Scoro

Main area: INFOTECHNOLOGY

Contact

careers@scoro.com

Home page: www.scoro.com

Company values

Struktureeritus, paindlikkus, hoolivus, detailidele orienteeritus, huumor – need märksõnad iseloomustavad Scorot kõige paremini. Scoros valitseb põhimõte “Work smarter, not harder!”. Hindame inimestes uudishimu, õppimistahet, julgust võtta vastutust. Ja samaväärselt – ka oskust lõbutseda.

Our vision

Scoro missiooniks on aidata ettevõtetel üle maailma töötada targemalt, ühendades oma tööhaldustarkvaras projektijuhtimise, kliendihalduse, aja planeerimise ning aruandluse võimalused. Meie eesmärk on kasvada ning muuta Scoro päev-päevalt veelgi paremaks.

Statistics

Scoro peakontor asub Tallinnas. Kokku üle maailma asuvates kontorites töötab 103 inimest, kellest 53 on naised ning 50 mehed. Töötajate keskmine vanus on 31 aastat.

Job and internship opportunities

Scoro on alati säravate talentide otsingul. Meie vabad töökohad leiad siit – www.scoro.com/careers. Või tahaksid hoopis praktikale tulla? Hoia silmad-kõrvad lahti, kindlasti anname Scoro Suveakadeemia korraldamisest sotsiaalmeedias märku, sh. @teamscoro Instagramis – instagram.com/teamscoro/. See on mitmenädalane praktikavõimalus, mille eesmärgiks on tutvustada Scorot kui töökeskkonda.

Why should students come to your company for an internship or work?

On vähetõenäoline, et satud kunagi töötama ägedamate inimestega kui seda on Scoro tiim. Me meeldime üksteisele, jagame ühiseid väärtuseid, teeme tööd koos ja lõbutseme koos. Meie kõigi jaoks on oluline, et töö- ja eraelu oleks tasakaalus. Pälvisime Peresõbraliku Tööandja programmi raames kuldtasemel lõppmärgise ning pääsesime Unistuste Tööandja konkursil finalistide sekka, mis annab kinnitust väga heast ettevõtte kultuurist.

Contact

careers@scoro.com

Home page: www.scoro.com