Ettevõtte nimi

Põhivaldkond: LOGISTIKA

Muud valdkonnad: Stividoorteenused

Kontakt

Georgi Ignatov, personalijuht 
Tel: 53011498
georgi.ignatov@tk.ee
cv@tk.ee

Koduleht: www.tk.ee

Ettevõtte väärtused

Tehnoloogiaarenduse, protsesside optimeerimise ja teadmiste edasiandmise kaudu ühitab HHLA oma ettevõtlusalase edu vastutusega looduskeskkonna säilitamise ja ühiskonna arengu ees.

Visioon

Meie sihiks olla juhtiv multimodaalne keskus Baltikumis, tagades tõhusa teeninduse kohalikul turul ja tegutsedes ühenduspunktina konteiner-, üldkauba-, raudtee- ja RORO vedudele.

Statistika

HHLA TK Estonia Muuga konteineriterminal on multifunktsionaalne terminal Muuga süvaveesadamas asuvas vabatsoonis. Terminali tehnoloogiline tootmisvõimsus on 600 000 TEUd aastas. Laevade teenindamiseks kasutame kõige kaasaegsemat tehnikat ning laadimistehnoloogiaid. Teenindame igapäevaselt laia merelaevade ja kaubaliikide spektrit, sh RO-RO ja LO-LO laevad, üldkauba, puist- ja konteinerveoseid.

Meie personal on regioonis kõige kõrgema kvalifikatsiooniga. Meie ettevõttes töötab üle 220 oma valdkonna spetsialisti.

Terminali ala on ca 56 ha, 20 000 ruutmeetrit kinnist laopinda, 2 raudteejaama, neli kaid, kogupikkusega 1 096 meetrit, sügavusega 12,5 – 14,5 meetrit.

Töö- ja praktikavõimalused

Ootame kandideerima tehnilise rakendusliku või kõrgharidusega noori spetsialiste, eelkõige automaatika, elektrimehaanika või mehhatroonika valdkonnas. Pakume nii tööd kui praktikavõimalusi.

Miks peaks tudeng just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Pakume rahvusvahelise suurettevõte hüvesid: stabiilsust ja kindlustunnet, erinevaid koolitusi, soodustusi ja toetusi. Oma töötajatele pakume sadamas soodsa hinnaga toitlustamist ja transporti Tallinnast ja Maardust.

Töötades või läbides praktikat Hamburger Hafen und Logistik AG gruppi kuuluvas ettevõttes, Sa saad unikaalseid teadmisi ja kogemusi. Hamburger Hafen und Logistik AG on Euroopa juhtiv sadamaoperaator, logistika- ja transpordiettevõte.

Läbi meie emafirma on meie töötajatel võimalik saada osa Euroopa ühe suurema logistikaettevõtte teadmistest ja kogemustest, samuti osaleda kontsernisisestel täiendõppe programmides ja praktikal teistes kontserni ettevõtetes.

Kontakt

Georgi Ignatov, personalijuht 
Tel: 53011498
georgi.ignatov@tk.ee
cv@tk.ee

Koduleht: www.tk.ee