loodud tarkvaralahendusi kasutab iga kuu üle miljoni inimese kogu maailmas.

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

Pakume töö- ja praktikakohti nii arendajatele (eelkõige java ja .net), IT analüütikutele kui ka testijatele. Tule ja külasta Võti Tulevikku karjäärimessil meie boksi ning räägime juba täpsemalt!

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Finestmedia on piisavalt suur ja pikaajalise kogemusega ettevõte, et pakkuda heale spetsialistile huvitavaid väljakutseid erinevate projektide ja tehnoloogiate näol. Võimalus on oma panus anda Eesti e-riigi arengusse, suurte e-kaubanduse lahenduste väljatöötamisse või kaasa teha põnevates startup projektides. Samas on meie meeskond ka piisavalt väike, et kõigil oleks võimalus kaasa rääkida ning tunnetada oma rolli ja panust igas ettevõtmises.

Ettevõtte kontaktandmed

Karamelli 6, Tallinn.

Töö- ja praktikavõimalused: mare.aasma@finestmedia.ee,

52 84 685.

Homepage: www.finestmedia.ee

https://www.facebook.com/finestmedialtd/

Fob Solutions OÜ

 

Ettevõtte väärtused

Hoolivus, professionaalsus ja innovatsioon

Ettevõtte tulevikuvisioonid

Saavutada turuliidri positsioon mobiilse tarkvara arenduses aastaks 2020.

Ettevõtte statistika

Fob Solutionsis töötab 28 oma valdkonna tegijat.

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

Fob Solutions pakub mitmekülgset tasustatud praktikaprogrammi, mille raames on hea arendada oma tehnilisi oskusi ja samal ajal ka meeldivalt aega veeta. Põhiliselt ootame praktikaprogrammi kandideerima tehnilisi testijaid ja Java arendajaid.

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Meid eristab teistest see, et läheneme igale inimesele personaalselt ehk töötaja/praktikant saab mõjutada seda, millises projektis ja milliste tehnoloogiatega ta töötada soovib. Lisaks on meil väga mõnus ja sõbralik sisekliima, kus head naljad, hoolimine ja üksteise aitamine on lahutamatu organisatsioonikultuuri osa.

Ettevõtte kontaktandmed

hr@fob-solutions.com

Homepage: www.fob-solutions.com

 

Fujitsu Estonia

Ettevõtte väärtused

Väärtustame oma töötajaid, kliente, äripartnereid, tehnoloogiaid ja kvaliteeti. Tegutseme «Fujitsu Way» põhimõtete järgi, mille kohta leiad rohkem infot siit: fujitsu.com/global/about/philosophy

Ettevõtte tulevikuvisioonid

Meie eesmärk on läbi pideva innovatsiooni kaasa aidata võrgustunud ühiskonna tekkele. Uus turvaline ja külluslik ühiskond täidab tulevikus kogu maailma unistused.

Ettevõtte statistika

Kuulume Fujitsu IT gruppi. Fujitsu on juhtiv Jaapani päritolu IT ja kommunikatsiooniteenuseid pakkuv firma, mis pakub laias valikus tehnoloogiat, lahendusi ja teenuseid kogu maailmas.

AS Fujitsu Estonia on Eesti juhtiv IT-teenuste ja -toodete pakkuja, mille eesmärk on lihtsustada ettevõtete ja organisatsioonide tegevust uuenduslike tehnoloogiate ja teenuste abil. Fujitsu poolt pakutavad lahendused sisaldavad süsteemide arendamist, hooldust ja remonti. Tehnoloogiatoodete valik ulatub lihtsatest sülearvutitest andmehalduskeskuste lahendusteni. Meie kontorites Tallinnas, Tartus ja Pärnus töötab ligi 400 oma ala spetsialisti. Fujitsu Estonia käive aastas on 12 miljonit eurot, millest 72% moodustab teenuste eksport.

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

Fujitsu pakub praktikakohti tarkvara arendajatele ja testijatele.

Täisteenuse pakkujana on meil palju teisigi ametkohti. Töö- või praktikasoovi korral võta meiega ühendust!

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Tegutseme IT valdkonnas juba 1992.aastast. Seega võib öelda, et oleme turul kogenud tegijad.
PRAKTIKANTIDELE pakume:
— tööd reaalses projektis koos tegutseva meeskonnaga ning ülevaadet sellest, kuidas sünnib üks tarkvaraprojekt suures rahvusvahelises ettevõttes;
— õppimis- ja arenemisvõimalusi;
— toredat ja toetavat meeskonda ning isiklikku juhendajat;
— praktikatasu;
— individuaalset kokkulepet praktik aja ja kestvuse osas;
— võimalust peale praktika perioodi ettevõttes tööle asuda täis- või osalise koormusega.
 
MEID ISELOOMUSTAB:
— Põnevad väljakutsed leidmaks klientidele sobivaid IT-lahendusi, mis paneb meid pingutama ning aitab seeläbi saada veelgi professionaalsemaks.
— Rahvusvaheline ja pidevalt arenev töökeskkond, mis võimaldab meil suhelda, vahetada kogemusi ja teha koostööd kolleegidega teistest Fujitsu kontserni riikidest.
— Oma ala professionaalidest koosnev tore meeskond, kellega ka töövälisel ajal koos üht-teist põnevat ette võtta. Lisaks ettevõtte ühisüritustele toimuvad lahedad ettevõtmised ka väiksemates meeskondades, kuhu on teinekord kaasatud kliendidki.

Ettevõtte kontaktandmed

Mustamäe tee 16, 10617 Tallinn
Tel: +372 627 2300
E-mail: info@ee.fujitsu.com
Vabad töökohad: cv@ee.fujitsu.com
Praktika: praktika@ee.fujitsu.com
 

Homepage: fujitsu.com/ee

Genius Sports

 

Ettevõtte väärtused

Innovation, Intelligence, Integrity

Ettevõtte tulevikuvisioonid

Genius Sports is recognized as one of the fastest growing sports technology companies in the world. Founded on integrity, Genius Sports has become the trusted technology partner of hundreds of sporting bodies, including the world’s largest international federations and professional leagues such as FIBA and the English Premier League.

Ettevõtte statistika

In Tallinn we have 250 and globally 1200 employees

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

https://www.geniussports.com/careers

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

For students we offer great start of fast international career in one of the fastest growing sports technology companies in the world. Students can find roles with flexible working schedule beside their studies and post-graduates full-time jobs in IT, digital media, client management and trading. Many of our top specialists and managers have started in junior positions. We’re always on the lookout for passionate, energetic and talented people to join our rapidly expanding team. We also recognize that career development for our talented employees is core to our success and support them careers with the best training and guidance possible. Driven by results, we're born winners who go the extra mile for our clients and each other.

Ettevõtte kontaktandmed

Talent Acquisition team, careers.estonia@geniussports.com

Homepage: https://www.geniussports.com/sports/

 

GoTrack OÜ

Ettevõtte väärtused

Usaldusväärsus - me peame oma sõna ja kokkuleppeid

Kvaliteet - me tunneme tööd, mida teeme ja anname alati endast parima

Paindlikkus - me leiame alati sobiva lahenduse

Koostöö - me tegutseme ühise eesmärgi nimel

Ettevõtte tulevikuvisioonid

Arendada raudtee ehituse valdkonda.

Olla usaldusväärseks ja lahendustele orienteeritud partneriks nii Eestis kui ka väljapool.

Ettevõtte statistika

Oleme tegutsenud üle 13 aasta.

Asume Tallinnas ja Türil.

Meil töötab ligi 100 inimest.

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

Meie meeskonda on oodatud raudtee objektiinseneri praktikandid

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

- võimalus saada reaalne kogemus tööde korraldamisest suurtel infrastruktuuri objektidel
- tugi kogenud kolleegidelt
- head ametialased arenguvõimalused
- praktika on tasustatud

Ettevõtte kontaktandmed

GoTrack OÜ, Toompuiestee 37, Tallinn
Tel. 51 60 498
personal@gotrack.ee
 

Homepage: https://www.gotrack.ee/

 

Gunvor Services AS

Ettevõtte väärtused

Ainulaadne Trading Service Tallinnas

Globaalne ettevõte

Rahvusvaheline tipptasemel meeskond

Huvitavad ülemaailmsed projektid

Uusimad tehnoloogiad

Ettevõtte tulevikuvisioonid

Pakume maailmatasemel IT, finants ning peamiselt merendusega seotud logistikalahendusi Gunvor Grupile, koolitades töötajaid oma eriala professionaaliks. Võimalus Eestis töötades osa saada globaalsest Trading House arengust.

Ettevõtte statistika

Gunvor Grupp kuulub maailma TOP 5 erakapitalil põhinevate Trading House’de järjestusse

Asutatud Eestis 2000. aastal

Töötajaid Eestis üle 200, maailmas ~1500

Peakontor Genfis, suuremad kontorid Tallinnas, Singapuris ja Houstonis

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

.Net arendaja

Süsteemiadministraator

SharePoint administraator

Raamatupidaja (erinevad funktsioonid rahvusvahelisel tasemel)

Laevaoperaatori assistent

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Eneseteostamise võimalus kiirelt arenevas globaalse haardega ettevõttes
Erialased täiendkoolitused
Toetav ja sõbralik kollektiiv
Kaasaegsed töötingimused modernses kesklinna kontoris
Ettevõtte soodustused ja ühisüritused

Ettevõtte kontaktandmed

Sigrid-Henriette Kallas
+372 666 9028
TLN.hr@gunvorgroup.com
Tornimäe 5, Tallinn
 

Homepage: GunvorServices.com

 

 

Harju Elekter AS

Ettevõtte väärtused

Koostöö

Koos saavutame rohkem!

Usaldusväärsus

Kvaliteedis ei tingita!

Areng

Oleme õpialtid ja uuendusmeelsed!

Ettevõtte tulevikuvisioonid

MISSIOON

Olla tuntud ja tunnustatud kesk- ja madalpinge elektri- ja automaatikaseadmete tootja Läänemere regioonis, lahendades kliendi vajadused asjatundlikult, tähtaegselt ja kvaliteetselt ning pakkudes koostööprojektides lisaväärtust ja kindlust.

EESMÄRK

Olla pikaajaliselt edukas kasvatades firma kapitali ning tootes tulu koostööpartneritele ja omanikele; andes tööd, palka ja arenguvõimalusi töötajatele..

Ettevõtte statistika

Kontsernis kokku töötab ligi 750 inimest, neist 400 töötab Eesti ettevõtetes.

