Estanc AS

Põhivaldkond: TOOTMINE

Muud valdkonnad: Energeetika, Mehaanika, Materjaliteadus: Korrosioon ja keevitused

Kontakt

info@estanc.ee

Koduleht: estanc.ee

Ettevõtte väärtused

People, Passion, Purpose, Process

Visioon

Meie visioon on luua paremat elukvaliteeti olles sealjuures osaks kestliku maailma ehitamisel.

Töö- ja praktikavõimalused

Vabad praktikakohad: mehaanikainsener, soojusinsener. Vabad töökohad: Hankespetsialist, büroojuht, mehaanikainsener, logistika spetsialist, dokumendispetsialist, paigaldusspetsialist, projektijuht, müügiprojekteerija, keevitaja.

Statistika

Estanci kollektiivi kuulub 200 töötajat. Meie äri südameks on 80 pidevalt arenevat ja kõrgete oskustepagasiga tootmistöölist. Estanc on pereettevõte, mis rajati aastal 1992. Tänaseks on Estanc suurim omataoline ettevõte nii Baltikumi kui ka Põhjamaade regioonis. 2021. aasta käive 24,2MLN EUR, puhaskasum 672,6 TEUR.

Miks peaks tudeng just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Estanci eesmärk tööandjana on rikastada inimeseks olemise kogemust läbi väärtuspõhise juhtimise. Meie töökultuur on vastutusel põhinev ja autonoomsust eeldav. Koos meiega saad olla osa maailmatasemel meeskonnast, kelle soov on panustada kestlikku maailma loomisesse. Meie juures saad individuaalse praktikaprogrammi koos mentoritega, kes kindlustavad sulle eduka praktikakogemuse. Head praktikatulemuste korral pakume võimalust asuda meie ettevõttesse tööle.

Kontakt

info@estanc.ee

Koduleht: estanc.ee