AJAKAVA

15. MÄRTS

MESS

Kell 10:00

Kodumaja lugu – Kodumaja kontsern ja Kodumaja poolt kasutatav ehitustehnoloogia (tehases toodetud ruumilistest elementidest ehitiste projekteerimine ja ehitamine). Võimalused, eelised, erisused, piirid ei ole piiriks.

Kodumaja AS - TalTech SOC-415

Eelmise aasta praktikant tutvustab oma kogemusest praktikaprogrammis, võimalik on otse küsida küsimusi ja teeme väikese praktilise workshopi, mis tutvustab ühte LAB`is kasutatavatest meetoditest.

SEB - TalTech SOC-310

Kell 12:00

The work of future is nothing like we have used to, the intelligent automation (AI + robotisation), increased computing power and new ways to apply technology is changing every industry. How does the changes affect to future talents, come to hear expectations in ICT field, and examples from healthcare industry?

Fujitsu Estonia - TalTech SOC-310

Keskkonnaagentuuri Riigi Ilmateenistus on operatiivseim suurandmete töötleja Eestis – siit jookseb igapäevaselt läbi 100 gigabaiti ruumiandmeid. Kõik need numbrid töödeldakse kliendile arusaadavasse keelde ehk pilti – paralleelselt on töös sadu scripte.

See on ainus organisatsioon, kus andmeanalüüs vaatab eelkõige tulevikku, mitte ei anna infot juba möödunud perioodi kohta. Võime julgelt öelda, et meil on ainulaadsed lahendused masinõppes ning reageerimiskiirus võrdne lahingolukorraga.

Kui Sind huvitab, kuidas numbrid piltideks muutuvad, soovid juhtida andmemassiive ning käia kaasas innovaatiliseimate lahenduste ja tulevikutehnoloogiatega, pakume sulle suurepärast võimalust teha koostööd meie parimate ekspertidega. Kuidas täpsemalt nende igapäevatöö välja näeb ja mis Keskkonnaagentuuril Sulle pakkuda on, kuuled juba 4. märtsil.

Keskkonnaagentuur - TalTech SOC-415

Helmes AS - TalTech SOC-314

Kell 14:00

Have you ever wondered how google and facebook “read your mind”? How these mysterious adds for dog food and holidays appear exactly when you are thinking of them? How does it all look like from the perspective of the company trying to catch your eye? We will also teach you a skill you can actually use – be ready to get your hands dirty on creating your own google ads campaign (bring your laptop)

ePPC - TalTech SOC-310

Much of our world today relies on invisible systems, the critical components that form the backbone of our digital society. The seminar takes a look at these components by engaging the participants in a lively discussion over cryptography, e-government, IT law, quantum computing and dog-sledding in Greenland. Find out how e-Estonia works and how to build it in other countries!

Cybernetica - TalTech SOC-415

Kell 16:00

eesti.ee on keskkond, kus on e-teenused ja riigiga seotud toimingute info ka Sulle. Tule ja disaini see oma nägu, et saaksid elusündmustega seotud teenuseid mugavalt kasutada: elukohavahetus, ettevõtte loomine, juhiload jne. 1,5 h häkatonil saad luua prototüübi, joonise vmt mõnest elusündmusest ja selle lahendusest. Oodatud on analüütikud, arendajad, disainerid, IT toote- ja projektijuhid.

RIA - TalTech SOC-415

Soovid tööle minna Šveitsi, Kanadasse või hoopiski Omaani?

Plaanid karjääri kodumaal koos pideva arengu ja õppimisega?

Seminaril tutvustame organisatsiooni, räägime karjäärivõimalustest ning ka sellest, kuidas kogemus EY-s ei piirdu ainult karjääriga. Saa teada, millised on just Sinu võimalused enda teostamiseks EY-s.

Mil iganes liitud, ükskõik kauaks jääd, EY erakordne kogemus kestab kogu elu!

Ernst & Young - TalTech SOC-310


Kell 18:00

Mehitamata maismaasõidukite arendaja Milrem Robotics tutvustab ettevõtte visioone ja käimasolevaid tegevusi, mille eesmärgiks on korraldada tehnoloogilist revolutsiooni nii lahinguväljal kui ka paljudes tsiviilvaldkondades. // Milrem Robotics presents its ambitions and ongoing projects for revolutionizing battlefields and well as several different civilian industries.

Mehitamata maismaasõidukite arendaja Milrem Robotics tutvustab ettevõtte visioone ja käimasolevaid tegevusi, mille eesmärgiks on korraldada tehnoloogilist revolutsiooni nii lahinguväljal kui ka paljudes tsiviilvaldkondades. // Milrem Robotics presents its ambitions and ongoing projects for revolutionizing battlefields and well as several different civilian industries.

Milrem - TalTech SOC-310

5. MÄRTS

SEMINARID

Kell 10:00

Põnevad kaasused finantsmaailmast – hetke „kuumad“ teemad. Kas sina tead, mis vahe on kasumil ja “kasumil”? Kuidas dešifreerida aastaaruannetes avalikustatud infot? Mis muutused leiavad aset 2019. aastal? Kuidas avastatakse pettuseid? Kes on audiitor ja mida ta teeb? Kõigile neile ja paljudele teistele küsimustele saab vastuse KPMG seminaril – arutleme, arutame, selgitame.

