Finestmedia AS

Põhivaldkond: infotehnoloogia

Kontakt

Aadress: Tartu mnt. 80D, Tallinn, Eesti

Koduleht: www.finestmedia.ee

E-mail: kati.hink@finestmedia.ee

Telefoninumber +372 58 873 098

 

Ettevõtte väärtused

Austus, avatus, pikaajalised suhted

Visioon

Anname üheskoos hoogu parimate digilahenduste loomisele.

Missioon

Continuously discovering and delivering software solutions for improving our customers’ business as their preferred Strategic Digital Transformation Partner.

Statistika

Oleme turul tegutsenud 23 aastat. Finestmedias töötab üle 80-ne inimese. Meil on 2 kontorit – üks asub Tallinnas ja teine Gdanskis, Poolas. We have been in the market for 23 years.

Miks peaks tudeng just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Meie juures on mõnus. Ja meie maja uks on alati avatud inimestele, kes ei karda õppida, julgevad eksida ning kes on elus varemgi mõne projekti juures ennast tõestanud. Meie silmis on tähtsaim ennekõike soov teha tööd südamega ning oskus probleemide asemel võimalusi näha. Finestmedia pakub töö- ja praktikavõimalusi erinevates rollides ning huvitavates projektides, nii era- kui avalikus sektoris. JAVA ja .NET on põhilised tehnoloogilised stack´id, mida kasutame. Finestmedia töötajad on oma valdkonnas staažikad eksperdid. Praktikakoht on tasustatud. Igal praktikandil/töötajal on tehniline juhendaja ning töökoha ja -aja paindlikkus. Mõnus sisseelamine – brunch esimesel tööpäeval ja onboarding pakett. Lisaks ägeda interjööriga kontor Fahle ärikvartalis ja hubane köök mitmekülgse söögi- ja joogivalikuga ning väga õdus puhkeala (lauajalgpall, nooleviskemäng, lauatennis, koroona). Praktikandid on kaasatud meie ühisüritustele. Reaalne võimalus, et praktikast kujuneb välja töökoht. Tule ja külasta Võti Tulevikku karjäärimessil meie boksi, kus räägime kõigest lähemalt!

Kontakt

Aadress: Tartu mnt. 80D, Tallinn, Eesti

Koduleht: www.finestmedia.ee

E-mail: kati.hink@finestmedia.ee

Telefoninumber +372 58 873 098