ABB AS

Põhivaldkond: Inseneeria

Kontakt

Aruküla tee 83, Jüri

www.abb.com

contact.center@ee.abb.com

+372 5680 1800

Ettevõtte väärtused

ABB-s järgime nelja põhiväärtust: Julgus, Hool, Uudishimu ja Koostöö.

Visioon

Toetudes meie tugevatele positsioonidele Elektrifitseerimises, Liikumises, Protsessiautomaatikas ja Robotite ja Diskreetse Automaatika valdkonnas, püüame luua ülimat väärtust kõigile oma sidusrühmadele. Meie ettevõtte eesmärk on selle keskmes ning viis, kuidas me tegutseme – ABB Viis – on meie hoob strateegia elluviimiseks. Tehnoloogia piiride nihutamise ja jätkusuutlikkuse integreerimisega kõigesse, mida me teeme, viivad meie inimesed meie ettevõtete tulemuslikkuse uutesse kõrgustesse. Ühes meie ühiste väärtuste, tugeva kaubamärgi ja juhtimisraamistikuga moodustab ABB Viis aluse keskendunud, eduka, väärtust loova ettevõtte teostamiseks.

ABB on juhtiv globaalne tehnoloogiaettevõte, mis ergutab ühiskonna ja tööstuse muutumist, et saavutada produktiivsem ja jätkusuutlikum tulevik.

Missioon

ABB eesmärk on võimaldada jätkusuutlikumat ja ressursitõhusamat tulevikku meie tehnoloogilise juhtimisega elektrifitseerimise ja automatiseerimise valdkonnas. Meie eesmärk on põhjus, miks me äritegevusega tegeleme. See väljendab nii seda, mille eest me ettevõttena seisame, kui ka seda, milliseks me tulevikus pürgime. Tee meie eesmärk osaks oma loost.

Statistika

ABB on ülemaailmne tehnoloogia- ja tööstusautomaatika liider, mille rikkalik ajalugu ulatub üle 130 aasta. Asutatud 1883. aastal, on ABB arenenud mitme rahvusvahelise korporatsioonini, tegutsedes rohkem kui 100 riigis üle maailma. Oma kohalolekuga mitmekesistes tööstusharudes nagu robotika, energiatootmine, elektrifitseerimine ja automatiseerimine, annab ABB tööd üle 110 000 inimesele, aidates kaasa oma mainele pioneeri jõuna jätkusuutlike ja intelligentsete tehnoloogiate tuleviku kujundamisel.

Üle 30 aasta on ABB tegutsenud Baltimaades, opereerides Eestis, Lätis ja Leedus. 1200 töötajaga ABB aktiivselt panustab kohalikku tehnoloogiamaastikku. Iga aasta võõrustab ettevõte 100 praktikanti, demonstreerides pühendumist tulevaste talentide kasvatamisele ja Balti riikide tehnoloogilisele arengule toetamisele.

Miks peaks tudeng just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Õpilased peaksid kaaluma tööle asumist ABB-sse selle globaalse juhtpositsiooni tõttu tehnoloogias, pühendumuse tõttu innovatsioonile ja jätkusuutlikkusele, mitmekesisuse ja kaasatuse kultuuri, ulatuslike karjääri arenguvõimaluste ning võimaluse tõttu panustada mõjukatesse projektidesse.

Kontakt

Aruküla tee 83, Jüri

www.abb.com

contact.center@ee.abb.com

+372 5680 1800