DPD Eesti AS

Põhivaldkond: LOGISTIKA

Kontakt

Vlada Viktorova – värbaja e-post: personal@dpd.ee

aadress: Taevavärava tee 1, Lehmja küla, 75306 Rae vald

Koduleht: http://tuletoole.dpd.ee

Ettevõtte väärtused

DPD Eesti on dünaamiline ja ambitsioonikas pakiveoettevõte, kelle motoks on „Üks meeskond, ühine eesmärk!“ ning põhiväärtuseks “teeme ära”” suhtumine – nende toel ületame koostöö tulemusena ka võimatuna näivad väljakutsed.

Visioon

DPDs võtame vastutuse, mitte ainult oma klientide ja töötajate ees, vaid ka keskkonna ees, kus me elame. Kõik DPD pakid on kohale toimetatud süsinikuneutraalselt, mille CO2 emissiooni protsent ühe paki kohta väheneb iga aastaga. Oleme kasutusele võtnud ka elektri jõul liikuvad sõidukid ning tänu sellele panustamine jätkusuutlikusse arengusse üha rohkem.

Töö- ja praktikavõimalused

Tule DPDsse praktikale! Soovid teada, kuidas toimub logistiliste ahelate muutmine, lisaautode organiseerimine, kliendipäringutele vastamine ning sa ei karda teha ka füüsilist tööd.

Otsime endale suveperioodiks võimalikult pika perioodiga (miinimumkestvusega 12 nädalat) praktikahuvilisi järgmistele ametikohtadele:

– veokorraldus
– ekspedeerimine
– klienditeenindusse
– teenuste osakonda
– müügiosakonda

DPD on töötajate ja peresõbralik ettevõte, kes pakub turvalist, kaasaegset ja mõnusat töökeskkonda ning palju erinevaid soodustusi ja arenguvõimalusi. Töötame igapäevaselt selle nimel, et meie inimestel oleks tööle tulles sära silmis ja naeratus suul.

Statistika

DPD Eestis töötab täna ca 165 töötajat ning ca 340 kullerit. Turul tegutsenud juba 25 aastat.

Miks peaks tudeng just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Mida me omalt poolt pakume: uued teadmised ja kogemused, väljakutsed ja võimalus erialaselt areneda ning võimalus jääda silma, kui tulevane kolleeg.

Kontakt

Vlada Viktorova – värbaja e-post: personal@dpd.ee

aadress: Taevavärava tee 1, Lehmja küla, 75306 Rae vald

Koduleht: http://tuletoole.dpd.ee