birkle IT

Põhivaldkond: IT 

Kontakt

Mäealuse 2/4, Tallinn 

 https://www.birkle-it.com    

https://www.linkedin.com/company/birkle-it   

Ettevõtte väärtused

Vastupidavus, usaldus, agiilsus, läbipaistvus, loovus

Visioon

Digitaalse tipptaseme toetamine inimliku puudutusega.

Mõõdame oma edu mitte ainult finantsmõõdikutega, vaid ka selle järgi, kui palju usaldust me teenime, kuidas innovatsioone loome ja millist positiivset muutust me innustame. Oleme pühendunud tugeva meeskonna arendamisele, hindame avatud tagasiside kultuuri, isiklikku kasvu ja väärtustame sügavalt oma töötajaid.

Missioon

Erakordsed insenerilahendused Saksamaa kvaliteediga ja Baltikumi agiilsusega.

Meie tegevust juhib “bestshore” filosoofia, asume DACH ja Põhjamaade piirkonnas ning omame innovatsioonikeskusti Baltikumis. Meie peamine eesmärk on pidevalt pakkuda suurepäraseid tarkvaraarenduse lahendusi, samal ajal hoolitsedes oma töötajate heaolu ja arengu eest.

Statistika

Meie Tallinna kontoris töötab pea 50 spetsialisti, kelle keskmine vanus on 33,7 aastat ja kes on 16 eri rahvusest. 

Miks peaks tudeng just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Lisaks suurepärasele meeskonnale ja põnevale tööle pakume eraravikindlustust, spordi- ja muid kompensatsioone läbi Stebby, meeskonnaüritusi ja kaasaegse tööandja tavapäraseid hüvesid. Saate kombineerida töötamist meie uhiuues kontoris Tehnopolis (Mustamäel) ja oma kodukontoris.

Kahjuks me hetkel praktikakohti ei paku, kuid oleme valmis sulle pakkuma suurepärast töökohta, kui sul on veidi kogemusi. Meie klientide hulka kuuluvad suured mängijad kindlustuse ja transpordi valdkonnas DACH piirkonnast ning samuti väiksemad kohalikud ettevõtted Baltikumis ja Põhjamaades.

 

Kontakt

Mäealuse 2/4, Tallinn 

 https://www.birkle-it.com    

https://www.linkedin.com/company/birkle-it