CGI Eesti AS

Põhivaldkond: Infotehnoloogia

Kontakt

A. H. Tammsaare tee 56, Tallinn. 

https://www.cgi.com/ee/et.

 +372 533 22 569

 Clivia.Pallon@cgi.com

Ettevõtte väärtused

Partnerlus ja kvaliteet;

Objektiivsus ja ausus;

Siseettevõtlus ja teadmiste jagamine;

Austus;

Finantstugevus;

Sotsiaalne vastutus.

Visioon

CGI algusaastatest alates pakume oma spetsialistidele võimalust saada CGI aktsionärideks – soovime, et spetsialistid töötaksid kui ettevõtte omanikud. See on ka põhjus, miks meie nimetame oma töötajaid ettevõtte liikmeteks (ingl k members). Töökeskkonna kujundamisel tagame oma liikmetele kõik võimalused ja tingimused, mis aitavad neil mugavalt ning tulemuslikult teha seda, mida nad kõige paremini oskavad. Paindliku töökorralduse kõrval pakume ka mitmeid boonuseid ning hüvesid, arenguvõimalusi, tervise ja perega seotud toetusi, erialast võrgustikku ja kogukonda, mille arengus on võimalik kaasa rääkida. Kui enamikul ettevõtetel on visioon ja missioon, siis CGI läheb sammu võrra kaugemale. Meie liikumapanev jõud on ühine unistus: Soovime luua keskkonna, kus on meeldiv koos töötada ja kus kõik omanikena panustavad ettevõttesse, mille üle võime uhked olla.

Statistika

Eestis  200 töötajat, kontorid Tallinnas ja Tartus, 25aastat eesti turul, 10 erinevat valdkonda, käive 15 miljonit eurot

Miks peaks tudeng just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

CGI on üks maailma suurimaid infotehnoloogia ettevõtteid, mis asub üle maailma 40 erinevas riigis ning meiega on liitunud üle 91 500  oma ala eksperdi. CGI Panustab iga päev ühiskonnale olulistesse valdkondadesse nagu näiteks: kosmosetööstus, küberturvalisus, julgeolek, geoinfosüsteemid jne. Noorele arendajale pakume võimalust õppida parimatelt spetsialistidelt, töötada nii eesti kui ka rahvusvahelistes projektides ning võimalust roteeruda erinevate valdkondade/projektide vahel ja seda kõike ka osalise tööajaga.

Kontakt

A. H. Tammsaare tee 56, Tallinn. 

https://www.cgi.com/ee/et. 

+372 533 22 569. Clivia.Pallon@cgi.com