ERGO

Põhivaldkond: Majandus

Kontakt

cv@ergo.ee

https://www.ergodna.ee/

Ettevõtte väärtused

Tulevikust hoolimine on meie loomuses. Usume, et igaüks saab koos ERGOga oma maailma paremaks muuta, sest me hindame, arvestame ja katame praeguseid ja tulevasi riske. See on meie tegevuse ja kliendisuhete alus: oleme igal eluetapil Sinu aktiivne kaaslane ja võrdne partner. Sina lood oma maailma, meie maandame riske – hoolides, lihtsustades ja inspireerides. Eduka tööandjana keskendub ERGO neljale peamisele tööandja väärtusele: koostöö, edu, areng, mitmekesisus (sealhulgas võrdne kohtlemine ja kaasamine).

Visioon

ERGO – armastatuim kindlustusselts Baltikumis

Missioon

TEEME TÄHTSA LIHTSAKS. Kindlustus on oluline, aga ei pea olema keeruline. Soovime pakkuda üle maailma kõikidele ERGO klientidele ühtset brändikogemust kõigis kokkupuutepunktides. Meie eesmärgiks on muuta kindlustus igas mõttes lihtsaks – nii kättesaadavuse kui ka sisu arusaamise poolest. Ela muretut elu, kaitstes oma tulevikku parimal võimalikul viisil. Pühendume sellele iga päev. Kirega ja järgides kõrgeimaid standardeid.

Statistika

Kuulume ERGO gruppi, mis on üks suurimaid kindlustusgruppe Saksamaal ja Euroopas, olles maailmas esindatud rohkem kui 25 riigis. Globaalselt töötab meil 38 000, Baltikumis 1200 ja Eestis 260 töötajat. ERGO teenuseid, teadmisi, kogemusi ja finantsilist stabiilsust usaldab Eestis üle 120 000 kliendi. Tunnustused, märgised: mitmekordselt armastatuim kindlustusbränd Baltikumis (Baltic Brand uuring), Eesti parima klienditeenindusega kindlustusselts (Dive Eesti), vastutustundliku ettevõtluse hõbemärgis, peresõbraliku tööandja kuldmärgis, kaugtöö tegija märgis, oleme liitunud mitmekesisuse kokkuleppega. Pühendumusuuringu pühendumusmäär ERGO Baltikumis 2023: 91%

Miks peaks tudeng just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Me ei vali töötajaid ainult koolitunnistuse või sertifikaadi järgi – eelkõige hindame huvi kindlustusvaldkonna vastu, motivatsiooni ja oskuseid. Meil töötavad inimesed, kes jagavad sarnaseid väärtusi, kes tahavad iga päev õppida vähemalt ühe uue asja, kes teevad oma tööd mitte lihtsalt hästi, vaid kirglikult ja rõõmuga. ERGOs on huvitavad võimalused ja väljakutsed – osaledes erinevates koostööprojektides, otsime, leiame ja katsetame uudseid lähenemisi kindlustusärile. Samal ajal väärtustame tulemuste saavutamist jätkusuutlikult, hoolides tulevikust läbi keskkonnasäästlikkuse ja sotsiaalse vastutustunde.

Kontakt

cv@ergo.ee

https://www.ergodna.ee/