Jobling OÜ

Põhivaldkond: Värbamisplatvorm

Kontakt

Lauteri 3, Tallinn 10114,

e-mail: info@jobling.ee

Koduleht: www.jobling.ee

Ettevõtte väärtused

Jobling on intelligentne värbamisplatvorm, mis aitab ettevõtetel ja tööturule sisenevatel tudengitel üksteist mugavalt ja efektiivselt leida. Hindame iga indiviidi ainulaadseid võimeid ja omadusi ning aitame ettevõtetel leida kandidaate, kelle isikuomadused ja väärtused sobivad nende organisatsiooniga. 

Visioon

Jobling aitab kõrgharidust omandatavatel tudengitel jõuda esimese väärtust loova tööni vaatamata varasemate töökogemuste puudumisele. Me soovime, et Jobling oleks koht, kus iga tudeng leiab esimese sammu oma karjääriredelil ning ettevõtted leiavad oma meeskondadesse kõige sobivamad ja motiveeritumad kandidaadid.

Missioon

Meie missiooniks on luua sild tudengite ja ettevõtete vahel, pakkudes intelligentset värbamisplatvormi, mis võimaldab noortel talenditel leida sobivaim esimene töökoht ning ettevõtetel leida kandidaate nende isikuomaduste, pädevuste ja väärtuste põhjal. Me usume, et iga tudeng peab saama võimaluse oma potentsiaali avastada ja arendada, samas kui ettevõtted peaksid saama juurdepääsu mitmekülgsele ja kvalifitseeritud tööjõule. Meie eesmärk on muuta värbamine lihtsamaks, efektiivsemaks ja õiglasemaks, luues võimalusi, mis aitavad ühendada inimesed ja organisatsioonid, ning toetada nende arengut ja edu.

Miks peaks tudeng just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Joblingut kasutavad tööandjad, kes hindavad töötaja isiksust, tööeetikat ja teadmistejanu. Lisa oma haridustee Joblingusse ja täida isiksusetest, et tööandjad saaksid teha sulle pakkumise, mis vastab sinu ainulaadsetele isikuomadustele. Liitu Joblinguga ja lase ennast tööandjatel leida www.jobling.ee

Kontakt

Lauteri 3, Tallinn 10114,

e-mail: info@jobling.ee

Koduleht: www.jobling.ee