SEB

Main field: ECONOMY

Other fields: infotechnology

Contact

personal@seb.ee

Home page: www.seb.ee

Company values

SEB values are customers first, commitment, collaboration and simplicity. We strive to reflect these values in our daily business, including our interactions with customers, colleagues and others.

Our vision

Our vision is to deliver world-class service to our customers. Our corporate sustainability strategy has been developed to support our vision.

Statistics

SEB Eestis on 1100 töötajat, kelle seas on 140 juhti. Töötajate keskmine staaž on 13,8 aastat ning pikim 42 aastat. SEB Eesti töötajatest on 30% mehi ning 70% naisi. Meie noorim töötaja on 19-aastane ning vanim 78-aastane. Keskmine töötajate vanus on 42 aastat.

Job and internship opportunities

Usume, et ettevõtlikkus ja uuenduslikud ettevõtted aitavad luua parema maailma. SEB pakub mitmekülgseid töötamise võimalusi nii tööturule sisenevatele noortele, spetsialistidele kui tipptasemel juhtidele.

SEB pakub erinevaid praktikavõimalusi nii aastaringselt kui suveperioodil. 3. veebruaril avame kandideerimise oma suvisesse praktikaprogrammi Youth LAB.

Why should students come to your company for an internship or work?

SEB on Eesti parim digipank, mis panustab uute innovaatiliste digilahenduste arendamisesse ning töötab selle nimel, et saaksite teostada oma kõige ambitsioonikamaid plaane. SEBs töötades saab arendada uusi ja jätkusuutlikke pangatooteid, anda uut hoogu juurde juba tegutsevatele ettevõtetele ning innustada neid looma uusi innovaatilisi tooteid-teenuseid. Pank pakub rahvusvahelist koostööd ning suurepäraseid eneseteostusvõimalusi. Tööandjana oleme sageli otsimas särasilmseid noori, kellega koos Eesti pangandusmaastikku uuendada ning edasi viia. SEBl on noortele talentidele oma akadeemia!

Contact

personal@seb.ee

Home page: www.seb.ee