Helmes AS

Põhivaldkond: Tarkvaraarendus

Kontakt

Lõõtsa 6b, Tallinn, 11415, Eesti

Phone: + 372 610 6100

E-mail: info@helmes.ee 

https://www.helmes.com/

Ettevõtte väärtused

Hoolivus

„Inimene kõigepealt“ ei ole meile pelgalt kõlav loosung, vaid mõtteviis, mis võtab kokku meie olemuse. Tark hoolivus algab iseenda hea tasakaalu hoidmisest.

Julgus

Julgeme usaldada. Julgeme olla avatud ka keerulistele teemadel. Astume mugavustsoonist välja ja juhime uuendusi.

Efektiivsus

Lahendame õigeid probleeme õigete inimestega. Oleme eesmärgipärased ja tulemuslikud oma tegevustes, ei raiska ei aega ega ressursse.

Statistika

Oleme digiinnovatsiooni partner enam kui 500 ettevõttele ja organisatsioonile üle maailma. Meie 1400 töötajat asuvad Baltimaades ja Poolas, aga ka Indias, Aafrikas ja Ameerikas. Lisaks suurtele rahvusvahelistele ettevõtetele digilahenduste loomisele töötavad Helmeses ka kümnete edukate start-uppide tootetiimid. Oleme üks olulisemaid e-Eesti loojaid. Üle 30% Eesti digitaalsetest edulugudest on meie loodud, neist tuntuimateks on digiretsept ja e-valimised.

Miks peaks tudeng just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Soovime olla tipptasemel partner Sulle isiklikus ja töises arengus. Helmesesse tööle tulles liitud suurepärase rahvusvahelise talentide meeskonnaga, kes arendab tarkvaratooteid, millel on suur mõju. Siin oled üks nendest, kes loob innovaatilist maailma miljonitele inimestele.

Kontakt

Lõõtsa 6b, Tallinn, 11415, Eesti

Phone: + 372 610 6100

E-mail: info@helmes.ee 

https://www.helmes.com/