ERGO

Põhivaldkond: Infotehnoloogia, Finants

Muud valdkonnad: infotehnoloogia

Kontakt

Info töö- ja praktikavõimaluste kohta meiliaadressil cv@ergo.ee

Lisainfo: www.ergo.ee/ergo/tootamine-ergos

Oma praktika- või suvetöösoovi saad edastada siit: https://www.ergo.ee/ergo/tootamine-ergos/praktika

www.ergo.ee

Ettevõtte väärtused

Tulevikust hoolimine on meie loomuses.

Usume, et igaüks saab koos ERGOga oma maailma paremaks muuta, sest me hindame, arvestame ja katame praeguseid ja tulevasi riske. See on meie tegevuse ja kliendisuhete alus: oleme igal eluetapil Sinu aktiivne kaaslane ja võrdne partner. Sina lood oma maailma, meie maandame riske – hoolides, lihtsustades ja inspireerides.

Visioon

ERGO tõi esimesena Eesti kindlustusturule nii koduabi, reisiabi, erakliendi vabatahtliku ravikindlustuse, vähikindlustuse kui ka e-kindlustuse koostöös Teliaga.

Meie visiooniks on jätkata turgu muutvate kindlustuslahenduste pakkumist ning olla number 1 kindlustusandja Baltikumis.

Töö- ja praktikavõimalused

Pakume võimalust osaleda ERGO praktika- või suvetööprogrammis. Ootame motiveeritud praktikahuvilisi saama teadmisi ja reaalseid töökogemusi IT tehnilises toes, IT arenduses ja ärianalüüsi valdkonnas. Lisaks pakume suvetöö võimalust kahjukäsitluse administraatorina või vara- ja transpordikahjude osakonnas kahjukäsitlejana. Meile ei ole tähtis Sinu töökogemus või õpitud eriala – väärtustame huvi, motivatsiooni ja oskuseid.

Statistika

Kuulume ERGO gruppi – ühte suuremasse kindlustusgruppi Saksamaal ja Euroopas.

ERGO teenuseid, teadmisi, kogemusi ja finantsilist stabiilsust usaldab Eestis üle 120 000 kliendi.

ERGO Eestis töötab 285 inimest ning töökeelteks on eesti, vene ja inglise keel.

ERGOle omistati 2022. aastal 9. koht TOP Tööandjana finantssektoris (sh esimene koht kindlustusseltside seas) ning omame Peresõbraliku Tööandja hõbedast algmärgist. Lisaks naudib ERGO endiselt kõige armastatuma, inimlikuma ja rohelisema kindlustusbrändi positsiooni Baltikumis, nagu kinnitas 2021. a lõpus läbi viidud ülebaltiline kaubamärkide uuring „Baltic Brand“.

Miks peaks tudeng just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Me ei vali töötajaid ainult koolitunnistuse või sertifikaadi järgi – eelkõige hindame huvi kindlustusvaldkonna vastu, motivatsiooni ja oskuseid. Meil töötavad inimesed, kes jagavad sarnaseid väärtusi, kes tahavad iga päev õppida vähemalt ühe uue asja, kes teevad oma tööd mitte lihtsalt hästi, vaid kirglikult ja rõõmuga.

ERGOs on huvitavad võimalused ja väljakutsed – osaledes erinevates koostööprojektides, otsime, leiame ja katsetame uudseid lähenemisi kindlustusärile.

Kontakt

Info töö- ja praktikavõimaluste kohta meiliaadressil cv@ergo.ee

Lisainfo: www.ergo.ee/ergo/tootamine-ergos

Oma praktika- või suvetöösoovi saad edastada siit: https://www.ergo.ee/ergo/tootamine-ergos/praktika

www.ergo.ee