Levira AS

Põhivaldkond: TELEKOMMUNIKATSIOON

Muud valdkonnad: infotehnoloogia, meedia tehnoloogia

Kontakt

Kloostrimetsa tee 58a, Tallinn
+372 680 4000
airi.aunbaum@levira.com

Koduleht: www.levira.com

Ettevõtte väärtused

Meie väärtussüsteem on AKU, mis annab energiat meie tegemistele.

AGIILSUS – Oleme avatud uutele ettepanekutele ning julgeme katsetada uusi ideid, mis esitavad väljakutseid tavapärasele ja traditsioonilisele mõtteviisile.

KOOSTÖÖ – Meie meeskond on häälestatud sünergia helistikus koos mängimiseks.

USALDUS – Meie kätte võib usaldada oma äritegevuse homse päeva, sest lisaks sõnapidamisele austame lojaalseid kliendisuhteid ja konfidentsiaalsust.

Visioon

Levira on meediatehnoloogia ja -taristu ettevõte, mis pakub innovaatilisi ja kliendi vajadustele disainitud lahendusi audiovisuaalse sisu käitlemisel ja digitaalse sisu/failide haldamisel ja loomisel, hõlmates kogu sisu elukaart. Levira klientideks on rahvusvahelised ja kohalikud ringhäälingu- ja IT-ettevõtted ning meediateenuste osutajad nagu Discovery, Sony, Viacom, Viasat World, EBU, ATEA, ERR, Postimees Grupp ja All Media Eesti, samuti suuremad telekommunikatsiooniettevõtted nagu Telia, Tele2 ja Elisa. Pakume oma rahvusvahelistele klientidele täispaketti digitaalse meedia halduse ja telekanali väljastuse ning levitamise teenuste vallas. Hoolitseme kogu tehnilise poole eest, mida vajavad oma töös lõpptarbijani jõudmisel ringhäälinguettevõtted, sisu omanikud, telekanalid, OTT-platvormid ning muud laadi digitaalse sisu omanikud ja meediakontsernid. Meie teenuste eesmärk on tagada meediahalduse protsessis kiirus, efektiivsus, kõrge kvaliteet ja turvatunne, mida oleme praeguseks juba üle kümne aasta sel turul pakkunud. Eestis oleme olnud meediatööstusele pikaajaline ja usaldusväärne partner audiovisuaalse sisu maapealse ringhäälingu vallas. Levira võrgu kaudu jõuab üle õhu Eesti televaatajateni ligi 40 telekanalit, Levira opereerib ja arendab Eesti maapealse digitaaltelevisiooni võrke ning on Eesti suurim FM raadioprogrammide edastaja. Andmekeskuse ja IT-teenuste segmendis on Levira üks kiiremini kasvavaid teenusepakkujaid regioonis. Levira serverkeskus asub Tallinna Teletorni keldrikorrusel, kus servereid ümbritseb 25 000 tonni betooni ning need on varustatud kaasaegsete turva- ja ligipääsusüsteemidega. Pakume klientidele muu hulgas valmiskujul taristulahendusi, sealhulgas taristu haldust.

Missioon

Levira on tehnoloogiapartner ettevõtetele, kelle äritegevus sõltub tehnoloogiast, kuid kes soovivad taristu lahenduste loomiseks kaasata professionaalset teenusepakkujat. Oleme üha digitaliseeruva ühiskonna „vereringe“ oluline komponent, olgu selleks siis nutikad meedialahendused, IT-teenused või asjade internet. Meie eesmärk on olla innovatsiooni eesliinil, tehes tehnoloogia abil meie elu veelgi mugavamaks ja mitmekülgsemaks ning aidata ettevõtetel oma ärisid digitaliseerides veelgi edukamad olla.

Statistika

Leviral on:

  • ligi 90 toredat töötajat
  • ligi 40 000 km pikkune meediavõrk
  • üle Eesti 22 kuni 349 meetri kõrgust sidemasti
  • 3 telepildi tootmiseks vajaliku tehnikaga varustatud väliülekandejaama, mis võimaldavad lisaks telepildi tootmisele ka selle edastamist optilisse kaablisse või satelliidile
  • üle 1000m2 andmekeskuse pinda

Töö- ja praktikavõimalused

Ootame oma meeskonda tehnoloogiahuvilisi noori telekommunikatsiooni-, meediatehnoloogia-, meediateenuste- ja IT valdkonnast. Et Sa end meil hästi tunneksid, peaksid Sulle meeldima tööd täis päevad ning Sa peaksid oskama hinnata ettetulevaid võimalusi, sest kahte sarnast päeva siin naljalt ei ole. Samuti peaksid sa rääkima väga head eesti ja inglise keelt. Pakume sulle väljakutseid meediatehnoloogia arhitektuurist ja -inseneritööst kuni IT süsteemiadministratsiooni ja igapäevase teenuste kvaliteedi tagamiseni. Võtame tööle telekanalite väljastuse spetsialiste meie teenuste halduse keskusesse, mis vastutab Levira meediateenuste klientide eetrisse mineva materjali ja telesignaali kvaliteedikontrolli ja monitoorimise ning kõigi Levira poolt osutatavate teenuste toimepidevuse monitoorimise eest.

Miks peaks tudeng just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Leviras on võimalik:

  • panna käsi külge ainulaadsetele ja omanäolistele projektidele meediatehnoloogia ja IT valdkonnas;
  • suhelda igapäevaselt Euroopa meediamaastiku suurte tegijatega ning olla osaline teleprogrammide vaatajani viimises;
  • aidata kujundada tuleviku raadio ning -meediamaastikku ning -tehnoloogiaid.

Kontakt

Kloostrimetsa tee 58a, Tallinn
+372 680 4000
airi.aunbaum@levira.com

Koduleht: www.levira.com