AS Harju Elekter

Põhivaldkond: tootmine

Muud valdkonnad: energeetika, mehaanika, tööstus

Kontakt

Paldiski mnt 31, 76606 Keila

www.harjuelekter.com/et

Tel. +372 674 7400

info.he@harjuelekter.com,

personal@harjuelekter.com

Ettevõtte väärtused

Areng, koostöö ja usaldus on Harju Elektri kolm väärtust, mis kajastavad seda, kuidas me äri ajame ja suhtleme oma kolleegide, klientide ja partneritega.

 

Areng – Oleme õpihimulised ja uuendusmeelsed

Täiendame pidevalt oma teadmisi, et arendada välja kaasaegseid tooteid. Hindame uuendusettepanekuid ja oleme valmis neid ellu viima.

 

Koostöö – Töötame ühtse meeskonnana.

Kuulame oma kliente ja kaasame partnereid, et ühtse rahvusvahelise meeskonnana valmistada tooteid, mis vastavad klientide ootustele ja on keskkonnasõbralikud.

 

Usaldus – Kvaliteedis ei tingita. 

Kvaliteetse toote valmistamine on auasi. Me rakendame kaasaegse tehnoloogia ja kogu oma oskuste pagasi tellimuste tähtaegseks täitmiseks.

Missioon

Klientidele kasuliku partnerina panustab Harju Elekter tulevikukindlate elektrijaotusseadmete pakkumisega jätkusuutlikumasse ühiskonda. 

Statistika

Kontserni Eesti ettevõttes on töötajaid enam kui 340. Kogu Harju Elekter Grupis – Eesti, Soome, Rootsi ja Leedu tehastes töötab ligikaudu 1000 töötajat.

Miks peaks tudeng just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Harju Elekter on 55-aastase kogemusega rahvusvaheline ja arenev tööstuskontsern ning börsiettevõte, mis panustab säästlike ja uuenduslike elektrijaotuslahendustega aktiivselt kestlikumasse ühiskonda. 

 

Pakume noortele väljakutset oma teadmiste rakendamiseks müügi-, tootearenduse-, ostu- või tootmise protsessis. Harju Elektris ootavad Sind suurepärane organisatsiooni- ja juhtimiskultuur, töörõõm, põnevad väljakutsed, võimalus mõjutada Eesti ühe vanima tööstusettevõtte käekäiku, paindlik ja kaasaegne töökorraldus, arengut toetav keskkond. 

 

Anname TalTechi Arengufondi kaudu igal aastal bakalaureuse- või magistriõppe üliõpilastele välja omanimelist stipendiumi. Alates 2001. aastast on meie stipendiumiprogrammis osalenud 79 tudengit. 

Kontakt

Paldiski mnt 31, 76606 Keila

www.harjuelekter.com/et

Tel. +372 674 7400

info.he@harjuelekter.com,

personal@harjuelekter.com