ERGO

Põhivaldkond: MAJANDUS

Muud valdkonnad: infotehnoloogia

Kontakt

cv@ergo.ee

Koduleht: https://www.ergodna.ee/

Ettevõtte väärtused

Tulevikust hoolimine on meie loomuses. Usume, et igaüks saab koos ERGOga oma maailma paremaks muuta, sest me hindame, arvestame ja katame praeguseid ja tulevasi riske. See on meie tegevuse ja kliendisuhete alus: oleme igal eluetapil Sinu aktiivne kaaslane ja võrdne partner. Sina lood oma maailma, meie maandame riske – hoolides, lihtsustades ja inspireerides.

Visioon

ERGO tõi esimesena Eesti kindlustusturule nii koduabi, reisiabi, erakliendi vabatahtliku ravikindlustuse kui ka vähikindlustuse. Meie visiooniks on jätkata turgu muutvate kindlustuslahenduste pakkumist ning olla number 1 kindlustusandja Baltikumis.

Missioon

ERGOs tegutseme hingega selle nimel, et luua tulevik, milles on meil kõigil julgem elada. Oleme #tulevikukindlustajad, kelle soov on tagada inimestele meelerahu üksteisest hoolival, turvalisel ja elurikkal planeedil. Ebakindlas maailmas loob ERGO julgemad võimalused ka Sulle. ERGOs ootab Sind hinnatud ja tulevikust hooliv bränd ning arenguvõimalusi pakkuv ettevõte. Loo oma maailm. ERGOs.

Statistika

Kuulume ERGO gruppi – ühte suuremasse kindlustusgruppi Saksamaal ja Euroopas. ERGO teenuseid, teadmisi, kogemusi ja finantsilist stabiilsust usaldab Eestis üle 120 000 kliendi. ERGO Eestis töötab 275 inimest ning töökeelteks on eesti, vene ja inglise keel. ERGOle omistati 2022. aastal Peresõbraliku ettevõtte kuldmärgis ning 9. koht TOP Tööandjana finantssektoris (sh esimene koht kindlustusseltside seas). Lisaks naudib ERGO endiselt kõige armastatuma, inimlikuma ja rohelisema kindlustusbrändi positsiooni Baltikumis, nagu kinnitas 2021. a lõpus läbi viidud ülebaltiline kaubamärkide uuring „Baltic Brand“.

Töö- ja praktikavõimalused

Pakume võimalust osaleda ERGO suvetööprogrammis või tulla meile püsivalt tööle. Ootame oma meeskonda IT süsteemiadministraatorit ja arendajat. Lisaks pakume suvetöö võimalust kahjukäsitluse administraatorina või vara- ja transpordikahjude osakonnas kahjukäsitlejana. Meile ei ole tähtis Sinu töökogemus või õpitud eriala – väärtustame huvi, motivatsiooni ja oskuseid.

Miks peaks tudeng just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Me ei vali töötajaid ainult koolitunnistuse või sertifikaadi järgi – eelkõige hindame huvi kindlustusvaldkonna vastu, motivatsiooni ja oskuseid. Meil töötavad inimesed, kes jagavad sarnaseid väärtusi, kes tahavad iga päev õppida vähemalt ühe uue asja, kes teevad oma tööd mitte lihtsalt hästi, vaid kirglikult ja rõõmuga. ERGOs on huvitavad võimalused ja väljakutsed – osaledes erinevates koostööprojektides, otsime, leiame ja katsetame uudseid lähenemisi kindlustusärile.

Kontakt

cv@ergo.ee

Koduleht: https://www.ergodna.ee/