CGI Eesti AS

Põhivaldkond: INFOTEHNOLOOGIA

Kontakt

AS CGI Eesti A. H Tammsaare 47, Tallinn 11316
cv.ee@cgi.com
Telefon: +372 533 22 569

Koduleht: www.cgi.ee

Ettevõtte väärtused

  • Partnerlus ja kvaliteet,
  • Objektiivsus ja ausus,
  • Siseettevõtlus ja teadmiste jagamine,
  • Austus,
  • Finantstugevus,
  • Sotsiaalne vastutus.

Missioon ja Visioon

CGI algusaastatest alates pakume oma spetsialistidele võimalust saada CGI aktsionärideks – soovime, et spetsialistid töötaksid kui ettevõtte omanikud. See on ka põhjus, miks meie nimetame oma töötajaid ettevõtte liikmeteks (ingl k members). Töökeskkonna kujundamisel tagame oma liikmetele kõik võimalused ja tingimused, mis aitavad neil mugavalt ning tulemuslikult teha seda, mida nad kõige paremini oskavad. Paindliku töökorralduse kõrval pakume ka mitmeid boonuseid ning hüvesid, arenguvõimalusi, tervise ja perega seotud toetusi, erialast võrgustikku ja kogukonda, mille arengus on võimalik kaasa rääkida. Kui enamikul ettevõtetel on visioon ja missioon, siis CGI läheb sammu võrra kaugemale. Meie liikumapanev jõud on ühine unistus: Soovime luua keskkonna, kus on meeldiv koos töötada ja kus kõik omanikena panustavad ettevõttesse, mille üle võime uhked olla.

Statistika

204 töötajat

Töö- ja praktikavõimalused

CGI Suvepraktika 2023 toimub 24.07.23-25.08.23, kandideerimine praktikaprogrammi algab 6.02.2023, infot leiab meie kodulehelt: https://www.cgi.com/ee/et/suvepraktika

Miks peaks tudeng just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Suvepraktika jooksul tehakse otsast lõpuni valmis päris tarkvaralahendus, mida esitletakse programmi lõpus ka kliendile. Pakume praktikal osalejatele igal aastal uut ja põnevat väljakutset värske kliendi ning projekti näol. Pane proovile oma mõistus, loovus ja vastupidavus! Praktika raames saad kasutada oma ideid ja kogemusi, rakendada olemasolevaid ning omandada uusi teadmisi. Mis kõige olulisem – saad olla tiimi väärtuslik liige. Suvepraktikast võib saada hüppelaud – see on hea võimalus alustada karjääri CGI-s! Suur osa varasemate aastate praktikantidest töötavad täna meie meeskondades.

Kontakt

AS CGI Eesti A. H Tammsaare 47, Tallinn 11316
cv.ee@cgi.com
Telefon: +372 533 22 569

Koduleht: www.cgi.ee