Eesti suurim karjääriüritus 2020

15.-17. märts

Tallinna Tehnikaülikoolis

                                                                                                                                                                                                                                                           

KARJÄÄRIMESS

Karjäärimessil saavad ettevõtte esindajad tudengitega vabalt suhelda ning luua personaalse kontakti. Hea võimalus äratada huvi noorte seas ning värvata kollektiivi haritud ja kompetentset tööjõudu. Messi külastab umbes 3000 tudengit.

SEMINARID

Seminar annab ettevõtte esindajale võimaluse 1,5-2 tunni jooksul väiksema grupi tudengitega põhjalikult suhelda. Ettevõtte valida jääb seminari programm ja eesmärk. Seminari käigus on võimalus proovile panna tudengite mõtlemisoskus ning teadmised.

VEEBIKATALOOG

Võti Tulevikku veebilehelt on kättesaadavad kõigi osalevate ettevõtete andmed, tutvustus ja töökuulutused. Informatsioon on tudengitele kättesaadav ka pool aastat pärast ürituse lõppu.

  • 00P
  • 00H
  • 00MIN
  • 00S

Kui Sul pole esindatust sellel messil, siis tähti Sa ei püüa. Ericsson Eesti on aastaid “Võti Tulevikku” messist osa võtnud ning sealt ka häid praktikante värvanud.  “Võti Tulevikku” kontseptsiooni puhul meeldib meile loogika, et seda korraldab tudengiorganisatsioon ning korraldajad on igal aastal uued noored, kes organiseerimistöös kätt proovivad.

Võti tulevikku messil osalemine annab meile suurepärase võimaluse saavutada otsese kontakti meie potentsiaalsete tulevaste kolleegidega ning seeläbi saame tutvustada põnevaid väljakutseid, mis Swedbankis ootavad nii töö -,  kui ka praktikavõimaluste näol. Meie kandideerivate praktikantide arv on aastate jooksul kasvanud ning tunneme heameelt, et huvi meie organisatsiooni vastu on nii suur ning alati on korraldusmeeskond, kes on enda mõtete ja ettepanekutega panustanud, et see meie jaoks õnnestuks ning sujuks.

Koostööpartnerid

Tallinn University of Technology

Ehitajate tee 5, 12618, Tallinn

meeskond@vt.ee

BEST Tel: 620 3625