CGI Eesti

Põhivaldkond: INFOTEHNOLOOGIA

Kontakt

TALLINN: A. H. Tammsaare tee 47, Tallinn 11316
TARTU: Sõbra 54, Tartu 50106

Kontakt:
clivia.pallon@cgi.com
+372 533 22 569
https://www.cgi.com/ee/et

Ettevõtte väärtused

Meie kultuur on CGI edu ja jätkusuutlikkuse võti. Oleme loodud kasvama ja kestma. Järgime oma unistust, juhindume visioonist, pühendume missioonile ja elame oma väärtuste kohaselt.

Visioon

Meie visioon määrab, millistes valdkondades soovime CGI liikmetena kasvada ja klientidele abi pakkuda. Meie visioon: Soovime olla maailmatasemel liider, kes pakub IT- ja ärinõustamisteenuseid ning kes on pühendunud oma klientide edule. See visioon on meie üldine strateegiline eesmärk. Seda täiendavad viis täpsemat strateegilist eesmärki, mida on kirjeldatud allpool: Soovime olla ettevõte, keda kliendid hindavad partnerina, sest pühendume nende edule ja pakume tõendatult suurepärast teenust; Kliendid hindavad eksperdina, sest meil on asjakohastes tööstusharudes põhjalikud kogemused ja IT-teadmised; Liikmed hindavad toetava keskkonnana karjääri tegemiseks ja ettevõttena, mille üle võib uhke olla; Osanikud hindavad hästi juhitud ja finantsiliselt tugeva ettevõttena, kes pakub suurimat tulu; ning keda kogukonnad hindavad hooliva ja vastutustundliku ettevõttena.

Töö- ja praktikavõimalused

Oleme otsimas praktikante augustis algavasse Tarkvaraarenduse praktikaprogrammi.

Statistika

Ettevõttes töötab pea 200 inimest.

Miks peaks tudeng just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Suvepraktika käigus tehakse kuuajalise perioodi jooksul otsast lõpuni valmis päris tarkvaralahendus, mida esitletakse programmi lõpus ka kliendile. Igal aastal pakume praktikal osalejatele uut ja põnevat väljakutset uue kliendi ning uue projektiga. Programmi märksõnad on mõistus, loovus ja vastupidavus – saad kasutada oma ideid ja kogemusi, proovile panna oma teadmised ning olla meeskonna väärtuslik liige. Eesmärk on saavutada ühine edu ning õppida midagi väärtuslikku kogenud arendushaidelt. Peale selle, et saad uusi teadmisi, võib suvepraktika olla ka Sinu võimalus alustada karjääri CGI-s! Suur osa eelmise ja ka varasemate aastate praktikantidest töötavad täna CGI Eestis.

Kontakt

TALLINN: A. H. Tammsaare tee 47, Tallinn 11316

TARTU: Sõbra 54, Tartu 50106

Kontakt:

clivia.pallon@cgi.com +372 533 22 569

https://www.cgi.com/ee/et