Devtailor OÜ

Põhivaldkond: INFOTEHNOLOOGIA

Kontakt

Liisi Pius, Head of HR – liisi.pius@devtailor.com

Koduleht: www.devtailor.com

Ettevõtte väärtused

Uute tehnoloogiate toetamine annab meile eelise, et teame, milliste valikute vahel valida. Kõigil meie arendajatel on tugevad põhialused ning innukus uusi asju omaks võtta ja õppida. Igaüks mängib ettevõttes märkimisväärset rolli ja neile antakse kõik, mida vajate, et kasvada.

Missioon ja Visioon

Meie töö on midagi enamat kui lihtsalt tarkvara- ja riistvaraarendus. Oleme digitaalse ümberkujundamise ja tarkvara innovatsiooni alal teejuhiks. Me sunnime oma kliente suuremalt mõtlema ja rohkem unistama. Ehitame tulevikku kaasaegsete tehnoloogiatega. Kasutame tehnoloogia valikul tööriistade lähenemisviisi, kuna kõik kliendid ja projektid ei ole ühesugused. Devtailoris on homne maailm midagi enamat kui lihtsalt ennustus, see on meie töö.

Statistika

30+ töötajat

Töö- ja praktikavõimalused

Ootame praktikale ka välistudengeid.

Devtailor otsib alati andekaid inimesi, kellel on indu ja visiooni, et võtta ellu suuri projekte, millel on veelgi suurem potentsiaal.

Avatud ametikohad:

  • Java tarkvaraarendaja 
  • Juhtiv tarkvaraarendaja
  • Full stack TypeScript tarkvaraarendaja 
  • Tarkvaraarendaja
  • Tarkvaraarenduse praktikant

Miks peaks tudeng just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Meie tarkvaraarenduse praktikandid saavad kõik endale mentori, kes on nende jaoks olemas kogu praktikaperioodi vältel. Pakume praktikantidele võimalust töötada tegelike projektidega. Meie praktika on paindlik ja tasustatud. Peale edukat praktikat pakume võimalust jätkata meie juures Noorem tarkvaraarendajana.

Kontakt

Liisi Pius, Head of HR – liisi.pius@devtailor.com

Koduleht: www.devtailor.com