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

Pakume väljakutset noortele oma teadmiste rakendamiseks müügi-, tootearenduse-, logistika- või tootmise protsessides kontserni Eesti ettevõtetes.

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Kuigi 50-aastase kogemusega Harju Elektrit võiks ea järgi pidada vanaks, väärikaks ja ehk isegi konservatiivseks ettevõtteks, on tegelikkuses tegemist pidevas arengus oleva innovatiivse ning kiireid muutuseid täis elektriseadmete tootjaga. Harju Elektri töötajad hindavad oma tööandjat nooruslikuks, stabiilseks ja cool’iks.

Ettevõtte kontaktandmed

Tel +372 674 7400

info.he@harjuelekter.com

Homepage: www.harjuelekter.com

 

Helmes AS

Ettevõtte väärtused

Ettevõtlikkus, julgus, hoolivus.

Ettevõtte tulevikuvisioonid

Helmese pikaajaline visioon on olla parim tarkvarateenuste ettevõte Euroopas, lähtudes klientide ja töötajate rahulolust. Helmese üks olulisemaid tulevikuvisioone on olla turu tunnustatuim isikliku arengu toetaja ja inspireeriva töökeskkonna looja parimatele tarkvaraekspertidele.

Ettevõtte statistika

Helmes on Eesti üks vanimaid tarkvaraarenduse ettevõtteid ning turul tegutsenud juba 28 aastat. Helmesel on kontorid Tallinnas ja Minskis. Tallinna kontoris on tööl ligi 200 töötajat ning Minski kontorites ligikaudu 400 töötajat. Meie Eesti kontori töötajate keskmine vanus on 34 aastat ning 10% neist on rahvuvahelised töötajad, 1/3 meie töötajatest on naised. Suhtleme kontoris eesti ja inglise keeles. Üle 60% meie klientidest on erasektorist ning rahvusvahelised.

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

Kõik meie tööpakkumised on leitavad: https://www.helmes.com/careers/ ning praktikante võtame võimaluse korral aasta läbi. Peamised majas kasutusel olevad tehnoloogiad on Java, .NET, PHP, Progress ning Sonic. Ei leidnud karjäärilehelt sobivat rolli või tekkis küsimusi? Võta meiega ühendust jobs@helmes.com.

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Iga praktikant/töötaja, kes meile tuleb, saab endale kindla juhendaja, kes teda toetab. Kõigil tehnilistel rollidel on Helmeses tehniline arenguplaan ning ettevõte toetab töötajate arengut.

Ettevõtte kontaktandmed

jobs@helmes.com
 

Homepage: https://www.helmes.com

 

Icefire

Ettevõtte väärtused

It’s about freedom & flexibility:

We know there’s no one way of doing things. Instead, we listen to how you want to work and give the tools and support you need to succeed. We encourage independent decision-making and taking initiative, and, most importantly, we trust our people to rise to the challenge.

It's about learning and championing challenges:

Complex challenges help us evolve and grow. We are fans of interdisciplinarity — this means that our developers understand the business and analysts are familiar with the newest technologies. We encourage curiosity and learning. Be it gaining new professional skills or simply growing as a person.

It’s about people, team spirit & fun:

Teamwork makes the dream work! Although your skills and know-how are important for joining Icefire, aligned values are what will keep us together. We put our best effort in keeping the spirits high and inspiration flowing. Be it through our life-friendly working atmosphere, team trips abroad, events or discussions. Health, general wellbeing, and social connections are thus at the very core of our company.

Ettevõtte tulevikuvisioonid

Icefire designs and builds transformative technologies for banks and fintech companies. We simplify and automate complicated processes, replacing tedium with meaningful work fit for humans.

Ettevõtte statistika

Our team is made up of 100 wonderfully talented professionals - half of us are women!

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

If you are ready to develop your skills and gain new knowledge.

If you are excited about the fintech sector.

If you have experience in working with Java frameworks like Spring, front-end libraries and frameworks like React and Angular.

If you believe in open source tools and want to solve complex business challenges with elegance, contact us!

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

• We like challenges and constant improvement, hence we always have exciting projects.
• We believe in knowledge sharing.
• We have fun!
Icefire is the best place to learn about the fintech sector and innovation in the banking industry.

Ettevõtte kontaktandmed

careers@icefire.ee
 

Homepage: www.icefire.ee

 

Ignite

Ettevõtte väärtused

PROFESSIONALISM - we're focused on getting things done in the best possible way by exploring all the possibilities.

SHARING & LEARNING - we're part of a tight-knit community where we support each other’s growth and share our best practices.

RESPONSIBILITY - we're committed to treating client's product as our own and persistent in delivering what we've promised.

Ettevõtte tulevikuvisioonid

Software creation is our passion!

We focus on creating custom made software solutions that take our clients' business forward. Our created solutions include mobile applications, large scale corporate systems as well as European wide mission critical information systems. Our main focus lies in finance/telecom/logistics core solutions and blocktech development.

Ettevõtte statistika

Ignite has been developing custom-made software solutions since 2010. We have an international team of 30 brilliant IT specialists. Our average age is between 26-34 years.

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

Ignite is looking for enthusiastic IT specialists to join the team. You can find our vacancies from https://ignite.ee/careers.

We're also looking for bright-minded interns for Summer 2019, both Software Engineers and Quality Assurance Engineers are welcome! To learn more about our internship opportunities, drop us a line @ future@ignite.ee.

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

As a Summer Intern in Ignite you will have the opportunity to participate in different stages of software development.
 
You will become one of our talented people who helps to deliver quality software solutions on a daily basis. We provide professional guidance and plenty of challenges, so you can become the best in the field. And our specialists’ excessive knowledge on creating software will be at your service.

Ettevõtte kontaktandmed

Rotermanni 14, 5th floor, Tallinn
HR contact: future@ignite.ee
 

Homepage: https://ignite.ee/

 

Keskkonnaagentuur

Ettevõtte väärtused

Meie kasum on puhas keskkond aastakümneteks.

Globaalsed otsused põhinevad usaldusväärsetel andmetel.

Sinu töö on tähendusrikas ja me oskame seda hinnata

Ettevõtte tulevikuvisioonid

Tagame vajaliku keskkonnainfo ühiskonna heaolu kestvuseks ning arenguks. Tule ja viime selle koos ellu.

Soovime olla parimaks tööandjaks kõikidele oma töötajatele.

Ettevõtte statistika

Keskkonnaagentuuris töötab 189 inimest.

Töötajatele korraldati 2018. a 128 täiendkoolitust.

Pooled meie inimestest viibivad poole oma tööajast välitöödel.

Hüdrometeoroloogilises seirevõrgus üle Eesti on 104 jaama.

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

https://www.keskkonnaagentuur.ee/et/toopakkumised

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Meiega liitudes on Sul võimalus rääkida kaasa innovatsioonis, mis tõstaks inimeste heaolu ja vähendaks ökoloogilist jalajälge. Sind ümbritsevad üha võimekamad infosüsteemid, mahukad andmeressursid ja analüütikutest kolleegid, kellega koos edasi areneda - tule ja tee koos meiega Eesti paremaks!

Ettevõtte kontaktandmed

Mustamäe tee 33, Tallinn, 10616
Tel: 6660901
E-post: kaur@envir.ee
 

Homepage: www.keskkonnaagentuur.ee

 

Kodumaja

Ettevõtte väärtused

Nauditava koostöö ja kindlustunde pakkumine kõikide meie huvipoolte ambitsioonide elluviimisel

Ettevõtte tulevikuvisioonid

Viia Kodumaja oma ärivaldkonna liidriks Euroopas

Soovime olla parimaks tööandjaks kõikidele oma töötajatele.

Ettevõtte statistika

Oleme spetsialiseerunud eluruumide ehitusele tehases toodetud ruumelementidest. Eristume põhikonkurentidest pakkudes klientidele suuremat paindlikkust – iga projekt on ainulaadne. Ca 97% meie ehitatud projektidest asuvad Põhjamaades. Oleme tõenäoliselt suurim Eesti ehitusettevõte Põhjamaades. Töötajate arv ca 540.

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

Otsime aktiivseid ja motiveeritud tudengeid, kes huvituvad ise sügavalt oma erialast ning soovivad panustada ettevõtte eduloosse. Pakume praktika-ja töökohti projekteerijatele, objektijuhtidele, müügispetsialistidele, lisaks mitmed tehasetööliste ametikohad (elektrikud, puusepad jms)

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Me pakume eneseteostamise võimalust ekspordile suunatud ettevõtete grupis, võimalust kaasa rääkida kaasa ettevõtte arengus (digitaalne juhtimissüsteem, BIM), reaalseid väljundeid insenerimõtlemisele ning soodustusi, mis kaasnevad töötamisega Kodumaja ettevõtetes (nn Kodumaja sooduspakett)

Ettevõtte kontaktandmed

Kodumaja AS,
Kristina Sutt (kvaliteedi-ja personalijuht),
51 255 24,
kristina@kodumaja.ee
 

Homepage: www.kodumaja.ee

 

KONTSERN AS TALLINNA LENNUJAAM

Ettevõtte väärtused

Avatud, hooliv ja usaldusväärne organisatsioon. Oleme usaldusväärne partner äripartneritele, töötajatele, omanikule ja ühiskonnale.

Ettevõtte tulevikuvisioonid

Atraktiivseim lennujaam Euroopas. Ühendame Eesti maailmaga.

Ettevõtte statistika

Töötajate arv:680 

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

Tallinna lennujaam annab tööd paljudele tehnika, tehnoloogia, lennunduse ja klienditeeninduse, aga ka turunduse ja müügi, finants ja teistele administratiivvaldkonna erialade oskustöölistele ja spetsialistidele. Huvitava ja arenguvõimalusi pakkuva töö või praktikaväljundi võivad meie organisatsioonis leida nii ametikooli kui ka kõrgkooli lõpetajad.

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Ühiselt mõeldes ja tegutsedes saame võtta vastutuse ja olla parimad. Meil on ühise visiooniga, koostööd väärtustav ja usaldusväärne meeskond. Töö lennujaamas pakub põnevust ja erinevaid võimalusi neile, kes loovad sisu ja tähendust, näevad suurt pilti, innustuvad tulemustest ja on avatud uuendustele. Vaata lähemalt, mida Tallina lennujaam tööandjana Sulle pakkuda saab: https://www.tallinn-airport.ee/ettevottest/aruanded/

Ettevõtte kontaktandmed

Lennujaama tee 12, Tallinn. 
Telefon: 605 8701
e- post:personal@tll.aero

Homepage: https://www.tallinn-airport.ee/

 

KPMG Baltics OÜ

Ettevõtte väärtused

KPMG töötajaid kogu maailmas ühendavad ühised väärtused, mis määravad ära selle, kes me oleme ja kuidas käitume nii oma klientide kui ka üksteisega. Meie väärtused aitavad meil üheskoos tulemuslikult tegutseda ja tunda end globaalse organisatsiooni liikmena.

