EFC Norge AS

Põhivaldkond: EHITUS

Kontakt

Leelo@efcnorge.no

Koduleht: https://efcnorge.no/et/

Ettevõtte väärtused

Professionaalsus, partnerlus, hoolivus, uudishimu.

Visioon

Meie visioon on olla eelistatuim koostööpartner oma kliendile ja meeskonnale.

Me oleme tulemustele orienteeritud, avatud ja alati väljakutseteks valmis. Kiirus ja kvaliteet on meie igapäevased märksõnad. Hindame kõrgelt oma kollektiivi ja teame, et kliendirahulolu saab tagada üksnes professionaalne ja hästi motiveeritud meeskond.

Missioon

Meie missioon on kaasata oma ettevõtmistesse ehitusvaldkonna ja ärijuhtimise parimad spetsialistid.

Kasutame kaasaegseid töövõtteid ja tehnoloogiaid ning järgime tunnustatud kvaliteedinõudeid. Panustame tugevalt töötajate ja ettevõtte arengusse, tagades seeläbi parima võimaliku kliendi rahulolu ja kestvad ärisuhted.

Statistika

185 töötajat

Töö- ja praktikavõimalused

Ootame objektipraktikale Norras üliõpilasi, kes õpivad ehitusinseneriks või ehitusega seotud erialal. Hindame, kui oled hands-on-tüüpi, igati hakkaja ning sul on soov tutvuda ehitusprotsessi korraldamisega tugevas ja arenevas alltööettevõttes. Ootame praktikale ka välistudengeid.

Võtame üliõpilasi või äsja ülikooli lõpetanuid praktikale ERASMUS+ õpirände raames. Palun tutvu programmi võimalustega oma kooli ERASMUS+ konsultandi juures.

Palun tutvu meie kodulehe ja karjäärilehega https://career.efcnorge.no/et/, kus on praktikalehekülg. Palun kandideeri praktikale selles keskkonnas.

Miks peaks tudeng just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Meie ettevõttesse praktikale tulles saad

  • hindamatu kogemuse Skandinaavia/ Norra töökultuurist ja teadmise sealsetest ehitusstandarditest;
  • teadmised vahetust ehitustööde juhtimisest, planeerimisest ja korraldamisest suures ja Norras tunnustatud alltöövõtufirmas, kes on spetsialiseerunud puusepatöödele;
  • koostöökogemuse rahvusvahelises meeskonnas ning paljurahvuselise tööpere töö korraldamisel;
  • silmaringi avardava erialase ja kultuurilise kogemuse, võimaluse näha ja õppida tundma kaunist karget Norramaad.

 

Norrasse praktikale tulles paned end proovile iseseisvas elus kodunt eemal turvalises keskkonnas ning toetavas sõbralikus meeskonnas. Praktikandi ja algaja töötaja kõrval on toeks ja juhendajaks kogemustega mentor. Ettevõtte poolt sulle tasuta majutus ja kvaliteetsed tööriided, kohapeal tasuta transport.

Kontakt

Leelo@efcnorge.no

Koduleht: https://efcnorge.no/et/