AJAKAVA

6. MÄRTS

SEMINARID

Seminaridel osalemine on tasuta, kuid tuleb kindlasti registreerida, sest kohtade arv on piiratud.

Kliki seminari pealkirjale, et lugeda lähemalt.

Kell 10:00

KPMG’s astud karjäärilifti, kus on tõesti kõik võimalik:

Näed, kuidas opereerivad Eesti ärimaailma tegijad — börsiettevõtted, kindlustused, start-upid, suured tootmis- ja ehitusettevõtted, rahvusvaheliste korporatsioonide tütarettevõtted

Saad kaasa aidata ja näha, kuidas KPMG panustab Eesti majanduse arengusse, näiteks, kuidas on KPMG seotud ettevõtete rahastamise, Euroopa Komisjoni, superministeeriumi loomise ja küberturvalisuse suurendamisega

Saad vestelda ettevõtete juhtidega ja arutada Eesti majanduse ja ettevõtluskeskkonna teemadel

Arened tipptegijaks, kelle turuväärtus mitmekordistub ainuüksi mõne-aastase töökogemusega
Kasvad kiiresti tuleviku juhiks ja finantsstaariks

KPMG - TTÜ, SOC-317

Kas Sul on oma äriidee? Tule ja testi seda meie mentorite abiga ning õpi kuidas seda edasi arendada ja müüa.
Kui Sul oma ideed ei ole, anname Sulle katsetamiseks reaalsed äriprobleemid pangast.
Tegemist on äriinnovatsiooni workshopiga, kus osalejad saavad ise testida SEB LABis kasutatavaid tööriistu reaalse äriprobleemi lahendamiseks.

SEB - TTÜ, SOC-314

Räägime tudengitele, kuidas IT projekte praktikas juhitakse, millised on projektijuhtimise etapid, vajalikud kontrollimehanismid, mis tagavad efektiivsuse ja kvaliteedi.

CGI Eesti - TTÜ, SOC-210

Kell 12:00

Tutvustame lähemalt kuidas toimub teenusdisain suures ettevõttes: -mille eest vastutab UX osakond, -millega tegeleb UX disainer igapäevaselt; -kuidas ideest valmib kasutajasõbralik toode Praktiline UX disaineri igapäevatöö, mille käigus: -analüüsime konkreetse case varal olemasoleva vaate puudusi, -joonistame uue lahenduse, -valideerime oma prototüüpi reaalsete kasutajate peal, -viime ellu tagasisidest tulenevad muudatused.

Elisa Eesti - TTÜ, SOC-310

Seadistame alajaamas paiknevad seadmed, et luua kaugjuhitav alajaam. Seadistatavad seadmed: RTU, modem, fiidriterminal.

Oodatud on energeetika ja informaatika huvilised tudengid.

Elektrilevi - Mektory (Raja 15), Energiastuudio (ruum 111)

The advantages and opportunities of Tieto’s core banking software BankSyst for high-quality private or corporate clients will be introduced. The success story of the development of Tieto BankSyst in the synergy of the Tieto Estonia with Tieto India (incl. the focus on Tieto’s modern work processes, tools and challenges) will be discussed. Video link with Tieto India will be created and the seminar ends with the QA.

Tieto Estonia AS - TTÜ, SOC-214

Kell 14:00

Rahaline vabadus on paljude unistus, kuigi reaalselt jõuavad selleni vähesed. Tegelikult on siiski meil kõigil võimalik juba täna üht-teist ära teha, et oma rahalist olukorda parandada. Vaatme, mida tuleks teha juba tudengina, et ei jääks vaeseks, saaks rahaliselt vabaks või lausa püsti rikkaks.

Southwestern Advantage - TTÜ, SOC-210

— What is an API?
— Importance of APIs
— What makes a good API?
— Authentication
— OAuth protocol
— Putting it all together: coding a Node.js app for the Pipedrive marketplace

Pipedrive - TTÜ, SOC-314

This year, Playtech’s seminar is dividied into two parts: in the first part, Dmitri Dorofjev, Java Team Leader at Playtech, shares his experience in building career in the IT sector and in the second part, Juri Babkin and Mari-Liis Oldja, from Playtech’s IMS Software Engineering team, will have an exciting hands-on demo with the title „You wanted to solve one problem with RegEx? Well now you have 2 problems!“ Everyone’s welcome to join!