• Anname eeskuju – tegutseme alati nii, et meie käitumine võiks olla eeskujuks nii kaastöötajatele kui ka klientidele.

• Austame isiksust – peame lugu inimesest sellisena, nagu ta on, tunnustame igaühe teadmisi, oskusi ja kogemusi nii üksikisiku kui ka meeskonnaliikmena.

• Töötame üheskoos – toome välja üksteise parimad omadused ning loome tugevad ja tulemuslikud töösuhted.

• Suhtleme avatult ja ausalt – anname õigeaegselt teavet, selgitusi ja nõu ning pakume välja edasiviivaid lahendusi, keerukates olukordades talitame otsusekindlalt ja otsekoheselt.

• Tugineme faktidele ja toome selgust – eelduste paikapidavust kontrollides ja faktidesse süvenedes kinnistame oma mainet usaldusväärse ja erapooletu ärinõustajana.

• Edendame ühiskonda – tegutseme oma ettevõtte vastutustundlike esindajatena ning ühiskonnas töötamise kaudu täiendame oma oskusi, kogemusi ja arusaamu.

• Tegutseme usaldusväärselt – järgime oma töös alati kõrgeimaid kutsestandardeid, anname asjalikku nõu ja säilitame kindlalt oma sõltumatuse.

Ettevõtte tulevikuvisioonid

KPMG on jõuliselt arenev jätkusuutlik äriühing, kes loob oma töötajate jaoks keskkonna kõrgete sihtide saavutamiseks ja on turul ambitsioonikas suunanäitaja. KPMG-s pakume oma klientidele kõrgekvaliteedilist teenust ja töötajatele inspireerivat ning arendavat töökeskkonda. Kuulume Põhjamaade, täpsemalt Soome koosseisu, kellega koos on meie eesmärk kasvada lähiaastatel suurimaks nõustamis- ja audiitorteenuseid pakkuvaks ettevõtteks Eestis.

Ettevõtte statistika

KPMG on ülemaailmne auditi-, maksu-, õigus- ja ärinõustamisteenuseid pakkuvate ettevõtjate võrgustik, mis tegutseb 154 riigis ning mille liikmesfirmades üle maailma töötab kokku üle 200 000 spetsialisti. KPMG liikmesfirmade klientide seas on 84% globaalse Fortune 500 ettevõtetest. KPMG tegutseb Eestis alates 1992. aastast ning kuulume Soome KPMG koosseisu. Augustis 2018 avasime teenuskeskuse Tartus, olles hetkel ainsana Big4-st esindatud ka Tartus. KPMG Tallinna ja Tartu kontorites töötab ligi 190 inimest, Soome KPMG-s töötab üle 1000 ning Põhjamaades kokku ligi 5000 asjatundjat.

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

Finantshuviline — just Sind me otsime! KPMG ootab oma ridadesse laia silmaringiga kõrgkoolilõpetajaid ja kogenud spetsialiste, keda köidab töö auditi, maksude, äri- ja IT-nõustamise vallas. Hetkel on KPMG-sse eriti oodatud auditi ja raamatupidamise valdkondade töötajad. Meie töö- ning praktikavõimalused on üleval KPMG Facebooki lehel. Kui Sa ei leia endale nende hulgast sobivat, anna enda soovist märku: hr@kpmg.ee.

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

KPMG-s on haritud, nooruslik ja ühtehoidev meeskond, kus iga töötaja on oluline. Meie inimesed on andekad, pühendunud ja ambitsioonikad ning nad soovivad enamat, kui lihtsalt tööl käia. Toetame KPMG-s oma töötajate pidevat arengut ning pakume häid töötingimusi, sisukat motivatsioonipaketti ja huvitavaid tööülesandeid.

Ettevõtte kontaktandmed

Aadress: Narva mnt. 5, Tallinn
Üldtelefon: +372 626 8700
E-post: kpmg@kpmg.ee
Personaliosakonna e-post: hr@kpmg.ee
 

Homepage: www.kpmg.ee

 

LHV Pank AS

Ettevõtte väärtused

Väärtustame noort talenti, uuenduslike ja julgeid ideid ning entusiastliku suhtumist

Ettevõtte tulevikuvisioonid

Julgeme olla ning mõelda teistmoodi ja anda oma panustada Eesti tulevikku.

Ettevõtte statistika

-umbes 390 töötajat -asume Tallinnas ja Tartus

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

Rohkelt erinevaid praktika võimalusi erinevas valdkonnas, alates IT-st kuni majanduse ja klienditeeninduseni.

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Umbes pooled jäävad meie juurde tööle. Suurepärased karjääri võimalused. LHV Groupi juht alustas kunagi praktikandina.

Ettevõtte kontaktandmed

cv@lhv.ee
 

Homepage: www.lhv.ee

 

Logistika Pluss OÜ

Ettevõtte väärtused

* ausus

* avatus

* täpsus

* proaktiivsus

* pühendumus

Ettevõtte tulevikuvisioonid

Olla kiire jätkusuutliku arenguga ja tuntud rahvusvaheline tööstuslogistika ettevõte

Ettevõtte statistika

220 töötajat 

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

Praktikavõimalused: IT-tehnik, vahetusevanem, personalitöötaja

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Saab töökogemuse ühes Eesti suuremais pidevalt arenevas logistika ettevõttes ja ülevaate huvipakkuvast valdkonnast ning õppida oma ala parimate spetsialistide juures

Ettevõtte kontaktandmed

Punane 73, Tallinn, 13619,
info@logistikapluss.ee,
(+372) 6 224 600
 

Homepage: www.logistikapluss.ee

 

Luminor

Ettevõtte väärtused

Fookus, uudishimu, koostöö

Ettevõtte tulevikuvisioonid

Loome kaasaegse ja ettevõtliku organisatsioon!

Ettevõtte statistika

750 töötajat Eestis

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

Pakkuda praktikavõimalusi väga mitmel alal.

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Meil on Baltikumi kõige uuem pank!

Ettevõtte kontaktandmed

anneli.salminen@luminorgroup.com
 

Homepage: luminor.com

Magnetic MRO AS

 

Ettevõtte väärtused

Teamwork – We believe in working together to achieve the best outcome for our customers, employees and shareholders.

Partnership – We believe in long-term partnerships as a base for sustainable business growth.

Honesty – We are open and honest in everything that we do.

Creativity – We value creativity as a means of achieving a competitive advantage for our company.

Progress – We believe that success is driven by the continuous progress of our people and organization.

Ettevõtte tulevikuvisioonid

We have created Magnetic MRO to reinvent existing business models and industry standards, developing first-class solutions for our customers, partners, employees, and shareholders. Through decades of experience and sectoral expertise, we’ve become one of the few industry leaders in integrated MRO solutions, which are not only the back bone of our business but also the trigger of our growth into new challenges. Our main differentiation are based on constant innovation and strategic expansion. Today we are confidently marching towards new market and service expansions; successfully proving ourselves in asset management and whole life-cycle solutions; putting Estonia in the global map of aviation as an innovative and leading aerospace hub.

Ettevõtte statistika

We have more than 450 employees, 15 locations all around the world, more than 11 nationalities on board, more than 2 decades of aviation experience, and 3 brands under and including Magnetic MRO family.

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

Open Positions: magneticmro.com/career/open-positions

Apprenticeships & Internships: magneticmro.com/career/apprenticeship-internship/apprenticeship

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

We offer exciting career opportunities in a prestige industry — Aviation! Magnetic MRO is a global company where all strategic decisions affecting international actions take place in HQ — Estonia. Why wouldn’t anyone want to become a part of this and take part in shaping the global aviation market?

Ettevõtte kontaktandmed

Kerstin Kiigemaa – Recruitment & Employer Branding Lead

kerstin.kiigemaa@magneticmro.com

cv@magneticmro.com

Homepage: www.magneticmro.com

 

Manpower OÜ

Ettevõtte väärtused

Manpower OÜ väärtusteks on:

— Inimesed

— Teadmised

— Innovatsioon

Lisainfo: https://humanage.manpower.ee/manpower-eestis-ja-maailmas/

Ettevõtte tulevikuvisioonid

Tulevikuvisioon on luua ja rakendada uuenduslikke tööjõu lahendusi ning teenuseid, aidates oma klientidel olla jätkusuutlikult edukas muutuval tööjõuturul ning aidanud inimestel leida nende elu- ja tööstiiliga sobivaid ametikohti. Manpower kuulub ManpowerGroupi.

Ettevõtte statistika

ManpowerGroup on 1948. aastal USA-s loodud maailma juhtivaid personalifirmasid, mis tegeleb töötajate värbamise ja rendiga ning pakub personalitöö valdkonnas erinevaid kliendikeskseid lahendusi. Manpoweril on 80 riigis üle 2700 kontori, mille kaudu leiab tööd üle 3,4 miljoni inimese aastas. Oleme Eestis alates 2004. aastast aidanud inimestel leida nende elu- ja tööstiiliga sobivaid ametikohti ning ettevõtetel saavutada nende eesmärke. ManpowerGroup on tuntud kui sotsiaalselt vastutustundlik ja kõrgete eetiliste väärtustega ettevõte. Juba kaheksandat aastat järjest on meile omistatud maailma kõige eetilisema ettevõtte tiitel (World´s Most Ethical Companys). ManpowerGroup aitab oma tegevusega luua jätkusuutlikke kogukondi, võitleb vähemuste õiguste eest tööturul ja propageerib keskkonnasäästlikku eluviisi.

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

Kõikide Manpower OÜ tööpakkumistega on võimalik tutvuda meie kodulehel manpower.ee.

Lisainfo telefonil 630 6565.

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Tudeng võiks Manpoweri kaudu tööd otsida, sest oleme Eestis alates 2004. aastast aidanud mitmel tuhandel inimesel leida nende elu- ja tööstiiliga sobiva ametikoha. Sa alles sisened tööturule, otsid uusi väljakutseid või planeerid karjäärimuutust – meie Manpoweris oskame Sind aidata.

Ettevõtte kontaktandmed

E-post: tallinn@manpower.ee
Telefon: 630 6565.
 

