Gunvor Services AS

Põhivaldkond: Logistika

Kontakt

Tornimäe 5

www.gunvorservices.com

tln.hr@gunvorgroup.com

611 0400

Ettevõtte väärtused

Gunvor on ettevõte, mis tegutseb nende inimeste heaks, kes selles töötavad. Me püüdleme selle poole, et pakkuda keskkonda, kus meie töötajad saavad avatuse, koostöö ja suhtlemise kaudu avada oma loovuse.

Gunvori meeskonnad töötavad pidevalt selle nimel, et parandada meie ettevõtte toimimist, tagades, et me järgime kõrgeimaid eetika- ja äristandardeid üle maailma.

Gunvor omistab kõrgeima prioriteedi oma töötajate, klientide ja nendes piirkondades, kus me tegutseme, kogukondade tervisele, heaolule, inimõigustele ja turvalisusele ning austab ja kaitseb keskkonda nendes riikides, millega me äri teeme.

Visioon

Pakkuda maailma tasemel logistikalahendusi ja IT- ning finantsteenuseid oma globaalse grupi ettevõtetele.

Missioon

Gunvor Services AS kuulub väga edukasse ning kiirelt kasvavasse, globaalselt tegutsevasse Gunvor gruppi. Liigutame erinevaid energialiike üle maailma, toimetades neid tootmis- või hoiustamispaigast sinna, kus neid kõige rohkem vajatakse. Meie põhiliseks tegevusalaks on logistikalahenduste, erinevate IT teenuste ning väga laia valiku finantsteenusete pakkumine oma grupi ettevõtetele. Ettevõte on asutatud Eestis aastal 2000 ning tänu oma pikaajalisele kogemusele oleme kompetentsed, professionaalsed ning saavutanud edu maailmatasemel. Teame, et meie ettevõtte kõige olulisem väärtus on inimesed ning sellest saab alguse kõik, mida me teeme. Liitudes meiega saad osa Gunvori eduloost ning võimaluse areneda globaalse haardega ettevõttes nii tööalaselt kui ka isiklikult. Tule meile tööle ja löö kaasa energiavaldkonna tuleviku muutmises viies ellu Gunvori jätkusuutlikku tegevuskava.

Statistika

Gunvor Group kuulub maailma TOP 5 erakapitalil põhineva Trading House sekka

Ettevõte on asutatud Eestis, 2000. Aastal

Töötajaid on Eestis ~230

Töötajaid maailmas ~1800

Peakontor Genfis

Suuremad kontorid veel Tallinnas, Singapuris ja Houstonis

Miks peaks tudeng just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Meie juurde liitujate puhul otsime inimesi, kes on oma vastavates valdkondades silmapaistvad ning suudavad meie meeskonda tuua uut mõtlemist. Meie eesmärk on laiendada ja parandada olemasolevaid ärisid ning luua uusi võimalusi kauplemises ja investeerimises.

Gunvor jätkab töökeskkonna säilitamist, mis soodustab avatust, koostööd ja suhtlemist. Me püüame stimuleerida innovatsiooni ja täiustamist ning julgustame meie töötajaid kaasa tooma uusi ideid ja oma arvamuse avaldamist.

Gunvor püüab tagada, et meie töötajaskond kajastaks globaalsete kogukondade mitmekesisust, milles me tegutseme. Me teostame tegevusi üle 20 riigis ning meie erinevates asukohtades on esindatud üle 60 rahvuse.

Gunvori otsustusprotsessid on laiapõhjalised. Kõik töötajad peaksid tundma, et nad kuuluvad siia ja et nende töö on oluline.

Kontakt

Tornimäe 5

www.gunvorservices.com

tln.hr@gunvorgroup.com

611 0400