HANZA Mechanics Tartu

Põhivaldkond: TOOTMINE

Muud valdkonnad: infotehnoloogia, keemia/materjaliteadus, majandus, mehaanika

Kontakt

Talent Advisor

Evi.Sodda@hanza.com

+372 53 47 17 80

Koduleht: https://hanza.com/en/

Ettevõtte väärtused

Oleme organisatsioonis ühiselt loonud oma väärtused, mis teeb väärtused kõigi meie töötajate jaoks oluliseks osaks igapäeva töös.
Keskendunud – keskendume oma põhieesmärkidele ja strateegiatele
Kommunikatsioon – suhtleme otseselt ja proaktiivselt ning kaasame suhtlusesse kõiki
Meeskonnamängijad – töötame kõik ühise eesmärgi nimel ning pöörame tähelepanu üksteise kuulamisele ja infojagamisele
Teeme asju lihtsamaks – oleme protsessides ratsionaalsed ja efektiivsed ning tegeleme pidevalt protsesside täiustamisega
Võtame vastutuse – eelistame HANZAs tegutsemist mitteaktiivsusele

Visioon

Pingutame, et olla ainulaadne lisaväärtust lisav äripartner tootmise valdkonnas.

Töö- ja praktikavõimalused

HANZA Mechanics Tartu on suur metallitööstus ettevõte, kus on lai valik erinevaid tehnoloogiaid. Ootame praktikale tehnika ja tehnoloogiast huvitatud praktikante aastaringselt. Lisaks on võimalik praktika sooritada teistel tootmist toetavates funktsioonides. Osale tehnoloogia valdkonna kiires arengus.

Statistika

HANZA Gruppi kuulub umbes 2000 pühendunud kolleegi Rootsist, Soomest, Eestist, Saksamaalt, Poolast, Tšehhist ja Hiinast. HANZA Mechanics Tartus töötab ligikaudu 500 töötajat üle 100 erineval töökohal.

Miks peaks tudeng just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

HANZAs on lai valik tehnoloogiaid ja Eesti üks ägedamaid seadmeparke. Toodame maailma tippettevõtetele meditsiinitehnikat, laboriseadmeid, infokommunikatsiooniseadmeid, pakendiautomaate ja tegeleme masinaehitusega. Meie juures puutud kokku mitmekesine tootmine (väikesed ja keskmise suurusega partiid ning keerukad detailed) ning sinu toodetud detailid ja seadmed jõuavad üle maailma erinevatesse seadmetesse.

Praktika jooksul toetab sind juhendaja ning kolleegid, sul on võimalus õppida oma ala ekspertidelt ja areneda erialaselt. Praktika edukal sooritamisel pakume võimalusel töökohta rahvusvahelises ettevõttes. Praktika HANZAs on tasustatud.

Kontakt

Talent Advisor

Evi.Sodda@hanza.com

+372 53 47 17 80

Koduleht: https://hanza.com/en/