Homepage: www.manpower.ee

Marmel Kinnisvara OÜ

Ettevõtte väärtused

Soovime alati maaklerteenusega pakkuda WOW effekti, et meid soovitatakse kõikidele oma sõpradele. Loome alati kliendisuhte kogu eluks, nagu perearst patsiendiga, oleme meie kinnisvaraliselt alati olemas. Oleme alati meeldivad ja professionaalsed suhtluspartnerid, kelle eetika ja moraal on kõrgeimal tasemel. Alati ületame klientide ootusi ja üllatame neid positiivselt. Me aitame lahendada klientide probleeme, mis põhjustavad kinnisvara ostu või müügivajaduse, me siiralt hoolime. Alati on olemas lahendus, võimatuid olukordi me ei tunne

Ettevõtte tulevikuvisioonid

Vaatame alati lootusrikkalt tuleviku suunas ning tegutseme vastavalt. Meie visiooniks on muuta maakleri roll vahendajast personaalseks nõustajaks, kelle eesmärgiks on lahenduste pakkumine, mitte pelgalt vahendustegevus. Oleme pidevas arengus ning teerajajaks uuenduste sissetoomisel.

Ettevõtte statistika

Tegutsenud juba pea 2 aastat, ettevõttes töötab hetkel 15 müügipartnerit.

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

Ootame alati oma meeskonda särasilmseid ja edumeelseid inimesi, kelle suurimaks sooviks on jäägitu pühendamine kinnisvaramaailmas ning pakkuda oma klientidele parimat võimalikku teenust. Meie inimesed on kokku fantastiline tippmeeskond, kes järgib tiimi missiooni ja püüdleb visiooni suunas.

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Oleme toetav ja ühtehoidev, kuid ei salli laiskust ja ükskõiksust. Oleme alati rõõmsameelsed, nooruslikud ja edule orienteeritud. Töötame koos, lõbutseme koos, reisime koos ning nutame ja naerame üheskoos. Oleme parimad sõbrad, kes hoolitsevad teineteise eest ning rõõmustavad iga edusammu üle, suuname, õpetame ja toetame ja oleme uute pereliikmete jaoks alati olemas

Ettevõtte kontaktandmed

Rävala pst 2, 8. korrus, 10145, Tallinn
 

Homepage: www.marmel.ee

 

MARU

Ettevõtte väärtused

Meisterlikkus – pühendume kliendi vajaduste lahendamisele. Oleme orienteeritud koostööle, sünergiale ja selgetele kokkulepetele. Planeerime tegevusi ja mõõdame tulemuslikkust. Väärtustame nii enda kui teiste aega ja oskusi. Keskendume kokkulepitud prioriteetidele.

Areng – oleme ambitsioonikad uute (äri)võimaluste ja tehniliste lahenduste leidmisel. Võtame initsiatiivi ja innustame läbi isikliku eeskuju. Täiendame ennast pidevalt ning jagame õpikogemusi organisatsioonis. Tunnustame saavutusi ja tähistame võite. Kohaneme kiiresti muutuvate oludega.

Riskiteadlikkus – teadvustame enda ja kliendi tegevusriske ning rakendame asjakohaseid meetmeid. Pakume vaid ohutuid ehituslahendusi. Ennetame ja märkame ohte ning jagame tööohutusinfot kõigile osapooltele. Tegutseme keskkonna- ja ressursisäästlikult. Toetame tasakaalu töö ja eraelu vahel.

Usaldusväärsus – täidame antud lubadused ja vastutame oma tegevuse eest. Loome usalduslikud suhted projekteerimis- ja ehitusprotsessi kõikides etappides. Meeskonnana saavutame enam. Käitume lugupidavalt ja ootame sama enda suhtes.

Ettevõtte tulevikuvisioonid

Meie visiooniks on OLLA PARIM PARIMATE SEAS!

Ettevõtte statistika

MARU on holding-tüüpi emaettevõte, mille põhitegevuseks on tütarettevõtete tegevuse koordineerimine ning kinnisvara arendus ja haldamine. Kontserni kuulub 10 tütarettevõtet ja 2 sidusettevõtet. Kokku töötab Maru kontsernis üle 300 inimese.

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

Pakume erinevaid praktikavõimalusi: muuhulgas ootame oma meeskonda tehnikuid projekteerimisosakonda, objektiinsener-praktikante objektile, tehnolooge-insenere ja kvaliteedispetsialiste teraskonstruktsioonide tootmistehasesse.

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Meie meeskonda on alati teretulnud praktikahuvilised, kes saavad valida koormuse vastavalt oma õpingutele ning selle eest ka väärilist tasu. Hindame õpihimu ning lisaks täiendkoolitustele võimaldame töö kõrvalt lõpuni käia pooleliolev haridustee. Tänu ettevõtte suurusele, rahvusvahelisusele ning tegevusvaldkondade mitmekesisusele saame oma töötajatele võimaldada ettevõtte sisest karjääri. Väärtustame tublisid kolleege, kes saavad kaasa rääkida ning panustada oma valdkonna ning ettevõtte arengusse. Kui ka Sinul on soov saada PARIMAKS PARIMATE SEAS, võta meiega ühendust. Ootame rõõmuga oma meeskonda tublisid ja töökaid praktikante, kellegakogemusi jagada ja ühiselt MARU visiooni ellu viia.

Ettevõtte kontaktandmed

info@maru.ee

Homepage:www.maru.ee

 

Merko Ehitus Eesti AS

Ettevõtte väärtused

Pädevus, loovus, lubaduste pidamine, vastutus – oleme professionaalsed, uuendusmeelsed ja loomingulised, peame kinni oma lubadustest ja vastutame enda tegude eest.

Ettevõtte tulevikuvisioonid

Missioon - LOOME TULEVIKU MAAILMA

Visioon - Uuendusmeelne ehitusvaldkonna suunanäitaja ja kompetentsikeskus Eestis.

Ettevõtte statistika

AS Merko Ehitus Eesti kuulub Baltimaade juhtivasse ehituskontserni AS Merko Ehitus. Kontsernis on ligikaudu 800 töötajat (Eestis, Lätis, Leedus ja Norras), kellest suurem osa on insener-tehnilised spetsialistid. Viimase 10 aastaga on meie juures käinud praktikal ligi 200 noort, kellest paljud on ka meie juurde tööle jäänud. Veerandsaja aastaga on kerkinud Merko käe all ligi 400 hoonet, üle 200 rajatise ja tuhandeid kortereid, mis pakuvad kodutunnet mitmetele tuhandetele inimestele.

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

Ootame innukaid praktikante tutvuma projektijuhtimisega üld-, insener- ja teedeehituse ning KVVK valdkonnas; proovima kätt ehituse ettevalmistuses (eelarvestamine, konstrueerimine ja mudelprojekteerimine), elektritööde juhtimisel ja projekteerimisel ning betoonitööde juhtimisel. Pakume võimalust läbida praktikat ka betoonitööde oskustöölisena.

Meie käimasolevaid töid näed http://group.merko.ee/projektid/ – kes teab, millise ägeda hoone või rajatise valmimisele saad oma praktika ajal kaasa aidata?

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Turuliidrina on meil igapäevaselt töös palju suuri ja eriilmelisi objekte. See tagab nii mitmekesise praktikakohtade valiku kui ka suurte kogemustega juhendajate olemasolu. Mis iganes sind paelub – klassikaline üldehitus, huvitavad eritööd, perspektiivikas BIM projekteerimine, energiarajatised, teedeehitus või kinnisvaraarendus – tähtis on see, et saad praktikal kogeda päristööd ja kontrollida oma kutsumust.

Ettevõtte kontaktandmed

Merko Ehitus Eesti AS
Järvevana tee 9g, Tallinn
merko@merko.ee
680 5105
 

Homepage: www.merko.ee

https://www.facebook.com/merkoehitus/

 
 

Milrem AS

Ettevõtte väärtused

Kliendisõbralik, paindlik, uuenduslik, usaldusväärne.

Ettevõtte tulevikuvisioonid

Milrem Robotics'i eesmärk on säästa ja päästa inimelusid asendades inimtööjõud ohtlikes olukordades ja ametites mehitamata süsteemidega. Oleme selle eesmärgi saavutamisel hea ja väljakutsuv partner oma töötajatele, klientidele kui ka teistele huvigruppidele.

Ettevõtte statistika

Töötajate arv:90

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

Insenerid, tarkvara arendajad, tarkvara testjad, süsteemiarhitektid

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Innovaatline ja kiiresti arenev Eesti ettevõte noore ja ühtse meeskonnaga.

Ettevõtte kontaktandmed

careers@milrem.com
 

Homepage: https://milremrobotics.com/

 
 
 

MYJAR IT

Ettevõtte väärtused

MYJAR values define who we are and how we perform as employees and as a company:

- show curiosity

- exude passion

- make an impact

- be honest

- communicate clearly

- be innovative

- act with courage

- be selfless

Ettevõtte tulevikuvisioonid

We want to be the most trusted on-line financial services company that provides purposefully simple and transparent consumer credit.

Our aim is to triple our market share in the UK non-prime consumer lending market.

Ettevõtte statistika

We have an experienced team of around 190 employees across three locations - Tallinn, London and Jersey. We have a very multicultural environment with more than 15 different nationalities working at MYJAR.

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

All our current vacancies are listed on our careers website: https://careers.myjar.com/

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

If you’re looking to work with amazing people, who achieve great things, then MYJAR is the place for you! We go further than just believing in the power of a great idea. We hire people with passion, who work hard together to help us prosper.
We at MYJAR are a diverse group of individuals, who join together to tackle challenges, disrupt the lending industry, innovate and exceed customer expectations.

Ettevõtte kontaktandmed

Maakri 19/1, Tallinn
+372 618 1606
hr@myjar.com
 

Homepage: https://www.myjar.com/ and https://careers.myjar.com/

 

 
 
 
 

Nefab Packaging OÜ

Ettevõtte väärtused

Lihtsus Austus Kaasamine

Ettevõtte tulevikuvisioonid

Olla maailma parim pakenditootja.

Ettevõtte statistika

Töötajate arv:240

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

Praktikale ootame: logistika eriala tudengeid, mehhatroonikuid, tehnolooge, müügiüksusesse abiväge.

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Nefabis on ägedad inimesed, huvitav praktika ja praktika on tasustatud.

Ettevõtte kontaktandmed

 

Homepage: www.nefab.ee

 
 
 

Nordecon AS

Ettevõtte väärtused

Professionaalsus. Avatus. Usaldusväärsus.

Ettevõtte tulevikuvisioonid

Loome kaasaegsete lahendustega tervet elukeskkonda.

Ettevõtte statistika

Nordeconi kontserni töötajate arv on ligikaudu 700, Nordecon ASis töötab umbes 250 inimest.

