AS KH Energia-Konsult

Valdkonnad: Projekteerimine, Elektriehitus, Audit, Käidukorraldus

Kontakt

Laki 13, Tallinn

khenergia.ee

info@khenergia.ee

659 8970

Ettevõtte väärtused

Ausus: Hoiame kõrgeimat aususe ja eetilise käitumise taset kõigis meie suhetes. Meie pühendumus aususele loob usalduse meie klientide, partnerite ja töötajate vahel.

Kompetents: KH Energia-Konsultis oleme uhked oma ulatusliku teadmiste ja kogemuste üle elektrivaldkonnas.

Kliendikesksus: Meie äritegevuse keskmes on klientide vajaduste mõistmine ja täitmine. Tagame kliendi rahulolu, olgu selleks siis projekteerimine, ehitamine, käit või audit.

Professionaalsus: Oleme kõrgelt kvalifitseeritud spetsialistide meeskond, kelle lähenemisviisiks iga projektile on täpsus, usaldusväärsus ja pühendumus tulemuste saavutamiseks, mis ületavad ootusi.

Innovatsioon: Otsime pidevalt uusi ja paremaid viise väljakutsetega tegelemiseks, tagades, et meie lahendused oleksid mitte ainult efektiivsed, vaid ka valdkonna standardite esirinnas.

Visioon

“Olla juhtiv elektrifirma, mis pakub kiireid ja kvaliteetseid elektriteenuseid, hõlmates projekteerimist, ehitust, võrgutöid, auditeid ja käitu.  Soovime jätkuvalt olla usaldusväärne partner ettevõtetele ja eraisikutele, pakkudes täisteenust projektist kuni valmis elektripaigaldise käiduni. Üle kahe tuhande edukalt lõpule viidud projekti kogemusega meeskond on pühendunud mitmekülgsete väljakutsete lahendamisele ja elektrivaldkonna edendamisele.”

Missioon

“Me oleme elektrifirma Eestis, mis lahendab kõik elektriga seonduvaid ülesandeid. Läbi aastaid oleme eelistatuim valik klientidele, kes otsivad usaldusväärseid ja kvaliteetseid elektrilahendusi.”

Statistika

Käive 2023 – 14 mln EUR

Töötajaid – 85

Miks peaks tudeng just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Õppimis- ja Arenguvõimalused: 

Meie ettevõte on pühendunud pideva õppimise kultuuri loomisele. Üliõpilaste jaoks tähendab see juurdepääsu erinevatele koolitustele ja võimalustele professionaalseks kasvuks. Pakume keskkonda, kus üliõpilased saavad laiendada oma oskusi ja teadmisi, luues tugeva aluse tulevaseks karjääriks.

 

Käed-Külge Kogemus:

Meie ettevõttes on üliõpilastel võimalus rakendada omandatud teoreetilisi teadmisi reaalsetes olukordades. Pakume praktilist kogemust laia valiku elektriinseneri projektide raames. See võimaldab üliõpilastel arendada praktilisi oskusi, probleemide lahendamise võimeid ja sügavamat arusaama valitud valdkonnast.

 

Mentorlus ja Juhendamine:

Mõistame mentorluse olulisust karjääri varajastes staadiumides. Meie ettevõttes töötavad üliõpilased saavad juurdepääsu oma ala professionaalidele. Juhendamise eesmärk on aidata üliõpilastel seada oma karjäärieesmärke ja teha läbimõelduid otsuseid oma professionaalse arengu kohta.

 

Meeskonnatöö ja Mitmekesisus:

Meie ettevõte hindab mitmekesisust ja usub meeskonnatöö tugevusse. Üliõpilastel on võimalus proovida kätt ettevõtte tegevuse erinevates suundades. Neid ootab rikastav ja kaasav töökeskkond kogenud spetsialistidega. 

 

Ettevõtte maine: 

Rohkem kui 30 aastase ajalooga elektrifirmana oleme uhked oma valdkonna maine üle. Tööle asuvad üliõpilased saavad osa ettevõttest, mis on tunnustatud valdkonna tegija. See seotus võib olla väärtuslik lisand nende CV-le ja avada uksi tulevastele võimalustele.

 

Kontakt

Laki 13, Tallinn

khenergia.ee

info@khenergia.ee

659 8970