ABB AS

Main area: ENERGY

Muud valdkonnad: energeetika, infotehnoloogia, logistika, majandus, mehaanika

Contact

ABB AS
Gerda Markus
Tel: +372 5680 1600
EE-Talent@abb.com

Home page: www.abb.ee/careers

Company values

Ohutus ja eetika
Kliendikeskus ja kvaliteet
Innovatsioon ja kiirus
Vastutus ja teostus
Koostöö ja usaldus

Our vision

ABB on tehnoloogialiider, kes suunab tööstuse digitaliseerimist. Enam kui 130-aastase ajalooga innovaatorina tegutseb ABB neljas kliendikeskses ja globaalselt juhitud ärivaldkonnas: elektrifitseerimine, tööstusautomaatika, ajamid ning robootika ja diskreetne automaatika, mida toetab digitaalne platvorm ABB Ability™.

Job and internship opportunities

ABB Eesti värbab igal aastal enam kui 200 uut töötajat ja pakub aastas ligikaudu 150 pratikakohta tublidele tudengitele Baltikumis, kellest vähemalt pooltel on võimalus jätkata oma karjääriteekonda töötajana.

Statistics

Oleme kokku viinud 147 000 inimest, kes teevad koostööd rohkem kui 100 riigis üle kogu maailma. Hindame mitmekesisust ja usume, et äriedu saavutamiseks on olulisim probleemide ja väljakutsete käsitlemine erinevatest vaatenurkadest.

ABB Eestis:
– 1500 töötajat
– 150 inseneri
– 150 erinevat ametikohta
– 150 praktikanti aastas
– 3 tehast Jüris
– 1 äriteenustekeskus Ülemistel

Why should students come to your company for an internship or work?

Ükskõik milline on su roll ABBs, võid kindel olla, et aitad kaasa parema maailma loomisele. Meie töö – alates jätkusuutlike elektrijaamade ehitamisest maailma kõige kõrvalisematesse piirkondadesse, autotehaste töötajate turvalisuse parandamisest ning lõpetades uute reostusvastaste tehnoloogiate arendamisega – puudutab miljonite inimeste elusid.

Contact

ABB AS
Gerda Markus
Tel: +372 5680 1600
EE-Talent@abb.com

Home page: www.abb.ee/careers