KESKKONNAAGENTUUR

Põhivaldkond: Keskkonnaseire ja analüüs

Muud valdkonnad: infotehnoloogia

Kontakt

Tel: 666 0901

kaurpersonal@envir.ee

http://www.keskkonnaagentuur.ee/

Ettevõtte väärtused

Meil töötavad inimesed, keda ei ühenda mitte bürokraatia ämblikuvõrk, vaid kirg keskkonna ja looduse vastu. Keskkonnaagentuur koondab oma ala parimad spetsialistid meeskonnaks, mis kindlustab Eestile keskkonnateadliku tuleviku. Meie anname andmetele tähenduse, mille põhjal võetakse vastu keskkonnaotsuseid nii Eestis kui rahvusvaheliselt. Oleme uhked, et meie töö on tähendusrikas ning aitab hoida meie kõigi elukeskkonda.

Visioon

Oleme tervikliku ja ühiskonnas nõutud keskkonna-, ilma- ja kliimateenuse pakkuja, objektiivse keskkonnainfo esmaallikas.

Töö- ja praktikavõimalused

Statistika

Keskkonnaagentuuris on 203 töötajat, kellest 112-l on magistrikraad ja 14-l doktorikraad. Pooled meie inimestest viibivad poole oma tööajast välitöödel. Aastas käib meil ligi 30 praktikanti oma oskusi täiendamas.

Miks peaks tudeng just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Keskkonnaagentuur on parim koht karjääri alustamiseks keskkonnateadlikule noorele. Meie tegeleme andmete kogumise ning analüüsiga, mille põhjal võetakse vastu planeedi tasakaalu mõjutavaid otsuseid nii Eestis kui rahvusvaheliselt. Meie valdkond on kiiresti arenev ning pakub pidevalt uusi täiendusvõimalusi. Väärtustame paindlikkust, mis võimaldab Sul töö kõrvalt ka õppida. Soodustame sportlikku ning keskkonnateadlikku eluviisi.

Kontakt

Tel: 666 0901

kaurpersonal@envir.ee

http://www.keskkonnaagentuur.ee/