Playtech - TTÜ, SOC-214

Kell 16:00

Developing games and applications for Virtual and Augmented Reality today is simpler than ever. In this workshop you will get to see a variety of VR/AR hardware. You will learn how to get started developing applications for each of them. We will talk about specific do’s and don’ts and what to expect from this industry in the near future.

Derivco Estonia OÜ - TTÜ, SOC-310

Seminaril käsitletakse nii insener-tehnilisi aspekte kui majanduslikku poolt. Antakse ülevaade kõikidest taastuvenergia allikatest alates koostootmisjaamast kuni päikesepaneelideni. Osalejatel on ainulaadne võimalus esitada kõik võimalikud küsimused, kuna esinejaks on taastuvenergia ärifunktsiooni juhatuse liige, kes räägib tehnilistel, ärilistel teemadel ning samuti seletab ka riski ja juriidilisi aspekte.

Eesti Energia - TTÜ, SOC-314

Maailm on suurte muutuste äärel…
ABB on loonud kontseptsiooni, kuidas kasutada uut suurepärast energiaallikat.
Sinu eesmärk on luua uus ülemaailmne võrk, ühendades peamised ABB asukohad kõigil kontinentidel koos energiavõrguga.
Parem maailm algab Sinust…

Jagame osalejad 4 võistkonda, igas 5 mängijat.
Mäng kestab kokku 3,5 tundi, millest 30 minutit sissejuhatus, 2,5 h mäng ise ning 30 minutit kokkuvõte.
Võitjavõistkonnale auhinnad! 🙂

ABB AS - TTÜ, SOC-313

Kell 18:00

Probleem ilma lahendustega on nagu sokk ilma kingata. Kui sul on probleem, mida saaks riigiportaalis eesti.ee lahendada, siis tule võta osa meie häkatonist.

Sul on aega 1,5 tundi, et luua prototüüp, joonis või kirjeldus mõnest päriselu probleemist ja selle lahendusest. Parimale leiutajale vinge auhind.

Riigi Infosüsteemi Amet - TTÜ, SOC-214

Ettevõte, mis ehitab tulevikku. Kaasaegsete ehitustehnoloogiate kasutamine. Suurim Eesti ehitusettevõte Põhjamaades. Maailma kõrgeima puithoone ehitaja.

Kodumaja AS - TTÜ, SOC-307

7. MÄRTS

KARJÄÄRIMESS

Kell 9:00 - 16:00

AULAS JA TUDENGIMAJAS

LOENGUD

Loengutes osalemine on kõigile tasuta ning kohtade arv ei ole piiratud. Registreerimiseks vajutage "Osalen" nupule Facebookis.

Kliki loengu pealkirjale, et lugeda lähemalt.

Kell 10:00

Magnetic MRO presents two of its senior managers to talk about their unusual career steps that led them become industry opinion leaders in the global market of aviation. They will be talking about their personal paths to success, underlying the fact that one needs to have a strong experience in the kitchen in order to become a successful manager of the whole house. Join their session and listen to their inspiring stories; blended with dedication, hardworking and a little craziness.

Priit Kimmel ja Kaspars Podins - TTÜ, NRG-226

Kell 12:00

Räägime sellest, kust saada start-upi loomiseks vajalikku koolitust, kuidas ehitada oma teadustööst edukas iduettevõte ning kust saada edasiseks arenguks vajalikku nõu, kontakte ning algfinantseeringut.

Katre Purga ja Jana Pavlenkova - TTÜ, NRG-226

Kell 14:00

Individuaalsete inimestena on meil erinevad eesmärgid elus ning me tõlgendame edukust ka erinevalt. Olenemata su eesmärkidest ja tõlgendusest on hea vaimne ja füüsiline tervis vajalikud, et elada tõeliselt edukat elu. Kui sul on need kaks asja korras, siis saad elada elu täiel rinnal. 

Take care of your body. It’s the only place you have to live. 
Jim Rohn

Erik Orgu - TTÜ, NRG-226

Kell 16:00

Ettekande raames tutvustatakse erinevaid varaklasse (aktsiad, võlakirjad, laenud, kinnisvara, väärismetallid ja muud varaklassid) ning antakse ülevaade, kuidas erinevad varaklassid majandustsükli erinevates faasides käituvad. Ettekandes selgitatakse millised varaklassid pakuvad parimaid investeerimise võimalusi majandustsükli tõusu- ja langusfaasides. Lisaks antakse ülevaade hetke majandusseisust ning finantsturgudest.

Kristjan Liivamägi - TTÜ, NRG-226