AS Framm

Põhivaldkond: TOOTMINE

Muud valdkonnad: keemia/materjaliteadus, majandus, mehaanika

Kontakt

Vana-Narva mnt 8, Maardu
Tel: (+372) 623 0300

Koduleht: www.framm.ee

Ettevõtte väärtused

Teeme oma tööd pea ja hingega, mitte ainult kätega. Meie väärtusteks on ausus ja õiglus ning pühendumine. Oleme valmis tegudeks!

Visioon

Framm on edumeelne ning tulevikku vaatav betooni ning betoonitooteid tootev ettevõtte. Tahame saada betoonituru kujundajaks.

Statistika

Frammis on tööl rohkem kui 200 inimest, käive on 20 miljonit eurot. Meie sortiment on ainulaadne oma mitmekülgsuse poolest – oleme ainuke tehas, mis toodab nii seinaelemente, õõnespaneele kui ka presstooteid ja kaubabetooni.

Töö- ja praktikavõimalused

Me tahame oma valdkonna noortele juba varakult sisse süstida edumeelsust, aktiivsust ning pealehakkamist. Pakume praktikakohti hakkajatele betoonihuvilistele noortele, näiteks tulevastele kvaliteedispetsialistidele või mehaanikutele aga ka müügiosakond ootab noori enda juurde teadmisi koguma.

Miks peaks tudeng just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

FRAMMIS loome paremat homset kasutades väärikat ja vastupidavat materjali – betooni. Meie juures saad kaasa lüüa betoonituru kujundamisel. Me hindame turvalisust ja ohutuid töövõtteid. Oleme oma igapäeva otsustes säästlikud ja teeme puhtama keskkonna nimel aktiivselt tööd. FRAMM on alati valmis tegutsema ja teeb, mis lubatud! Oleme ausad ja õiglased. Aga mis peamine – ME OLEME ÜKS TIIM!

Kontakt

Vana-Narva mnt 8, Maardu
Tel: (+372) 623 0300

Koduleht: www.framm.ee