VÕTI TULEVIKKU SEMINARIÕHTU

6. märts 2024 kell 18-22

Tallinna Tehnikaülikooli Tudengimajas

Osalevad ettevõtted

Innovatsioon Utilitases

Utilitas - Kiur Kalme

Milline ettevõte on Utilitas ja kuidas jõudis Utilitasse energiline ja tulevikku vaatav kaugjahutuse osakonna projektijuht Kiur Kalme? Sellest räägib ta juba ise Võti Tulevikku seminariõhtul. Utilitas on Eesti suurim taastuvenergia tootja, kus tegeletakse kõigi energeetika suundadega: soojuse ja jahutuse, elektri tootmise, tuule- ja päikeseenergia, peagi ka vesinikuga ja energia salvestamisega. Kiur räägib täpsemalt Väo energiakompleksi näitel, mida põnevat veel sel aastal Utilitases toimumas on – tegemist on tõeliselt innovatiivsete lahenduste ning ägedate projektidega.

Praktikandist tippjuhini - kuidas igaüks roheteekonda panustab?

Enefit Eesti - Mikk Tootsi

Energiamaailm on pidevas arengus ja täis põnevaid väljakutseid. Samuti hõlmab see endas mitmeid erinevaid valdkondi – Enefitis panustavad roheteekonda inseneeria ja tehnoloogia, analüütika, müügi, IT ja tugiteenuste tundijad. Mida tähendavad kasulikud ja mugavad energialahendused? Mis on nende roll rohelisema tuleviku loomisel? Kuidas kohtuvad energeetikas nii mitmed erinevad valdkonnad? Saa vastused küsimustele seminariõhtul!

BLRT Grupi areng ja väljakutsed energeetika valdkonnas

BLRT Grupp - Roman Vinartšuk, Nadežda Vassiljeva

Baltimaade juhtiva tööstuskontserni BLRT Grupp esindajad Roman Vinartšuk ja Nadežda Vassiljeva räägivad ettevõtte tegevusest seitsmes riigis ning tutvustavad praegu käsilolevaid ja tulevikku vaatavaid nafta- ja gaasitööstuse, avamere energeetika ja rohevesiniku projekte.

Kaitsemehhanismid hasartmängumaailmas ja praktilised nõuanded IT tööturule sisenemiseks

Games Global - Oskar Poola

Ettekanne tutvustab lähemalt, millega tegelevad igapäevaselt Games Globali töötajad ning kuidas näeb välja mängude loomise protsess ettevõttes. Samuti tuleb teemaks hasartmängude regulatsioon, hoolsusmeetmed ning regulaatori kaitsemehhanismid hasartmängumaailmas. Lisaks sellele sisaldab ettekanne hulgaliselt kasulikke nippe ja praktilisi nõuandeid IT tööturule sisenemiseks. 

Gunvor Group - energia ja laevandus

Gunvor Group - Romet Ruse

Kui sind huvitab lähemalt, millega tegeleb Gunvor Group, siis tule kuula nende ettekannet! Saad teada, millega ettevõte igapäevaselt rinda pistab ning millised inimesed nende ridades tegutsevad. Täpsemalt tuleb juttu ka laevandusest ning seal kasutavatest kütustest. Kui see pakub sulle huvi, siis tule kindlasti kuulama!

Mitmekesisus ja kaasamine – kultuuri ja tulemuste toetajad Nordea näitel

Nordea Bank - Jaana Pedras

Nordea Eesti organisatsioonis teenindame meie Põhjamaade kliente. Meie juures töötab inimesi 50 erinevast rahvusest ja me teeme igapäevaselt piiride-ülest tööd. Mitmekesisus on meie argipäeva osa koos oma naudingute ja väljakutsega. Mitmekesisuse ja kaasamise teemaga teadlikult tegutsedes oleme loonud mõnusa organisatsioonikultuuri, mis väärtustab inimesi ja nende arendamist ning toetab meie ärieesmärkide saavutamist. Seminariõhtul räägime lähemalt, kuidas me seda teeme ja mida meie inimesed Nordea töökeskkonnas hindavad.

Ajakava

17:30 - 18:00
18:00 - 18:10
18:10 - 18:35
18:35 - 19:00
19:00 - 19:25
19:25 - 19:45
19:45 - 20:10
20:10 - 20:35
20:35 - 21:00
21:00 - 22:00

Uksed avatakse
Avamine
Utilitas
BLRT Grupp
Games Global
Paus + loos
Enefit Eesti
Gunvor Group
Nordea Bank
Lõppsõna + bankett