Ericsson Eesti AS

Põhivaldkond: Telekommunikatsioon

Kontakt

www.ericsson.com 

Tel/ Ph. +372 6065000 

ericsson.estonia@ericsson.com

Ettevõtte väärtused

Ericssoni põhiväärtusteks on: Professionaalsus, Lugupidamine, Sihikindlus ning  Ausameelsus.

Visioon

Our vision is a world where limitless connectivity improves lives, redefines business and pioneers a sustainable future. 

Missioon

Our purpose is to create connections that make the unimaginable possible.

Statistika

Ericsson on 5G vallas juhtival positsioonil 66 riigis ning 50% maailma mobiilsidest toimub just Ericssoni sidevõrguseadmete kaudu. 

Ericsson Eestis töötab ligi 2200 oma ala professionaali. Eesti meeskonda kuulub 65 erinevat rahvust ning ka ametite portfoolio on mitmekülgne. Karjääri saab teha nii tehnoloogia, IT, logistika ja tarneahela juhtimises, kui ka personali-, finants-, kvaliteedi- ja projektijuhtimise meeskondades. Meie ettevõttes sooritavad oma praktikat keskmiselt 70 praktikanti aastas. Suvepraktikantidele pakume 30 erinevat praktika ametikohta, kus mõnes rollis on praktikante vaja rohkem kui üks. 

Oleme uhked, et Ericsson Eestit on viimasel aastal tunnustatud just järgmiselt:

Parim praktikakoht 2023

Vastutustundliku ettevõtluse kuldne tase 2014-2023

Aasta konkurentsivõimelisem tööstusettevõte 2023

Vaimse tervise kuldne märgis 2023

Miks peaks tudeng just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Ericsson Eesti on ametlikult 2023. aasta parim praktikakoht –  tunnustatud Eesti Tööandjate Keskliidu poolt.

Meie juures tutvud tipptasemel, tulevikku kujundava telekommunikatsioonitehnoloogiaga. Usume mentorlusse ning seetõttu saab igal praktikandil olema oma isiklik praktika juhendaja. Sa hakkad tööle koos kogenud oma ala ekspertidega, kes kogu hingest toetavad sind, et saavutaksid edu.  

Kas teadsid, et just Ericsson Eesti innovatsiooni ja tootmisüksuses valmivad uusimad sidevõrguseadmed, mille kaudu levivad 4G ja 5G raadiosagedused? Just siin, Tallinnas, arendame tooteid algusest lõpuni, alustades trükkplaadile mikrokiipide ladumisest, lõpetades filtrite ja antennide paigaldamise ning tarkvara testidega. Lisaks toodetele, loome ka riist- ja tarkvara, tootmiseks vajalikud tootmisliinid ja nende süsteemid. 

Et olla võimalikult efektiivsed, paindlikud ja andmepõhised, ei ole vähem oluline ka see, kuidas töötame. Me ei kutsu end ilma asjata innovatsiooni keskuseks vaid meil on tõesti äärmiselt lahedaid lahendusi, mis meie tööd lihtsustavad – isesõitvad ja koostöö robotid, hübriid- ja automaatliinid, Testpool (testimise jaam) – mis automatiseerib toodete testimise protsessi ja palju muud.

Me ei hoia end lihtsalt kursis uusimate tehnikasuundadega, vaid ka kujundame neid. Tule ja avasta Ericssoni, koge tehnoloogiahäkki ja anna oma panus tõelise meeskonnamängijana. 

Meie meeskond ootab Sinuga kohtumist!

Kontakt

www.ericsson.com 

Tel/ Ph. +372 6065000 

ericsson.estonia@ericsson.com