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

Pakume praktikavõimalusi hoonete ehituse, insenerehituse ja teedeehituse divisjonides. Meie praktikandid saavad väga hea kogemuse enamasti praktikant-tööjuhi ametikohtadel, teedeehituses ka teetöölise või meistri ametikohal.

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Nordecon on oma väärika ajaloo ja rikkalike kogemustega üks Eesti suurimaid ehituskontserne. Tegeleme projekteerimise ja ehituse peatöövõtuga, infrastruktuuride, sadamate ja teedeehitusega. Meie asjatundlikud töötajad ja innovaatilised lahendused aitavad kaasa elukeskkonna arendamisele nii Eestis kui meie välisturgudel Rootsis, Soomes ja Ukrainas.

Ettevõtte kontaktandmed

Nordeconi kontor asub aadressil Pärnu mnt 158/1, Tallinn. Telefon +372 615 4400, e-post personal@nordecon.com

Homepage: nordecon.com

 
 
 

Nordecon Betoon OÜ/NOBE

Ettevõtte väärtused

Usaldus, paindlikkus ja loovus

Ettevõtte tulevikuvisioonid

Me soovime saada parimaks nutikaks ehitajaks Eestis ja Põhjamaades. Ehitajaks, kellele saab rahumeeli usaldada ka kõige erilisemad, innovaatilisemad ja keerukamad projektid

Ettevõtte statistika

120 töötajat

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

Otsime objektiinsener -praktikante peatöövõtu ja betoonitööde objektidele.

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Meie meeskond koosneb suure kogemusepagasiga professionaalidest ja noortest andekatest tegijatest, keda iseloomustab teotahtelisus ja uuendusmeelsus - soov teha paremini, teistmoodi ja nutikamalt. Hindame värsket mõttelaadi, paindlikku ja lahendusi otsivat meelt.

Ettevõtte kontaktandmed

Nordecon Betoon OÜ, nobe@nobe.ee, 681 8343

Homepage: nobe.ee

 
 

Norma AS

Ettevõtte väärtused

Elu:

       Püüame päästa inimeste elusid.

Kliendid:

       Meie tegevus on suunatud klientidele ning liiklejate rahulolu loomisele.

Töötajad:

       Oleme pühendunud töötajate oskuste, teadmiste ja loovuse arendamisse. Innovatsioon Juhindume uuenduslikkusest ja pidevast parendamisest.

Eetika:

       Järgime kõige kõrgemate tasandite eetilist ja sotsiaalset käitumist.

Kultuur:

       Oleme rajanud selle globaalsele mõtlemisele ja tegevusele kohalikul tasandil.

Ettevõtte tulevikuvisioonid

Visioon - jätkusuutlikult vähendada liiklusõnnetusi, surmade arvu ja vigastusi.

Missioon - luua, valmistada ja tarnida autotööstusele uuenduslikke turvasüsteeme ja komponente.

Ettevõtte statistika

Normas 850 töötajat, Autolivis üle maailma ca 70 000 töötajat 27 riigis!

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

Igal aastal pakume ca 30 erinevat praktikakohta ning tublidele praktikantidele oleme valmis pakkuma tööd!

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Kui elude päästmine on Sulle hingelähedane, tule meile praktikale, sest meie tooted päästavad elusid. Kuuludes Norma meeskonda, saad ennast uhkusega nimetada "normakaks". Tule ja saa osa meie toredast kollektiivist!

Ettevõtte kontaktandmed

Personaliosakonna e-mail: nor-hr@autoliv.com
Telefon: 6500 541 (Ave Nermann, värbamisspetsialist)
Aadress: Laki 14, Tallinn
 

Homepage: www.norma.ee; www.autoliv.com

 

Nortal

Ettevõtte väärtused

Through the Summer University program, our aim is to find savvy team players with a positive mindset, then teach them the technical skills necessary for the role. We see experience in other fields as an asset, not a "must". Whether you’re an IT student in the final stages of your degree or a non-IT professional looking for a radical career change, this program is for you.
 

Ettevõtte tulevikuvisioonid

Fill our offices with happy, enthusiastic juniors who want to change the world! 🙂

Ettevõtte statistika

Around 850 people and constantly growing!

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

Kick-start your IT career as Analyst, Java developer or QA Specialist.

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Nortal Summer University is a practical program that will push your IT abilities to new heights through intensive learning, close guidance and, most important, real-world work. Unlike an internship or traditional educational experience, the program provides selected IT enthusiasts a full salary and a place on a live project from day one.

Ettevõtte kontaktandmed

summeruniversity@nortal.com
 

Homepage: www.nortal.com/careers/summeruniversity/

 

O-I Estonia AS

Ettevõtte väärtused

Turvalisus, Mitmekülgsus, Kliendikesksus, Ausus, Meeskonnatöö, Kirg, Tipptase

Ettevõtte tulevikuvisioonid

Pakkuda vastutustundlikult uuenduslikke ja konkurentsivõimelisi pakendeid maailma juhtivatele toiduainete ja jookide tootjatele.

Ettevõtte statistika

160 töötajat 

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

Automaatika, mehhatroonika ja metallitöö valdkonna praktikakohad.

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Juhendajateks on oma ala spetsialistid
Praktikatasu
Majutusvõimalus Järvakandis
Eestis ainulaadne klaasitootmisettevõte

Ettevõtte kontaktandmed

kandideeri.estonia@o-i.com
 

Homepage: www.o-i.com

 

Omniva

Ettevõtte väärtused

Mõtleme avatult, Loome lahendusi, Oleme usaldusväärsed

Ettevõtte tulevikuvisioonid

Teeme e-ettevõtluse inimeste ja ettevõtete jaoks lihtsaks ning igapäevaseks

Ettevõtte statistika

Start-up vaimuga suurettevõte, kus töötab üle 2300 töötaja kogu Baltikumis

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

Omniva pakub põnevaid väljakutseid tehnoloogia, ärijuhtimise, kaubanduse, turunduse, teenuste arenduse ja finantsvaldkonnas, nii praktika korras kui töökohana

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Omniva on start-up vaimuga suurettevõte, kus leiavad endale sobiva praktika- või töökoha paljude erialade tudengid, kelle panusel on organisatsiooni jaoks reaalne väärtus

Ettevõtte kontaktandmed

Pallasti 28, Tallinn; 661 6616; info@omniva.ee

Homepage: www.omniva.ee

Operail

Ettevõtte väärtused

• Vastutus - Pingutame iga päev, et meie inimesed ja kaubad oleksid terved, keskkond ei kannataks ja meie süsinikjalajälg oleks võimalikult väike.

• Oskused - Oskame oma tööd hästi, loome parimaid praktikaid ja oleme teerajajaks oma valdkonnas. Areng viib edasi.

• Lahendused - Julgeme võtta riske ja tegutseda uutmoodi, et pakkuda kliendile parimat tulemust. Meie peale võib kindel olla.

• Koostöö - Koos jõuame parimatele tulemustele - ühisest pingutusest võidavad nii klient, partner kui ka meie.

• Avatus - Meie otsused on selged, teod eesmärgipärased ja järjepidevad ning oleme ettevõttena avatud.

Ettevõtte tulevikuvisioonid

Oleme kindlad ja operatiivsed – vaatame klientidega koos tulevikku ja seisame uuenduste elluviimise eest.

Soovime olla vastutustundlik ja eelistatuim partner raudteel, pakkuda keskkonnasõbralikke, kuluefektiivseid ja ohutuid logistika ning veeremiga seotud teenuseid.

Ettevõtte statistika

Meil töötab 694 inimest.
Meie kogemus raudteel ulatub pea 150 aasta taha.
Teenindame kliente üle kogu 1520-millimeetrise rööpmelaiusega raudteevõrgu Soome lahest kuni Musta mereni ning Baltikumist kuni Jaapani mereni.
Meie viimase 12 kuu käive oli üle 70 miljoni euro.
Vedasime möödunud aastal 14 miljonit tonni kaupa.
Ehitasime ümber veduri, mida pole Eestis üle 70 aasta tehtud.
 

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

Müük ja turundus:

Sul on võimalik sisse vaadata müügiosakonna igapäevastesse tegemistesse, aidata luua ja kujundada müügi- ja turundusinfot nii klientidele kui laiemale avalikkusele; huvi korral saad teada, mida kujutab endast uus, äsja investeeringu otsused saanud multimodaalne sisevedu ja kohtuda potentsiaalsete klientidega.

Liikluskorraldus ja rongide liikumise logistika Eesti siseselt:

Kuidas täna ronge planeeritakse? Kuidas toimub vagunite ja vedurite logistika? Lühikesed või pikad veoõlad? Millised on tänase planeerimise kitsaskohad ja kus peituvad uued võimalused? Nendele küsimustele on võimalik otsida vastuseid selles teemavaldkonnas.

Rongi dokumentatsioon:

anname Sulle võimaluse saada ülevaate dokumentatsioonist, mis kaasneb kauba liikumisega raudteel, kaardistada sellega seotud protsessi ja kaasa rääkida parenduste osas – automatiseerimine ja optimeerimine on siin märksõnad millega täna tegeleme. Viimast kahte valdkonda on võimalik edukalt edasi arendada ka lõputööks.

Juhul kui Sa pakutust meelepärast teemat ei leia, aga uudishimu raudtee vastu on suur, anna teada – mõtleme midagi välja!

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Meie juures on võimalus töötada professionaalseima meeskonnaga raudteel, õppida tundma spetsiifilist valdkonda, millel on väga oluline roll mahukaupade transpordil ning ühtlasi näha meie organisatsiooni toimetamas väga olulises arenguetapis.
Meile on oluline, et raudtee koos seonduvaga pakuks Sulle huvi, et jätkuks tahet ja aega valdkonda süveneda. Sinuga on lust koostööd teha, kui oled aktiivne ja pead kokkulepetest kinni. Mõnede valdkondadega tegelemiseks tuleb kasuks vene keele oskus.

Ettevõtte kontaktandmed

Metalli 3, Tallinn

info@operail.com

+372 615 7600

Homepage: www.operail.com

 
 

Playtech Estonia OÜ

Ettevõtte väärtused

Integrity - We always strive to be responsible, honest and open in our dealings with each other and with our stakeholders.

Innovation - We always endeavour to be at the forefront of our industry; to lead, develop and deliver new products and services that meet all risk and regulatory compliance measures.

Excellence - We aim for excellence in everything we do.

Performance - We always deliver outstanding performance in the context of the legitimate and realistic expectations of our customers and shareholders.

