KPMG BALTICS OÜ

Põhivaldkond: MAJANDUS

Kontakt

Aadress: Narva mnt 5, Tallinn
kpmg@kpmg.ee
Personaliosakond: kandideeri@kpmg.ee
Üldtelefon: 626 8700

Koduleht:http://www.kpmg.ee 

Ettevõtte väärtused

KPMG töötajaid kogu maailmas ühendavad ühised väärtused, mis on teejuhiks sellele, kes me oleme ja kuidas käitume nii oma klientide kui ka üksteisega. Meie väärtused aitavad meil üheskoos tulemuslikult tegutseda ja tunda end ühtse globaalse organisatsiooni liikmena.

Integrity – Me oleme vastutustundlikud ja vastutame oma igapäevase käitumise eest. Me joondume alati kõrgeimate kõlbeliste ja eetiliste standardite järgi – isegi pingelistes olukordades. Me täidame oma lubadusi ja oleme teistele eeskujuks.

Excellence – Me säilitame uudishimulikkust oma tegevuses ja igapäevatöös s ning võtame isikliku vastutuse teadmiste omandamise eest. Me püüame pidevalt leida viise asjade olemusse süvenemiseks, et seeläbi parandada oma töö tulemusi. Oleme avatud uutele väljakutsetele ja küsime tagasisidet, sest see on meie viis areneda ja paremaks muutuda.

Courage – See tähendab kutsealase skeptitsismi ilmutamist kõige nähtava suhtes ja kahtluste korral küsimuste esitamist. Me ütleme välja oma arvamuse, kui näeme midagi sellist, mida peame valeks ja toetame neid, kellel on julgust oma arvamust väljendada. Julgus tähendab, et oleme piisavalt vaprad, et oma mugavustsoonist välja astuda, teha seda, mis on õige ja tähtis kõigi meie jaoks.

Together – Koos tegutsemine on oluline, sest me teame, et koostöö on see, mis kujundab arvamusi ja edendab loovust. Me võtame omaks mitmekesise tausta, oskuste, vaadete ja elukogemusega inimesi ning tagame erinevate arvamuste ärakuulamise. Me näitame üles hoolimist ja teistega arvestamist ning püüame luua kaasava keskkonna, kus kõik võivad end koduselt tunda.

For Better – Meie eesmärk on anda oma panus, et tugevdada ühiskonda. Me teeme pikaajalisi jätkusuutlikke valikuid, et luua positiivseid muutusi kohalikes kogukondades ja ühiskonnas laiemalt, püüdes muuta maailma paremaks paigaks.

Visioon

KPMG on jõuliselt arenev jätkusuutlik äriühing, kes loob oma töötajatele keskkonna kõrgete sihtide saavutamiseks ja on turul ambitsioonikas suunanäitaja. Pakume oma klientidele kõrgekvaliteedilist teenust ja töötajatele inspireerivat ning arendavat töökeskkonda.

Töö- ja praktikavõimalused

KPMG ootab oma ridadesse laia silmaringiga finantshuvilisi kõrgkoolilõpetajaid ja kogenud spetsialiste, keda köidab töö auditi, maksude, raamatupidamise, õigusteenuste, äri- või IT- nõustamise vallas. Sind ootab põnevaid väljakutseid pakkuv töö eri majandusharudes tegutsevate rahvusvaheliste kontsernide ja kohalike ettevõtetega.

Statistika

KPMG on ülemaailmne auditi-, maksu-, õigus- ja ärinõustamisteenuseid pakkuvate ettevõtjate võrgustik. Tegutseme 146 riigis ja meie liikmesfirmades üle maailma töötab kokku enam kui 227 000 inimest. KPMG Tallinna ja Tartu kontorites töötab kokku veidi üle 200 inimese.

Miks peaks tudeng just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

KPMG-s saad osaks dünaamilisest organisatsioonist, kus väärtustatakse saavutusi, professionaalsust ja koostööd. Pakume Sulle hulgaliselt koolitusi, Sind ümbritsevad ambitsioonikad kolleegid ning töötad igapäevaselt tippettevõtjate ja -spetsialistidega.

KPMG – see on parim koht, kus õppida tundma ärimaailma!

Kontakt

Aadress: Narva mnt 5, Tallinn
kpmg@kpmg.ee
Personaliosakond: kandideeri@kpmg.ee
Üldtelefon: 626 8700

Koduleht:http://www.kpmg.ee