HANZA Mechanics AS

Põhivaldkond: MEHAANIKA

Muud valdkonnad: Infotehnoloogia, Keemia Materjaliteadus, Logistika, Majandus, Mehaanika, Tootmine

Kontakt

cv@hanza.com

+372 5394 7725

Koduleht: https://hanza.com/karjaar/

Ettevõtte väärtused

  • Me oleme keskendunud
  • Me suhtleme
  • Me oleme meeskonnamängijad
  • Teeme asju lihtsamaks
  • Me võtame vastutuse

Visioon

Tegutseme, et olla ainulaadne lisaväärtust andev äripartner tootmise vallas.

Missioon

HANZA Gruppi kuuluvad laia tehnoloogia valiku ja strateegilistes asukohtades olevad tootmisklastrid. Pakume ärikonsultatsiooni teenuseid tagades klientidele kasvu ja kasumlikkuse suurenemise. Meil on lai ja hästi tasakaalustatud kliendi portfoolio. Strateegiline lainemine ja finantseesmärgid aitavad meil kasvada, et olla parem.

Statistika

Töötajaid on ligi 500 Tartus ja ligi 300 Narvas.

Töö- ja praktikavõimalused

Ootame praktikale ka välistudengeid.

Rahvusvahelise ettevõttena on HANZA’s mitmekesised võimalused enda karjääri ise kujundada. Usume, et ükskõik, milliselt positsioonilt võib areneda tippu, kui Sul endal jagub soovi panustada oma arengusse. Meie personalitöötajad on Sinu jaoks alati olemas, kui soovid rääkida asutusesisesest kasvamisest, enda täiendamisest või kvalifikatsiooni hoidmisest oma positsioonil. Samuti hoolitseme HANZA’s, et meie töötajatel oleksid kvaliteetsed töövahendid. Toetame pidevalt Sinu arengut, pakume erinevaid koolitusi ja võimaldame ühildada tööl ja koolis käimist.

Miks peaks tudeng just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

HANZA Mechanics Tartu on Aasta Õppijasõbralik Tööandja Eestis 2022. Väärtustame Sinu panust tööstusvaldkonda juba õppeperioodil ning tasustame Sinu praktikat vääriliselt. HANZAs usume, et teekond tippu algab õppides parimatelt. Meie juures on Sul suurepärane võimalus panna koolis õpitud teoreetilised teadmised proovile. Laseme Sul valida erinevate tehnoloogiate vahel: stantsimise ja laserlõikuse, painutamise ja neetimise, keevituse või pulbervärvimise vahel. Kui Sind kõnetab masintöötlus saad valida CNC freesimise ja treimise või galvaanika vahel. Koosteosakonnas ootavad Sind erinevad kaablitootmise funktsioonid ja osaline- ning lõppkooste. Kui Sind kõnetavad tugifunktsioonid nagu personalivaldkond kvaliteedikontroll või suhtlemine tarnijatega, on Sul samuti põhjust meiega ühendust võtta. Võid olla kindel, et meie meeskonnas osatakse hinnata ja tervitatakse värskeid ideid, kuidas toimivaid süsteeme veelgi edasi arendada. Oma soovist HANZAs praktikat sooritada võid anda meile teada aastaringselt – leiame kindlasti sobiva lahenduse, et leida Sulle sobiv väljund. HANZAsse koolipraktikale tulla tasub, sest edaspidi arvestame Sinu kogemust konkurssidel eelisena – mitmed praktikandid on saanud tööpakkumise koolitee ajal ning pannud aluse oma karjäärile just HANZAs.

Kontakt

cv@hanza.com

+372 5394 7725

Koduleht: https://hanza.com/karjaar/