Concise Systems OÜ

Main area: INFOTECHNOLOGY

Contact

hello@concise.ee
iwanttowork@concise.ee

Home page: www.concise.ee

04.03 kl 16.00 seminar teemal:
“(Startupi) tootearendus #superagile lähenemisega”

Company values

Innovatiivsus – Mõnikord tundub, et see on moesõna, mida kasutatakse tänapäeval liialt sageli. Kuid meie jaoks on sellel sügavam tähendus mille taga on ka tegevused.

Team – Inimesed, kes vaid istuvad samas ruumis, ei tähenda meeskonnatööd. See vajab ka omavahelist turvalist kultuuri ja üksteise mõistmist.

Passion – Töökirg ja rõõm selle vastu mida teed. See on teekond – enesearengu kui ka äriedu poole.

Creativity – Me mõtleme väljaspool raame ja usume iseorganiseeruvatesse meeskondadesse, kes suhtuvad arendavasse tootesse nagu enda omasse.

Pühendumus – Meie inimesed võtavad vastutuse koodi eest mida nad kirjutavad – teades, et see läheb otse tootmisse, jääb igaühel ka kohustus kontrollida, kas see lõpptarbijatel töötab tõrgeteta. Seeläbi pakume lubatud väärtust, parandades ja kirjutades uuesti, kuniks see töötab.

 
Rohkem meie väärtustest saad lugeda: concise.ee/blog/5-values

Our vision

Me usume, et meie #superagile lähenemine muudab maailma! Meie pakutavad lahendused on rätsepatööna loodud ja ajendatud kirest luua midagi erakordset. 

Statistics

Asutatud: 2008. Kontoreid: 2. Töötajate arv: 85 ja pidevalt kasvav.

Job and internship opportunities

Meie kultuuriks on #superagile , sest see hõlmab rohkemat kui lihtsalt agiilsus. Lisaks iseorganiseeruvatele ja mitmekülgsete oskustega meeskondadele, hõlmab see tipptasemel tehnoloogiaid, automatiseerimist kui see on mõistlik, kasutajakeskset lähenemist, väärtuspõhist suhtumist ja rõõmsat õhkkonda, kus töötada. Meie organisatsioonistruktuur on flat, mistõttu on kõigil võimalus sõna sekka öelda ja pidevalt õppida uusi tehnoloogiaid, täiustada protsesse ja arendada oma oskusi.

Why should students come to your company for an internship or work?

Concise suudab pakkuda parimaid võimalusi igaühe professionaalseks kui ka isiklikuks arenguks. Meie juures saab kasvada läbi rahvusvaheliste projektide ja mitmekülgsete meeskondade, leida loomingulisi väljakutseid kui ka panna end proovile seal, kus endal enim huvi ja põnevust. Võimalusi on palju ja piire pole näha.

Contact

hello@concise.ee
iwanttowork@concise.ee

Home page: www.concise.ee

04.03 kl 16.00 seminar teemal:
“(Startupi) tootearendus #superagile lähenemisega”