Ettevõtte tulevikuvisioonid

We are committed to developing the best and most responsible gaming software and platform. Our vision is to remove the technology barrier for our customers, while keeping them at the forefront of innovation.

Ettevõtte statistika

~650 töötajat Eestis

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

We always welcome students who are innovative and operate with integrity, who thrive for excellence and are oriented to delivering outstanding performance.

For career opportunities: www.playtech.ee/careers

For internship opportunities: www.playtech.ee/internships

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

A unique opportunity to gain international work experience in Estonia’s largest IT-company by participating in global projects.

Ettevõtte kontaktandmed

Tartu: Vanemuise 7 / Tallinn: Lõõtsa 5
Tartu: +372 697 7900 / Tallinn: +372 697 6597
 

Homepage: www.playtech.ee

 

PricewaterhouseCoopers

Ettevõtte väärtused

Act with integrity

Make a difference

Care

Work together

Reimagine the possible

Ettevõtte tulevikuvisioonid

Meie globaalne visioon on kasvatada ühiskonnas usaldust ja aidata lahendada olulisi probleeme - sama kehtib ka meie Eesti ettevõtte jaoks. Anname panuse Eesti ärikultuuri arendamisse ja ühiskondlike protsesside edendamisse ning pakume oma äriklientidele turu parimat konsultatsiooniteenust ja kliendikogemust, mille sarnast nad mujalt ei saa.

Ettevõtte statistika

ca 200 edumeelset kolleegi Eestis, 250 000 globaalselt

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

Pakume pidevalt erinevaid töö- ja praktikavõimalusi - soovitame hoida silma peal meie kodulehel www.pwc.ee ja leida meid sotsiaalmeediakanalitest märksõna alt PwC Estonia Careers - nii on kindel, et ükski põnev pakkumine ei jää kahe silma vahele!

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Meie töötajad näevad PwC-d parima tööandjana – see on koht, mis pakub parimaid võimalusi nii isiklikuks kui tööalaseks arenguks toetavas, teadmishimulises ja kvaliteetsele tulemusele suunatud meeskonnas, kus väärtustatakse ja tunnustatakse üksteist, tiimitööd ning kogemuste ja ideede jagamist.
Lihtsamini öeldes - meiega liitudes saad Sa korraga paketi põnevatest väljakutsetest, (rahvusvahelistest) arenguvõimalustest, lahedatest töövälistest ettevõtmistest ja superägedatest kolleegidest! Boonuseks rida CV-s, mis aitab Sinu edasises karjääris avada nii mõnegi ukse 😉

Ettevõtte kontaktandmed

Töö- ja karjääriga seonduvatel teemadel aitab teid meie personalijuht Alice Ligi, tel 614 1800
 

Homepage: www.pwc.ee

 

Ragn-Sells AS

Ettevõtte väärtused

Vastutustundlik, ettevõtlik, lihtne, terviklik

Ettevõtte tulevikuvisioonid

Oleme kliendi esmane valik, sest keskkonnasõbralikud lahendused tasuvad ära

Ettevõtte statistika

Ragn-Sells teostab aastas üle 2,2 miljoni konteineri tühjenduse, kogutud materjalid sorteerime 96 erinevasse liiki, suuname ümbertöötlemisele ja taaskasutusse. Meie lahendused lähtuvad ringmajanduse põhimõtetest, st et võimalikult suur hulk jäätmetest jõuab taas ringlusesse.

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

2019 kevadel pakume võimalust tulla ja teha meie juures praktikat järgmistes valdkondades:

tootmisjuhtimine

logistika

kvaliteedijuhtimine

keskkonnakorraldus

personalitöö

töökeskkonna- ja tööohutuse korraldus

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Meie juurde leiavad tee ja jäävad pidama need inimesed, kellele lähevad korda keskkonna teemad ka siis, kui need ei ole otseselt tema igapäevaste ülesannete fookuses. Meie väärtused kirjeldavad väga hästi seda, kes me oleme ja kuidas me toimetame. Me usume, et keskkonnasõbralikud lahendused tasuvad ära.

Ettevõtte kontaktandmed

personal@ragnsells.com
 

Homepage: https://www.ragnsells.ee/

 

 
 

Ridango AS

Ettevõtte väärtused

Delivery and leadership - We are agile and consistent in delivering on an individual, team, and company level. We are responsible both as individuals and a company, having clear goals and targets. We manage our time efficiently and are proactive in achieving targets and developing ourselves. 

Teamwork and support - We depend on each other and are aligned as one organization. We share information and provide constructive feedback to encourage each other to be better at work on an everyday basis. We share recognition and success, and have fun together.  Innovation and improvement - We foster new ideas and continuous enhancements throughout the organization. We challenge our everyday work, processes and solutions to get better. Thus, we have an internal drive to create innovative solutions and everyday enhancements. We encourage our people to think differently and to voice their ideas.

Ettevõtte tulevikuvisioonid

Our mission is to help millions of people to use public transport simply and seamlessly.

Ettevõtte statistika

65 employees

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

For the summer period we are looking for summer trainees for Supprt Specialist and QA Engineer positions.

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

You can change the way people are travelling. We engage the brightest tech minds to build gamechanging ticketing solutions that provide smarter mobility through efficient future-proof ticketing.

Ettevõtte kontaktandmed

Susanna Rõigas, Recruiter;
susanna.roigas@ridango.com,
Tel +372 5625 1048
 

Homepage: https://www.ridango.com/

 

Riigi Infosüsteemi Amet

 

Ettevõtte väärtused

Ehitada, hallata ja kaitsta koos maailma parimat digitaalset riiki.

Ettevõtte tulevikuvisioonid

Ehitame ja arendame parimat digiriiki, mis loob inimestele ja ühiskonnale uusi võimalusi. Meist sõltub digiriigi usaldusväärsus ja selle areng.

Ettevõtte statistika

155 teenistuskohta

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

https://www.ria.ee/et/ametist/amet-kui-tooandja.html

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Oleme üks noorimatest riigiasutustest, mis kasvab ja areneb iga päev. Meie 155-pealine kollektiiv on täis pealehakkamist, lennukaid ideid ning mis kõige olulisem, teeme tööd südame ja lustiga. Meil on palju väljakutseid ja vastutust, teeme tihedat koostööd nii erinevate riigiasutuste kui ka erasektoriga Eestis ja maailmas.

Ettevõtte kontaktandmed

Pärnu mnt 139a, 1569 Tallinn

Homepage: https://www.ria.ee/

Ruukki Products AS

 

Ettevõtte väärtused

Keskendume kliendi ärile. Võtame vastutuse. Ületame ootusi.

Ettevõtte tulevikuvisioonid

Teostame tuleviku ehitisi juba täna. Me kutsume inimesi ühinema oma teekonnaga, muutmaks maailma ohutumaks, jätkusuutlikumaks ning paremaks kohaks, kus elada ja töötada.

Ettevõtte statistika

Töötajate arv: 121 inimest

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

Avatud meelega insenerid, innovaatilised mehhatroonikud ja kõik tublid tehnilise taibuga noored

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Meil on koos võimalik projekteerijate ja arhitektide unistusi täita ning aidata inimesi hoonetesse ja kodudesse tuua elu.

Ettevõtte kontaktandmed

inna.anson@ruukki.com

Homepage: www.ruukki.ee

Saint-Gobain Glass Estonia SE

 
 

Ettevõtte väärtused

Saint-Gobaini töötajaid ühendavad tugevad väärtused ja tõekspidamised, mis põhinevad vastastikusel lugupidamisel ja ka austusel keskkonna vastu.

Ettevõtte tulevikuvisioonid

Saint-Gobaini strateegia keskmes on uurimis- ja arendustegevus. Kontserni uurimistegevuses keskendutakse läbimurdelistele uuendustele, kuid täiustatakse ka pidevalt tooteid, protsesse ja teenuseid olles seejuures avatud ja tähelepanelikud klientide vajaduste suhtes.

Ettevõtte statistika

Töötajate arv: Ca 550 inimest

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

Vaatame läbi kõik praktikasoovid. Oleme praktikante vastu võtnud:

- tootmise arendamises

- tehnikaosakonnas

- finantsosakonnas

- personaliosakonnas

- töökeskkonna juhi/spetsialisti juures

- laotöö valdkonnas

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Meie ettevõttest saab praktikant rahvusvahelise töökogemuse, tutvub suurettevõtte töö korraldamisega ning loob kasulikke kontakte.

Ettevõtte kontaktandmed

Aadress: Kirde 2, Elva 61506, Tartu maakond.

Telefon: +372 5333 9205, Merlin Roio.

Homepage: http://www.sgge.ee/

https://www.saint-gobain.ee/

 
 

Scoro

Ettevõtte väärtused

Struktureeritus, paindlikkus, hoolivus, detailidele orienteeritus, huumor – need märksõnad iseloomustavad Scorot kõige paremini. Scoros valitseb põhimõte "Work smarter, not harder!". Hindame inimestes uudishimu, õppimistahet, julgust võtta vastutust. Ja samaväärselt – ka oskust lõbutseda.

Ettevõtte tulevikuvisioonid

Scoro missiooniks on aidata ettevõtetel üle maailma töötada targemalt, ühendades oma tööhaldustarkvaras projektijuhtimise, kliendihalduse, aja planeerimise ning aruandluse võimalused. Meie eesmärk on kasvada ning muuta Scoro päev-päevalt veelgi paremaks.

Ettevõtte statistika

Scoro peakontor asub Tallinnas. Kokku viies erinevas riigis asuvates kontorites töötab 72 andekat inimest, kellest üle poole on naised. Töötajate keskmine vanus on 29 aastat.

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

Scoro on alati säravate talentide otsingul. Meie vabad töökohad leiad siit – scoro.com/careers.

Või tahaksid hoopis praktikale tulla? Hoia silmad-kõrvad lahti, saabuva suve alguses oleme taas korraldamas Scoro Suveakadeemiat. See on 4-nädalane praktikavõimalus, mille eesmärgiks on tutvustada Scorot kui töökeskkonda. Jälgi infot sotsiaalmeedias, sh. @teamscoro Instagramis.

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

On vähetõenäoline, et satud kunagi töötama ägedamate inimestega kui seda on Scoro tiim. Me meeldime üksteisele, jagame ühiseid väärtuseid, teeme tööd koos ja lõbutseme koos. Meie kõigi jaoks on oluline, et töö- ja eraelu oleks tasakaalus. 17. oktoobril pälvis Scoro Peresõbraliku Tööandja programmi lõppmärgise kuldtasemel, mis annab kinnitust väga heast ettevõtte kultuurist.

