Stoneridge Electronics AS

Põhivaldkond: INFOTEHNOLOOGIA

Muud valdkonnad: Mehaanika, Tootmine

Kontakt

Võta meiega ühendust: personal@stoneridge.com

või helista numbril +372 5192 7902

www.stoneridge.com

Ettevõtte väärtused

Teeme kõike ausalt, eetiliselt ja lugupidavalt

Vastutustunne¬ – Meie tegevus tagab jätkusuutlikud finantstulemused ning loob väärtusi meie töötajate, klientide ja investorite jaoks.

Meeskonnatöö – Pidev parendustöö, entusiasm ja meeskonnatöö on aluseks meie kohustuste täitmisel ja Stoneridge’i edule kaasa aitamisel.

Kohanemisvõime – Kohaneme muutustega kiiresti või algatame ise muutusi võimalikult parima tulemuse saavutamiseks.

Kliendile suunatus – Oleme pühendunud oma klientide nõudmiste mõistmisele ja täitmisele ning püüame nende ootusi ületada.

Sotsiaalne vastutus – Kõik me tegutseme töökohal viisil, mis toetab töötajate ohutust, võrdset kohtlemist, toob kasu kogukonnale ja juhib tähelepanu sellele, kuidas me mõjutame keskkonda.

Visioon

Stoneridge Electronics AS kuulub rahvusvahelisse kontserni Stoneridge Inc. Arendame ja toodame elektroonikatooteid autotööstusele. Meie eesmärgiks on luua oma klientide jaoks lisaväärtust, kombineerides parimat tehnoloogiat, ekspertiisi ja teenindust. Tulevikuvisiooniks on olla elektrooniliste moodulite, juhi informatsiooni süsteemide ja sõidumeerikute juhtiv tarnija Euroopa sõidukite turul.
 

Töö- ja praktikavõimalused

Pakume töö- ja praktikavõimalusi insenerierialade tudengitele IT, elektroonika ja mehaanika valdkonnas, samuti logistika ja majandusarvestuse tudengitele.

Stoneridges töötavatel inimestel on võimalus teha edukat karjääri Eesti ettevõttes ning ka Stoneridge kontserni siseselt. Headele spetsialistidele leiab väljakutseid, uusi perspektiive ja stabiilsust alati kuna projektid on pikaajalised ja jätkusuutlikud.

Oleme valmis võtma oma meeskonda uusi inimesi, nii väheste kogemustega, arenemissooviga noori inimesi, kui ka tööstuses, inseneerias juba kogenuid oma ala proffe. Hetkel otsime oma meeskonda :

• Elektroonika arendusinseneri

• C# arendusinsenere

• Sardsüsteemide arendusinseneri

• Cross Margin Analyst’i

• Finantskontrollerit

• Valideerimis- ja sertifitseerimisinseneri

• Testiinseneri

• Hooldustehnikut

• Konfiguratsioonihaldurit

Statistika

Eestis on Stoneridge tööandjaks 260-le inimesele ning pole funktsioone, mida meie inimesed ei esinda-me arendame, projekteerime, katsetame, testime, juurutame, toodame ja juhime.

Ettevõtte käekäigu kohta annavad ettekujutuse ka käibenumbrid: Stoneridge Electronics AS’i müügikäive 2020 aastal 66 000 000 eurot. Tänavu on plaanis käivet kasvatada ca 6% võrra. Kasumit on Stoneridge Electronics AS teeninud kõik aastad alates oma asutamisest Eestis 1998 aastast.
 

Miks peaks tudeng just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Oleme rahvusvaheline ettevõte, kelle klientideks on maailma suurimad autotootjad -Volvo, Scania, Renault, DAF, MAN, Daimler, Ford ja teised. Vastame IATF6949 ja ISO45001 ning ISO14001 standardite nõuetele.

Ettevõtte töökeskkonda iseloomustab üksteise usaldus ja toetus – pöörame tähelepanu ja väärtustame iga töötajat ning toetame isiklikku arengut läbi pideva ja ausa tagasiside ja loomulikult maksame me oma töötajatele väärikat töötasu.

Teeme tihedalt koostööd Tallinna Tehnikaülikooliga, seega Stoneridge oma tänapäevase tehnoloogia ning pidevalt uuenevate seadmetega on suurepärane võimalus inseneridele kui ka muude erialade inimestele omandamaks ja arendamaks valdkonnapõhiseid rahvusvahelisi kogemusi.
 

Kontakt

Võta meiega ühendust:

personal@stoneridge.com

või helista numbril +372 5192 7902

www.stoneridge.com