Genius Sports

Põhivaldkond: INFOTEHNOLOOGIA

Kontakt

Vlada Fidinich
vlada.fidinich@geniussports.com
Jekaterina Kolawole

jekaterina.kolawole@geniussports.com

Koduleht: http://www.geniussports.com/careers

Ettevõtte väärtused

Iga meeskond edukaks toimimiseks vajab plaani. Ja iga mängija peab mõistma võitmise taktikat. Meie meeskond pole erinev. Meil ei ole pikka loendit väärtustest, mida me ootame, et te mäletaksite või ette ütleksite. Meil on lihtsad eesmärgid, mille saavutamiseks saame kõik liikuda. Ja see ongi meie mänguplaan. Ole alati palli peal: Meie alati otsime järgmise võimaluse ja oleme uhked, et oleme mängust ees. Me võtame vastutuse ja saame asjad tehtud. Mängige ausalt, mängige võidu nimel: ausus on kõike meie tegevuse südameks. See on viis, kuidas me tegutseme ja kuidas me tulemusi saavutame. Uskuge koos paremasse: kõik on oodatud ja hinnatud. Kas soovite endast märku jätta? Tehke seda siin ja kõik aitavad kaasa.

Visioon

Meie eesmärk on pakkuda oma partneritele erinevust. See tähendab venitada saavutatamiste piirid, alati kaugemale jõudmist ja servade surumist, et näha, mis võimaldab. See kajastub selles, kuidas me Genius Spordis elu edendame. Meie teeme koostööd, loome uuendusi ja tähistame. Ettevõtena me ei plaani oma kasvamises peatuda ja jätkame investeerimist oma andekasse ja mitmekesisesse geeniuste meeskonda.

Töö- ja praktikavõimalused

Genius Sports on suurepärane koht karjääri alustamiseks ja vajalike infotehnoloogia alaste teadmiste kogumiseks. Samuti juba olemasolevate kogemuste täiendamiseks. Pakume laia valikut töövõimalusi. Ootame rõõmuga kõiki, kes on positiivsed ja entusiastlikud ning ei karda väljakutseid. Kõik karjäärivõimalused on loetletud siin: www.geniussports.com/careers

Statistika

  • 1800 Geeniust üle maailma
  • 16 suurepärast kontorit
  • 1 jagatud väärtuste komplekt

Miks peaks tudeng just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Genius Sports on üks suurimatest, kiiresti kasvavatest ja innovaatilisematest sporditehnoloogia ettevõttetest maailmas. Pakume erinevaid karjäärivõimalusi tehnilistest rollidest, müügist, äritegevusest ja muust! Kuid meie oleme midagi enamat kui lihtsalt tehnoloogiaettevõte, oleme kirglike inimeste meeskond, kes pakub nutiteenuseid spordiettevõtetele ja nende fännidele üle maailma! Otsime oma meeskondadesse entusiastlikumaid ja ambitsioonikamaid inimesi. Kui tunned, et tahaksid saada ülemaailmsest pere osaks, mis ehitab koos spordimeelelahutuse tulevikku, siis tule ja kasva koos meiega.

Kontakt

Vlada Fidinich
vlada.fidinich@geniussports.com
Jekaterina Kolawole

jekaterina.kolawole@geniussports.com

Koduleht: http://www.geniussports.com/careers