EY Estonia (Ernst & Young Baltic AS)

Põhivaldkond: Professionaalsed konsultatsiooniteenused

Kontakt

Rävala pst. 4, 10143, Tallinn, Estonia

careers@ee.ey.com

+372 53310847

www.ey.com

Ettevõtte väärtused

1. Inimesed, kes näitavad üles ausust, austust ja meeskonnatööd.

2. Inimesed, kellel on energiat, entusiasmi ja julgust juhtida

3. Inimesed, kes loovad suhteid tehes õigeid asju

4. Meie kaasava ja mitmekülgse kultuuri tugevdamine

5. Meie teenuste ümberkujundamine tehnoloogia ja innovatsiooni kaudu

Visioon

EY visioon põhineb meie eesmärgil ehitada üles parem töömaailm. Näeme end kõige usaldusväärsema ja kindlama organisatsioonina, mis juhib kasvu ja usaldust kapitaliturul ning mis omakorda viib tugeva ja jätkusuutliku maailmamajanduseni. EY eesmärk on olla liider valdkondades, mis on kooskõlas meie missiooni ja strateegiaga ning kus meie oskused saavad midagi muuta. Püüame seda saavutada, olles uuendustele orienteeritud, õppides ja juhtides positiivseid muutusi suhtluses nii oma klientide, inimeste kui ka kogukondadega.

Missioon

EY eesmärk – luua paremini toimiv maailm – selgitab hästi, miks me organisatsioonina eksisteerime ja annab meie igapäevasele tegevusele sügavama tähenduse. Püüame luua paremini toimivat maailma mitte ainult oma klientidele ja töötajatele, vaid ka laiemalt – kogu meie ühiskonnale.

Statistika

EY-s töötab üle maailma ligi 400 000 inimest enam kui 150 riigis * EY panustab noorte haridusse ja on selle toetamiseks loonud koostöös TalTechiga EY Akadeemia, kus EY eksperdid ja spetsialistid jagavad oma praktilisi teadmisi * EY on Baltikumi suurim audiitorettevõte ja Audiitorfirmade TOP 3-s 2022. aastal

Miks peaks tudeng just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Mitmekülgsed võimalused: EY tegutseb paljudes sektorites ja see annab tudengitele võimaluse uurida erinevaid tööstusharusid ja rolle. Lisaks pakub EY suurepäraseid koolitus- ja arenguvõimalusi, globaalset ja uuenduslikku kultuuri, kaasatust ja mitmekesisust, karjääriredelil edasi liikumist ja sihipärast tööd.

Kontakt

Rävala pst. 4, 10143, Tallinn, Estonia

careers@ee.ey.com

+372 53310847

www.ey.com