Elisa

Main field: TELECOMMUNICATIONS

Other fields: infotechnology

Contact

talent@elisa.ee

Home page: elisa.ee/too

Company values

1. Uuenevus
2. Koostöö
3. Tulemuslikkus
4. Kliendikesksus
5. Vastutustundlikkus

Our vision

Elisa ärifilosoofia keskmeks on klient ja meie missiooniks on tuua oma klientideni meeldejäävaid elamusi ning parim tootlikkus. Suudame seda teha, olles hinnatud ja esmaklassiline rahvusvaheline digitaalsete teenuste pakkuja. Oma igapäevatöös juhindume oma väärtustest. Käime ajaga kaasas ja soovime pidevalt areneda. Kõik meie saavutused on ühise jõupingutuse vili. Me sihime kõrgele, sest vaid nii suudame ootusi ületada. Meid kannustab klientide rahulolu ja tunnustus, kõik oma teadmised rakendame tööle just kliendi heaolu nimel. Oleme avatud ja räägime sellest, mida me teeme ning peame kinni nii klientidele kui ka iseendale antud lubadustest.

Statistics

1000+ töötajat – 55% naisi/45% mehi

Kõige rohkem sünnipäevalapsi on meil mais ja juunis.

Why should students come to your company for an internship or work?

Elisa kultuur on tulemustele orienteeritud ja kaasav. Sind toetavad head juhendajad ja kaasamõtlevad kolleegid, kes jagavad hea meelega oma nõu ja kogemusi. Meil töötades kasvatad oma väärtust tööturul. Saad töötada pidevalt uuenevas ja arenevas valdkonnas; olla esimesena kursis uute tehnoloogiate ja tehisintellektiga. Me innustame kõiki Elisa töötajaid mõtlema kastist välja. Enamik praktikakohti on tasustatud!

Lisaks on Sul võimalus teha karjääri Elisas sees ja end tööalaselt teostada. Sa saad ise oma töös kaasa rääkida ning näha reaalselt tehtud töö tulemust.
Olles üks peamisi kaugtöö eestvedajaid Eestis, pakume sõltuvalt ametikohast võimalust töötada ajast ja kohast sõltumatult.

Contact

talent@elisa.ee

Home page: elisa.ee/too