ERGO

Tulevikuvisioonid

ERGO tõi esimesena Eesti kindlustusturule koduabi, reisiabi, erakliendi vabatahtliku ravikindlustuse, e-kindlustuse koostöös Teliaga jms. Meie visiooniks on jätkata turgumuutvate kindlustuslahenduste pakkumist.

Väärtused

Oleme kindlustusselts, mis inimestest tõesti hoolib ja kohaneb paindlikult vastavalt kliendi vajadustele. Kindlustada – see tähendab mõista.

Saame hästi aru
Oleme lähedal
Oleme uuendusmeelsed Oleme kindlalt olemas

ERGO on lihtne, hooliv, optimistlik ja julgustav.

ERGO soovib kaasa aidata Eesti elukeskkonna turvalisemaks ja hoolivamaks muutmisele ning toetada väljapaistvates valdkondades tipptegijate arengut:
– ERGO Noorte Sportlaste Stipendium, et toetada pühendunud noorte spordiharrastuse jätkamist;
– alates 2010. aastast toetame koostöös Eesti Olümpiakomiteega Eesti sportlasi;
– pikaajaline toetusleping sihtasutusega Kiusamisvaba Kool;
– aitame Urvastes asuval liikluslinnal jagada lastele kindlustusteadmisi.

Statistika

– Kuulume ERGO Gruppi – ühte suuremasse kindlustusgruppi Saksamaal ja Euroopas, mis on esindatud rohkem kui 30 riigis üle maailma, keskendudes Euroopa ja Aasia turgudele;
– Eestis 1990. aastast;
– ERGO teenuseid, teadmisi, kogemusi ja finantsilist stabiilsust usaldab Eestis üle 120 000 kliendi; Baltikumis üle 550 000 kliendi;
– ERGO Eestis töötab 285 inimest;
– töökeelteks on eesti, vene ja inglise keel.

Oleme värskelt tunnustatud, kui Eesti parima meiliteenindusega kindlustusselts. Oleme igal aastal saanud tunnustatud hea teeninduse kuu raames.

Töö- ja praktikapakkumised

Pakume võimalust osaleda ERGO suvepraktika programmis.

Ootame motiveeritud praktikante saama teadmisi ja reaalseid töökogemusi kindlustuse, kahjukäsitluse, IT ning müügivaldkonnas.

Meile ei ole tähtis Sinu töökogemus või õpitud eriala – väärtustame huvi, motivatsiooni ja oskuseid.

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Kui oled huvitatud praktikast, mille käigus on Sul võimalus saada reaalne töökogemus mainekas, kaasaegses ja muutustele avatud finants-ettevõttes, siis oled meile väga oodatud.

Meil on professionaalsed, vahvad ja toetavad kolleegid, avatud ja sõbralik töökeskkond, palju arenemis- ja karjäärivõimalusi üle grupi, lisaks mugav kontor, lisapuhkus, sporditoetus, töötajakindlustused, omasoodustused jpm, mis garanteerivad, et töötajatel on hea ja turvaline olla üks ergokate seast.

Soosime oma töötajate ettevõttesisest karjääri ja arengut – näiteid elust enesest: praktikandist töötajaks, aktuaarist tegevjuhiks, spetsialistist strateegiadirektoriks, assistendist müügijuhiks, müügitoest personalispetsialistiks jne.

Hindame ja võimaldame teadmiste täiendamist – paljud ergokad käivad töö kõrvalt koolis.

Kogemuste vahetamise programmid üle Grupi ettevõtete – nt Baltiülene ERGO Talent programm, ERGO Explorers koostöös Poolaga, iTeam Projekt jmt.

Palju ettevõttesiseseid üritusi, mis võimaldavad täiendada teadmisi ja saada uusi tutvuseid – nt kindlustusnädal, tervisekuu, hea teeninduse kuu, erinevad eksprompt ühisüritused, sisukad meeskonnaüritused jm.

Tere tulemast ERGO messiboksi.

Küsida võib kõike!

Kontaktid

cv@ergo.ee

Koduleht: ergo.ee