Cybernetica AS

Tulevikuvisioonid

Cybernetica on innovaatiliste ning rahvusvaheliselt konkurentsivõimeliste missioonikriitiliste e-riigi, infoturbe-, side- ja seiresüsteemide pakkuja

Väärtused

Cybernetica väärtused sünnivad meie inimestest. Meie inimeste jaoks on olulised: koodiilu, teadmiste vahetamine, ühtehoidmine.

Statistika

Cyberneticas töötab üle 130 inimese. Cybernetical on kontorid Tartus ja Tallinnas. Lisaks on meil esindajad USAs ja UKs.

Töö- ja praktikapakkumised

Ootame enda suvepraktika programmi programmeerijaid, analüütikuid ja testijaid. Tööd pakume tarkvarainseneridele, süsteemianalüütikule, tarkvaraarendajatele, vanemteadurile. Lisaks on Cyberneticasse alati oodatud võimekad oma ala spetsialistid, et üheskoos panustada missioonikriitiliste süsteemide arendusse, lahendada keerulisi ülesandeid, õppida oma kogemustest ning jagada edu.

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Cybernetica arendab turvalisi e-riigi alustalasid, mis mõjutavad miljonite inimeste igapäevaelu.
Cyberneticas ehitame ja kaitseme e-riiki ja selle kriitilisi komponente. Me ehitame elutähtsaid süsteeme rohkem kui kolmekümnes riigis üle maailma. Meie ehitatud süsteemid mõjutavad meie igapäevaelu, kaitsevad meie piire nii maal kui merel ja muudavad maailma turvalisemaks.
Oleme osalised ka suure ühiskondliku mõjuga teadusprojektides.

Kontaktid

Kerli Reimann
personalispetsialist
kerli.reimann@cyber.ee

Koduleht: cyber.ee