KPMG - TalTech SOC-416

How software projects actually are implemented – from first meeting with the client until into a ready-to-use product? Come and find out how we tackle software development process and how to secure your spot in Nortal Summer University program as a junior specialist. If you want to work in Nortal and learn directly from the best, then the Summer University is the perfect way to start!

Nortal - TalTech SOC-316

Kell 12:00

Tule ja pane ennast proovile põnevas töötoas, kus tutvustame, kuidas 5G maailma muudab ning mängime läbi mobiilsidevõrgu loomise. Võtmesõnaks meeskonnatöö! Meie insenerid Kertu Pikk ja Mihkel Tedremaa selgitavad tausta, annavad mänguks vajalikud teadmised ning toetavad tiime lahendusteni jõudmisel.

Ehitame tiimidega „mobiilsidevõrgu“ Viljandile 😊

Ericsson - TalTech SOC-416

Kõik on kuulnud agiilsest tarkvaraarendusest, kuid kuidas see ikkagi tänapäeva üha kiirema elutempo juures täpsemalt käib?

Agiilse arendusmeeskonna eesmärk on tagada kliendi rahulolu, tarnides talle vajalikku tarkvara võimalikult kiiresti ja tihti.

Kuidas me seda teeme? Kuidas saaksid Sina seda teha? Kuidas otsustada ärifunktsionaalsuse, projekti ja kliendi vahel?

Praktikumis jagame osalejad scrum-i meeskondadesse ja rollidesse (toote omanik, ScrumMaster (projektijuht), arendusmeeskond (arendajad, testijad, analüütikud)) ning räägime ja mängime läbi erinevaid kliendilugusid. Mängu eesmärk on teenida võimalikult palju raha „oma ettevõttele“ ehk teisisõnu, kuidas agiilse arenduse raames olla kuluefektiivne ja produktiivne.

Ole kiire registreerima – meie scrum-i meeskondadesse mahuvad ainult 21 esimest huvilist!

Finestmedia - TalTech SOC-415

Kell 14:00

Laevaehituse imeline maailm seminaris näitame, kui võimas on tegelikult laevaehitus ning kuidas meie sellega täpsemalt tegeleme. Samuti saab teada, mida oma tööga saavutame ja mis on meie tegevuse lõpptulemuseks.

AS LTH-baas - TalTech SOC-416

What does it mean to manage projects in IT? How does one become a project manager in IT? Our experts will give you an insight into their day to day life and share their experience about how they got into project management.

Playtech Estonia - TalTech SOC-308

Kell 16:00

Ülevaade võrguettevõtja Elektrilevi uutest ärisuundadest, mis kasvatavad ühiskondlikku väärtust võrkude ühishaldamise printsiibist lähtuvalt. Ülevaade elektritranspordi senisest arengust maailmas ja Eestis. Tulevikustsenaariumide arutelu ja võrguettevõtja võimalused

Elektrilevi - Mektory, Energiastuudio

Enefit Green on Baltikumi kõige mitmekesisema tootmisportfelliga ja kuulub rahvusvahelise energiaettevõtte Eesti Energia kontserni. Me toodame elektrit ja soojust tuulest, veest, biomassist, päikesest, aga ka olmejäätmetest. Seminaril tootmisjuhid jagavad taastuvenergiavaldkonna pikaajalist kogemust ja teadmisi ning interaktiivse loengu käigus panevad osalejaid ise mõtteid genereerima.

Eesti Energia - TalTech SOC-416

Kell 18:00

By 2021, Video is set to occupy 80% of total internet traffic. The growth of video-on-demand platforms like Netflix, and the rapidly evolving in-flight entertainment industry is a testimony of this unprecedented rise. What does it take to build such large platforms that serve millions of users globally? How do in-flight entertainment systems benefit from our platform to entertain passengers?

Axinom Eesti OÜ - TalTech SOC-316

The European Patent Office (EPO) is the second-largest European organisation, employing 7 000 staff from over 30 countries. It is headquartered in Munich, but also has a branch in The Hague, offices in Berlin and Vienna, and a liaison office in Brussels. As an employer, the EPO provides a distinctly multinational work environment in an intellectually stimulating atmosphere. We focus on building long-term relationships with our employees and empower staff to take responsibility and make the right decisions. Our seminar will give you an insight into our organisation and the European patent system. Our examiners will talk about their own experiences and explain what they enjoy about their work and our organisation. We look forward to meeting you!

Euroopa Patendiamet - TalTech SOC-314

6. MÄRTS

KARJÄÄRIMESS

Kell 9:00 - 16:00

AULAS, TUDENGIMAJAS JA PEAMAJA KOHVIKUSAALIS

LOENGUD

Loengutes osalemine on kõigile tasuta ning kohtade arv ei ole piiratud. Registreerimiseks vajutage "Osalen" nupule Facebookis.

Kliki loengu pealkirjale, et lugeda lähemalt.

Kell 12:00

Martin Goroško - Startupi ehitamise kiirkursus

SOC - 414

Kell 14:00

Erik Orgu - Hea tervis on eduka elu üks alustaladest

SOC - 414