Ernst & Young Baltic AS

Põhivaldkond: KONSULTATSIOON 

Muud valdkonnad: Majandus, Finants, Audit

Kontakt

Rävala pst. 4, 10143, Tallinn, Estonia,

careers@ee.ey.com,

+372 611 4534

Koduleht: https://www.ey.com/et_ee

Ettevõtte väärtused

EY eesmärk – luua paremini toimiv maailm – selgitab hästi, miks me organisatsioonina eksisteerime ja annab meie igapäevasele tegevusele sügavama tähenduse. Püüame luua paremini toimivat maailma mitte ainult oma klientidele ja töötajatele, vaid ka laiemalt – kogu meie ühiskonnale.

Visioon

Me loome EY-s tuleviku töökohta – kohta, mis on nutikam, kaasavam, dünaamilisem ja paindlikum. Me võtame omaks muutused ja aitame oma klientidel kohaneda – luua kaasavam majanduskasv.

Missioon

EY eesmärk on parema töömaailma loomine. Meie pakutavad teadmised ja kvaliteetsed teenused aitavad luua usaldust kapitaliturgude ja majanduse vastu kogu maailmas. Me arendame välja silmapaistvaid juhte, kes täidavad oma lubadused kõigile meie sidusrühmadele. Seejuures mängime olulist rolli parema töömaailma loomisel meie oma inimestele, klientidele ja kogukondadele.

Statistika

140 töötajat Eestis, üle 800 töötaja Baltikumis

Töö- ja praktikavõimalused

EY-ga on oodatud liituma tulevikutalendid, kellele meeldib uusi asju õppida ja kes tahavad koos EY meeskonnaga osaleda Eesti arengut ja majandust mõjutavates projektides. Praktikale ootame tudengeid alates teisest kursusest ja tööle tudengeid, kes on ülikooli lõpetamas.

Vaata lisaks: https://careers.ey.com

Miks peaks tudeng just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

EY on üks maailma juhtivatest strateegia ja tehingute nõustamise, auditi-, maksu-, raamatupidamis- ja konsultatsiooniteenuste pakkujatest. EY on kasvulavaks suurepärastele juhtidele, tänu kellele suudame antud lubadusi alati ka täita. Selle kaudu anname olulise panuse nii oma töötajate, klientide kui ka laiema üldsuse jaoks paremini toimiva maailma loomisel.

Kontakt

Rävala pst. 4, 10143, Tallinn, Estonia,

careers@ee.ey.com,

+372 611 4534

Koduleht: https://www.ey.com/et_ee