Ettevõtte kontaktandmed

info@scoro.com
 

Homepage: www.scoro.com

 

Singleton

Ettevõtte väärtused

Klientidele tulemuslikult väärtuse loomine, meeskonna väärtustamine ja pidev areng ning läbipaistev kommunikatsioon.

Ettevõtte tulevikuvisioonid

Siseneda rohkematele välisturgudele, kasvatada meeskonda ning läbi viia järjest suuremaid ning keerukamaid projekte.

Ettevõtte statistika

Asutatud aastal 2015, hetkel on meeskonnas üle 10 liikme ning asume nii Tartus kui Tallinnas. Projekte oleme läbi viinud Eestis, Soomes, Šveitsis ning Singapuris.

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

Otsime jooksvalt nii täiskohaga töötajaid kui praktikante.

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Singletoni peamiseks eesmärgiks on meeskonna pidev areng ning rahulolu. Praegune meeskond hindab kõrgelt lamedat organisatsiooni, meeskonnavaimu ning paindlikku töögraafikut.

Ettevõtte kontaktandmed

hi@singleton.ee
 

Homepage: https://singleton.ee

 
 

Southwestern Advantage

Ettevõtte väärtused

Kontrolli kontrollitavaid

Kontrolli kontrollitavaid ja ära ülejäänu pärast muretse. See on üks esimesi asju, mida Southwesterni suveprogrammis õpetatakse. Miks? Liiga palju inimesi püüab kontrollida kontrollimatut. Ei saa kontrollida teistele inimestele meeldimist või seda, kas kellelegi on Southwestern Advantage raamatud abiks või mitte. Nagu ei saa kontrollida ka ilma või aastaaega. Ainuke asi, mida saab kontrollida on enda reaktsioon sündmustele, mis elus ette tulevad. Seega on mõistlik lasta lahti kontrollimatust ning saada paremaks selles, mis on kontrollitav. Kõik ülejäänu liigub ise paika.

Igaüks on oma õnne sepp

Kui edukas keegi on, sõltub igaühest endast. Selle nimel peab tööd tegema, omama õiget suhtumist, tööeetikat ning häid ideid. Aga kui kõik need komponendid – head tööharjumused, ideed, ellusuhtumine – omavahel siduda, siis pole miski võimatu.

Ole aus

Maailmas on vähe asju, mis on heast ööunest tähtsamad. Ja üks lihtsamaid viise öösiti hästi magada, on olla aus ja teha seda, mis tundub õige. Nurki lõigates, valetades ja läbi pettuse edu ei saavuta. Edu valem on olla aus ja hooliv kõige ettevõetava suhtes.

Andmisrõõm on suurim

Southwestern Advantage suveprogrammis kohtub sadade ja sadade peredega. Uskumatult hea tunne on innustada noori õppima ning nende ellu värvi ja positiivseid emotsioone tuua.

Ettevõtte tulevikuvisioonid

Southwestern Advantage Eesti visioon on saada 1600 liikmeliseks organisatsiooniks, mis oleks suurim organisatsioon kogu Southwestern Advantage ajaloos.

Ettevõtte statistika

üliõpilastele suvist võimalust saada oma ala tipptegijate poolt põhjalik ettevõtlus- ja müügikoolitus ning seejärel veeta suvi Ameerikas reisides, ukselt uksele hariduslikke raamatuid müües ning õpinguteks raha kogudes.

Eesti tudengid osalevad programmis aktiivselt alates 2001. aastast ning tegutsevad nimetuse all Southwestern Advantage Eesti. Aastate jooksul oleme kasvanud Eesti suurimaks üliõpilasorganisatsiooniks – meil töötab sadakond meeskonnajuhti ja igal suvel paneb ennast USA-s proovile enam kui kakssada uut tudengit.

2018. aasta suvel osales programmis 348 Eesti tudengit, kokku kogu Euroopast 770 ja USAst lisaks veel 640 tudengit.

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

Suvetöö USAs ukselt uksele raamatuid müümas.

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Parim organisatsioon, kus arendada oma eesmärkide saavutamiseks vajalikku iseloomu ja oskusi.

Ettevõtte kontaktandmed

Lauteri 5, 10114; Veiko Roos, + 372 5814 8401
 

Homepage: www.southwestern.ee ja www.southwestern.com

 

StatFinn - EPID Research is now IQVIA

Ettevõtte väärtused

Client Focus, Results Driven, Teamwork, Flawless Execution, Integrity

Ettevõtte tulevikuvisioonid

IQVIA and StatFinn - EPID Research have joined forces to provide an enhanced range of services and support for pharma industry and healthcare clients for informed decision-making. The combination of StatFinn - EPID Research capabilities with IQVIA’s rich information assets and consulting capabilities will yield new, enlarged and combined solutions. We are committed to bringing clients the best in creative problem solving, enabling healthcare companies to innovate with confidence, maximize opportunities, and ultimately drive human health forward.

Ettevõtte statistika

Headcount 110, turnover 10 m€, offices in Estonia, Finland & Sweden. Globally IQVIA employs 58 000 people.

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

We are growing and hiring continuously new employees to join our team. We hire both juniors and more experienced professional to work with us in our clinical trials and register-based studies. We hire for example Statistical Programmers, Statisticians, Data Management employees, Epidemiologists, Research Coordinators and Project Managers.

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

We offer a full range of services in Clinical Trial Biostatistics and Data Management, Epidemiology and Real-World Evidence that covers the drug development life cycle – from Phase I to Phase IV and beyond. Our clients are leading pharmaceutical and biotechnology companies worldwide. We are offering opportunities to work with the leading international healthcare organizations and the latest healthcare trends in a dynamic and flexible environment of a growing expert company. Our organization is known for its strong professionalism and scientific approach. We offer you interesting international tasks, nice and knowledgeable colleagues, and an organization, who puts effort into development of employees and their well-being. With us you can be part of our local organization with global career opportunities. If you are interested in human data science and in helping clients to drive drug development and healthcare forward, this would be an ideal place for you.

Ettevõtte kontaktandmed

careers@statfinn.com
 

Homepage: www.statfinn.com

 

Stoneridge Electronics AS

Ettevõtte väärtusedVäärikus

Vastutustunne

Meeskonnatöö

Kohanemisvõime

Kliendile suunatus

Sotsiaalne vastutus

Ettevõtte tulevikuvisioonid

Stoneridge Electronics AS kuulub rahvusvahelisse kontserni Stoneridge Inc. Arendame välja ja toodame elektroonikatooteid autotööstusele. Meie suurimateks klientideks on MAN, Daimler, Volvo, Ford ja Scania. Meie eesmärgiks on luua oma klientide jaoks lisaväärtust, kombineerides parimat tehnoloogiat, ekspertiisi ja teenindust. Tulevikuvisiooniks on olla elektrooniliste moodulite, juhi informatsiooni süsteemide ja sõidumeerikute juhtiv tarnija Euroopa kommertssõidukite turul.

Ettevõtte statistika

Ettevõte alustas tegevust 1999. aastal, tänavu täitub 20 tegevusaastat. Asume Tänassilma tehnopargis Laagris. Praegu pakume tööd enam kui 300-le inimesele, kellest üle 90 on insenerid.

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

Pakume töö- ja praktikavõimalusi insenerierialade tudengitele IT, elektroonika ja mehaanika valdkonnas, samuti logistika ja majandusarvestuse tudengitele.

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Panustame oma töötajatesse, et tagada organisatsiooni pidev areng ning hoida kõrgel meie toodete ja teenuste kvaliteeti. Areneva rahvusvahelise ettevõttena saame pakkuda väljakutseid nii ettevõttesiseste karjäärivõimaluste näol kui ka osalemist rahvusvahelistes projektides. Lisaks teadmistele ja õppimisele toetame ning väärtustame tervist, sportlikku eluviisi ja head töökeskkonda.

Ettevõtte kontaktandmed

Valdmäe 5

Tänassilma tehnopark, Saku vald

Tel: 669 4080

Faks: 669 4081

e-mail: estonia@stoneridge.com

Homepage: www.stoneridge.com

Stora Enso

Ettevõtte väärtused

Näita teed ning tee seda, mis on õige

Ettevõtte tulevikuvisioonid

Usume, et kõike, mida valmistatakse fossiilkütustel põhinevatest materjalidest, on varsti võimalik teha puidust.

Ettevõtte statistika

Töötajate arv: 26000 inimest

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

Tallinnas asub meie kogu globaalset organisatsiooni teenindav finantsteenuste keskus, mis on pidevas arengus. Samas tegutseme Eestis ka puiduvarumise, tootmise, pakendite ning teiste tugiteenuste valdkonnas, seega leiab meie juurest huvitava väljakutse vägagi erineva taustaga inimene.

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Me loome oma lahendustega jätkusuutlikumat homset, kuhu igal meie töötajal on võimalus panustada.

Ettevõtte kontaktandmed

+372714 0050,

personal@storaenso.com

Homepage: www.storaenso.com

 

Swedbank AS

Ettevõtte väärtused

Lähtume oma igapäeva töös kolmest põhiväärtusest – lihtne, avatud ja hooliv. Pangana toetame inimeste, ettevõtete ja ühiskonna arengut ning tööandjana oma inimesi, et nad saaksid võimaluse areneda, mõjutada suuri asju ja tunda rõõmu tasakaalustatud elust.

Ettevõtte tulevikuvisioonid

Swedbank ei ole see, mida ootaksid tavapäraselt kommertspangalt. Näeme panganduse ja finantsvaldkonna tulevikku nii digikanalite arendamises, suurte andmemahtude teadlikumas kasutamises, liit- ja virtuaalreaalsuse rakendamises kui ka tehisintellekti pangandusvaldkonda toomises. Lisaks peame nii praegu kui ka tulevikus oluliseks meie töötajate heaolu, pöörates tähelepanu tasakaalustatud eluviisidele, teadmiste ja oskuste järjepidevale arendamisele ning töökeskkonna mitmekesisusele.

Ettevõtte statistika

Swedbank Eesti 350 erinevat ametipositsiooni on täidetud  2600 inimesega, kellest 2100 töötab Tallinnas ning 500 üle Eesti. Töökollektiivi iseloomustav märksõna on „mitmekesisus“. Kui meie noorim töötaja on 18-aastane, siis vanim 70-aastane. Keskmine staaž 11 aastat jääb pika puuga alla kõige staažikamale töökogemusele, milleks on 45 aastat. Oleme rahvusvahelised ning meie juures on esindatud erineva kultuuritaustaga inimesed. Ühtlasi näeme rõõmuga enda kollektiivis ka vähenenud töövõimega inimesi, olles neid tänaseks päevaks värvanud samuti 45 ringis.

