ABB AS

Põhivaldkond: Tootmine

Muud valdkonnad: Energeetika, Infotehnoloogia, Logistika, Mehaanika

Kontakt

Telefon / Phone +372 6801 800
Mobiil / Mobile +372 5680 1800

E-post /Email EE-talent@abb.com

Koduleht: https://new.abb.com/ee

Ettevõtte väärtused

Meil on ABB-s neli väärtust: julgus, hoolivus, uudishimu ja koostöö.

Visioon

Tuginedes oma tugevatele positsioonidele elektrifitseerimise, liikumise, protsesside automatiseerimise ning robootika ja diskreetautomaatika vallas, püüame luua kõikidele sidusrühmadele suurepärast väärtust. Kuna meie ettevõtte eesmärk on keskmes, on meie tegevusviis – ABB Way – meie hoob meie strateegia elluviimisel. Nihutades tehnoloogia piire ja integreerides jätkusuutlikkuse kõigesse, mida teeme, viivad meie inimesed meie ettevõtete jõudluse uuele tasemele. Koos meie ühiste väärtuste, tugeva kaubamärgi ja juhtimisraamistikuga loob ABB Way aluse tegutsemiseks keskendunud, eduka ja väärtust loova ettevõttena.

Missioon

ABB eesmärk on võimaldada säästvamat ja ressursitõhusamat tulevikku tänu meie tehnoloogialiidrile elektrifitseerimise ja automatiseerimise valdkonnas. Meie eesmärk on see, miks me äriga tegeleme. See väljendab nii seda, mille eest me ettevõttena seisame, kui ka seda, milleks me tulevikus pürgime. Muutke meie eesmärk oma loo osaks.

Statistika

Ajalugu 130 aastat, maakondi 100, töötajaid üle maailma 105 000, ABB Baltikumis 30 aastat, töötajaid Baltikumis 1200, praktikante 100.

Töö- ja praktikavõimalused

Ootame praktikale ka välistudengeid.

Elektrotehnika, masinaehitus, hanked ja logistika, protsesside automatiseerimine, personaliosakond

Miks peaks tudeng just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

ABB on juhtiv ülemaailmne tehnoloogiaettevõte, mis annab hoogu ühiskonna ja tööstuse ümberkujundamiseks, et saavutada tootlikum ja jätkusuutlikum tulevik. Kirjutame koos tulevikku!

Kontakt

Telefon / Phone +372 6801 800
Mobiil / Mobile +372 5680 1800

E-post /Email contact.center@ee.abb.com

Koduleht: http://www.abb.ee