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

Pakume rohkelt karjäärivõimalusi nii kogenud tegijatele kui ka noortele, kes on oma karjääriteed alles alustamas. Swedbanki inimesed töötavad valdkondades nagu era- ja äriklientide konsulteerimine, IT arendus, andmekaeve ja -modelleerimine, äri- ja tootearendus, kindlustus, liising, investeerimine, krediidi- ja riskijuhtimine, personalijuhtimine, kommunikatsioon, juura jpm. Paljude meie inimeste tee Swedbankis on alguse saanud praktikale tulekust. 2018. aastal oli Swedbankis praktikal üle 170 praktikandi, kellel avanes võimalus panna ennast proovile meie erinevatel ametikohtadel ning näha seda, mis Eesti suurimas pangas tegelikult toimub.

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Eestis on vähe ettevõtteid, mis on nii suured ja rahvusvahelised nagu Swedbank. Töötades Swedbankis tunnetad igapäevaselt oma töö väärtust - saad teha praktilist tööd, mille tulemus on oluline miljonitele inimestele. Meie juures omab olulist rolli iga töökoht ja inimene, kelle igapäeva tegevusest sõltub väga palju. Tööandjana iseloomustab Swedbanki märksõna „võimalused“ – Sulle avaneb võimalus teha suuri tegusid endale meelepärases valdkonnas, võimalus töötada koos oma ala tippspetsialistidega, võimalus tööalaselt areneda ja ehitada oma karjääri just Swedbankis. Lisaks soovime enda juures näha noori säravaid tegijaid, mistõttu panustame võimaluste loomisesse ka kooliõpilaste ja tudengite jaoks. Korraldame töövarjupäevi, suvist praktikaprogrammi Kick Start ning sellel aastal kolmandat korda ka andmevaldkonna järelkasvuprogrammi Data & Analytics Academy-t. Kõigi nende ettevõtmiste raames avaneb võimalus näha panga siseelu, tutvuda lahedate inimestega, veeta ühisürituste raames Swedbanki töötajatega toredalt aega ning kes teab, ehk kindlustada endale ka tulevane töökoht.

Ettevõtte kontaktandmed

cv@swedbank.ee
 

Homepage: www.swedbank.ee/jobs

 

Tele2 Eesti AS

Ettevõtte väärtused

Paindlikkus - ole muutustele avatud, alati stardivalmis, alati kiire.

Väljakutsete esitamine - esita igas olukorras väljakutse.

Kuluteadlikkus - ole nutikas ja leia alati kõige soodsam hind.

Avatus - ole tagasihoidlik, aus ja otsekohene.

Tegutsemine - ole proaktiivne ja paku alati lahendusi.

Kvaliteet - vasta alati kliendi ootustele.

Ettevõtte tulevikuvisioonid

Tele2 visioon on muuta igapäevaelu lihtsamaks ja võimalusterohkemaks. Ühendame turvaliselt inimesi, ettevõtteid ja seadmeid.

Ettevõtte statistika

Ca 300 töötajat. Rohkem statistikat vaata siit. (link:https://tele2.ee/ettevottest/tootamine-tele2/numbrites/)

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

2019. aastal ootame praktikante järgmistesse valdkondadesse:

• Juriidilised suhted

• Tootearendus

• Koolitus

• Raadiovõrk

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Tele2 peres oled võrdne meeskonnaliige ning meie Sulle piire ei sea. Lisaks on Sul juhendaja, kes Sind terve praktikaperioodi vältel toetab ja kellega püstitad selged eesmärgid. Praktika meie juures on heaks hüppelauaks Sinu karjäärile, sest annab võimaluse osaleda vastutusrikastes projektides ning kasutada enda potentsiaali mitmekülgselt. Me treenime kõhulihaseid igapäevase naeruga, toidame adrenaliinivajadust 100-meetrise mobiilsidemasti otsa ronimisega ning tähistame töövõite meeleolukate ühisüritustega.

Ettevõtte kontaktandmed

kerli.moldre@tele2.com;
5505 458;
Valukoja 8, Tallinn 11415
 

Homepage: www.tele2.ee/suvepraktika

 

Tieto Estonia AS

Ettevõtte väärtused

Väärtustame austust iga indiviidi vastu, avatust, head meeskonnatööd, mitmekesisust ja võrdseid võimalusi. Selle näideteks on nii Tieto nimetamine maailma kõige võrdõiguslikumaks tehnoloogiafirmaks kui ka Tieto Estoniale omistatud mitmekesisuse märgis, mille esimese IT-ettevõttena Eestis pälvisime.

Ettevõtte tulevikuvisioonid

Tieto missiooniks on infoühiskonna ehitamine. Oma tegevustes on Tieto spetsialiseerunud suurte infosüsteemide loomisele, integreerimisele, hooldusele ja arendamisele.

Ettevõtte statistika

Eesti turul juba 25 aastat. Töötajaid 320. Erinevaid rahvuseid Eesti kontoris: 23. Töötajate keskmine vanus 34 aastat.

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

Java arendajate praktikaprogramm Geek-Off Camp 5.-30.08.2019 Kandideerimine programmi avatakse Võti Tulevikku messil. Muud vabad ametikohad leitavad meie kodulehel www.tieto.ee ning CV Online portaalis.

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Tietos on sul võimalus luua uusi IT-lahendusi, teenuseid ja tooteid, mis ei too kasu mitte ainult meie klientidele vaid kogu ühiskonnale.

Ettevõtte kontaktandmed

recruitment.estonia@tieto.com
 

Homepage: www.tieto.ee

 

Twilio Estonia

Ettevõtte väärtused

Be an Owner - Owners know their business, embracing the good news and the bad. Owners sweat the details and “pick up the trash.” Owners think long term, and spend money wisely.

Empower others - We believe that unleashing human potential — both inside and outside our company — is the key to our success. Be humble and realize it’s not just about us. Invest in each other.

Draw the Owl - There’s no instruction book, it’s ours to write. Figure it out, ship it, and iterate. Invent the future, but don’t wing it.

Wear the Customer’s Shoes - Spend the time to deeply understand customers, and solve problems from their perspective. Earn trust through every interaction.

There’s a unique spirit to Twilio, manifested in who we are and how we work together. Read more about our values - https://www.twilio.com/company/values

Ettevõtte tulevikuvisioonid

Twilio’s mission is to fuel the future of communications!

Ettevõtte statistika

2000 employees

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

We are looking for 6 university students in computer science/software engineering to spend a summer with us.

The program will take place in our Tallinn office. The duration of the program is 2 months, starting in June and ending in August.

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

You get a chance to work on products with real impact, affect millions of people every day and gain an invaluable experience in an unique company.
We offer paid internship, free food and cool office. But the most important value is the people you get to work with. You can learn from the smartest developers who are happy to share their knowledge and help you grow!

Ettevõtte kontaktandmed

lhaas@twilio.com
 

Homepage: www.twilio.com/jobs

 
 

Veriff

Ettevõtte väärtused

We haven't written them down yet, they lay in our peoples' hearts and minds at the moment. We had a great team event where everybody had a chance to say what Veriff is to them. We will come back with great wording when the time is right. Now we just have people who are absolutely brilliant at what they do and are great to work with. And, a mission that we're happy to wake up in the morning for.

Ettevõtte tulevikuvisioonid

This video gives a quite good overview of why we're here 🙂

https://veriff.com/creepytom

Ettevõtte statistika

We're a proud company of over 100 great people. The company was established back in 2015, but just one year ago, there were just around 7 of us.

As our product is really important and relevant in the world, we continue to grow to offer our service to the companies and in the end - to the real people

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

All our opportunities are visible at https://veriff.com/careers

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

What we do is really meaningful - we help solve a real issue in the world. You're not just here to work, you're here to build an organisation that makes an impact.

Ettevõtte kontaktandmed

If you find something you like, we would love to talk to you on the career fair! If not, we would be happy to get in touch after you've applied via our jobs site: https://veriff.com/careers
 

Homepage: https://veriff.com/

 
 

Viru Keemia Grupp AS

Ettevõtte väärtused

Avatus

Pühendumus

Areng

Ettevõtte tulevikuvisioonid

Säilitada muutunud turuolukorras tänu efektiivsuse kasvule jätkusuutliku Eesti põlevkivitööstuse eestvedaja roll ja olla innovaatiline maailma liider põlevkivi potentsiaali avamises.

Ettevõtte statistika

Viru Keemia Grupp on Eesti suurtööstusettevõte. Kontserni kuulub kaheksa tütarettevõtet, töötajaid on 1765.

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

Eesti suurim põlevkiviõli ja kemikaalide tootja ootab üliõpilasi praktikale erinevatelt erialadelt: mehaanika, automaatika, energeetika, geotehnoloogia, keskkonnatehnoloogia, keemiatehnoloogia, äri- ja infotehnoloogia, majandusteadus.

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Meie ei jäta sind üksi.
Meie praktikajuhendajad on motiveeritud ja oma ala asjatundjad.
Siin saad oma peaga mõelda ja ennast tõestada.
Märkame kui pingutad ja oled nutikas, seega omad edumaad tööle kandideerimisel.
Meie teame, et ka noortelt on palju õppida.

Ettevõtte kontaktandmed

Järveküla tee 14, Kohtla-Järve
personal@vkg.ee
 

Homepage: www.vkg.ee

ZeroTurnaround AS

 

Ettevõtte väärtused

These values are at the center of who we are as an organization: Commitment, Communication, Humanity, Integrity, Teamwork

Ettevõtte tulevikuvisioonid

Rogue Wave helps organizations simplify complex software development, improve code quality and shorten cycle times.

Ettevõtte statistika

Töötajate arv: 480 inimest

Ettevõtte töö- ja praktikavõimalused

We are growing rapidly and are looking for motivated people to join our team. Come and talk to us @ Võti Tulevikku to learn more.

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

All of the products in our portfolio are technical so you have the possibility to learn something new every day and develop your technical skills. You will work together with friendly colleagues who inspire and raise your game. As a company we take care of our employees by offering flexible schedule, top of the class tools, regular team events and support from our helpful admin team. We have cool and comfy offices in both Tallinn and Tartu with everything you could possibly need at work – snacks, beverages, great coffee, tea, table tennis, foosball, library with the best technical books etc. Come and see yourself!

Ettevõtte kontaktandmed

Hedvi Kink, recruiter, hedvi.kink@roguewave.com

Homepage: www.roguewave.com